Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tema za sve traktore Tomo Vinković

+18
Dubravac
mbkrhr
TomoVinkovic420
darko123
serafian
ExtermoIvan
ky1bro
reider 1
tomotraktor
jozef.kc
tony5
Krumpironja
abarth
VALTER 521
batek
Admin
tomo522
fireman.peter
22 posters

Stranica 31 / 44. Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 37 ... 44  Next

Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 31 Empty Spajanje posta

Postaj by TomoVinkovic420 29.07.14 22:09

@Ssucur. Ova prva varijanta sa plavim tomom mi se veoma svidja, ali cu najvjerovatnije uraditi nesto kao sa 2 varjantom, da mi ram bude ujedno i nosac polu-kabine.

Zna li neko da li smijem ukljuciti blokadu diferencijala dok traktor ide ili slajdra, ili moram stati pa je ukljuciti?

Dovuceno danas po najgoroj kisi i najgorem sumskom putu. Ispade da tomu vozam samo po kisi  Very Happy  Klupu sam stavio da mi ne bi vratilo prikolicu na grane, jer je teza nazad.

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 31 15240350852489018022


Zadnja promjena: fireman.peter; 31.07.14 22:15; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Spajanje posta)
TomoVinkovic420
TomoVinkovic420
član
član

Broj postova : 457
Join date : 04.06.2014
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 31 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 31.07.14 22:35

Što se blokade tiče ja ju povučem dok traktor slajda. Ako je to u nekom blatu nemože se ništa slomiti jer traktor nema dobrog gripa a na terenima gde ima dobar grip tamo ti blokada ne treba pa je ti nečeš uključivati.
Kad izvučeš traktor iz neugodnog terena nemoj zaboraviti isključiti blokadu jer bi bilo štetno  za traktor da ti voziš sa uključenom blokadom i da voziš kroz krivine.

Prikolica koja je teža nazad je opasna u vožnji jer razdiže zadnji kraj traktora pa te može onda prikolica nizbrdo ugurati iz puta i tako dođe do prevrtanja...
Kažeš da si danas vozil u najgorim uslovima, loš teren, jaka kiša- mokro tlo, neugodno/nepravilno natovarena prikolica... Mislim da izazivaš, znaš kud te to može dovesti, nedaj bože. Budi dečko sledeči put pametniji jer si možda ovaj put imao sreče. Srečom teret vidim da nije bio jako težak pa je traktor to savladao. Ali moram ti reči da je Tomo jako opasan traktor, to se tek pokaže i vidiš savremenom sa iskustvima.
Nemoj ovo uzeti za loše jer dobro mislim i hočem.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 31 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by Krumpironja 31.07.14 23:30

Hheh neznam kakav je put ali ako je tomo potego onda nije veliko blato hehe ja sam imo isto tomu pa znam sa moze,a i gume na prikolici mi se ne čine da je bilo blato a to sta ti je peter reko je istina ako poteže prikolica na nazad ne valja ni za tebe ni za trakor jer ima slabiji grip a kako nemas servo i veča šansa da ti ako imas luft u volanu pobjegne,a sta se tiče blokade ja je uvijek u vožnji uključujem jer ako ti trakor počne šlajfat ako stanes samo je manja šansa da ce opet krenut zato se to u vožnji radi dok se jos ne zakopa
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 31 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by TomoVinkovic420 01.08.14 0:02

Zaboravio sam napomenuti, da mi je 2x malo zanijelo zadnji kraj u krivini, a nisam imao izbora da idem drugim putem jer ga je odnijelo kliziste, a i ovo je haos bilo. Uglavnom ovo sam morao dovuci drva jer mi moze neko drugi zauzeti tu poziciju gdje izvlacim ta drva, nisam ih sjeko na 2m jer mi je motorka a servisu, a da cijepam sve na 2m nisam imao vremena. Sljedeci put obavezno rezati na 2m i sto vise tovariti naprijed da pritisne traktor

@Krumpironja za mene koji vozim traktor tek pola godine veoma gadan, sa lijeve strane provalija, a desna krs, inace tim putem se izvlace drva sa konjima. Ovo sam slikao nakon jake kise koja je padala oko jos 3 sata poslije mog dolaska tako da je opralo i traktor i gume.

