Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumaši i motori

+6
iwanho 1
reider 1
tomotraktor
tomo522
fireman.peter
Admin
10 posters

Stranica 5 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Forumaši i motori  - Page 5 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by reider 1 09.05.15 20:31

Danas se htilo iti na Goričko na motosusrijet.Dopoldan se spremao za odlazak.Opoldne bilo sve spremno do najmanje sitnice.No popoldan došla oluja,upravo tada,kad htijo odlaziti.Pa sem si premislil.Dogovoreni bili sa soradnimkom,da se tamo čemo sresti,al vidi ti sad ovo.Potok tekao je po cestama,da ni ne pričam o vjetru.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 5 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by fireman.peter 12.05.15 22:22

Vrijeme je ponekad nepredvidljivo. Npr., dođe kiša na brzinu lokalno a samo nekih 5 km dalja sija sunce. Tako i mene u nedelju malo iznenadila mala kišica kod Postojne ali ništa strašno, nije bilo potrebe da se zaustavim i čekam.
Bio sam tog dana u Bohinju na blagoslovu motorista i onda produžio do Trsta, a navečer več kuči. Sve je bilo super tako da izlet je uspijo u potpunosti.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 52
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 5 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by iwanho 1 28.06.15 11:07

Evo nekoliko fotki s jučerašnjeg posjeta Festivalu rocka i motora u Trakočćanu.

Forumaši i motori  - Page 5 2vcgqjp

Forumaši i motori  - Page 5 11snqxd

Forumaši i motori  - Page 5 X1hgzc

Forumaši i motori  - Page 5 21briqh

Forumaši i motori  - Page 5 1z6fms6

Odmor za oči
Forumaši i motori  - Page 5 29ktbex

Zucker kommt zuletzt
Forumaši i motori  - Page 5 2cfs469

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 5 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by reider 1 28.06.15 14:59

Hvala Ivanhoo na dobrodošlici kod tebe i za cijelo prijetno druženje.
Eto pogledajte šator,koji je prvi kojeg ga ivanhoo postavil.
Šteta kaj v Trakoščani nikad nije sreče.Prije dolazka opet padala kiša pa stavili šotor na mokro tlo.Srečom da bial trava bez blata,pa nije onda problema.Najloše je,da nema trave i da padne kiša,onda si us...do gat a motor ti je kao da bi orao po njivi.Ni ovo nije pametno,da ko dan prije izmalčira travo pa padne kiša drugi dan.Sve se lepi na tebe.Ovdje bilo super,tako da nije dež pravijo problema.

Najzanimivije je bilo,da pjevala grupa Zabranjeno pušenje ali kadilo se tako u šatoru od cigaret,da nisi na pozornico vidijo.Čini mi se,da bijo jedini bez cigarete.Ej ne spadam ja u to družbo dali?hehe.LP
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 5 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by reider 1 30.06.15 12:04

Forumaši i motori  - Page 5 Fotografija-0034
Nastop skupine "Zabranjeno pušenje" u Trakoščanu.Dobro je on imitiral front pjevača grupe AC_DC sa tom kapom hehe.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 5 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by Admin 02.07.15 3:25

Pozdrav

Šećer na kraju Reider. Čini mi se Reider da si pisao prošle godine za kišu isto, da je radila problema...

Srdačan pozdrav

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 5 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by reider 1 02.07.15 22:57

Da isto.kad idem u Trakoščan lije ko da bi nebo na zemljo propalo.Al budite hrvati sretni-sigurno neče biti suša,ak Reider svake godine dođe na Trakoščan.Tad če biti potop.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 5 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by Admin 03.07.15 21:58

Pozdrav

Danas sam vidio veću skupinu bikera Gremium iz Njemačke, u vozilima rent-car uputili se za Bosnu i Hercegovinu jedno mjesto pored Travnika grada zaboravio sam koje ime je mjestu, bože mili tetovaža od glave pa do nogu svih vrsta i podvrsta naravno uz tradicionalnu odjeću bikera..

Ove motocikle sam usput fotkao nisu bili dio te skupine bikera...

