Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumaši i motori

+6
iwanho 1
reider 1
tomotraktor
tomo522
fireman.peter
Admin
10 posters

Stranica 4 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Forumaši i motori  - Page 4 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by Admin 23.12.14 22:54

Pozdrav.

Ciclomotore macchina tomos automatik

Forumaši i motori  - Page 4 Image0001

Forumaši i motori  - Page 4 Image0011

Legenda od mopeda..

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 4 Empty Forumaši i motori

Postaj by tomotraktor 25.01.15 16:47

Pozdrav za ljubitelje motora. Evo da ih malo probudim s jednim video zapisom od ljetos, što se održavalo kod mene.


ima tu još toga..........
tomotraktor
tomotraktor
član
član

Broj postova : 208
Join date : 13.01.2014
Age : 51
Lokacija : Kreševo, BiH

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 4 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by fireman.peter 25.01.15 21:40

Vidim da imate ozbiljne utrke, organizovano kako treba.
Kako mi izgleda da su motori u utki neki dvo taktni a neki četvero taktni. Jel to tako normalno da su mješoviti, šta je onda bitno, samo kubikaža? Ako znaš možda odgovoriti?
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 4 Empty Forumaši i motori

Postaj by tomotraktor 26.01.15 13:00

Petre odgovorit  ću ti koliko je meni poznato.
Znam 100% da se vozi po međunarodno priznatim licencama i propisima.
Vozi se u 3 klase:
-Juniori do 18.godina starosti, max. kubikaža 125 Cm3 za dvotakne motore, i max. 250 Cm3 za četverotaktne motore. Vozi se 20 minuta+2 kruga.
-Seniori open 18-45 godina starosti, kubikaža od 250 Cm3 pa naviše vozi se 25 minuta+2 kruga
-veterani preko 45 godina starosti,                 "                         "             "              ".
Mislim da je to to, što se tiče motocrosa, možda sam nešto propustio, ali to je što ja znam trenutno.
Takođe održaje, se i međunarodna utrka. Obje utrke se već održaju  niz godina neznam točno možda 10-tak nisam siguran.
[img(800px,600px)]Forumaši i motori  - Page 4 140612062_1_xl image upload without registration[/img][img(800px,600px)]Forumaši i motori  - Page 4 Enduro_kresevo2014_v windows 7 screen shot[/img][img(800px,600px)]Forumaši i motori  - Page 4 Enduro_Kresevo_14_Map picture share[/img]
tomotraktor
tomotraktor
član
član

Broj postova : 208
Join date : 13.01.2014
Age : 51
Lokacija : Kreševo, BiH

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 4 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by fireman.peter 26.01.15 21:52

To me zanimalo, kakve su te grupe. Hvala.

Vidim sad da imate još jednu utrku, enduro koja ide po cesti Very Happy Jedan vikend motokross a drugi enduro. Baš zanimljivo. Ova enduro je po meni možda još više interesantna, no kako za koga.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 4 Empty Forumaši i motori

Postaj by tomotraktor 27.01.15 15:35

Tako je, za voziti i ja mislim da je zanimljivija, ali za gledaoce ne. Ta enduro ruta je nešto extra svi učesnici su oduševljeni. Kraći dio možda jedna petina (neznam točno) ide asfaltnim putem i kroz naseljena mjesta, ostalo makadamski i nekategorisani putevi. Baš ekstra i priroda i ostalo. Poznam ,,rutu,, ili ti tu dionici dobro, a prošao sam je i s motorom ali ne učestvujući u utrci, nego onako, za svoj gušt.
tomotraktor
tomotraktor
član
član

Broj postova : 208
Join date : 13.01.2014
Age : 51
Lokacija : Kreševo, BiH

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 4 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by fireman.peter 27.01.15 22:02

Hehe, nisu naši motori (moj i tvoj) za ovakve utrke ali isto se može tu rutu sa guštom prevoziti Very Happy kako si i ti rekao.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 4 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by fireman.peter 04.03.15 23:06

Jučer je bilo toplo i sijalo je sunce pa nisam mogao odoljeti da ne napravim jedan đir sa motorom. Malo da otvorim sezonu, he he,  a isto tako da isprobam novo automatsko podmazivanje lanca koje sam montirao na kraju prošle sezone. Bila je i provjera ako dobro brt i poklopac glave jer sam u zimi kontrolirao ventile pa je to bilo otvoreno.

