Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema

+21
Avaks21
tomica pe-18
ingvarsson
kukrosava
G.Vrbica
TV-319k-vlado
darko123
Tomo Vinković Požega
tomo522
darko.m
vica022
reider 1
Admin
Neco Tv-418
iwanho 1
serafian
Dubravac
ssucur
tony5
ExtermoIvan
fireman.peter
25 posters

Stranica 5 / 13. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next

Go down

 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema

Postaj by Admin 18.12.15 1:13

Pozdrav

Stvara tlak u karteru  motora kako si to utvrdio i na koji način, na čepu gdje se nalijeva  ulje tu je ujedno  i odušak motora, tu  ide uljna  para van,   može je biti mnogo  kad je motor vruč,  onda je motor slabiji što opet ne znači da ne može još neko duže vrijeme tako raditi, malo uljne pare koje izlaze na odušak motora to je standard pomoču tih uljnih para podmazuju se klackalice i ventili u glavi cilindra.

Dali na  odušak motora  masti crno da bude glava cilindra crna i  masna,  bude li crnih sitnih  kapljica po glavi cilindra i okolo,   tako i odušak  motora,  puše li na odušak motora  dok vućeš uže za paljenje, troši li ulje motor, dali je što rađeno na motoru u zadnje vrijeme,podešavanje ventila i slično.

Isčupa ti iz ruke uže jer nije zaljuljan dobro i nemaš oslonac dobar,  zaljuljaj zamašnjak i  nogom se upri u motor ili nosač haube, tamo dolje onaj nosač gdje su panti haube,  kad ga zaljuljaš napred nazak nekoliko puta i kad si spreman tek onda   snažno povuci dok si  nogom uprt  za nosač haube, tu treba samo tehnika i smirenost ništa više.

PVP pumpa

Najprije bi trebalo napraviti slijedeće glede dizel goriva  napred već navedeno od strane Moderatora pošto je to jeftino,jednostavno.Promijeniti filter dizel goriva  koji se nalazi u samom  rezervoaru goriva kako je rećeno već, filter nije vidljiv izvana pa mnogi misle da ga i nema uopće, tako da se i po desetak godina ne nijenja filter goriva  bude trul  i hrđav nakon toliko godina.

Kad se skida filter dizel goriva ima jedan poklopac ajmo reći i gumena brtva, to se nalazi ispod rezervara i to drži filter dizel goriva  to je komplet. Na tom poklopcu se zna pojest utor gdje sjeda ta gumena brtva da dizel ne istjeće van pa treba i njega kupiti ako se pojeo utor, brtva gumena se posebno kupuje u temi Tomo Vinković serija 400/500 mehanika zadnji post  kod Reidera 1 vidi se taj poklopac na njega ide cijev za dizel gorivo imaju dvije  opcija prihvata cijevi za dizel gorivo.

Može se još i na drugi naćin prekontrolirati dali dizel ide iz rezervara prema PVP  na naćin da na PVP skinemo   cijev dizel goriva koja dolazi iz rezervara ako curi  gorivo onda je u redu. Imam fotografija kako treba i kojom količinom  istjecati dizel  gorivo  slobodnim padom prema  PVP bile su iznad par postova ali album više ne radi pa su obrisane mogu ih tek sutra kasno navećer ponovo par  postati.

Ako je to sve u redu i mijenjao se filter goriva ili se  mijenjao u  u dogledno prošlo  vrijeme i sipa se čisto gorivo,  tada  se prebacuješ na PVP   skinuti cijev visokog pritiska sa brizgaljke ili dizne te namotati uže za startanje motora  na remenicu zamašnjaka povlačiti uže napred nazad kao da hočemo upaliti traktor ali nečemo nego da vidimo ide li dizel gorivo  na cijev visokog pritiska i dali   konstantno istječe u određenoj količini na cijev visokog pritiska dizel gorivo.  Čisto da se uvjerimo dali PVP pumpa  dize gorivo.   Objasnio si puno ali opet nedovoljno da se iz toga može odgonetnuti kvar, treba ići redom i tako doći do kvara.

Nepoznanica ostaje od kuda se dolazi i tako dalje, nije obveza ali poradi bolje suradnje sa članovima/korisnicima Foruma  bilo bi  poželjno  ne treba se sramit ništa i nikoga  tu smo da se družimo i pomažemo ućimo.

https://agro.forumhr.com/t442-uputstvo-za-rad-na-forumu

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema

Postaj by Admin 27.12.15 1:59

Pozdrav

Vilamet 2012 ovdje si  na varu razrezao sredinu gdje sam strelicama označio, kolika je stijenka sredine debela kada si razrezao na pola sredinu traktora PE 18.