Forumaši i motori  - Page 5 Image007

Forumaši i motori  - Page 5 Image005

Forumaši i motori  - Page 5 Image006

Forumaši i motori  - Page 5 Image003

Forumaši i motori  - Page 5 Image004

Forumaši i motori  - Page 5 Image002


Srdačan pozdrav

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 5 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by reider 1 05.07.15 8:47

Opet ičao na bajker miting.Srednja bistrica pri Ljutomerju-Black Wings grupe.A nikad se ne trebam brinuti,da bi mi dugo bilo.Uvijek se nešto događa.Odmah,kad sam krenuo od kuče,nakon 1 km skužim,da memam novčanika i dokumenata sa tim.Kad jo dam u đep i htijem skrenuti od kuče-eto motor nema struje.Ni jedna žarulica da ne gori.Sve razkopam,da dođem do osigurača,malo zmrdam-eto opet zapali.Zaboravim dignuti štender za parkiranje motora i motor mi ugasne.kar želim ponovo zapaliti-opet enma struje.Psujem ko pas.Opet ista procedura.
Jer nisam bijo siguran za put,za osiguranje upotrebim Garmina.ma taj me uskoro do Mađarske vozijo u obzir,da je po negovem tamo najkrajši put.Ali ja sam itak znao kdje trebam zakrenuti,pa se svejedno malo htijo da se vozim po "novim"putevima.Ka dođem do fešte,pri kad me vidi pozdravi me i kaže,zašto se vozim bez tablice!!!????J...mu M...
Zovem kuči nigdje je nema oko kuče na dvoru i ššupi,gdje parkiran kažedu moji.Policajaci stoje pored puta,jer znaju,da može biti problemi na fešti,pa kontrolirali brzinu kola 2 km pored fešte ,idem se zaustavim sam od sebe i razpitam se ,kakav je postopek oko toga.Bili su iznenađeni,zašto ja se sam zaustavljam kod njih.No kažem oko gubitka tablice njim.
Idem kuči vozim sporo,da bi vidijo tablico ležati na putu.Nisam je pronašao.Dođem blizu kuče,na samotnem mijestu pored šume an oskom putu stoji auto našeg preftrogarke,koje raznosi novine.Auto upaljen i lampe istotako,al žene od nigdje 10 minuta Rolling Eyes Shocked u autu je nema.Jedva da se proguram mimo auta i boli me gdje je i što radi u šumi hehe.
ivanhoo,dali imaš koju sliko mog motora straga,pa da se vidi tablica na njemu??Ak sam jo tamo imao?
Eto tako.Slik nema,jer bijo uzbunjen pa zaboravijo.Al kolega,koji htijo prijašnjeg dana iti samnom odkazao i sreo sam ga na putu sutra danas,kad se vračao kuči,jer išao motorom na posao.i još nejga spsovao,zašto ne diguje telefona...Eto događanja naših bajkerov forumašev hehe.Živi bili...pozdrav!
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 5 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by iwanho 1 05.07.15 19:10

Baš imaš peh. Nevolja za nevoljom. Marfi na djelu. Jel moguće da je tablica ispala od vibracija ili je možda netko "posudil". Probaj se sjetiti gdje si sve bil po povratku iz Trakoščćana. Možda uspiješ locirati područje gubitka. Kaj su ti rekli policajci? Ako je ne pronađeš, vjerojatno buš moral kupiti novu i zamijeniti prometnu dozvolu. Dodatni trošak koji je sigurno veći od 100 E.

Nemam slike motora sa zadnje strane, ali tablicu si kod mene sigurno imal.




iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 5 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by reider 1 05.07.15 20:55

To ne može se sad suditi,da jo neko maznuo.Čini mi se,da si jedno sliko slikao od spodaj gore,u Trakoščanu,kad smo stavili šator i tad je tablica bila viđena ,ak je več tada bila tamo ili se motim?A sad to itak nema veze.Neam je i vijeruj,da je nemožeš pronaći.Ak jo vijetar puhnuo u travo,pronašla jo bude kakva kosilnica ili malčer nakon godinu dana i bude uništena.A ni ljudi kad jih pronađe ne vrate nazad,nego tamo puste oslonjeno na drevo ili zid.Vidijo sam ja to.Bila tamo 3 dana i onda jo odnjeli.Nekvi jednostavno ne žele,da zbog toga gube vrijeme.

Da Marfi.Ali Marfi bijo je samo čovijek,koji preračunavao i testirao mogučnosti,slučajeve ako je sve sudbina ili su to sve samo slučaji bla,bla,bla...Više ima bog sa tim nego Marfi.A m ise čini,da mu se kaže MUrphi i ne marfi.No nema veze.

Neznam kakav je strošak toga.Ne možem o tome debatirati.Vidjet čem.Možda se nađe u doglednom vrijemenu,a ak ne idem na kapiju da naprave se-naroči druga.

