Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumaši i motori

+6
iwanho 1
reider 1
tomotraktor
tomo522
fireman.peter
Admin
10 posters

Stranica 6 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Forumaši i motori  - Page 6 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by fireman.peter 16.07.15 10:56

Moguće je nabaviti auspuh koji ima mogućnost otvaranja i zatvaranja denfera preko sajle a komanda je pri ruci tako da se može zvuk i buka regulirati usput.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 6 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by iwanho 1 16.07.15 16:26

Služi li to za "uveseljavanje" policije?

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 6 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by reider 1 16.07.15 22:46

ILi komšiji poslije polanoči...
Što neče narod glopoga pogruntati heh-ovo o varijo auspufu je tačka na "I".
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 6 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by Admin 17.07.15 14:22

Pozdrav

Može pomoć što je denfer. Sinoć sam vidio tog bučnog motoristu kaže ima db killer ( decibel ubojica ) radio je atest ima sve papire kaže, nisam mu htio previše dosađivati išao sa posla kući dogovorili u nedjelju kavu ako će biti išta od toga..

Srdačan pozdrav

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 6 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by fireman.peter 21.07.15 17:57

Denfer je za prigušivanje zvuka a i plinova iz auspuha.

Možda je to dobro za policiju jer možeš buku brzo ugasiti a pored toga buka ti dosadi ponekad jer i uši vole pomalo mira pa se sa tom spravom brzo to riješi.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 6 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by Admin 30.08.15 15:48

Pozdrav

Kolega radni dugo guštao da kupi neki skuter ili motor i na kraju motor odlučio, i slučajno mu povoljna prilika došla kad nemaš puno novaca izbor je mali to ti je kad nekom se smrači drugom svane iskoristiš tu povoljnu priliku..

Forumaši i motori  - Page 6 Wp_20110

Forumaši i motori  - Page 6 Wp_20111

Forumaši i motori  - Page 6 Wp_20112

Forumaši i motori  - Page 6 Wp_20113

Forumaši i motori  - Page 6 Wp_20114

Forumaši i motori  - Page 6 Wp_20115

Srdačan pozdrav

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 6 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by fireman.peter 30.08.15 19:49

Ovo je nešto drugo naspram skutera Very Happy ,  izgleda ljepo očuvan.  Neka mu dobro služi i želim mu sretno na cesti.

Inače Reider je vozač  Kawasakija. Reiderov motor i ovaj su različiti ali svejedno pomalo slični.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 6 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by reider 1 30.08.15 20:33

Nema tu usporedbe među mojim i tim po moje,možda koj dizajn limarije,al drugo ne.To su motori rađeni negdje u istim vrijemenima i isto tako u isto vrijeme prestali su se raditi.Gpz se poslovijo godine točno 2003!.Jer ja uzeo predzadnjo godino izrade.Ovaj Zzr bijo mi je tada životni san,al nije žao bil onovaca,pa sam izposodijo si i za tog,kamo li za toga koji je biju dosta skuplji normalno i bolji.Moj bijo 1250000SIT,al taj 1700000 inače kazano 450000SIT što znači razlika 2 hiljade EUR.A moram kazati,da tad značilo  je 450000SIt više nego danas mi se čini zbog tadašnjih manjih plata koje su došle u SIT.Toga se siejtim ko da bilo bi danas.200000 posidijo mi je i za tog malenog tata.Al ak bi kupovao danas za ovo dobno,kad moga kupovao ,virojatno bijo bi polovan takav zzr.

No nema veze-bilo kako bilo,neču ništa promijenjivati,jer nisam jaki fanatik na motore,al za dušo malo se vozim.

Dnas došao poslijepodne sa ture.Išao jučer -Kuča,Maribor,Slovenska bistrica,Poljčane,Bistrica ob Sotli ,Obrežje na granico sa HR na bajker miting,tamo prespavao,Danas išao na Cerklje ob Krki,Kostanjevica na Krki  ,Ilirska bistrica na posijetu Bateku i onda nazad na autoput do LJ i naazd preko MB do kuče.410 KM napravenog puta.

