Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Inovacije na traktorima Tomo Vinković

+20
Tomo Vinković Požega
TV-319k-vlado
Ferdo
vica022
mbutala
tomotraktor
Admin
kebirpm
ssucur
iwanho 1
TomoVinkovic420
Krumpironja
darko123
Dubravac
strojar1000
tomo522
batek
abarth
VALTER 521
fireman.peter
24 posters

Stranica 4 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Inovacije na traktorima Tomo Vinković

Postaj by Admin 03.03.15 21:25

Pozdrav

Moja saznanja oko tih preinaka su sljedeća, u kratkim crtama pokušati ču objasniti, preinake su moguće razne no to sve mora proći provjere i ateste  kod instituta za cestovna motorna  vozila.

Kako i na koji način,  radove mora  izvoditi bravar i slično tko radi sa metalom to jest elektrozavarivač, da ima registrirani valjani obrt ili firmu, zaštitni luk mora se montirati na čvrsti dio karoserije rukavci, gdje i kako na koji način postoji pisano pravilo kod instituta za cestovna motorna vozila,  a ako nije pisano pravilo  imaju onda neke druge službene regule i metode,   koje nisam uspio saznati to treba pitati u jutarnjoj smjeni ured za ateste.

Uglavnom bravar ili elektrozavarivač ili serviser poljoprivredne mehanizacije  mora napraviti mali elaborat o tim radovima, koje je radio sa kojim metalom  oznaka metala, debljina, što je radio, kako je radio, kako i sa čime je vario, tko  je sve izvodio radove uglavnom inspicirati radove na komad papira.

Sa tim elaboratom  koji ima štambilj i potpis izvođača radova ide se na institut za cestovna motorna vozila,  gdje oni vrše   provjere varova radova materijala izvođača radova  i sve radnje vezane  u vidu sigurnosti kako sa samog vozača, kako po sve ostale  sudionike u prometu na cestama  tako i po sam  radni stroj.

Sad bi trebao pitati kako i na koji način je dozvoljeno na prednjim rukavcima to izvesti te dali se smije izvesti kažem svašta je moguće bitno da to sve parametre u vidu sigurnosti  zadovoljava za samog vozača, ostali sudionici u prometu na cestama, itd..., ako ču imati vremena sutra stići ako ne ovaj tjedan , ili kupiti gotovi preklopni luk atestiran ali opet pripasivanju na seriju 400/500 na prednje rukavce pa i kontrola i atest su opet obavezni kako bilo na atest moraš svakako.

Eto imali bi oko toga juhuhu pisati za sada toliko, bolje pitati gdje treba pa imamo saznanja od odgovornih..

Moguće je da se to i napravi bez atesta, pa kad se ide na tehnički stavi se original za TV otraga, ima kombinacija puno i različitih  to što sami napravimo ne znači da ne valja ili je neispravno ili je preslabo, puno puta gledam razne majstore u radovima, pa se pitam bože pa tako sam i sam znao napraviti.

Za ideju ili ideje pitati bravare, elektrozavarivače, servisere poljoprivredne mehanizacije, sve se može pitati samo treba vremena...

Od kuda dolaziš...

Srdačan pozdrav

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Inovacije na traktorima Tomo Vinković

Postaj by kebirpm 03.03.15 22:12

Hvala na odgovorima.
Očigledno za "legalnu" preinaku potrebno je dosta živaca i  novaca.
Možda je najprihvatljiviji prijedlog sadržan u predzadnjem pasusu odgovora od kolege Admin-a "pa kad se ide na tehnički stavi se original za TV".
Budući da mi je sigurnost bitna, slažem se da bi zaštitni luk trebao biti napravljen solidno.
Puno bi mi pomogle slike izvedbe na nekom od TV,da vidim da li je uopće izvediva ugradnja preklopnog luka na TV-523.
Kao što piše u mom profilu dolazim iz okolice Koprivnice (Hr).
kebirpm
kebirpm
novi član
novi član

Broj postova : 4
Join date : 02.03.2015

[Vrh] Go down

Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Inovacije na traktorima Tomo Vinković

Postaj by Admin 04.03.15 1:01

Pozdrav

Slikati mogu neki Antonio Carraro, Primu , ili Goldoni koji imaju neprijed zaštitni luk, pa po njihovim modelima naći sebi povoljan i izvedivi pothvat, u izradi zaštitnog luka naravno to bi bilo puno drugačiji sam prihvat na rukavcima, ali sa nekim idejama se mora početi.

Trebalo bi slikati kako i na koje načine imaju to riješeni gore navedeni traktori, ako netko već ima slike neka postavi imam more fotki, ali baš sa tim lukom izbliza ne da se vidi kako je to pričvršćeno nemam. Ili  pričekati dok fotografiram kroz tjedan dana.

