Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traktorski priključci

+14
tomotraktor
Dubravac
Krumpironja
serafian
ExtermoIvan
reider 1
ssucur
jozef.kc
Admin
tony5
fireman.peter
abarth
VALTER 521
tomo522
18 posters

Stranica 3 / 13. Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Traktorski priključci - Page 3 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by ssucur 01.02.14 13:24

Evo Tomo522, još će i od ovog biti plug. scratch 
Traktorski priključci - Page 3 20419511
ssucur
ssucur
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 547
Join date : 14.01.2014
Age : 65
Lokacija : Slo-Ljubljana BiH-Ljeb

http://www.mojalbum.com/ssucur

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 3 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by abarth 05.02.14 19:29

Freze za TVa na kopčanje u tri tačke.[img]Traktorski priključci - Page 3 O0k8[/img][img]Traktorski priključci - Page 3 Oqgd[/img][img]Traktorski priključci - Page 3 Ny2p[/img]
abarth
abarth
član
član

Broj postova : 202
Join date : 12.01.2014
Lokacija : SLO-GROSUPLJE

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 3 Empty Re:Traktorski priključci

Postaj by Admin 13.02.14 1:31

Malčer na četri vijka za Tomo Vinković ili Pasquali traktor 100cm i 120cm.


http://veicoli-commerciali.aaannunci.it/trincia-cm-100-x-trattore-pasquali-gira-sx-976420c2.aspx
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 3 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by jozef.kc 13.02.14 14:09

za ovaj malčer neznam kak je zamišljeno..mislim da je nemoguča misija za prikopčat
jozef.kc
jozef.kc
član
član

Broj postova : 122
Join date : 13.01.2014
Lokacija : koprivnica

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 3 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by abarth 13.02.14 16:39

Ne znam dal sam u pravu ali mislim da bi na prihvatu moral bit leptir da bi mogo namontirat origi kardan od tome.Leptir i unutrašnje ripne nekak ne ide skupa,svi leptiri kako ja znam se navuku na osovinu.Jeli se može sa original kardana skinut leptir da ostane osovina sa ripnama,ako može onda bi to išlo skupa.Vi koji imate taj model čete sigurno znat.
abarth
abarth
član
član

Broj postova : 202
Join date : 12.01.2014
Lokacija : SLO-GROSUPLJE

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 3 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by fireman.peter 14.02.14 0:01

Sigurno pored mašine prodavaju još kardan pa je to to onda.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 3 Empty Re:Traktorski priključci

Postaj by Admin 15.02.14 2:07

Pozdrav,pa kaže usitnjivač 100.cm stražnji valjak brend čekići ,montirati x 2 traktorske Pasquali punte sa četri vijka prirubnice (vjerojatno po naši inverzije ) neke riječi doslovno nemožeš prevesti na naš jezik jer mi takvu riječ ne koristimo.Gledajuči malčer sada ovako na slici nemože ići na Vinkovića ili ti Pasqualija ,ali spominje drugu inverziju traktorsku Pasguali ,koja se montira umjesto ove koju gledamo na slici.Imaju Talijani više vrsta inverzija , isti priključak koristi mtk i traktor kod tih starih modela kad PE je jedno i drugo.



http://www.oglasi.si/oglasi_print.php?kat=3&okat=830&show=detail&id=87461

http://www.parttis.com/katalog/product_info.php?manufacturers_id=&products_id=2570&osCsid=787841a024244d299729693d7e688408

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 3 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by abarth 16.02.14 15:13

Za moje potrebe mi uteg na ovom mjestu najviše odgovara pa i brzo je montiran ak je potreba.Traktorski priključci - Page 3 <a href=Traktorski priključci - Page 3 16022014718 open source screen capture" />Traktorski priključci - Page 3 <a href=Traktorski priključci - Page 3 16022014721 image" />
abarth
abarth
član
član

Broj postova : 202
Join date : 12.01.2014
Lokacija : SLO-GROSUPLJE

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 3 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by tomo522 16.02.14 21:41

Nekako mi djeluje nisko
tomo522
tomo522
član
član

Broj postova : 237
Join date : 12.01.2014
Age : 57
Lokacija : Garešnica

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 3 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by fireman.peter 16.02.14 21:46