Blokada mi je pomogla nekoliko puta, da sam znao prije da je ukljucim, ali nesta me strah bilo Very Happy

Pozdrav.
TomoVinkovic420
TomoVinkovic420
član
član

Broj postova : 457
Join date : 04.06.2014
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 31 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by Gost 01.08.14 10:40

Kad voziš ovako nešto čim kraće komade stavljaj u dno prikolice a duže grane kasnjie na vrh preko stranice čom bliže traktoru. Ili skini prednju stranicu,jer koliko vidim ,tvoja se može skidati

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 31 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by TomoVinkovic420 01.08.14 19:42

Necu vise ovako vozit, morao sam ovu turu jer nisam imao cime rezati na duzinu prikolice, na 2m. Prednja stranica se ne moze skidati. Napravio sam nastranicu za prednju stranicu, jos imam 2 nastranice za bocne stranice i onda cu moci vise tovariti
TomoVinkovic420
TomoVinkovic420
član
član

Broj postova : 457
Join date : 04.06.2014
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 31 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by Gost 02.08.14 0:22

fireman.peter je napisao/la:Što se blokade tiče ja ju povučem dok traktor slajda. Ako je to u nekom blatu nemože se ništa slomiti jer traktor nema dobrog gripa a na terenima gde ima dobar grip tamo ti blokada ne treba pa je ti nečeš uključivati.
Kad izvučeš traktor iz neugodnog terena nemoj zaboraviti isključiti blokadu jer bi bilo štetno  za traktor da ti voziš sa uključenom blokadom i da voziš kroz krivine.

Prikolica koja je teža nazad je opasna u vožnji jer razdiže zadnji kraj traktora pa te može onda prikolica nizbrdo ugurati iz puta i tako dođe do prevrtanja...
Kažeš da si danas vozil u najgorim uslovima, loš teren, jaka kiša- mokro tlo, neugodno/nepravilno natovarena prikolica... Mislim da izazivaš, znaš kud te to može dovesti, nedaj bože. Budi dečko sledeči put pametniji jer si možda ovaj put imao sreče. Srečom teret vidim da nije bio jako težak pa je traktor to savladao. Ali moram ti reči da je Tomo jako opasan traktor, to se tek pokaže i vidiš savremenom sa iskustvima.
Nemoj ovo uzeti za loše jer dobro mislim i hočem.

Hmm ..imam nekoliko pitanja...
Koliko ja znam blokada se ukljucuje iz razloga da traktor dobije veču vučni sliu...
a što mu ona znači kada je u blatu kad nema grip tj oslonac?
Očito sam nešto u krivu ..molio bih vas da mi pojasnite...


Onda fireman kežete da je tomo jako opasan traktor .. da li možeš malo preciznje reči na koji način i koje su to često moguče opasne situacije ...



Hvala,pozdrav i živjeli!
Ante Very Happy 

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 31 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by TomoVinkovic420 02.08.14 10:09

Meni traktor pocne slajdrati jednim tockom, prednjim, a drugi prednji stoji. Kada ukljucim blokadu krene se okretat i taj drugi i izadjem iz blata, mokre trave, i sl.

Opasan je jer je zgloban, kod nas se jednom covjeku prezglobio i prevrno se, i lahko se prevrcu.
TomoVinkovic420
TomoVinkovic420
član
član

Broj postova : 457
Join date : 04.06.2014
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 31 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 03.08.14 9:53

Eto, neke si odgovore več dobijo i sve to napisano je istina, pa da dodam još ja koju riječ pošto sam bio napomenut. Što se blokade tiče dobro je napisal TomoVinković420, diferencial se blokira i tako se omoguči da se prednji kotači fiksno povežu i tako se moraju oba dva kotača vrteti. Ponekad to pomaže ako fali samo nešto gripa da bi traktor izašao a ponekad nije ni to dovoljno. Zavisi od situacije.

