Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tema za sve traktore Tomo Vinković

+18
Dubravac
mbkrhr
TomoVinkovic420
darko123
serafian
ExtermoIvan
ky1bro
reider 1
tomotraktor
jozef.kc
tony5
Krumpironja
abarth
VALTER 521
batek
Admin
tomo522
fireman.peter
22 posters

Stranica 11 / 44. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 27 ... 44  Next

Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 11 Empty Re:Traktori Tomo Vinković Bjelovar

Postaj by Admin 15.02.14 22:16

Brežan1 jel to maksimalno raširen Tomo Vinković ili do pola samo .
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 11 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 15.02.14 22:19

zbalija je napisao/la:Pozz!
imam pitanje, dali netko zna tko je proizvodio sjedlala za Tomo Vinkoviće...
...jer stari je zrel za zamjenu, a na ove turske sam alergičan,
najrađe bi orginal

Batek me kontaktiral i njegov je prijedlog da staroga pretapecirač i promjeniš pjenu ako treba.
Ja još dodajem da obnoviš gvoždariju i nešto ti novaca ostane u đepu.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 11 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by Gost 15.02.14 23:24

Peter,

Sporo se ralica spušta. Primjetio sam da je sporija na početku, vjerojatno dok se ulje ne ugrije malo. Trebalo bi to testirati ljeti da bi se dobila prava slika. Trebalo bi i proučiti odnose sila s ralice i odostraga. Pretpostavljam da su principi poluge drugačiji na ralici od onih na stražnjoj hidraulici.. Mislim da ćeš znati o čemu pričam.. Otprilike; na ralici cilindar svojim rastezanjem podiže ralicu praktički onoliko koliko ima hoda i okomito. Iza je cilindar pod sicom i vodoravan (ukoso) i svojim uvlačenjem diže ruke hidraulike preko bolcne...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 11 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 16.02.14 9:44

Tako sam i mislil, bilo bi dobro da to malo brže radi. Nije da je dosadno ali fino bi bilo da je brža hidraulika.
To zbog zime me ne brine jer se ulje ugrije a ulje stalno kruži, posle nekog vremena to je na radnoj temperaturi tako da mislim da to nije neki problem.
Istina je to što kažeš da su poluge sasvim drugi principi i to sigurno utica barem na hod daske dole kad radi na prosti pad. Sve što si rekal u tom smislu pije vode ali mi tu nemožemo puno uticati jer su poluge i cilindri napravljeni tako.
A mogli bi možda uticati na protok ulja pa da se cilindar brže puni. Ovaj plunger na ralici je jako velik i treba on ulja puno i dok se on natoči ili istoči to traje. Znači ili cilindar manje litraže ili popraviti uzke putove ko npr. priključak na cilindru.

Baš me zanima kako radi kod člana tomo420, kakva mu je brzina podizanja i puštanja. On ima neki drugi cilindar, prihvat mu je sličan, način poluga u stvari isti.
Pa ga molim za koju napisanu riječ, kako brzo stvar radi, kakve su mu cjevi, priključki u stvari dimenzije tih. Možda koja slika detajla...

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 11 1d9s
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 11 Empty Ralica

Postaj by Gost 16.02.14 13:48

Dalo bi se to riješiti kad bi se primijenio isti princip kraka poluge kao i na stražnjoj hidraulici. Pitanje je koliko to košta. Znači kraći cilindar koji bi se brže punio u vodoravnom položaju preko okomite poluge na nosaču (zglobu) ralice. U jednu ruku kopirana verzija onoga sistema odozada.
Inače dijelimo isto mišljenje oko rada ralice. Treba nekad i zažmiriti na jedno oko, ipak bi bez nje čišćenje snijega bilo daleko teže.
Ove godine sam se već bio uhodao s raljenjem i razradio plan čišćenja tako da imam što manje manevara s ralicom i da čišćenje bude optimalno. Dobro je promatrati iskusne bageriste u poslu, jer se može puno toga preuzeti od njih..

LP

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 11 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by abarth 16.02.14 14:51

Peter ona druga ručica ručne je za kočenje prikolice od kultivatora kad je ona prikačena za TVa.Ti cilindri za ralice bi mogli bit i manje kvadrature klipa,jer koliko jih gledam se mi čini da su predimenzionirani prema potrebnoj snazi za podizanje ralice.Kad bi cilindar bio manje kvadrature klipa(manja snaga) brže bi se punio i praznio s time da je i ulazna cev pravog premera.Na slici toplinka je koljeno cevi 12mm a rupa 10 i dosta brzo ga puni i prazni.Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 11 <a href=Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 11 16022014720 screenshot windows" />
abarth
abarth
član
član

Broj postova : 202
Join date : 12.01.2014
Lokacija : SLO-GROSUPLJE

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 11 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 16.02.14 15:28

Upravo to ja mislim, trebal bi manji klip pa tako i manje ulja za punjenje. Drugo dosta velike dimenzije cjevi za veči protok za brzo punjenje...

Sve ono navedeno mislim da od toga je najjeftinije omogučiti veči protok ulja. Tako da veča cjev, veči priključci...