Par slika od kontrole ventila.
Rastavljeno

Forumaši i motori  - Page 4 10984579_10205085600772058_7516813231802039699_o

Ponovo sastavljen

Forumaši i motori  - Page 4 11034342_10205085615652430_288307345133230369_o
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 4 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by reider 1 05.03.15 20:22


Al ovaj klip su sklapali kolege motoristi moto kluba Kelti u našem selu,poslje kad je pijana baba u marcedesu ubila na autoputu pravilno vozečeg njihovog člana na Kawasakiju zx9r.

Danas 15h bijo je pogreb i do nas 4 kilometara zračne linije se čulo turiranje motora članova.Član kluba bijo sam 3 godine i ja sam kod njih.Inače ovaj muškarac star bijo je 43 godina i gospodar tog motokluba.Sjetim se dana kad sam izašao iz kluba ja i bilo m utežko za mnom i bojao se,da sam ljut na koje članove.Dosta godina kod nas dovažao je i časopis -vjestnik večer.

http://www.times.si/zanimivosti/do-smrti-zbila-motorista-in-poskusala-pes-pobegniti--6da7e2b0b2-e82299262c.html
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 4 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by fireman.peter 05.03.15 20:45

Čuo sam za taj događaj. Čak je ta žena pobjegla iz kraja nesreće...
Jako tužno.

R.I.P

Forumaši i motori  - Page 4 2Q==

PS
Čudi me samo to da je decko bio vozio na autocesti ponoći u 1 sat, a nije još sezona.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 4 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by reider 1 06.03.15 15:37

hja svima i meni na brzo izgleda nelogično ,da bijo tamo u 1 sati ponoči.Al oni koji smo ga poznali možemo si to razložiti.
Bijo je gospodar kluba i tako imao je jako dosta poznanika ne samo širom Slo,več i u tuđini.Inače kale imao je iz Srbije,al najviše godine živijo je sa roditeljom ovdje blizu mene.
Nije znao bit ljut,loš,nije nikat proklinjao svuda razpuhavao je toplino i pripadnost klubu.Znao je biti pravi prijatelj,ali za svakog može se naći kakva loša riječ,ali o poginulom sve najbolje kažedu.

Ozbiljno dugo nikad nije živijo sa djevojkom več dosta puta lutao sam motorom u bilokakvim uvijetima.na to bijo je naviknut jer raznašavao je vjesnik sa mopedom Tomos sve godine u našom okraju pa tako i moji noni.
Zadnji 2 godine pustijo taj posao,jer kazao je ,da je neizplatljivo i bijo je bezposalan koliko znam.Samo je kome uskočijo na pomoč.
Njegov zaštitni znak bijo je crni klobuk,kojeg nosijo je svuda oblike kaubojačkog.Čak roditelj je dala takvo sliko sa sklobukom u vijesnik kojeg sam prije raznašavao ,kad je umro.

Uvijek imam ga u uspomeni kao čovjeka sa lutajučim srcem,koji nikad nije pronašlo pravog mira u sebi.Staza bila mu dom.

ja to je bila ova nesreča o kojoj pričaš i znaš zanjo.

upravo zato mrzim jako pitje alkohola i brzino.Dobro nikome ne branim jedno pivo,al za žejo čini mi se da su dvije pive potpuno dovoljno-uskoro previše,ako bar trebajo biti.Ova pojma idedu sa vragom ruka u ruki.!.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 4 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by Admin 16.04.15 21:41

Pozdrav

Pošto je već debelo počela sezona motocikla evo fotografija novih...