Šteta samo,da su mi prijatelji tako daleko. Neutral
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 6 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by fireman.peter 30.08.15 21:19

To sam mislijo kod usporedbe, slični izgled limarije i godina proizvodnje, inače ovaj je jači pa i skupliji.
Znači bio si na biker mitingu. A nije to loša kilometraža bila, dobro si se provozal mada sam je danas bio u Austriji u Soboth kod jezera. Napravio preko 300 km danas u jedno dopodne. A da ne pričam da sam ovaj tjedan dana iskoristio do maximuma zbog ljepog vremena i sve zajedno napravio oko 1000km. U četvrtak išao sam na Ivančnu Goricu do Dvora pa onda Kočevje i dalje Cerknica, Idrija, Most na Soči Sorica, Bohinjska Bistrica i kući. Prešao sam oko 400 km.
Sledeča tura u petak isao sam na more do Opatije i prešao preko 300 km. I kako več rečeno danas palo opet preko 300. Znači od četrtka pa do danas preko 1000.
Kad sam išao na Pag prešao u četiri dana 900 km. To su prave ture prijatelju moj, hehe Very Happy

Mada sve ok, nije ni ova tvoja loša bila, super tura tako da pohvalno.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 6 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by reider 1 31.08.15 20:43

Pa mi pravil Batek,da kad si išao mimo,nije ga bilo kod kuče.Praye ture da.ZA prave ljubitelje motora,možda ja to čisto nisam,al i treba za to pametan motor.Ne da moj ovo ne može,htijo sam kazat,da ja tak odugo ne možem na njemu izdržati.
Motor mi išao bez problema ,al mi sada odkazao šator.Satrala se mi fiksirna šipka iz plastike...Malo jo budem skratijo i bude opet ok.Bude krača za 3 cm.Imam nekve slike,al to ob priliki.Inače miting bijo točno  u selu Obrežje,gdje mi se čini radijo Grof,a tamo desno pred kapijo velike su stavbe sa vrijemena JLA inače kazano SFRJ,jer se tam popravljali ratni strojevi.Inače kazano ratne radijonice.Grupa motorista Castle riders imajo tamo svoju kapijo.Na time naslovu postoji i bife "5-ka".Možeš iti na piče.

Koliko budem provozijo do kraja godine motorom neznam kazati,al ga budem trebao upravo sutra za iti na posao,jer nemam auta opet ga posudijo hehe.Al bude sigurno ena jesenska tura pala za slovo od godine.Al fiksno neznam kamo .

Batek se nasmijao i zahvaliva se za pozdrave tvoje Peter.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 6 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by fireman.peter 31.08.15 21:39

E da,  Batek je u to vrijeme bio na poslu kad sam ja išao blizu njega,  možda bude još koja prilika drugi put. To je bilo kad sam išao prema Dvoru u četvrtak, kako sam već rekao tura od 400 km.
Znam da je sa tvom motorom teško izdržati takvu turu jer pozicija vozača nije tako ugodna pa se umoriš brzo.
Što se tiče šatora, možeš kupiti pojedinu šipku iz fiberglassa pa ju odsječeš na odgovarajuću dužinu.  Dobit ćeš je u trgovini Iglu, znam jer je Andrej to tamo nabavio za sebe, a Andreja znaš ti.

Bit će brzo kraj sezone pa mi je već malo žao jer volim ljeto i toplije temperature pored toga motor onda stoji i ja ti ga onda teško gledam u garaži. Ali uvijek ima i dobroga u svemu ko npr. smanji se potrošnja,  hehe.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 6 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by reider 1 01.09.15 18:19

Huh došao sa posla -put dužine 6-8 km al ja vozijo pola sata...1 put gurali motor ,4 puta demontiral sijedalo i mrdao žice odspodaj.Neznam,dal je to bijo isti problem i kad sam bijo sa Perotom na Krku,jer ne sijetim,se kakvi su bili tada pokazivači problema,al za sad znam,da je danas bijo problem sa odtegnutom klemom isto kakav mi bijo problem i kod Zetora,kad ostao u dolini.Malo sam kabolve mrdnuo,pa je mogao zapaliti ponovo,al se ugasijo usrijed rada.Težko ibl oto ugotvot,jer namiještena je na klemo malena ploščica,sa dvim rupama i dvima mogučima legama vijka.Vijk kleme na kablima bijo je dobar na ploščico i zato me zavelo,al oni drugi ploščica na akomulator odšaraufana i zahrđana između spoja.Budem posprejal in pritegnil,pa ču tada vidjeti.
Išao sam se dogovarati i za posebne zokne ,koje bi bile duge preko koljena,jer pored mene neki ljudi imajo takvi posao kod kuče da to rade.Nije jih bilo doma.Idem drugi put ponovo.
Test airbaga za motoriste:
Forumaši i motori  - Page 6 Fotografija-0022
Evo ti p...e na stubu:
Forumaši i motori  - Page 6 Fotografija-0023
29.8.2015 pozdrav iz Obrežja
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 6 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by fireman.peter 03.09.15 20:19