Tako i ja gledam, ne jednoj sliki je uteg nizak skoro na tlu a na drugoj opet drugačije stoji, visočije.  Shocked
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 3 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by reider 1 20.02.14 12:04


Traktorski priključci - Page 3 Fotografija-0020

Traktorski priključci - Page 3 Fotografija-0021

evo zverinsko mučili  plato u poljoprivrednoj zadrugi sa viljuškarom.Sa njime plužili snjeg i bogame virojatno i betonske krajeve puteva.A to je sada samo za željezarno No


Zadnja promjena: fireman.peter; 20.02.14 17:12; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Popravak slika u postu)
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 3 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by fireman.peter 20.02.14 17:14

Nije to moje pa nije šteta... Shocked pa ima da izdrži...

Još nije kasno, ja bi to uspijo sve popraviti i dovesti u dobro stanje.

fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 3 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by abarth 20.02.14 19:23

Ja mislim da to neče dočekat da ide u surovinu več če dobit noge i otič nekome kuči.Koliko vidim su nosač korpe zavarili direkt na vilice.Flex,švasaparat,nešto pločevine i farbu pa je več prava za prodat.Mislim da sam pogodio scenarij. Very Happy
abarth
abarth
član
član

Broj postova : 202
Join date : 12.01.2014
Lokacija : SLO-GROSUPLJE

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 3 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by reider 1 20.02.14 23:41

i meni se čini,da če bit takav scenarij.Nakon dugog stajanja iza skladišča čejo jo razdužit i ide nekome kuči.Ali šta češ napravit sa tako savijenimi stranicami?Kako češ zravnati?Virojatno treba promjeniti cjelo na novo.Neka firma u SLO odpile ti stranico na mjero,kad kupuješ kakvo češ.Onda samo savariš kod kuče i pobojiš-i je ko novi.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 3 Empty Traktorski priključci

Postaj by reider 1 25.02.14 19:43

Evo mene opet.A gdje mi je Krompi?Dali još živi?hehe
Pero se razpitivao oko mog platoja i pronašao neke slike.Izrađen je bio čini mi se godine 2012 na prolječe.

Traktorski priključci - Page 3 Plato-1

Traktorski priključci - Page 3 Plato-4

Traktorski priključci - Page 3 Plato-3



OVdje se nešto testirao-bila rupa i zapunilo se zemljom doneseno iz doline

Traktorski priključci - Page 3 Plato-v-akciji

i slika od danas,kad se bojili poviški za njega-ovdje bio je početak,a kad sam zaključio,bila je tama i zaboravi sliku...

Traktorski priključci - Page 3 Fotografija-0001

Plato velik je 140/90 cm.Stranice su mu visoke 33 cm+50 cm povišci.Sa povišcima nosile se budu drve u kuču za palbo.

Peter da isti ti imaš sistem platoja kao ja i nije tu nikakav problem ti staviti cilinder gor.Sa takvim sistemom možeš i sravnati zemljo koju dovedeš.Vidi se na jednoj sliki,da sam sve za sabo sravnao kad je sanduk podignjen na 90 stepeni i samo voziš naprijed nazad i ravno je.Možeš imati jednoradni cilindar,ali tada trebaš imati opruge ,da ti vrate sanduk nazad.Ali imat češ same probleme,oko je jednoradni,jer kad češ se vkopati v zemljo i onda dignuti,tad če ti se sanduk sam podignuti i izkipati,tak oda ne priporučavam!.Ali takav sistem i nešto košta,jer treba ti jednoradni+dvoradni ventil(kombinirani ventil) i dvije dvoradnog cilindra!!Tako da onda imaš dizanje puštanje hidravlike i nagib kašike-sanduka.
Ak očeš namjestiti cilindre vidim,da ti treba još nešto za dodati konstrukcije sa čelika na sanduk sa svake strane ,jer inače ako nije jako napravljeno če ti što izčupati.A za to ne trebaš se brinuti ako ne misliš basati direktno tvrdo zemljo.