To mi je dobar podatak od tebe Abarth, rupa 10mm i kažeš da dosta brzo se puni. Sad mi još reci koliki ti je klip?
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 11 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by abarth 16.02.14 17:04

abarth
abarth
član
član

Broj postova : 202
Join date : 12.01.2014
Lokacija : SLO-GROSUPLJE

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 11 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 16.02.14 19:06

Abarth, hvala na svim podacima koje mi nudiš.
Klip ti je 50 a kod mene 46, to znači da bi moralo kod mene još brže puniti cilindar. Koljeno je kod tebe 12mm a kod mene je taj dio 10mm tako da je nešto manja rupa pa stoga može usporavati protok. Ne vidim drugog razloga nego uski dio usporava brzinu rada.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 11 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by reider 1 16.02.14 20:48

Abarth zašto ti kočiš takvo malo prikolico,ako je od motokultivatora?

Da Peter,svaki dio hidroinstalacije ustvarja odpor ulja,koji zmanjuje pretok i usporava oruđe,koje ulje goni.O tome sam ja u školi radio raziskovalno nalogo.A se više dobro svega ne sjetim u detajlje.
Mima veze,ak imaš rupo u cirevu 20 mm,a onda imaš na liniji samo jedan komad za spajanje crijeva,koji ima manju rupu za pola,taj ti smanji pretok ,ko da bi prije v startu staavijo inštalacijo od 10 mm.A neznam više kako ove ožine uplivajo na pritisak.

Virojatno nije takav problem za vas ,ako je malo sporija hidravlika,jer ne radite dosta.A problem nastaje,kad su zimski uslovi i ulje gosto.No a nakon 5 minut rada črpalke radi ko poleti. Ovaj problem nastane kod volana sa orbitrolom,pa maka ima ulje ATF.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 11 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 16.02.14 21:36

E pa to ja mislim, treba uzki dio izbaciti iz instalacije pa bude bolje. Inače nije tako jako sporo ali voleo bi da radi brže.

Što se tiče orbitrola nije neki problem, do sad nisam primetijo da mi ne radi orbitrol dobro. Ulje se zagrije jer je stalni protok kroz hidrauliku. Ovi orbitroli što jih mi ugrađujemo zovu se "open center" a njihovo svojstvo je da ima stalni protok. Postoje orbitroli koji nemaju stalni protok "closed center" i kod njih u ekstrenmih uvetima dolazi do pucanja orbitrola. Zašto? Ako je neki jaki minus puno vlastnika strojeve pali da se zagrijaju i tako stoje upaljeni onda posle određenog bremena krenu i šta se desi. Ulje se zagrijalo ali orbitrol se nije jer nema protoka kroz njega onda kod prve krivine zaokrene se volan i dolazi do protoka toplog ulja u smrznut orbitrol i onda to popuca. Kako več rečeno to se desi u ekstremnim uvjetima čitaj minusima mraza kod orbitrola bez stalnog protoka.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 11 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by Gost 16.02.14 22:12

fireman.peter je napisao/la:
zbalija je napisao/la:Pozz!
imam pitanje, dali netko zna tko je proizvodio sjedlala za Tomo Vinkoviće...
...jer stari je zrel za zamjenu, a na ove turske sam alergičan,
najrađe bi orginal

Batek me kontaktiral i njegov je prijedlog da staroga pretapecirač i promjeniš pjenu ako treba.
Ja još dodajem da obnoviš gvoždariju i nešto ti novaca ostane u đepu.

Pozdrav Petre tebi i BaTek-u

Tapiciranje i gvožđurnu je lako riješti,
to bi bilo cca 50€, problem je amortizer i rolke (vodilce koje
također treba zamjeniti, gdje ih nabaviti kad neznam przvođača dotičnog?

Danas sam malo pregledavo slike sjedla preko google i vidio da BaTeK
ima naljepnicu przvođača na negovom sjedalu,
naravno ako nije u međuvremenu prebojao sjedalo, pa ako ti ga nije problem zamoliti da provjeri podatke,
ako još postoje.

Unaprijed mu se zahvaljujem na odgovru i pomoći

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 11 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by reider 1 16.02.14 22:21

JA PERO virujem,da nemaš problema oko volana ,ali nemoj mi ti kazat,da kad je zunaj -5 ili još veči -, i da ga upališ i onda odmah kreneš,tada prvi 2 minute nemaš volana!Ali ako ga imaš,onda je taj moj volan jednostavno lošiji od tvoga.

Kad radi više nego 3 minuta kod -5 onda ide bez problema.Kakav sistem imam -neznam.Dali open or close-nemam pojma,važno je meni-da radi.!Smile

Pozdrav!
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 11 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 16.02.14 23:12

Zbalija
Bude ti se Batek sigurno javil, ako slučajno promaši ovaj tvoj post onda ga budem ja pital.