Tad sigurno nisu bili problem kablovi jer je motor normalno anlasovao, tad je bila greška na gorivu. Kolko znam je onda posle onog ispuhavanja lajtunga u Izoli bilo mira i motor je radio normalno.
Ovaj put, ako te dobro razumem, bio je loši spoj kabla na akumulatoru. To bi onda značilo da je mio motor mrtav, nema kontakta, anlasovanja...
Kablove budeš morao skinutu i dobro očistiti ko takte na akumulatoru a na kablovima ako su pohrđani ili jako oksidirani i bez one galvanizacije onda bi bilo najbolje da promjeniš te priključke.

Vidim na drugoj sliki da si imao fino društvo i da ste se dobro zabavali Very Happy
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 6 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by reider 1 03.09.15 22:51

Sve imaš prav.

Niso jako oksidirani.Inače kazano problem je samo na spoju minusa.Imam specijalni kontakt spray !.Budem našprejal i privil.Kablovi su ko novi,samo na ploščici je problem.Sa tim sprejem posprejam sve akomulatorske kontakte.

Da zbog goriva nije ni najmanjeg problema sada.Ide ko singerica,al me sad počel zezat spoj kablova heh.Za tisti popravak normalno zaslužen je naš moderator,jer nimam pojma,kako bi mi problem inače riješili.Vozijo bi do doma 260 km nekako tako,kako sam tad od posla do kuče.Stajao svakih nešto km. Razz (i kod kuče razbacal cijeli fergazer).
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 6 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by Admin 03.09.15 23:37

Pozdrav

Bio si blizu Zgb, u obrežje i Brežice nekad išli u šhoping..

Srdačan pozdrav

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 6 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by fireman.peter 04.09.15 15:36

Reider

Moj ti je savjet sledeči,  trebaš si osigurati asistencu. Znaš kako je,  na putu se može svašta desiti,  pogotovo sa motorom. A ne mislim  da baš mora ali npr. samo guma da pukne i ne možeš nikud a ti 300 km od kuće.  Nedaj bože ali ako do kupiš asistencu kod osiguranja onda bar to imaš i možeš računati da ti bude neko pomogao. Ja imam to osigurano, najjaču moguću verziju asistance koja se nudila. A nije to skupo tako da nit nije neki veliki trošak.
Nije to sigurno da će se sve riješiti i platiti iz toga, iz asistence. Ti jih nazoveš, oni dođu, odvuče te do prvog servisa ali popravku moraš onda sam platiti. Ali bar ne ostaneš na cesti prepušten sam sebi. Neke asistence čak  uključuju da dobiješ drugo vozilo i putuješ dalje. Ili npr. plate ti hotel za vreme čekanja da se popravi vozilo itako dalje. Zavisi to sve što osiguraš.

Eto da ti opišem jedan primjer koji mi je jednom prilikom naveo šofer vučne službe. Zvao ga neki rekreativac u Bohinj da mu je pukla guma na biciklu. Dečko je imao osiguranu neku asistencu i tako je morao taj šofer u trgovinu nabaviti novu unutrašnju gumu, otići tamo, promjeniti mu i kraj priče.
Dobro je to imati. A da ne govorim ako se nešto ozbilnijeg desi, nedaj bože ali...

PS
Jesi promjenil onaj filter ispod rezervara i sjedala koji sam ti tad naručio kad smo popravljali motor? Filter se nalazi na cjevki za dovod goriva u rasplinjače. Vjerovatno nisi promijenio, a? A možda se ipak varam pa je to već odavno riješeno. pirat
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 6 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by reider 1 04.09.15 19:29

Imam asistenco na autu,tako mi nešto pričao zastopnik osiguranja.I imam A+ na obadvima kolima,tak omotor kao auto.A asistenca na motoru-neznam...budem to se razpital oko toga,kad ponovo osiguram.Ako ne drugo,bar da odvuku tog vraga do servisa i normalno uzejo sa sobom i mene hehe.To je po moje najbolje da svi imaju,jer niko nema kod kuče vučne službe ,da ga čeka na poziv.Ja nisam vodijo nikad to brige,jer mi se nikad nije to dogodilo,pa do kad se ne dogodi ne razmišljaš...A ni to dobro.

