Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema

+28
peceni
serafian
Admin
G.Vrbica
mbkrhr
vratar
TV-319k-vlado
mbutala
vica022
Karl
grabrovec
kebirpm
tony5
jozef.kc
VALTER 521
Tomo Vinković Požega
TomoVinkovic420
reider 1
Dubravac
batek
Krumpironja
tomotraktor
ky1bro
ssucur
iwanho 1
fireman.peter
tomo522
darko123
32 posters

Stranica 21 / 37. Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 29 ... 37  Next

Go down

Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 Empty Re: Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema

Postaj by reider 1 13.12.15 18:39

Da.
Na mizi nisu bili svi zupčaniki hehe. Onaj najniži, dolnji, koji je direktno navaren na leptir izlaznog vratila, tekom radova uvijek je bijo stavljen na vratilu, jer mi nije trebao. Wink Lježi inače u kučišču odmah iznad mazaljke na plošči kučišča inverzije, koju vidiš sa straga traktora. Sa njim mažeš njegov zunanji klizni lager, al od znotraj naravno uležajen je od traktorskog kučišča.
Druga slika od onih četiri dobro kaže zunanji klizni ležaj onog zupčanika ,kojeg nema na stolici. Straga na plošči je velika iztokarena rupa, da se može cijela inverzija gurnuti na taj zupčanik, kojeg več prije staviš na vratilo!
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 Empty Re: Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema

Postaj by reider 1 13.12.15 19:16

Dobro se vidi. Uredu je. Ni za gospode i delanje frajera, a je siguren heh.
Autoelektričar Batek bi verjetno imel drugačno mnenje hehe Wink
Če smo že pri električnem, ima Zetor tako kazalec kot lučko. Dela že od 88leta, a je šel stabilizatorček ob plovcu. TA preprečuje ,da bi kazalec preveč nihal levo desno. Se pravi, ga umiri. Pri meni pa udarja levo desno. A ko se traktor umiri ali vozi po lepi cesti, se umiri tut kazalec. Ne bom šraufal, dokler bo delal. Sicer pa je čisto dovolj lučka, če le dovolj prej zasveti, ko je prazno. Če prične svetitit, ko naslednji trenutek že motor povleče zrak, je vseeno, če že je ali ni hehe. No saj tudi ta ruski merilec dela le, ko je traktor umirjen, drugač zračni mehurček skače gor dol. No saj med vožnjo ga niti gledati ne moreš heh. LP bomo kar tegale tvoj model ugradili!
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 Empty Re: Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema

Postaj by vica022 13.12.15 21:40

Najprostije resenje meraca a najtacnije i nikad neotkazuje. Parola snadji se mnogo puta dobro dodje .Vrlo lepo resenje i lepo uklopljeno.Kod nas je vecinom drveni stapic merac i dobar je dok se neizgubi. Rakovica 65 ima slicno resenje samo je malo nepristupacno za pogledati nivo

_________________
Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 Avatar10
vica022
vica022
Moderator
Moderator

Broj postova : 483
Join date : 23.11.2015
Age : 52
Lokacija : s. mitrovica

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 Empty Re: Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema

Postaj by fireman.peter 13.12.15 22:18

Pozdrav Vica022
Kao prvo čestitke za unapređenje u moderatora. Smile
Što se mjerenja goriva tiče , isto sam ja mjerio drvenim štapićem ali mi dosadilo jer je rezervoar mali pa je trebalo dosta često otvarati haubu pa čep...

Reider
Ovo je sigurno bolje rješenje od lampice jer ipak imaš mogućnost ustanoviti nivo u svako vrijeme a kod lampice samo kad ona zagori.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 52
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 Empty Re: Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema

Postaj by reider 1 14.12.15 17:42

Ja znam, al bi i lampica bila dobra(isto tako mislim i za mog GPZ Laughing Razz Rolling Eyes ).
AC ima samo lampico, al ima dosta puštene rezerve, pa imaš vrijeme naliti.
E da bi mogao i kod GPZ nešto se napraviti...? Težko je tam(VICA o motoru GPZ se ide). Nema ne lampice, ne "ruskog" mijerača-ništa. A problem je, jer ima mi tank kufer, pa gledati unutra je problem, jer trebam odpasati tank torbo...Tamo bi mi više trebao mijerač kao na TV-ju.!