Album 1.
Forumaši i motori  - Page 4 Image155 Forumaši i motori  - Page 4 Image156 Forumaši i motori  - Page 4 Image152 Forumaši i motori  - Page 4 Image157 Forumaši i motori  - Page 4 Image161 Forumaši i motori  - Page 4 Image154 Forumaši i motori  - Page 4 Image158 Forumaši i motori  - Page 4 Image160 Forumaši i motori  - Page 4 Image159 Forumaši i motori  - Page 4 Image153


Album 2.

Forumaši i motori  - Page 4 Image063 Forumaši i motori  - Page 4 Image064 Forumaši i motori  - Page 4 Image061 Forumaši i motori  - Page 4 Image060 Forumaši i motori  - Page 4 Image058 Forumaši i motori  - Page 4 Image059 Forumaši i motori  - Page 4 Image066 Forumaši i motori  - Page 4 Image065 Forumaši i motori  - Page 4 Image068 Forumaši i motori  - Page 4 Image067

Srdačan pozdrav

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 4 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by fireman.peter 17.04.15 18:24

U pravu si, počela je. Ja več treniram Very Happy A vidim da su i vaši počeli sa treningom Very Happy
Hvala na slikama zanimljivih motora.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 4 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by reider 1 17.04.15 21:06

E da mi je onog zadnjeg crnog imati.Za moje tjelo najbolje bi mi bilo.Mali je pritisak na kuke naprej,pa mi ne bi mrtvilo živaca u dlanima.Ovaj moj GPZ previše mi sili lego tjela na naprijed,ali za kičmo to je dobro,al ne za moje dlani.
A ja sam si več priborijo EU kartico osiguranja,i isto motor je spreman i registrovan,tak oda tura ja i Petar bude heh.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 4 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by fireman.peter 18.04.15 22:34

Kakvu EU karticu osiguranja?
Eh ja nebi ovoga crnoga. Prije bi nekog sportaka ali na prvom mjestu je enduro. Srećom to mi je u garaži Very Happy
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 4 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by reider 1 18.04.15 23:01

Žao se ne slažemo.Nikad cestaka Mad Al što je najzanimivije-prvo motor,kojeg sam išao gledati je bijo GSX600 Shocked
TEkom godina,promjenijo mišljenje i želje.

Čoper ili Enduro negdje na istom.Ne bi se mogao odmah odlučiti što bi uzeo kad bi menjao.Al virojatno ne budem se trebao o time odločati.

Kartico eURO zdravstvenega zavarovanja,o kome smo pričali ZS.Predložiš jo kad u tuđini trebaš pomoč lekarja.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 4 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by fireman.peter 25.04.15 18:48

Da, za tuđinu ti treba kartica zdravstvenog osiguranja ako ti treba lekar. To naručiš preko interneta sasvim jednostavno i šalju ti ju po pošti besplatno.

https://zavarovanec.zzzs.si/wps/portal/portali/azos/zav_tujina/listine_tujina/!ut/p/b0/04_Sj9CPykssy0xPLMnMz0vMAfGjzOLNDHwdPTwNDD3cDQ2dDTy9nC1MjIPDjA1CTPULsh0VAZSuJIw!/

To ti treba obavezno da imaš zbog sigurnosti jer zdravstvene usluge su skupe. A bez toga moraš sam platiti račun.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 4 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by Admin 26.04.15 0:01

Pozdrav

Prije nekoliko dana naletio na Kawasaki pa ga i fotografirao, ma di nađu novac samo da mi je znati..


Forumaši i motori  - Page 4 Image017

Forumaši i motori  - Page 4 Image016

Forumaši i motori  - Page 4 Image014

Forumaši i motori  - Page 4 Image013

Forumaši i motori  - Page 4 Image012

Forumaši i motori  - Page 4 Image010

Forumaši i motori  - Page 4 Image011

Forumaši i motori  - Page 4 Image014 Forumaši i motori  - Page 4 Image013 Forumaši i motori  - Page 4 Image011 Forumaši i motori  - Page 4 Image010 Forumaši i motori  - Page 4 Image012 Forumaši i motori  - Page 4 Image016 Forumaši i motori  - Page 4 Image017