 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 Screen13

 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 Screenshot_1  Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 Screenshot_3  Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 Screenshot_2

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema

Postaj by Gost 30.12.15 14:57

Ranije sam pisao da treba uzeti materijal za produžetak 4mm ali to treba uraditi sa istom debljinom kao što je i odsečeni deo a to je oko 6mm. Ovde gde bi trebao seći brusilicom je debljina ovog kosog dela oko 6mm. Evo nekog sličnog profila koi bi se dodao; Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 <a href= Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 7QNKKaPs" />


Odseći i zavariti produžetak se može brzo obaviti. Oko kardana ima malo više posla. Treba ga polako prilagoditi. Odsecanjem krajeva sa starog i varenjem na novi. Ja te kardane prepravljam sam po potrebi. Trebaš staviti obavezno dupli kao što je i bio. Evo jedan sličan koi mi služi za pumpu. Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 <a href= Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 M3LuFg1s" />

Evo i kardan slikan odozdo na traktoru. Vidi se i mesto produžetka kardana odnosno mesto gde je zavaren ovaj deblji za stari tanji deo koi naleže na osovinu.

 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 4i4kzy10

Gost
Gost


[Vrh] Go down

 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema

Postaj by tomo522 30.12.15 18:10

Kako misliš zamjenit križ kardana kad ti ode
tomo522
tomo522
član
član

Broj postova : 237
Join date : 12.01.2014
Age : 57
Lokacija : Garešnica

[Vrh] Go down

 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema

Postaj by Gost 31.12.15 10:20

Ne razumem pitanje. Kardan se ovde skida samo izbijanjem ovog klina što se vidi da je savijen na slici levo. A ako misliš što je ovde jedan deo krsta zavaren. To je neko uradio sa krstom(križom) pre mene odnosno pre 5 godina. Ako i bude potrebno može se odraditi brušenjem vara. Nakon toga ponovo zavariti. Naravno ovo nije maistorski odradjeno ali služi.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema

Postaj by Gost 18.01.16 22:10

Evo još jednog problema kod ovih traktora. Možda niste ni primetili da je debljina zida kod stuba koi drži zupčanik volana svega 3mm. Meni je volan dobio luft pa sam ga morao srediti. Donja biksna ispod koje se nalazi mali zupčanik volana je bila skroz pojedena i oblika elipse. Ona je fabrički okrugla ali se posle godina korišćenja ona skroz izobliči. Nisam je slikao kako je pre izgledala ali evo je popravljene i poboljšane. Spolja ove cevi sam navukao čeličnu biksnu jer cev deluje slabašno i počela se raspadati. Iznutra sam ugradio novu bronzanu biksnu.

 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 Ws53kq10

Na slici je crvenim strelicama obeležena debljina fabričkog dela sve preko sam ja dodao.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema

Postaj by Admin 19.01.16 20:12

Pozdrav

Nije komplicirano skinuti kardan dolje i promijeniti potrebne dijelove na kardanu.

-Izbijemo zatik na prednjem dijelu kardana, prednji dio  traktora. (ovdje je to ovaj klin na fotki ).

Traktor smotamo full u jednu stranu koja nam odgovara.

-Kardan povučemo prema nazad,  prema zadnjem dijelu traktora i vadimo ga van cijelog.

- Isti postupak  montiranja obrnutim redom malo igranja oko vračanja kardana i to je to.

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema

Postaj by reider 1 19.01.16 20:19

Vilamet naravno mali traktorčič, mali dijelovi Wink Al istina što kažeš, malo bi bar tu moglo iti deblije. A onda bi dijelovi na večno izdržali, pa tvornice ne bi mogle prodavati dijelova. Tako ja to predpostavljam. A i inženeri se zmotijo, i onda na drugom modelu, novijem to poboljšajo, jer ni oni nisu nezmotljivi.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema

Postaj by vica022 19.01.16 22:15

Kad bi se masine iz delova sklapale kostale bi bar 5 puta skuplje. Bitno je prodati masinu a za delove nemisle jer tu im je uvek masna zarada. To se sad tek vidi na novim tipovima svega koliko je slabije uradjeno da bi pre otkazivali delovi. Ovi stari su jos dobri jer nemoze se ni ocekivati od masine da 20god radi a nista se nepohaba.