Policajac kazao,da nek vozim sporo od gdje sam došao po putu.I pitao,dal sam kod kuče jo imao.I nisam mu znao odgovoriti.Jer neznam.Kad jo ko njim donese,oni odmah te pozovu kazao je.Ak ne,treba se odjaviti ova tabla i kao kažeš sve novo.Dozvola i tabla.Inače-oni(policaji)nemaju normalno ništa sa time.

Jer u dogledno vriejme ne idem nikam sa motorom malu ču počekati.Ak se pronađe.Znam samo da dobro znam,što čem napraviti,kad jo dobijem nazad ili drugo.Izbušit,vijk i kontra matica i kraj priče.Ni da jo ko kradne neče uspeti,jer treba uzeti i blatobran.Tak oimao napraveno kod Suzukija swifta.I nikad problema.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 5 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by iwanho 1 06.07.15 15:39

Ne, nemam slike na kojoj se vidi zadnji kraj motora. Sve su napravljene u smjeru dvorca i motor je na mjima sa lijeve strane šatora. Još si se našalil da ti se bude motor prevrnul na šator ako se zemlja raskvasi od kiše. Ali doma kod mene je sigurno bila, sjeća se i žena.

Znam da se čita Marfi, a piše Murphy, ali sam rađe napisal fonetski.

Sjećaš se da sam ti pričal zgodu kad sam ja putoval sa službenim autom koji je imal prednju zamjensku tablicu izrađenu u lakirerskoj radionici. I sad si ti ostal bez tablice. Sad
Pitaj za svaki slučaj koliko košta izrada nove tablice sa starim brojem, a koliko košta odjava stare, kupnja nove i promjena dozvole.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 5 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by reider 1 06.07.15 21:21

hvala na tvom trudu mi pomogniti,al nije to tak ovelik trošak,kao si predvidijo ti.To mi motoristi često nekvi svake godine novo daju izraditi sa pripadajočim dokumentom-dozvolu.Oni koji nemaju registrovano cijelo godinu.Imao ja 2 godine tako.A kakav je posopek,kod gubitka.Po moje nije isti.Jer ovaj broj treba se razveljaviti.da ne postoji više.A opet to stane.Sam znaš.No ču počekat par dana,pa ču vidjeti.

No ak pričamo o toj tabli.No na nosaču tablice nekvi je čudan trag.Ili je napraivla,dabla,akd jo vijetar odčupao,ili sam ja napraivjo gumenim užetom za povez šatora na sijedalo.Virojatno ono drugo.Na prašini vidi se trag,da nešto prokliznulo po površini.Tamo gdje bi tabla trebala biti.

Stari broj virojatno NE MOŽE se naročiti jer onda postoje DVIJE table na obtoku,što je nedozvolno!!!!heh.Tako da zaboravi to.

Da pričao si mi tisto pričo i kao da ima to nekvo tajanstveno vez...A šta je tu je... Neutral
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 5 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by TomoVinkovic420 10.07.15 15:06

Danas bio u gradu i dosla je velika grupa motorista koji su sacekali motoriste iz moga grada.
Putuju u Srebrenicu, tacnije Potocare. Uslikao sam nekoliko slika, nisu nesto jer je bila velika guzva.

Forumaši i motori  - Page 5 3Bqk3HW

Forumaši i motori  - Page 5 EWJB1Dh

Forumaši i motori  - Page 5 Eu2n6C2

Forumaši i motori  - Page 5 XhXa4QX

Forumaši i motori  - Page 5 7I7Lh0e

Forumaši i motori  - Page 5 Eg496ro

Forumaši i motori  - Page 5 OEVCoje

Forumaši i motori  - Page 5 G0UaFd7

Forumaši i motori  - Page 5 1zm6Qi5

Forumaši i motori  - Page 5 YCKjIc1

Forumaši i motori  - Page 5 4orzgLL

Forumaši i motori  - Page 5 CIlg4EB
TomoVinkovic420
TomoVinkovic420
član
član

Broj postova : 457
Join date : 04.06.2014
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 5 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by iwanho 1 10.07.15 17:20

Baš mi je fora ovaj s druge i treće fotke. Very Happy

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 5 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by fireman.peter 10.07.15 17:59

E da, ovaj na trećoj fotki kako je samo izmontirao i iskemijao ovu tablicu na motor, jaj me.