Što se tiče opasnosti u radu sa Tomom, traktor je dosta lagan pogotovo zadnji kraj pa mu je brzo teret pretežak a mi prikolice krcamo dodaske, vozimo po lošem terenu, u lošim uvjetima... Naravno na ravnoj asfaltiranoj cesti opasnosti su minimalne. Znači da treba opterečenja prilagoditi uvjetima vožnje. Inače kojim smo opasnosti izloženi zavisi što i gde radimo sa traktorom. Ako vozimo nizbrdo težki teret na prikolici onda smo izloženi opasnosti da nas prikolica ugura, digne zadnji kraj, zaokrene traktor popreko puta i onda prevrne. Ako radimo u šumi na velikim nagibom onda se može traktor prevrnuti jer je TV uzak. Opet ako vučemo trupce mogu oni pasti izpod puta pa nas ti trupci povuku... Desilo se meni da sam u šumi išao u rikverc uzbrdo i traktor je počeo slajdati onda je na prvi kotač dobijo grip pa je podigao zadnji kraj i mene katapultirao, srečom pored prvog kotača a ne na njega ili ispod njega... Opet ako vučeš trupac može se desiti da se podigne prednji kraj i kad se to desi jedna strana se zaokrene dok kotač ne stane na tlo. Pa ako smo tad u nekom neugodnom terenu, nagibu... možemo se zbog toga prevrnuti.
Uglavnom ovo je samo nekoliko situacija a može se jih desiti mulijun... Treba znati da je traktor mali pa radi toga nesmiju ni opterečenja biti velika pogotovo u lošim uvjetima vožnje. Svi mi preterujemo jer hočemo da se rad obavi što brže i efikasnije a to puno puta nije dobro. Koje su mogučnosti i granice traktora mora svaki vozaš za sebe isteknuti sa iskustvima. Težko je sve teoretički pojasniti jer je mogučih opasnih situacija bezbroj. Zato se nesmije preterivati u težkim radovima, težkim uslovima, u velikim brzinama, velikim opterečenjima ... pogotovo ako nam fali iskustva i neznamo granice i mogučnosti traktora.

PS
Sigurnost je svakako zanimljiva, koristna i dobrodošla debata pa je dobrodošao svaki komentar i mišljenje na moje riječi ili opčenito.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 31 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by tomo522 03.08.14 13:18

Peter ovo si dobro napisao i ja bi samo preporučio svima da se drže ovog što si napisao i nebi trebalo bit većih problema
tomo522
tomo522
član
član

Broj postova : 237
Join date : 12.01.2014
Age : 57
Lokacija : Garešnica

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 31 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 03.08.14 14:02

Hvala na podrški Tomo522. Ovo gore napisano je samo u kratko a situacija svaka za sebe daje neka iskustva. Znamo da opreza nikad dosta.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 31 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by Gost 03.08.14 14:05

Da slažem se sa tomom522 , a i tako sam nešto očekivao da napišeš i na tome ti se zahvaljujem.
i samo cu nadopuniti jednom iz moje glave:

Stroj te služi koliko ga poštuješ!

Ljep pozdrav i živjeli

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 31 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 03.08.14 14:13

Nema na čemu Ante523. Ako smo mi samo malo dali misliti o sigurnosti, trud se već po platio.
 PS
Istina ova tvoja napisana misao.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 31 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by TomoVinkovic420 03.08.14 18:01

Pozdrav, vozio sam tomu po kisi, a i kisnuo je neka 3 sata na jakoj kisi. Sad mi na volanu izlazi mast. Volan se okrece normalno, mrvicu teze. Da li je moguce da je usla voda u volan, ako jeste da li trebam otvoriti onu stranicu na puzu do crijeva hidraulike da tu ispustim ulje, a gore na sarafu da dolijem? Koje ulje ide i koliko ga ide? I da li treba, ako se otvara ta stranica, treba li je zadihtovati silikonom ili necim drugim, kao dihtung?
TomoVinkovic420
TomoVinkovic420
član
član