Zadnja promjena: fireman.peter; 25.02.14 22:20; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Popravak veličine slika)
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 3 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by fireman.peter 25.02.14 22:38

Vidim da ti je princip platoja isti ko kod mene. Malo je tvoj veči i jače napravljeno ali jedan i drugi su prilagođeni traktorima. Tvoj traktor je jači pa mora i ovo biti jače. Moj tomo još nije uspijo saviti moj plato pa sam več čuda radijo i gledam ako bi nešto popustilo odmah ja to ojačam. A do sad nije bilo potrebno. A ne želim da bude plato težek jer koliko je on težek tolko tome manje ili teže nosi drugog tereta. Možda bi mi dobro došli neki poviški za drva voziti u kuču. Dobro bi mi došla jedna dvoradna komanda hidraulike koju bi lako koristil u više svrha. Na primer i ovo kipanje što ti imaš. Dovoljno bi bio jedan cilindar za kipu ako ne kopaš u zemlju sa otvorenim kiperom- platojem. Mogu ja kopati ali onda ga imam u zatvorenom položaju jer je tako najjači jer se oslanja na nosače.

Ajde, tu je video i slike od jednih radova kod susjeda.

Traktorski priključci - Page 3 Watch?v=frXgPUH_7AQ&list=UUM4G__81U9rhHUQfTDzGq1w

Traktorski priključci - Page 3 19560535

Traktorski priključci - Page 3 19560536

Traktorski priključci - Page 3 19560537

Traktorski priključci - Page 3 19560539

Traktorski priključci - Page 3 19560543
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 3 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by reider 1 26.02.14 20:25

Ni ventil ni cilinder ni problem dodat ,samo ide se oko novaca i dali ti to zaista treba!.No ja sa mnaprijed znao,da ču čupati tvrdo blato i ga voziti drugje i zato išao na hard varijantu.ali nisi me pitao kolik ome ta stvar koštala-previše!500-550 eur!Profitirao sam samo toliko,da sad je na platoju hidravlika,Jer cjene platojev su takve bez hidravlike ,ako jo gdje kupiš.Cilindri su novi sa italije i zato se sabrala taka cjena.Onda spojke,crijeva,T komad podložke itd!

Ako želiš napravit takav sistem hidravlike najjednostavnije,da kupiš takve komande direktno u Kranju od AGT,jer oni imaju iste namještene.Ventil sa dvije ručke.Jedan je jednosmeran za hidravliko traktora i ima dvije izhoda(hidravlični cilindar i kiper spojka vezano skupaj)koji ima i plivajuči sistem,a drugi nema plivajuš sistem i ima za krmiljenje dvoradnog celindra.Druga opcija neznam kako češ napraviti.Ovaj ventil možeš prodati taj originalan.A novog staviš na blatobran ili desno izpod sjedala malo na strani.
A na plato može se odmah navariti nosač cilindra.kažeš da samo jednog sa strane?ovo nisam nikad vidio i ako bi čupao blato onda to ne bi bilo ok!Jer čupaš tako,da kad sa sporohodno ideš nazad,polako dižeš hidravliko u zrak,jer tad dobije traktor dodatno težino na stražnji dio,jer inače je prelagan!!!Tada ti odtrga zemljo koja je prije dosta godina bila sabijena inače nemaš šanse.Spiralno bi savilo sanduk.

No sad sam ga odkačijo i dodao Tkomad za vlako trupaca:

Traktorski priključci - Page 3 21511890

Vide se ploščice i zazor među njima,gdje se stave lanac i može se i od tal podignuti.Jer ak oga ne podigneš-nemaš veliko mogučnosti kod velikog trupaca.Nekad smo kod prijatelja sa doline vukli sa TV830 i IMT 539 trupce.TV nikamo ali IMT večeg vukao gore bez problema samo zbog toga jer ga mogao podignuti.TV imao prekratke ruke i ni dignuo visuko.Kočilo mu ispred trupca u tlo.No vlačili smo sa tima dvima,ali Torpedo 55 tx stajao sa satranimi getribama u šupi i tako bilo više puta(tamo sada ni ni TV-ja ni Torpeda)...