Ovo o biciklu nasmijao sam se.

Ništa nisam pipnil od tada,kad bili problemi na putu Peter,jer sporo se zamene zaključuje sezona,a takve servise radim na prolječe...Siguran, sam ,da nije problem u tistom filtru goriva izpod sijedala.Zaista nisam u taj motor od kupnje novog NIŠTA uložijo osim izvenserijsko taj filter o kom pričaš.Osim potrošnega materijala(gume,ulja,maziva,spreji lanaca itd).

(oko drugih problema na drugim vozilima,pišem na privat temi-traži tamo)
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 6 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by fireman.peter 07.09.15 7:46

Nije da filter radi probleme ali tad sam video da je već nešto zaprljan pa nebi bilo suvišno da se zamjeni jer ako još sve funkcionira dobro treba osigurati da bu tako i dalje.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 6 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by fireman.peter 10.09.15 8:29

Rijeka motorista koja ne prestane teći.

Forumaši i motori  - Page 6 29w7gye

Forumaši i motori  - Page 6 W8rww7

Forumaši i motori  - Page 6 2n0j0ja

Forumaši i motori  - Page 6 16gz9yq

Forumaši i motori  - Page 6 2uhxxdg

fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 6 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by Admin 03.11.15 0:29

Pozdrav

Kawasaki bio bez cerade kojom je pokriven i ja ga fotografirao..

Forumaši i motori  - Page 6 384a8e444524456

Srdačan pozdrav

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 6 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by reider 1 16.12.15 9:26

http://katalog.louis.de/katalog
Peter, u tom momentu sam na stranici 435 hehe. E na kraju kad sve zbrojim, ne prođem izpod 65 eur!!!Dal se ti sanja, na što mislim? Razgovarali smo o tome Wink
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 6 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by fireman.peter 16.12.15 20:07

Treba ti nosač za navigaciju. Gledaš ovaj nosač firme Ram, Američki.  Znaš da ja toga imam i mogu ti reći nećeš požaliti ako toga nabaviš.
Imaš i na ebayu puno toga
Link1

Ovaj etoi mi se sviđa ali neznam kako bi sredio unutra kabel od navigacije. Inače taj komlet ti je 10e jeftiniji od tvoje cjene.
Link 2

Ima varianta da si nabaviš nosač posebno i etui posebno za sebe. Tako sam ja napravio jer sam na ebay dobio nosač najpovoljnije
Link3

Origi Ram nosač se zove: RAM-B-178U, tu su njihove internet stranice
Link4
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 6 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by reider 1 16.12.15 23:20

Peter jedva pišem, tako sam prehlajen, ali ide. Teže če biti sutra iti v MB. Virojatno neču iti. Budem virojatno išao koji drug dan(23ega virojatno).

Sve što imam nizkog je cenovnog ranga, od motora do odjela, jer se koristi simbolično malo, pa žao če biti tako i kod toga heh. Svašta sam razmišljal gdje staviti, a mi je najbolje zbog tipa izrade volana nešto takvog:
http://www.ebay.com/itm/Motorrad-Navi-GPS-Halterung-Tasche-BMW-K1200-K1300-R-S-/380956070350?hash=item58b2c051ce:g:ZoIAAOSwhcJWQJF0
Demontiral sam vijk, gdje bi nek se prišaraufal nosač u volan. Poklopac od plastike bronza boje je stisnut unutra u volan izpod njega  vijk 6kutni 24mm,fi cca 14mm fini navoj dugi 40-50mm. Žao sam ove nosače samo iz zajebancije stavijo gore. Treba mi samo torbica-etui za moj Garmin maleni, al virojatno nosač ču izraditi sam. Nekvi mali jednostavan. pokušat ču izbušiti tom vijku rupo i urezat navoj, pa prišaraufat tamo nek nosač kučne izrade...
Nikakvo mi nije jasno, kako nek bi se onaj Ebay kugla nosač sa vijkom prišaraufal, jer bi i trebalo mi specijalan vijk za volan, što još košta, ak ga i možeš dobiti. Tako mi treba:vijk volanski, kugla sa vijkom, nastavljivi nosač, kugla na ploščici za na etui i etui!.
Previše je to troškova za đabe i traženja svuda. Ču nešto na jednostavno pokušati kod kuče napraivti ,samo etui mi zaista treba takav kao treba. Vidijo sam iste firme kao moje torbe sa strane ob sjedalu  na stranici 437 mi se čini od "Moto detajl" za manje od 20 eur. Sve drugo je za mene jednostavno bezveze financirati.
Više me muči pokazivač nivoja benzina, nego specijalni nosač Garmina tongue
Neznam kako to napraviti bez bušenja tanka.
Malo trebam još premisliti! Možda se što da napraviti.