Broj postova : 457
Join date : 04.06.2014
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 31 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 03.08.14 19:01

Svakako bi bilo dobro da ti jednom provjeriš dal je u volanu ulje ili voda inače ako ne prije biće u zimi problema. Otvori deklu ispusti ulje u posudu i provjeri ako ima vode što znači da je otišao semering na vrhu ispod obruča. Naravno nazad ide novo ulje SAE 90 ali prvo popraviš ako imaš lufta, predihtaš deklo silikonom i naspeš ulja do vijka.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 31 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by ssucur 03.08.14 21:20

Kad smo kupovali Tomu Vinkovića znači trebao nam je mali traktor. scratch 
Čim smo ga upalili bilo je "OHO VIDI TI MALOG" odmah je bilo proširivanje produživanje prikolice, ma može on to!
A kočnice ko je.e pale 
Tomica je opasan kao i većina drugih traktora, ima svojih specifika zato što je zglobni, znači u strani nikad se ne smije naglo motati volanom i jednom rukom (držati čvrsto sa obije ruke i postepeno)
Priključke kao freza (teže) dignuti samo toliko da ne struže po zemlji, dignutom do vrha dovoljno je jedna brazda i zviz od ledinu. Žuri nam se pri transportu lijepa ravna nizbrdica -luft u volanu i sredini - pa da prije stignemo stisnemo kuplu (kvačilo) i opet zviz u kanal itd. affraid 
Održavanje TV-a i poštovanje njegovih propisanih TABELA Tomo je zakon. Very Happy 
ssucur
ssucur
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 547
Join date : 14.01.2014
Age : 65
Lokacija : Slo-Ljubljana BiH-Ljeb

http://www.mojalbum.com/ssucur

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 31 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by TomoVinkovic420 03.08.14 22:48

fireman.peter je napisao/la:Svakako bi bilo dobro da ti jednom provjeriš dal je u volanu ulje ili voda inače ako ne prije biće u zimi problema. Otvori deklu ispusti ulje u posudu i provjeri ako ima vode što znači da je otišao semering na vrhu ispod obruča. Naravno nazad ide novo ulje SAE 90 ali prvo popraviš ako imaš lufta, predihtaš deklo silikonom i naspeš ulja do vijka.

Ja mislim da je i ulje i voda. Ionako cu otvarat da sredim ono malo lufta. Skidao sam gornji dio volana podmazivao lezaj i nikakvog semeringa nije bilo, samo bila neka sajba. Ulja vec imam tako da bih trebo ovih dana to uradit ako stignem.

@Ssucur tomo je veoma opasan to sam se uvjerio ubrzo nakon sto sam ga kupio. Isao sam iz sume sa drvima i tad sam imao puno lufta u volanu malo vise od pola kruga. I najednom mi baci traktor u stranu, uspio sam zakociti nekoliko cm od ivice provalije.
TomoVinkovic420
TomoVinkovic420
član
član

Broj postova : 457
Join date : 04.06.2014
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 31 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by VALTER 521 04.08.14 23:20

Može "Tomo" sva posla ,da uradi isto kao veči traktor ,samo mu treba više vremena , pažnje i opreznosti!!! Kad dođe do nesreče nikome se više ne žuri!!!pozdrav.
VALTER 521
VALTER 521
član
član

Broj postova : 31
Join date : 12.01.2014

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 31 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by Gost 05.08.14 15:53

Pozdrav drugari.Posto sam se predstavio u odgovarajucoj temi red je da ovde predstavim mog TV-523,od miloste zvanog "Tomica".On je iz 1989-e godine,dobro je ocuvan i dobro sluzi,tako da sam stvarno zadovoljan sa njim.


Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 31 Tv-523

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 31 Tv-523-front

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 31 Photo0733

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 31 Photo0731


Zadnja promjena: fireman.peter; 06.08.14 22:06; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Uređivanje slika)

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 31 Empty Re:Traktori Tomo Vinković Bjelovar

Postaj by Admin 05.08.14 21:57

Što se tiće sigurnosti Fireman.peter nam može o tome puno pisati. I dati dobrih savjeta koji stoje u potpunosti. Svaka situacija je za sebe, zato moramo napraviti  prosudbu situacije može li to naš stroj izvršiti bez štetnih posljedica to što namjeravamo raditi.

Također kolega Tomo 420 napisao je dobar savjet i pravilo kako se natovaraju drva  u prikolicu .

Kolega ssucur je iznio svoj vid sigurnosti koji stoji u potpunosti , svi smo mi stariji i več iskusili neke situacije nepoželjne. A vozimo Vinkoviće u takvim brdima da koljenima udaramo u brda dok hodamo uzbrdo.

Što se tiče ulja iz volana  evo sličica iz tvorničkog uputstva. Mada sam naišao na dva različita podatka o količini ulja.


Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 31 Screenshot4


Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 31 Screenshot3

Aca Opel hvala na tvojim sličicama tvog Tomice, Vidi se po sličicama radi on punom parom posebno mi se sviđa prva slika na rijeci . Dali to prevoziš pijesak ili si samo preko vode prolazio.

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 31 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by Gost 06.08.14 1:47

Ta slika na reci je nastala kad sam prevozio kamen iz reke,a i pesak sam prevozio taj dan.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 31 Empty Re:Traktori Tomo Vinković Bjelovar

Postaj by Admin 06.08.14 1:59

Aca OPEL

Koliko materijala otprilike tovariš u prikolicu. Pošto je  mokar ima i težinu drugačiju . Jesi imao kakvih neugodnih iskustva sa pucanjem poluosovine. Vinković ti je dobro sačuvan nadam se da te  služi dobro . Wink

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 31 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by Gost 06.08.14 2:33

U ovu prikolicu koju sam tad vuko tovarim malo jer je od komsije i nekako je slaba i mala.Oko 0,7 kubika kamena ili mokrog peska i ide bez problema.
Neugodnih iskustva sa pucanjem poluosovine sa ovim nisam imao,osovina mi je pucala na TV-420,a na
ovom sam menjao konusni zubcanik u zadnjem diferencijalu.Zubi na strani za napred su mu bili dosta okrnjeni,a tanjirasti kao nov.Imam negde slike tog zahvata pa cu da postavim.
Inace dobro sluzi,a i cuvamo ga i odrzavamo.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 31 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by ExtermoIvan 06.08.14 13:16

Pozdrav prijatelji nisam se odavno javio. Hteo sam da napravim poteznicu za mog PE 18 nasao sam profil ali neznam razmak rupa dali neko ima neku sliku ili da mi izmeri. Hvala puno.
ExtermoIvan
ExtermoIvan
član
član

Broj postova : 96
Join date : 09.02.2014
Age : 37
Lokacija : Srbija, Majur

http://extermo.jubmagazin.rs

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 31 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 08.08.14 21:12

Aca Opel
Tomo ti je dobro očuvan, vidi se to na slikama bar mi tako djeluje. Bude ti on još služijo.

Eto još jedna legenda iz Jadrana  Very Happy. Slao mi prijatelj slike Tome iz Punta Križe na Cresu. Po mome prepričanju se radi o TV 818. Kako izgleda morski zrak mu ne koristi najbolje ali ipak se još drži  Very Happy 

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 31 Tomo-punta-kriza-cres

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 31 Tomo-punta-kriza-cres

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 31 Tomo-punta-kriza-cres

Ponekad su mi ovakvi umorni radnici još više zanimljiviji naspram onih koji imaju sve na svome mjestu. 

PS
Hvala prijatelju koji je odstupijo slike da jih objavim. On nas inače čita pa eto zaslužuje da pročita i ovu zahvalu.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 31 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 31 / 44. Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 37 ... 44  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.