Reider
Vidim bio si kod Ivanhoja i još na tim susretima i nadam se da si se dobro proveo pa tako da te ovi problemi sa motorom nisu previše iznervirali.
Stvarno ti je marfi posetio motor jer je već tad kad smo mi zajedno išli na more bilo nekih problema.
Još jedan savjet, motor mora voziti da bi mogao dobro raditi, stajanje preko mjerno mu škodi Wink
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 52
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 5 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by reider 1 10.07.15 22:31

Stajanje škodi -znam to dobro.Iz izkustva sa kosačicami.Moja niša ne radi,al kolega muči do kraja,pa njegova radi ko v priči prema moji.

Tako tablice ne smije biti predpostavljam.

ja imam novo tablico sad i prometno od ovog dana.28,6 EUR ukupno koštalo i 5 minut rada na AMZS.

Sad došla nova zbrka.Nova tabla mi je VEČA od prijašnje!!!Tako da još nije namontirana.

Aj Pero idi hladit pivo,jer zanaš kakvi to gosti dođu drugo večer tebi!!! Wink Twisted Evil Sad su pripreme na put.LP
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 5 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by TomoVinkovic420 10.07.15 22:48

Kod nas stavljaju tablice svakako. U mom gradu su vecinom ispod repa tako ih ne moze policija slikati.
TomoVinkovic420
TomoVinkovic420
član
član

Broj postova : 457
Join date : 04.06.2014
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 5 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by iwanho 1 11.07.15 9:08

Nevjerojatno da su promijenili dimenzile tablica.  affraid   Baš imaš peh. Sad

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 5 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by fireman.peter 11.07.15 14:08

Da, tablice su novije malo veće,ne puno ali ipak... Znam pošto ima brat manju a ja veću.

Video sam ja kako montiraju tablice u blatobran pozadi, neznam kako to prođe kod policije. Kod nas se to ne prakticira, više se prakticira da ju stave pod jakim kutom tako da se loše vidi ali treba znati da je kut montaže predpisan pa tako može biti kazna.

Reider, samo ti dođi, pivo bude spremno za tebe.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 52
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 5 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by Admin 11.07.15 20:13

Pozdrav

Danas sam fotografirao motocikl koji ima zupčasti remen za pogon kotača umjesto lanca ili kardana...

Forumaši i motori  - Page 5 Image010

Forumaši i motori  - Page 5 Image011

Forumaši i motori  - Page 5 Image012

Forumaši i motori  - Page 5 Image013

Forumaši i motori  - Page 5 Image014

Forumaši i motori  - Page 5 Image015

Forumaši i motori  - Page 5 Image016

Forumaši i motori  - Page 5 Image017

Forumaši i motori  - Page 5 Image018

Forumaši i motori  - Page 5 Image019

Forumaši i motori  - Page 5 Image020

Forumaši i motori  - Page 5 Image021

Forumaši i motori  - Page 5 Image022

Forumaši i motori  - Page 5 Image023

Forumaši i motori  - Page 5 Image024

Veće rezolucije fotografije zupčastog pogonskoga remena..

Forumaši i motori  - Page 5 Image025

Forumaši i motori  - Page 5 Image026

Forumaši i motori  - Page 5 Image027

Čuje se kao Tomo Vinković bez auspuha, ujutro rano pogotovo buđenje...

Srdačan pozdrav

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 5 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by fireman.peter 12.07.15 22:29

E da,  tako na remen imaju neki BMWji od manje kubika i konja npr. F 650 CS

Forumaši i motori  - Page 5 BMW_F650GC_04_1024


Što se tiče zvuka, ovaj na tvojoj sliki ima cilindre u slovo V a njima je zvuk značajan. Još da ima auspuh bez demfera onda je tako kako ti kažeš, budnica Very Happy Inače zvuk jim nije ko Tomo Vinković osim po decibelima, tu su si blizu Very Happy
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 52
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 5 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by Dubravac 13.07.15 1:03

Većina novijih automobila prelazi na sistem lanca pa onda valjda moraju zbrinut zupčaste Very Happy
Dubravac
Dubravac
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 526
Join date : 22.08.2014
Lokacija : Stolac BIH

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 5 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by Admin 15.07.15 22:54

Pozdrav

Da po decibelima po buci koju stvaraju.

Srdačan pozdrav

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 5 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by reider 1 16.07.15 9:16

Nekvi motorist mi nekad kazao,da oriđi auspuf sa novog odmontiral(noramlno sahranil)i po naruđbi stavijo specijalne sa USA,koji imajo svojstveni zvuk.Kaže- pola motora je u zvuku... Neutral
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 5 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.