Obični kovač to može riješiti  ako je šireg znanja u radu sa metalima     inovativan i snalažljiv  da je moguće to riješiti je...

Pitanje još ostaje koliko novaca dođe sam atest zaštitnog luka instituta za cestovna motorna vozila...

Nema tamo KC

Srdačan pozdrav                                            

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Inovacije na traktorima Tomo Vinković

Postaj by ssucur 04.03.15 20:51

Ideja je pun net-kemijaj nešto. Orginal ostavi za jednomu godini.
Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 22301364

Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 22301365

Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 22301366

Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 22301368

Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 22301369

Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 22301363
ssucur
ssucur
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 547
Join date : 14.01.2014
Age : 65
Lokacija : Slo-Ljubljana BiH-Ljeb

http://www.mojalbum.com/ssucur

[Vrh] Go down

Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Inovacije na traktorima Tomo Vinković

Postaj by TomoVinkovic420 08.03.15 16:56

Kupio sam nekakvu malu motorku Dolmar ps-33 i zelio bih staviti nosac za nju negdje na tomu. Ali ne znam gdje, najbolje mi pase kod prednjeg rukavca, ali nemam za sto zavrnuti. Pa sam mislio da je stavim na ram, ali ne znam ni sam confused confused .

Ima li neko neku ideju, ili cak sliku?
TomoVinkovic420
TomoVinkovic420
član
član

Broj postova : 457
Join date : 04.06.2014
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

[Vrh] Go down

Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Inovacije na traktorima Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 08.03.15 17:50

Nema na rukavcu rupa sa navojima ko kod 731 ali ima na mjenjaču, npr. tamo gdje je rukavac privijen na mjenjač ili poklopac mjenjača na mjenjač. Te vijke možeš upotrebiti za montažu nekog nosača samo onda trebaš staviti duže vijke toliko kolko bude nosač debeljine. Može se nešto sklepati samo trebaš malo razmisliti i dobiti ideju.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Inovacije na traktorima Tomo Vinković

Postaj by TomoVinkovic420 08.03.15 18:25

Na te vijke nisam mislio, vidjet cu kako bi to izgledalo. Evo nasao sam sliku na netu, Svidio mi se ovaj nacin montaze na ram. Najvjerovanije cu tako uraditi.

Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 7kzRCdo
TomoVinkovic420
TomoVinkovic420
član
član

Broj postova : 457
Join date : 04.06.2014
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

[Vrh] Go down

Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Inovacije na traktorima Tomo Vinković

Postaj by iwanho 1 08.03.15 18:39

Ja sam isto razmišljal gdje voziti pilu kad idem u šumu. Prvo sam je nekoliko puta zgurtal za dasku na prikolici, a onda sam odlučil napraviti drvenu kutiju koju stavim na donje hidraulične ruke traktora. U kutiju stavim: pilu, alat za pilu i rezervni lanac, sjekiru, balticu (mala sjekirica), litar ulja, litar goriva i naravno gorivo za mene. Very Happy
Sve je tak na knap složeno da kutija mora puniti po točno određenom redoslijedu da bi stalo sve kaj sam napisal. Nije neka inovacija, ali meni se pokazalo dostatnim za moje potrebe.
Šteta kaj imam samo jednu sliku, a na njoj se samo djelomično vidi kutija na traktoru jer je slikana prikolica, a ne kutija.

Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 Slika009

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Inovacije na traktorima Tomo Vinković

Postaj by TomoVinkovic420 08.03.15 19:50

I ja sam mislio da stavim kutiju, ali na prikolicu, ali posto cu nekad ici da procistim put ili nesto slicno bez prikolice, onda mi je beskorisno.
TomoVinkovic420
TomoVinkovic420
član
član

Broj postova : 457
Join date : 04.06.2014
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

[Vrh] Go down

Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Inovacije na traktorima Tomo Vinković

Postaj by iwanho 1 08.03.15 20:56

Možeš ju i na Tomu otraga učvrstiti između blatobrana.


iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Inovacije na traktorima Tomo Vinković

Postaj by TomoVinkovic420 08.03.15 21:00

Napravio sam na tom mjestu veliku kutiju za spanere i nema mjesta vise.
TomoVinkovic420
TomoVinkovic420
član
član

Broj postova : 457
Join date : 04.06.2014
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

[Vrh] Go down

Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Inovacije na traktorima Tomo Vinković

Postaj by iwanho 1 08.03.15 21:48

Ja sam mislio iza te kutije, ili možda iznad. Ova kutija za pilu ionako ne bi bila stalno na traktoru nego samo kad ideš u šumu. Ti najbolje znaš koliko imaš prostora.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Inovacije na traktorima Tomo Vinković