Drveni štabič je loš, jer uvijek nešto prljavine nosiš sobom. Ne treba kod TV ni kod GPZ mi štabiča, jer je tako maleni tank, da možeš vidjeti višino tekočine bez brige, osim u tami. No u tami ni štabič ne možeš vidjeti, do kuda je moker.

JA danas TV-ja rukom gurnuo izvan garaže za auto i spusitjo se nizbrdo u šupo kod šume, jer mi smeta za parking auta. Leden je čitav, kad startam kad kamo idem. Prije sam se spustijo, stavijo sam sajlo kvačila.
Malo sam joj samo budžir skratijo, sajlo namazal maščom i ništa je odpilijo. Sad samo ona stoji dosta dukša naprijed iznad visokotlačne pumpe i nikom ne smeta. Ak pukne na kraju, gdje je ona stisnuta kuglica, možem jo još uvijek upotrebiti i staviti nanjo nek drugi element pričvrščenja.
Jer je produžena papučica kočnice, čini se meni, da malo bolje koči, al svejedno nezadovoljivo.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 Empty Re: Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema

Postaj by reider 1 17.12.15 20:02

Različte opcije izlaznog vratila. Adapter za klasičan kardanski izlaz i dvije opcije inverzije. Slika Agromehanika:
Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 Fotografija-0018
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 Empty Re: Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema

Postaj by reider 1 17.12.15 20:17

Evo momci. Dobijo materijal za izrado. Išao po nabavku materijala, pa maka jesam bolestan. Jer bijo bi još više, ak ne bi išao heh.
Uzet nisam htijo oriđi za vod nafte, jer se ova za zračne vode bolje vidi. A je sa njo teže raditi !. Došlo je i do problemova, kao uvijek.
Žao nemam slik. Budem slikao drugiput. Kako je napraveno. Nije mi jasno, da kad sam pokušao sa radom na tom TV, po povratnoj cijevi NE ide ni kaplja nafte u tank nazad?!.Ni na pola gasa!. Inače napraivjo jesam i radi to. Zadovoljan sam. Ugradijo sam još dodatan filter za nafto pored oriđi u rezervoarju.

No poslije mi ostalo još cijevi i išao, da zamijenim i kod kosačice BCS. Što se mi tam odesi. Znao sam, da ne smijem benzinom mokrih cijevi grijati sa brenerom, pa jih čupao stare dole sa snago ruke i okretanjem hkratnom. No dok ne odčupam jednog izlaza filtera iz plastike. Htijo sam upotrebiti opet več upotrebljenog koj bijo prije gore...No pa sam opet pravijo šteto, sam si kazao. Al se nisam brinuo previše, jer imao 2 u rezervi. Poslije toga okrenem taj uništen "polovan" filter. I što vidim? Svinjarija straga izza filtera veča nego spredaj?. Kako to? Nije mi bilo ništa jasno. demontiram još maleni oriđi filter, koj je na kosačici izpred fergazera. Puno svinjarije.

Onda pogledam filter, koj je počeo razpadati!. Upotrebljen pola godine!. No na kraj use sijetim, da je taj bij ostavljen zaista na kosačico prije pola godine ,al je star 20 godina, jer bijo sahranjen u omari duge godine. Ja ga ugradijo, jer to nisam znao, da ima vijek trajanja. Razz Embarassed pirat Izgleda, da je od nekog auta bijo u rezervo kupljen i zaboravljen.
Slike materijala, al montažnog izgleda drugiput:

Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 Fotografija-0019
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 Empty Re: Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema

Postaj by reider 1 19.12.15 17:52

NO tek danas sam još jednom pronašao jedan stari filter goriva isto sa uskoro srijednjeg vijeka u kutijah radijone, pa ga radije bacijo, da se ne dogodi isto, kao sa prvim. Rolling Eyes

Eto obečane slike:

Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 Fotografija-0023

Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 Fotografija-0022
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 Empty Re: Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema

Postaj by fireman.peter 23.12.15 8:46

Dobro Reider, bude ti sad služio ovaj ruski pokazivač koji je uvijek tačan bez greške. Very Happy
A vidim dobro se ti snašao sa T komadima pošto nisi imao dodatnog priključka na rezervaru ispod ko na seriji 731.
A što ti je sa filtrom u rezervaru, bilo to promjenjeno ikada?
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 52
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 Empty Re: Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema

Postaj by reider 1 23.12.15 17:26

Bilo o onome filtru govora par stranica nazad. Il na obči temi. Ovaj oriđi mu je u cijelome iz metalne mreže, pa mi se čini viječan. Samo sam ga izpuhao i nema nikakvog smiječa vidjeti na njemu. Kupijo novog prije, što sam demontiral toga, a kad sam vidijo, da je metalan, vratijo sam kupljenog. Kupljen nije bijo metalan!.
Sve u svemu, sad mi originalan je isto unutra, pa sad su dva montirana pa je po mome sigurno.