Srdačan pozdrav

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 4 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by iwanho 1 26.04.15 8:18

Prava cestovna krstarica.   Very Happy
Zvijer od motora.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 4 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by fireman.peter 27.04.15 8:18

Admin
Nekima to puno znači pa bi puno toga napravili samo da se dođe do toga da si ispuni želju. Nama "običnim" ljudima ne preostaje ništa drugo nego da se uštedi pa ako bog da...
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 4 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by Admin 01.05.15 17:37

Pozdrav

Prošle nedjelje šetnja lijepo vrijeme i naletio motociklist, sin bio brz i uhvatili ga u kadar, malo sam pojedine fotke povećao..

Forumaši i motori  - Page 4 Img43991

Forumaši i motori  - Page 4 Motociklist-velika-fotka

Forumaši i motori  - Page 4 Motociklist-velika-fotka

Forumaši i motori  - Page 4 Motociklist-velika-fotka

Forumaši i motori  - Page 4 Motociklist-velika-fotka

Forumaši i motori  - Page 4 Img4399

Srdačan pozdrav

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 4 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by reider 1 01.05.15 19:53

Eto da još ja nešto dodam.Kod doma moje žene njezin otac još sada drži za dušo motor-moped Tomos APN -4,kojeg je dugo vrijemena koristijo kad bijo mlađi.
A da napomenim kot prvo pali prije kao moj GPZ!!i motor radi kao Singerica.Na žalost se prva šasija do kraja zahrđala,pa mu dao neki čovijek drugo i sad je oženjen:ima motor od tog al šasijo od drugog APN-a.No kad bijo na posijeti kod njega dao mi ga za voziti jedan krug.Normalno je napravijo i test vožnje po zadnjome kotaču.Išlo mu brez problema na prvoj slici,al moj GPZ ne podiže se pa da radiš mu što češ,jer je pretežek.Al taj APN se podigne hehe.
(Vlasnik nije imao ništa protiv,da ga objavim na forumu):
Forumaši i motori  - Page 4 Fotografija-0007
Forumaši i motori  - Page 4 Fotografija-0008
Forumaši i motori  - Page 4 Fotografija-0009

Još uvijek je ova oriđi naljepnica YU.Legendarna,koja nas vrača u daljne vrijemene nekadašnje domovine.Vrijeme izrade tog APn-a je 74 godine.

Ali Admin-nečeš me oduševljeti sa ovim sliakma sportskog motora.Neču ga voziti ni kupiti heh.Ja sam bolj spori vozač,kojem je sve prebrzo.IAPN ponekad hehe.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 4 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by fireman.peter 03.05.15 15:14

Ja sam imao svog APN6 cjelih 29 godina i ovo proljeće dao sam ga svom nečaku. Dugi niz godina je odmarao u podrumu ali bude sad sve nadoknadio.  Very Happy

Forumaši i motori  - Page 4 Picture
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 4 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by reider 1 03.05.15 20:00

Dobro si to napravijo,jer itak bi ti samo stajao i sakuplajo prašino ko sesalec.Ja ga isto imao.Kad kupijo auto nisam se ništa vozijo više.prodao ga al novi vlasnik satrao ga odmah prvo godino za reezrvne djelove.Bijo je isti ko tvoj,al više bjele boje.Čista bjela boja je bila. Čelada isto čisto bjela.
No danas išao u MB sa GPZ,jer drugog kola nisam imao,pa me nazad malo izpred kuče uhvatila rahla kiša.JA suh al odjelo NE. Rolling Eyes Mad
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 4 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by fireman.peter 08.05.15 23:36

Znači provozao se ti malo. Ako te uhvati malo ispred kuće kiša onda ništa strašno, presvučeš se i sve ok.
Ja pre dva dana napravio 370km, išao malo na Primorsku. Bilo ljepo vrijeme pa se iskoristilo. A danas sam u Ljubljani nabavio ulje, filter i zadnje pločice za kočnice. Onda promjenio ulje i filter, sa pločicama budem još malo pričekao. Sve u svoje vreme.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 4 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.