Postaj by TomoVinkovic420 08.03.15 23:12

Iza kutije bih mozda mogao, ali to ne bi licilo ni na sta. Iznad ne mogu jer necu moci otvoriti ovu kutiju. Sad sam pricao sa ocem, pa smo odlucili da napravimo nosac koji ce biti privrnut za ram. Vise detalja uskoro Very Happy
TomoVinkovic420
TomoVinkovic420
član
član

Broj postova : 457
Join date : 04.06.2014
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

[Vrh] Go down

Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Inovacije na traktorima Tomo Vinković

Postaj by Admin 09.03.15 0:53

Pozdrav

Kebirpm fotografije kako i na koji način je učvršćen sanduk prikolice pogonske Labin progres na rukavcima, na  vrlo sličan način imaju i ostali traktori riješen zaštitni luk, eto samo ideja kako početi ništa više,još pitam za atest sutra pa se javim navečer.

Klik na fotke za veći prikaz

Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 DSC06054 Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 DSC06049 Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 DSC06051 Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 DSC06047 Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 DSC06046 Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 DSC06048 Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 DSC06064 Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 DSC06060 Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 DSC06058 Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 DSC06062 Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 DSC06055

Srdačan pozdrav

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Inovacije na traktorima Tomo Vinković

Postaj by Admin 10.03.15 8:55

Pozdrav

Bio u institutu za cestovna motorna vozila i stvar je slijedeća, nisam baš oduševljen odgovorom odgovorne osobe iz instituta ali eto napisati ću nekoliko njihovih uputa.

Preinake su moguće najlakše stim da se kupi testirani zaštitni luk od Hittnera ili nekog drugog sličnog proizvođača, samo izrada zaštitnog luka bila je dozvoljena do prošle godine i to su samo pogledali da je to momački pričvršćeno i to je to tako je išlo.

Sada to ne ide tako više to jest ide, ali je toliko komplicirano, zapetljano razna ispitivanja čvrstoća, statika, ispitivanje metala to traje po nekoliko dana plača se nekoliko tisuća kuna ne zna se točno jer u cijenu ide utrošeno vrijeme na testiranje, i ako ne prođeš testiranje svejedno moraš platiti tu cijenu koju se dobije ( bude od 1500 do 3000 kn odokativno više regula utječe na cijenu i ne zna se unaprijed to je odokativna cijena i nisu za tu opciju ) i opet popravni ispočetka ako se ne prođe testiranje pa plati, sve dok ne zadovoljiš njihove kriterije to jest zakona i pravila instituta za cestovna motorna vozila , uglavnom nisam zadovoljan njihovim odgovorom probat ću sa drugim djelatnikom naći bolji kontakt.

Sam možeš radit i pisat elaborat ako znaš no većinom i uglavnom nisu za tu opciju odvratio me od te opcije, tako da moraš biti poznavalac elektro zavarivanja i metalac.

Ono što sam predložio sa kovačem tu na Forumu ili slično tome, to sam njima predložio i to bi prošlo stim da oni taj nosač pogledaju i detaljno provjere njegovu efikasnost, čvrstoću, zategnutost, itd... juhuhu a to je da se naprave obujmice ili šelne u obliku slova u ili stege posebne kako to ja nazivam a najviše za njih i jesu, oko rukavca slično ko prikolica Labinprogres i navode te tim putem, i to na kraju navoj i ravna podloga nosač za luk sa četiri rupe, zaštitni luk koji mora biti atestiran i to ako je Vinković težak 850 kg isto i luk mora biti od Hittnera za traktor 850 kg ili veće težine Hittner traktor luk, što teži traktor jaći luk i bolje se prolazi.

To bi koštalo cca 600/700 kuna ugrubo računica test samo nosača luka na rukavcima.

Traktori težine do 600 kg ne trebaju imati zaštitni luk po zakonu u RH a iznad 600 kg težine traktori obavezno svi...

U biti u tom nedovoljnom i nesigurnom razgovoru saznao sam što sam i napisao post prije, sve se može svakakve inovacije samo mora udovoljit određene sigurnosne mjere, i to iz raznih aspekata, izvedivo od osobe koja poznaje metale i stručno i profi napravljeno, momački čvrsto i zategnuto i siguran sam da to prolazi, nemaju onda opcija da se na nešto vade ili bacaju sumlju za dodatna testiranja.

Treba udovoljit u startu znači kvaliteta, stručnost, profi rad, prije svega domišljatost kako i na koji način to izvesti, a to je prekopirati po nečemu da je siguran prolaz.

Kao što sam već napisao, gospoda u institutu za cestovna motorna vozila kažu moguće je da sami radimo sve, samo to su malo teža i dodatna testiranja, koja možda i prolaze cijenu već gotovog zaštitnog luka, zato treba dobro odvagati opciju i nisu za tu opciju rada...