_________________
 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 Avatar10
vica022
vica022
Moderator
Moderator

Broj postova : 483
Join date : 23.11.2015
Age : 52
Lokacija : s. mitrovica

[Vrh] Go down

 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema

Postaj by Admin 20.01.16 0:30

Pozdrav

Dao piksirati  gornji dio volana još davno, sada  imam  fufta u volanu malo  mrvicu     kod zupčanika nisam ni gledao, treba to pregledati dobar podsjetnik je Vilamet 2012 ..

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema

Postaj by reider 1 20.01.16 13:06

Tako je Vica. Zato je ponekad dobro gledati prije nabavke stroja, gdje može se dobiti dijelovi, jel su dostupačni i za kakve pare gledajuč na konkurencijo. Kad uzmeš u obzir, da za novije taljane dođe uljni filter i po 115 EUR, servis-popravak na elektroniki pa 850 EUR, onda ti sve jasno. Na ne bude tvornička masna zarada upravo na mojim leđima.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema

Postaj by vica022 20.01.16 20:54

He he ja zato moj i filter ulja operem i teraj dalje. Centrifugalni je a bolje preciscava od bilo kojeg dokazano.Zato sam najvise i kupio ovo sokocalo jer delova svud i jeftini a mnoge stvari i amater moze da odradi

_________________
 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 Avatar10
vica022
vica022
Moderator
Moderator

Broj postova : 483
Join date : 23.11.2015
Age : 52
Lokacija : s. mitrovica

[Vrh] Go down

 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema

Postaj by Gost 22.01.16 22:50

Evo još malo prepravki koje možda nisam pomenuo. Možda nekom nešto od svega pomogne ili delimično olakša posao sa ovom matorom mašinicom. Prva slika je prepravljeno bravljenje hidraulike. Obadve kuke su povezane zajedno tako da se dizanjem jedne diže i druga.  A takodje se vidi i dodato gornje kačenje za nošenje prskalice.

 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 128

Druga i treća slika, u toku su radovi na instaliranju prednje hidraulike. Postaviću i sliku kad mi stignu hidraulične cevi.

 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 224

 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 323

Gost
Gost


[Vrh] Go down

 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema

Postaj by ExtermoIvan 23.01.16 0:16

Slike i objasnjenja za frezu cu staviti u odgovarajucu temu. Medjutim sad nastaje problem, ladno hidraulika nece da podigne frezu. Pumpa je prebacena napred stavljena mala remenica i to je funkcionisalo. Tek kad par puta dodam i zatim smanjim gas kad podignem rucicu od razvodnika ona pomalo podize. Pumpu smo remontovali ali razvodnik nismo. Novo ulje ociscen sistem ali ipak nece da podigne.
ExtermoIvan
ExtermoIvan
član
član

Broj postova : 96
Join date : 09.02.2014
Age : 37
Lokacija : Srbija, Majur

http://extermo.jubmagazin.rs

[Vrh] Go down

 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema

Postaj by ExtermoIvan 23.01.16 0:51

Jos poneka slika Tomice nije me bilo odavno he he he
 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 IMG_20151206_141937-dce9a8
 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 IMG_20151224_142913-851870
 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 IMG_20160105_110536-18befb
ExtermoIvan
ExtermoIvan
član
član

Broj postova : 96
Join date : 09.02.2014
Age : 37
Lokacija : Srbija, Majur

http://extermo.jubmagazin.rs

[Vrh] Go down

 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema

Postaj by Tomo Vinković Požega 24.01.16 0:04

Gledao sam slike tvoje freze, napisao sam post u temi. Ja bi rekao da nije problem u hidraulici nego je ona malo premasivno napravljena za njega. Nisam shvatio sistem kvačenja, ajde opiši u temi, možda je i u tome problem.
Tomo Vinković Požega
Tomo Vinković Požega
član
član

Broj postova : 464
Join date : 12.03.2015
Age : 41

[Vrh] Go down

 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema

Postaj by vica022 24.01.16 8:33

Moze se desiti jedna smesna stvar a to je da se zbog hladnoce ulje zguslo pa hidraulika nece da reaguje dok se ulje malo nerazbije -zagreje. Mozda bi bilo dobro ubaciti redje ulje pa ako nece proveriti spojeve ili pumpu. Ako negde povlaci vazduh ili pumpa mulja nema funkcije. Ali ostavi kad je hladno uvek da malo odradi pumpa pa onda tek u rad. Desava se i kod mene na vladimircu da kad je hladno teze podize ispocetka jer ide sae 30-40 ulje u hidrauliku