Zadnja promjena: fireman.peter; 26.02.14 20:43; ukupno mijenjano 2 put/a. (Reason for editing : Popravak posta, link slike)
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 3 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by fireman.peter 26.02.14 21:00

Istina što kažeš oko nabavke, nabaviti duple ručke- ventil sa dvije komande na novo. To bi bilo najbolje ali to je dupli trošak. Origi komanda može ostati a dokupi se samo komanda za dvostrani cilindar. Tako bi se jeftinije prošlo.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 3 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by reider 1 26.02.14 21:20

ja a kako bih ti to vezao?Izpred tih dvih ventila trebaš onda imati "kradljivca",još jedan ventil ,koji izbira sa kim češ radit,Al to je opet novi trošak.Može šraditi i samo sa tim originalnim tako,da za njega staviš kradljivca i sam oodabereš sa njim,kamo da ide ulje.Al tad trebaš za kipanje imati jednoradni cilindar,kod kojeg korpo vrača opruga nazad!.
Možnosti je tu više.Al važno je samo ,koliko češ potrošiti novaca.A šta bi ti još što drugog htijo raditi sa tim ventilom?Hidro topling imati ili??jer taj dupli ventil je na AC kod serije Normal doplata.No ja ga na traktoru slučajno pronašao,kad sam polovnog kupio.Inače zaista neznam ,kako bi se snašao.Možda kupio novog takvog i jednoradnog dao na TV.

Povišci trebat če mi samo za drva vozit u kuču i još možda kako povrče sa polja.A kad bi vozilo zemljo,bih je skinuo.Jer nedaj bože da sa teko duboko korpo idem vozit zemljo.Bilo bi to velika težina.Al kako veličino imaš ti korpe Peter?
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 3 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by fireman.peter 26.02.14 22:23

Dodaš u krug još jedan komandni ventil koji ima sigurnostni u sebi i to je to. Tako ja mislim.
A ti misliš još prioritetni ventil da se stavi. Mislim da bi i bez toga išlo.
Neznam ako budem išao u tu nabavku, budem videl još. Koristiti se se komanda može za kiper korpe ili za top link ili još za dasku- ralicu za komandu ljevo/desno.

Znao sam ja da ti ne trebaš povišce za zemlju, to bi i za ACja bilo previše.
Neznam sad tačne mjere moje korpe ali mislim da je 80x120cm. Trebal bi izmjeriti za sigurni podatak.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 3 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by reider 1 27.02.14 20:50

Sa dodajanjem jednog ventila istog kakav je ti original vezanim na obični Tkomad ne bih išlo!!Jer kad bi jednog upotrebio,ovaj drugi puštao bi ti ulje u rezervar nazad bez pritiska.Ali išlo bi u tom primeru samo tako,da bi vukao dvije ručke istovremeno!
Neznam,dal bi mogao nesti takvo korpo i još puno zemlje taj AC jer neznam koliko je to težine.Problem nastane samo kad odčupaš trdo sabijeno zemljo.kad se zariješ i imaš puno korpo(bez poviška) i onda podigneš,da odčupa,tad podigne predni kraj.Poslje toga među vožnje nikad nije.Dogodilo se da sam sa to korpo nizbrdo odčupavao sabijen ozemljo i kad sam podignuo,bio sam u zraku pola metara.Tad se prednji kraj okenijo na zglobu OSCTIO do krajne mere na stran,kdje je odušak i ulje hidravlike i prednjeg diferenciala izlilo se po ljevom kotaču.Mislio sam da sam satrao ohišje,da se ulje ulilo na kotač.
Ali može nosit taj plato+2x200litrov vode+1 človek i diže u start gasu.Ali kako bi to se odzivalo na brdima(to ne bi bilo dobro!).Tako ide samo na ravnici.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 3 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by abarth 27.02.14 21:35

Ovo vezanje hidravlike je jednostavno ako se malo kužiš u nju.Samo primer kod moga toma:glavni tlačni vod iz pumpe na hidro volan,povrat iz volana na dvojni dvoradni razvodnik,povrat iz dvoradnog na ulaz origi tominog razvodnika a izlaz iz origi u rezervar.Ništa komplicirano i sve radi.Zato se može i kod Peterovog jednostavno napravit,samo dokupi dvoradni razvodnik pa cevi i priključke za priklop potrošača.Mislim da bi sa materialom prošo za nekih 200-max 250 eur. Very Happy 
abarth
abarth
član
član