Ja bi bio za opciju sam svoj majstor, samo da je vrlo sigurno i ozbiljno napravljeno momački čvrsto, ili druga opcija kad se ide na tehnički stavi se original i to je to, da se zadovolji propis, a period između toga po domaći..

Ili opcija kupiti zaštitni luk od Hittnera, Prime Commerce, Goldonija i slićno, nosač na rukavcu dati napraviti i na taj nosač staviti taj preklopni zaštitni luk...

Izvedivo je to sve na razne načine pitanje je samo novaca to jest računice..

Ono što sam i napisao nekad majstori to lošije naprave od nas samih, ne mora biti i tako.

Primjer pozitivan, gledao sam prednji utovarivač traktorski na Landiniju od Strojometala Faić to su varovi od početka do kraja isti ko da su klonirani ni mikrona deblji ni tanji...

Kad saznam neke izvorni je podatke napisati ću ih, jer mislim ako im to prikažem slikovito da bi i odgovor bio bolji...

Srdačan pozdrav

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Inovacije na traktorima Tomo Vinković

Postaj by TomoVinkovic420 14.03.15 18:35

Gotov nosac za motorku, ja prezadovoljan Very Happy Very Happy Very Happy

Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 5j8yVCV

Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 MFKarPt
TomoVinkovic420
TomoVinkovic420
član
član

Broj postova : 457
Join date : 04.06.2014
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

[Vrh] Go down

Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Inovacije na traktorima Tomo Vinković

Postaj by iwanho 1 14.03.15 19:31

Raduje me da si prezadovoljan učinjenim. Zadovoljstvo je ono čemu težimo na kraju svakog posla.

Ja sam imao drugačije mogućnosti i prohtjeve pa sam to izveo ovako.
Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 130320151567

Iako nije napravljena profesionalno kao tvoja, mogu reći da mi jako dobro dođe multifunkcionalnost i jednostavno namještanje na mjesto gdje ničemu ne smeta.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Inovacije na traktorima Tomo Vinković

Postaj by TomoVinkovic420 14.03.15 19:40

I ta tvoja lijepo posluzi, vidim da mozes staviti jos stvari u nju sto je super.
Najbolje je to sto ne smeta nicemu, jer stoji na hidraulici.
TomoVinkovic420
TomoVinkovic420
član
član

Broj postova : 457
Join date : 04.06.2014
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

[Vrh] Go down

Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Inovacije na traktorima Tomo Vinković

Postaj by iwanho 1 14.03.15 20:21

Da, stane u nju više: alata, goriva, naziva, pića i ostalog, nego kaj mi treba za napraviti i dopelati punu prikolicu drva (oko 2 metra).
A mogu je upotrijebiti i u drugim prilikama, a ne samo za šumu.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Inovacije na traktorima Tomo Vinković

Postaj by darko123 17.03.15 19:23

Pozdrav evo danas sam postavio altenator na toma ostalo jos da kupim kais i da povezem Very Happy
Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 Imag0980
Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 Imag0981
Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 Imag0985
Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 Imag0986
Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 Imag0987
darko123
darko123
član
član

Broj postova : 274
Join date : 03.06.2014
Age : 25
Lokacija : MOKRO CRNA GORA

[Vrh] Go down

Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Inovacije na traktorima Tomo Vinković

Postaj by Dubravac 17.03.15 20:34

Pozdrav kolega
Da sad nebude proklizavanja na pumpi hidraulike, dali će remenicu dovoljno hvatat?. scratch
Dubravac
Dubravac
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 526
Join date : 22.08.2014
Lokacija : Stolac BIH

[Vrh] Go down

Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Inovacije na traktorima Tomo Vinković

Postaj by darko123 17.03.15 21:38

Mislim da oce vidjecemo
darko123
darko123
član
član

Broj postova : 274
Join date : 03.06.2014
Age : 25
Lokacija : MOKRO CRNA GORA

[Vrh] Go down

Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Inovacije na traktorima Tomo Vinković

Postaj by Krumpironja 17.03.15 22:09

Sta ti je crko regler
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Inovacije na traktorima Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 17.03.15 23:14

Ja sam uradio na mom bivšem tomi na istu poziciju alternator i sve je šljakalo kako treba.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Inovacije na traktorima Tomo Vinković

Postaj by Dubravac 18.03.15 6:49

Onda samo naprijed kolega, evo provjereno kod Petera. Very Happy Very Happy
Dubravac
Dubravac
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 526
Join date : 22.08.2014
Lokacija : Stolac BIH

[Vrh] Go down

Inovacije na traktorima Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Inovacije na traktorima Tomo Vinković

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 9. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.