Pored toga zaboravijo si sa kome imaš sad posla! Žao, a tupi Reider 1 ne zna, kako kupovati poštom preko Ebaya, jer još uvijek posluje sa gotovino na stol... Embarassed Nekvi jednostavno nismo za ovaj milenijum, al trebamo živjeti, ak smo se narodili!. Crying or Very sad
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 6 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by fireman.peter 17.12.15 11:18

Neznam kako češ uspjeti to izmontirati bez origi nosača ili kako češ napraviti sam svoj nosač? Ok, sve se može kad se hoče.
Etoi ili tašna ti je u Louisu kako i sam kažeš Moto Detail koju i ja imam.
Neku ovaku ali dimenzije treba prilagoditi potrebi:

Louis shop

Ova je još bolja:
Louis shop 2

Tu su ti i ostale stvari koje imaju:
Louis shop 3

Kako poslovati preko interneta, pitaš se. Trebaš Mastercard da bi si omogučio PayPal način plačivanja koli je najsigurniji, bar tako ja mislim. Master card isto možeš koristiti u te svrhe ali ja se tog načina izbjegavam zato sam si omogučil Paypal. Mastercard si naručiš u svojoj banki i to te košta nekih 18e godišnje. Kad to imaš onda preko interneta otvoriš Paypal i njima daš podatke o kartici Mastercard, samo njima i nikome više. Tako kod njih otvoriš račun. Kad onda kupuješ preko interneta npr. na Louisu, na računu odznačiš da češ platiti preko Paypal i stranica te vodi na Paypal preko tvoje pin kode i tamo onda potvrdiš kupovanje. Oni onda na Mastercard skinu novac.
U čemu je štos, štos je u tome da ti ne davaš podatke od svoje Mastercard svima od kojih kupuješ nego samo Paypalu a on te podatke čuva i tako su oni bezbedni i nema sranja. Puno trgovina omogučava plačanje preko Paypal, da ne govorim na Ebay sve ide preko toga.
Drugi način da platiš u Luisu ti je da u svojoj banki nakažeš novac na njihov račun.
Ako te nešto više zanima od ovih načina plačanja ti me nazovi jer mi se neda pisati na dugo i široko a preko telefona objasnim ti sve u par minuta.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 6 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by reider 1 17.12.15 17:46

Pa ja bi napravijo nosač fiksan. Fiksirao direkt na onaj vijk ključ 24, kojem bi izbušijo rupo M 8 navoj znaš. Ništa ne bi štelovalo se. Zaista neču dati tamo oko 80 EUR za sve to...Kod mene nema računice.

Onaj povoljni etui ima rupo za kabel odspodaj, al Garmin moj Nuvi 30 ima straga??
Drugi skuplji, koji se i meni sviđa, ima šilt iznad ekrana, pa nema slike straga ni odspodaj, da se vidi, kako je izlaz kabela riješen.. Al ima dodatno opremo prekrivano folijo mi izgleda...

Louis bijo je nekad u Belokranjski u MB! Tamo ja gotovinom kupijo stranske kufre! Al seljili su se. Nema jih tamo, pa trebam potražiti novo lokacijo. Ma trebajo biti negdje u MB!.

Za sve posle oko motora ima još do prolječa vrijemena hehe. Još da dodam, da sam prehlajen i bijo jedan i jedini samcat kupac u nekvi prodavaoni sa moto dijelovima, skuterima i motorima hehe. I kad me prodavač vidi, gledao me kao sedmo čudo, kad me vidijo ulaziti heh. A ulazijo sam 5 minuta poslije otvornog vrijemena. Laughing  Wink

A da je sr... još veče, nečeš povijerovati, bijo sam upravo u toj prodavaoni, koj je postao novi zastopnik za Louis u MB, a tog nisam znao. Kupijo sam tamo od njih cijevi i priključke za naftovod!!! Sad sam to shvatijo bogami.......
http://www.podjetje-trg.si/
Vidijo motore, al nije mi se sanjalo. Budem sigurno još išao po kakav dijo, pa mi bude to tada sve u jedan put.

Hvala na obrazlagi.!!
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Forumaši i motori  - Page 6 Empty Re: Forumaši i motori

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.