Broj postova : 202
Join date : 12.01.2014
Lokacija : SLO-GROSUPLJE

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 3 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by reider 1 27.02.14 21:47

Da ABART tako pa bi išlo.No tako čini mi se,da imajo i napravljeno ove komande sa dvima ručkama.Jer je ručka jednoradnog cilindra za hidravliko i kiper vod prioritetna.I kad je ne trebaš,tada počinje raditi ručka dvoradnog ventila.Obadva hkrati nemožeju.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 3 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by fireman.peter 28.02.14 21:57

abarth je napisao/la:Ovo vezanje hidravlike je jednostavno ako se malo kužiš u nju.Samo primer kod moga toma:glavni tlačni vod iz pumpe na hidro volan,povrat iz volana na dvojni dvoradni razvodnik,povrat iz dvoradnog na ulaz origi tominog razvodnika a izlaz iz origi u rezervar.Ništa komplicirano i sve radi.Zato se može i kod Peterovog jednostavno napravit,samo dokupi dvoradni razvodnik pa cevi i priključke za priklop potrošača.Mislim da bi sa materialom prošo za nekih 200-max 250 eur. Very Happy 

Upravo tako sam mislil. Staviš još jedan ventil-razvodnik u krug koji je več napravljen. Kod mene ide glavni vod iz pumpe na volan, povrat iz volana ide u origi razvodnik. Sad bi iz povrata iz origi razvodnika išlo još u taj dodatni razvodnik i iz njega povrat u rezervar.
U stvari isto ko kod Abartha samo da je kod njega iza volana drugi redosljed razvodnika a to u stvari nema veze. Ja bi drug redosljed zato da ne rasturavam ono što mi je več napravljeno nego bi samo dogradijo.

Za tu cjenu 200- 250€ bi trebal dobiti 2x cjevi za priklop razvodnika, 1x razvodnik, 2x cjevi iz razvodnika do potrošača- cilindra, 2x spojke.
Abarth, gde si ti nabavijo razvodnik i koja mu je cjena?

reider 1 je napisao/la:Da ABART tako pa bi išlo.No tako čini mi se,da imajo i napravljeno ove komande sa dvima ručkama.Jer je ručka jednoradnog cilindra za hidravliko i kiper vod prioritetna.I kad je ne trebaš,tada počinje raditi ručka dvoradnog ventila.Obadva hkrati nemožeju.

Ako prva komanda u radu ne potroši svo ulje onda može u isto vreme raditi i druga komanda.
Sad ako potroši prva komanda svo ulje ili ne, to bi možda Abarth znao pošto ima to na traktoru.
Jedno je sigurno, ako radi prva i druga komanda u isto vreme onda druga sporije radi.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 3 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by abarth 28.02.14 22:52

Što se tiče potrošača ulja su največi jednoradni cilindri dok dvoradni i orbitrol skoro da nisu jer kroz ove ulje samo cirkulira-jedna komora se prazni druga puni i tako je u je u rezervaru uvek dovoljno ulja.Dvoradni cilindar potroši ulje samo kod prvog priklopa na sistem,tad se napuni a posle je samo kruženje ulja sa minimalnom razlikom nivoja u rezervaru.Pravi potrošač ulja je kiper cilindar, kod mene oduzme kod punjenja 5,5 l kad ga podignem do kraja.Kod prve probe sam kontroliral nivo i bilo ga je još uvek dovoljno za normalan rad pumpe.Ako bi se radilo samo sa dvoradnim cilindrima bi za rad bilo dovoljno i jedan litar ulja ali zbog grijanja ulja ga treba biti više.Cenu moga razvodnika ti ne mogu reč jer sam ga dobio u zamjeni.
abarth
abarth
član
član

Broj postova : 202
Join date : 12.01.2014
Lokacija : SLO-GROSUPLJE

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 3 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 13. Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.