Hja T komadi su ok za takve stvari, samo šteta, da jih nema u različtim kombinacijama. Imam doma iz plastike kombinacijo 2x 7mm i jedan 6mm. No meni bi trebao upravo kontra-2x6mm i jedan 7 hehe. No u glavnom sređeno je i ja zadovoljan, osim jako mali je prostor, pa sam trebao tako glupo speljati cijevko izpod filtera do pumpe. Namotao oko izlaza osovinice za pritisak kvačila, pa se to ne vidi nešto ljepo. Težko je raditi sa ovim zračnim cijevkama!. Tvrde so ko vrag. A gumene jesu bolje, al imaju zeleno boju, pa se skroz ne vidi tako dobro.

Dal je tvoja gumena i bijela? Tamo si obrisal slike u vlastiti temi, pa jih više ne vidim! LP
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 Empty Re: Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema

Postaj by fireman.peter 25.12.15 11:40

Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 16333407

Cjevi su neka mekana plastika, prozirna pa se u redu vidi kroz nju.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 52
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 Empty Re: Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema

Postaj by reider 1 25.12.15 12:10

Ova tvoja je još bolja vidi se. Moja malo je motna+ trša!. Pored toga ljepo stoji, jer si krivine napravijo metalnim cevkama. Tako onda prozorna cijevka ljepo ravno vertikalno stoji.

Dal je možno dobiti još sliko kakvo slikano izpod tanka?. Kakav dodatni izlaz ispod? Ima jednoga inače zatvorenoga čepom? I još gornji bolje je napraven kao kod malenih- imaju na navoj napraveno i šuplji vijk. Kod mene je tvrdo lotan priključak na tank bez mogučnosti kakve demontaže ičega.
A svejedno sam sretan, da sam mogao to napraviti.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 Empty Re: Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema

Postaj by tomo522 25.12.15 12:12

Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 HmTGuye
Kod Petera se vidi odlično.Ja imam složeno kao na autima
tomo522
tomo522
član
član

Broj postova : 237
Join date : 12.01.2014
Age : 57
Lokacija : Garešnica

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 Empty Re: Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema

Postaj by reider 1 25.12.15 12:16

Dal je unutra instrumenta i lampica ili samo na kazalec ? No po mome nije ni malo potrebna, ak je tako napraveno. Al jedni imaju još lampico. Svejedno je što je, samo da je nešto hehe.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 Empty Re: Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema

Postaj by tomo522 25.12.15 12:23

Nemam lampicu za rezervu al se vidi kako pokazivač pada
tomo522
tomo522
član
član

Broj postova : 237
Join date : 12.01.2014
Age : 57
Lokacija : Garešnica

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 Empty Re: Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema

Postaj by fireman.peter 25.12.15 13:13

Reider, da si ti onaj T komad ispod rezervara drugačije okrenuo onda bi i kod tebe vertikalna cjev ljepše stajala. Iz rezervara si trebao priključiti cjev u srednji priključak T komada. Razmisli malo pa ti bude jasno kako mislim.
Gore na rezervaru nekako malo bolje izgleda jer je i rezervar bez pravog kuta pa i cjev ide nekako slično paralelno na rezervar. Ako bi hteo da i gore ide tako pravokutno onda samo kupiš komad za spajanje cjevi u slovo L, vjerujem da ima i toga.

U pravu si što si rekao ako imam koji dodatni priključak ispod na rezervaru. Bio je jedan sa čepom začepljen pa sam ga iskoristio. Slike sad nemam pri ruci.

Još imam ideju ako ti se loše vidi nivo. U cjev možeš staviti žutu kuglicu samo mora biti takve dimenzije da ne ide kroz T komad ali ipak toliko velika da se može gibati u cjevi. Djeca imaju neke žute kuglice za igračke pištolje samo neznam ako bi dimenzija odgovarala.