_________________
 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 Avatar10
vica022
vica022
Moderator
Moderator

Broj postova : 483
Join date : 23.11.2015
Age : 52
Lokacija : s. mitrovica

[Vrh] Go down

 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema

Postaj by tomo522 24.01.16 18:57

Može biti i do razvodnika.Ja sam imao slične probleme.Nekad nije htio dignut a bilo ljeto a nekad opet sporo ide dole.Nikad dočekat da spusti.Majstor zamjenio razvodnik i sad diže odlično a dole ide brzo kako i treba biti
tomo522
tomo522
član
član

Broj postova : 237
Join date : 12.01.2014
Age : 57
Lokacija : Garešnica

[Vrh] Go down

 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema

Postaj by ExtermoIvan 02.02.16 23:31

Pozdrav, posto smo kompletan sistem hidraulike rastavili u delove i sve spakovali. Dosli smo do zakljucka da nas je mucila najobicnija glupost koja je moguca. Remen tj kais je bio los i tanak i kad se pumpa optereti on prokliza. Mi to nikad nismo proveravali. Promenili smo kais i sad radi perfektno. Podize frezu bez ikakvih problema.
ExtermoIvan
ExtermoIvan
član
član

Broj postova : 96
Join date : 09.02.2014
Age : 37
Lokacija : Srbija, Majur

http://extermo.jubmagazin.rs

[Vrh] Go down

 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema

Postaj by vica022 02.02.16 23:42

Nekad najobicnija sitnica ume da napravi takav problem da se raspametis. Remen uopste i na automobilima neretko ume da pravi probleme sto se tice pogona pumpe pogotovu ako malo se pokvasi a iole labaviji. hidraulicna pumpa trazi dobar pogon da bi pod opterecenjem radila jer ipak treba stvoriti pritisak od preko 130 bar za normalan rad pa kod nekih i dosta vise

_________________
 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 Avatar10
vica022
vica022
Moderator
Moderator

Broj postova : 483
Join date : 23.11.2015
Age : 52
Lokacija : s. mitrovica

[Vrh] Go down

 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema

Postaj by serafian 03.02.16 17:24

Bok svima.

Prvo pitanje.
Koje ulje ide u prednji i zadnji trap PE15? (piše u priručniku ali su ono stare oznake a takve se više ne upotrebljavaju.)

Vilamet je napravio kočnicu kakva je na Rusu t-25. Stisneš i pomakneš klin, kad stisneš ponovo sama se otpusti.

A ona čegrtaljka je postojala na gumenjacima, ja imam takav gumenjak... budem poslikao to...
serafian
serafian
član
član

Broj postova : 116
Join date : 25.03.2014
Age : 38
Lokacija : Jastrebarsko

[Vrh] Go down

 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema

Postaj by reider 1 03.02.16 19:53

Extermo Ivan, vidim da postrojenje još je uvijek u starom brojilu, da se strojni park nije ništa promijenijo. Preša, TV, prskalica itd. Sada mene zanima, što predstavlja onaj arnij? Dal češ kakav krov namontirati dodatno ovdje gore?

Vilamet, ovo bude pumpa hidravlike za neodvisan rad pumpe od kardana?

reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema

Postaj by Gost 04.02.16 21:19

Da ovo je pumpa za nezavistan rad od kardana. Možda sam već napisao, ovo je pumpa od servo uredjaja od Daewoo Nubira. Isprobao sam i radi odlično. Zakačio frezu i neke tegove još odozgo da bih je opteretio i diže odlično. Probaću da je opteretim maksimalno da vidim koliki teret može dići. Sigurno je slabija pumpa nego što je bila postojeća ali meni jača nije potrebna. Sa ovakvom prepravkom ne bih ga menjao ni za kakav drugi traktor.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema

Postaj by serafian 05.02.16 12:53

Koje ulje ide u prednji i zadnji trap PE15? (piše u priručniku ali su ono stare oznake a takve se više ne upotrebljavaju.)
serafian
serafian
član
član

Broj postova : 116
Join date : 25.03.2014
Age : 38
Lokacija : Jastrebarsko

[Vrh] Go down

 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema

Postaj by ExtermoIvan 05.02.16 21:54

Iste masine zasad, planiram ove godine da kupim jos jednog Tomicu. Gore planiram da stavim krov, a ispod muziku i ozvucenje. Samo nikako da uhvatim vremena da to namontiram.
ExtermoIvan
ExtermoIvan
član
član

Broj postova : 96
Join date : 09.02.2014
Age : 37
Lokacija : Srbija, Majur

http://extermo.jubmagazin.rs

[Vrh] Go down

 Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema - Page 5 Empty Re: Tomo Vinkovič PE 15 & 18 opća tema

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 13. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.