Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumaši lovci

Go down

Forumaši lovci Empty Forumaši lovci

Postaj by Admin 08.01.14 16:53

Općenito o lovu i lovstvu,  lovačkim psima, oprema za lov, odječa lovačka, oružje lovačko i drugo sve razno , a vezano za lovstvo .


Zadnja promjena: Admin; 06.03.16 18:19; ukupno mijenjano 1 put.
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3570
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Forumaši lovci Empty Re:Forumaši lovci

Postaj by Admin 05.07.14 0:58

Bio na jednoj veselici ,fešti u lovačkoj kuči Lovačko Društvo Šljuka iz Lasinje Karlovačka Županija  , pa evo i nekoliko slika lovačkih trofeja .

Forumaši lovci 201406261654101

Forumaši lovci 201406261653561

Forumaši lovci 201406261654041

Forumaši lovci 201406261653441

Forumaši lovci 201406261653271

Forumaši lovci 201406261653121

Forumaši lovci Screenshot1

Forumaši lovci 201406261653071

Forumaši lovci 201406261652451

Forumaši lovci 201406261651161
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3570
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Forumaši lovci Empty Re: Forumaši lovci

Postaj by Dubravac 07.03.15 18:33

Forumaši lovci XhHRaAo
Čagalj od prije jedno petnestak dana.
Dubravac
Dubravac
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 526
Join date : 22.08.2014
Lokacija : Stolac BIH

[Vrh] Go down

Forumaši lovci Empty Re: Forumaši lovci

Postaj by Admin 09.03.15 20:04

Pozdrav

Dali je radio štetu kakvu pa odstrijeljen ili naišao...

Srdačan pozdrav

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3570
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Forumaši lovci Empty Re: Forumaši lovci

Postaj by Dubravac 18.03.15 11:06

Kod nas nema nikakve zaštite životinja, nego lovci taru sve što naiđe na nišan.
Dubravac
Dubravac
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 526
Join date : 22.08.2014
Lokacija : Stolac BIH

[Vrh] Go down

Forumaši lovci Empty Re: Forumaši lovci

Postaj by tony5 18.07.15 19:01

Malo divljih pernatih životinja fotografirano danas rijeka Sava kod savskog mosta grad Zagreb.

Forumaši lovci Img6470

Forumaši lovci Img6471

Forumaši lovci Img6456

Forumaši lovci Img6459

Forumaši lovci Img6457

Forumaši lovci Img6460

Lp.

tony5
tony5
član
član

Broj postova : 279
Join date : 06.01.2014

[Vrh] Go down

Forumaši lovci Empty Re: Forumaši lovci

Postaj by tony5 13.01.16 19:32

Jelen iz uzgoja, košute i telad za daljnji uzgoj.

Forumaši lovci 2qnzka1


http://www.njuskalo.hr/meso-suhomesnati/meso-jelena-lopatara-oglas-12682943
tony5
tony5
član
član

Broj postova : 279
Join date : 06.01.2014

[Vrh] Go down

Forumaši lovci Empty Re: Forumaši lovci

Postaj by Admin 06.03.16 18:20

Pozdrav

21.07.2015.god.

Forumaši lovci F8e547469880694 Forumaši lovci Df9834469880883

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3570
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Forumaši lovci Empty Re: Forumaši lovci

Postaj by Admin 07.07.16 23:13

Pozdrav

Izletište Ključić Brdo Velika Gorica 07.07.2016. Divlje svinje, veprovi,krmače, prasad, nazimad.

Forumaši lovci LbcZYlvY Forumaši lovci VJsVor4q Forumaši lovci AesCbEv3

Forumaši lovci IH2ktlDC Forumaši lovci ZiDac4i0 Forumaši lovci 9OJcdCpN Forumaši lovci KZZP6gkQ Forumaši lovci IV8wh6KN Forumaši lovci EBhOoTC1 Forumaši lovci LJwwNBDC Forumaši lovci PHQERuZI


_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3570
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Forumaši lovci Empty Re: Forumaši lovci

Postaj by Admin 29.04.17 20:00


_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3570
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Forumaši lovci Empty Re: Forumaši lovci

Postaj by Admin 27.05.18 23:47

U današnje vrijeme kako je sve pusto u ruralnim područjima lisice su postale pitome i mnogobrojne. Kolega iz osnovne škole kosi traktorom i lija oko pokošene trave traži nešto, uopće ga nije doživljavala.

Forumaši lovci 33540610

Forumaši lovci 33553610

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3570
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Forumaši lovci Empty Re: Forumaši lovci

Postaj by Admin 24.07.18 15:14

Žumberačka gora, u naroda znana i zvan divlji zec.

Forumaši lovci 37631510

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3570
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Forumaši lovci Empty Re: Forumaši lovci

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.