Ja i Reider sa našem pokazivačem nivoa smo ko Rusi a Tomo522 več je Američka NASA. Wink
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 52
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 Empty Re: Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema

Postaj by reider 1 25.12.15 17:35

Razumem kako, samo ovo je nekakvi bez uglova tank, pa je sve nekako teže napraviti. Maleni je, napraven u konus, sa nekvim prstenom-robom okolo prema tvojemu.

Ovo sa kuglico- dobra ideja!. Al žao je nemam. Budem pa pratijo sve igre klinaca sa pištoljima na okolo. I ak kojeg vidim sa takim snajperom, odmah mu oduzmem šaržer hehe! Jer ide to u družbeno dobrobit, mu budem rekao.

Eh ne! Sad trend ide u kontra smer. Prije vlajalo, da više ko je pokazivača-instrumenta na amaturki, veči je luksoz i profesionalno napraveno, a sad samo stave 4 sigurnostne lampice i kraj priče. Ove su zamijena za ponešto zanje prevelikih neizplatlivih instrumenata Rolling Eyes Zamene ni jedna lampica, ni 5 lampica neče pravilno zamijeniti kazalca na instrumentu, kakav je kod Tomo 522. Ili sam staromoden...

reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 Empty Re: Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema

Postaj by tomo522 25.12.15 19:58

Sve je bolje nego svaki put dizat haubu i gledat koliko ima goriva
tomo522
tomo522
član
član

Broj postova : 237
Join date : 12.01.2014
Age : 57
Lokacija : Garešnica

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 Empty Re: Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema

Postaj by fireman.peter 25.12.15 23:03

To su prave riječi Tomo522, potpuno si u pravu.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 52
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 Empty Re: Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema

Postaj by fireman.peter 29.12.15 17:41

Možda nekoga zanima da nabavi ili možda da posluži kao ideja za izradu.

Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 Rj2ntc

link do oglasa
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 52
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 Empty Re: Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema

Postaj by reider 1 30.12.15 17:43

Huh, ovo težko bi bilo spasati na  malen TV. Osovina nema se kamo dati, al ona vertikalna poluga, koja je fiksna, ne može se staviti nikako, jer gore ti je poteznica napravena ravno, tamo gdje je rupa, al dole ona se stavi na savinutom dijelu dolnje ruke. Trebalo bi onda kupiti obadvije okretne vertikalne poluge(koja ima mogučnost štelovanja dužine-prva na sliki).
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 Empty Re: Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema

Postaj by fireman.peter 30.12.15 21:55

Osovina ti je vjerovatno mišljena da se stavi u ležajeve ruka tamo gdje več sad na sliki stoji. Poveže ljevu i desnu ruku.
Vertikalna poluga ide upravo tako kako sad stoji. Zato i je malo zaokrenut donji dio naspram gornjeg jer dođe u savinuti deo donje poluge.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 52
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 Empty Re: Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema

Postaj by reider 1 31.12.15 8:45

Aha, točno je vertikalna malo savinuto napravena. Onda ok.

Al ona duga osovina mi nikak nije jasna, kamo ju tako dugo namijestiti. Ni jedan TV nema takve mogučnosti.
Možda bi išlo, ak se od prihata na rukavcima naprave produžetak za nazad, da onda osovino staviš skoznje. Trebaš se maknuti kočišču diferencijala.Toliko trebajo minimalno bit dugi omenjeni produžetki. A kad inverzijo staviš, onda je i to neizvedljivo. Ova osovina mi se čini neefikasna-neupotrebljiva. Pitaj boga, za kojeg je to model traktora mišljeno.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 Empty Re: Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema

Postaj by ssucur 31.12.15 11:53

Wink
Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 18954692
ssucur
ssucur
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 547
Join date : 14.01.2014
Age : 65
Lokacija : Slo-Ljubljana BiH-Ljeb

http://www.mojalbum.com/ssucur

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 Empty Re: Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema

Postaj by Admin 31.12.15 12:17

Pozdrav

Ima načina i prilagodbe za ugradnju tri točke kopčanja traktorskih priključaka, za modele PE TV kao i ostale sve modele TV, ovaj način je najbolji iz nekoliko razloga.

Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 Tn_agr10

Fotografije iz jednog oglasnika.

Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 Slika010

Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 Slika011

Nešto slično i ovako na spoju zadnjeg rukavca i trapa. Domišljatost i snalažljivost sigurno će pronaći riješenje neko prihvatljivo.

Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 Images10


_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema  - Page 21 Empty Re: Tomo Vinković 400 & 500 serija opća tema

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 21 / 37. Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 29 ... 37  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.