Reider
Meni traktor u nekom jakom minusu ne radi jer mi treba u zimi samo ako ide snijeg pa da čistim a to je običajno oko nule, malo u minus. Nisam primetijo neki problem, možda je odmah malo tvrđiji, ma neznam. A da bi morao čekati 3 minuta da se razradi, to zbog volana nikad nisam. Inače mi je traktor bio uvijek u garaži u kuči na toplom osim zadnje dvije zime. Tako je moguče da mi fali iskustva što se toga tiče, sasvim moguče jer ove zime kod nas neke jake hladnoče nije ni bilo.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 11 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by Gost 17.02.14 13:55

Bok dečki  da svima odgovorim  pomalo. Prikolica je prerađena od stare  od hondine freze onak na brzaka i tako je odtala, služi za voziti travu i alat. Što se tiče proširivača da drugačiji su od ovih koje ste pokazali na postu, neznam je su org. od tv,ali su od punog profila i od strane difa du dosta deblji  pa se oko sredine malo stanjuju i na kraju je opet zadebljana prirubnica gdje se šrafi felga.ja nisam imao problema do sada , a znam ga nekada i dobro pretovariti.  Što se tiče širine mislim  da je maksimum jer ima te proširivače i frlge su okrenute unutra odnosno bok je okrenut prema traktoru tako da su mi ventili sa unutrašnje strane.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 11 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by reider 1 17.02.14 19:40

Oako kažeš Pero,da imaš traktor u garaži,onda više o hladnom ulju nemam više ništa za razgovarati.Sve mi je jasno.Moj stoji u drveni šupi,koja nema ni vrat i zatvorena je sa 3 strane!

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 11 Plato-je-opravil-svoje

Tako je Brežan-takva mala prikolica dosta puta pride prav,kad nemaš dosta za tovarati pa da je možda koja veča još polna i ne da ti se prazniti.Imam ja 2 takvi i eno malo večo jednoosovinko nosilnosti do max 2 toni.Kučni rad.

I još jedna štorija oko TV:moj nečak bio na posjeti star uskoro 2 godini.plakao ko lud,da moram ga it sa nekom vozilom malo vozit.JEr je TV najviše pri ruci uzeli smo njega.Vozimo se do susjeda,okrenema se i nizbrdo u 3 brza.Počelo je previše gnati mašino i malo zakočim.Bemti...jer je imao straga ralico az snjeg počeo je mrdati repom,da naju skoro izdrmal osa sjedala.Kad sam pogledao dole svi djelov ina zglobu su mrdali.Od svornjaka,čahure,volanskog droga.Svi po malo in nastao je velik zazor.No izgleda da so se malo zahrđale doboše i malo jako kočilo inpulzivno i ovaj navojni drog volana,kojem sam promjenijo ležaje ,malo se sjeli na nove položaje i dobile zračnost.Treba malo veliko matico pritegniti. E stvarno mi ovi zglobovi ne disajo dobro.No ajde zglob-da je barem hidro volan,onda -dobro!


Zadnja promjena: fireman.peter; 17.02.14 22:31; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : popravak formata slike)
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 11 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by ExtermoIvan 17.02.14 20:54

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 11 53l18k

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 11 Fotografija0259

Ponosan sam vlasnik tomice i svakodnevno ga koristi. Trenutno sam u fazi trazenja atomizera za njega, pa ako neko ima bilo kakvih informacija neka javi. Jos slika kad stignem Pozzz


Zadnja promjena: fireman.peter; 17.02.14 21:43; ukupno mijenjano 4 put/a. (Reason for editing : Popravak slike)
ExtermoIvan
ExtermoIvan
član
član

Broj postova : 96
Join date : 09.02.2014
Age : 37
Lokacija : Srbija, Majur

http://extermo.jubmagazin.rs

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 11 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 17.02.14 21:48

Vidim ljepo si traktorič uredijo, boje su mu extra  Very Happy , boja šasije mu je ko od TV-420.
Blatobrani nešto izbojšani, auspuh ko kod IMTja Very Happy , volan golf GTI, dodatne radne lampe...

E našao sam još jednu tvoju sliku, pa te pitam zašto tražiš atomizer?

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 11 J0zeyx
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 11 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by ExtermoIvan 17.02.14 21:52

Neodgovara mi ova prskalica u malini , posto je stalno koristim i za veliki traktor pa mi stalno prebacivanje i bas neodgovara. Naravno mnogo bolji efekat se postize sa atomizerom. Hteo sam da napravim prskalicu za tomu namensku nosenu ali to me kosta negde izmedju 200 i 250 eura, pa sam mislio da dodam jos toliko i da uzmem atomizer.
ExtermoIvan
ExtermoIvan
član
član

Broj postova : 96
Join date : 09.02.2014
Age : 37
Lokacija : Srbija, Majur

http://extermo.jubmagazin.rs

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 11 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 17.02.14 21:57

A razumem te sad, prskalica ti ne odgovara pa bi atomizer sa ventilatorom.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 11 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by ExtermoIvan 17.02.14 22:01

Tako je kad ulazem da kupim to jednom i miran sam. Ionako planiram da prosirim jos voca a toma mi radi dosta posla. Imam malo problema kad freziram prva spora , kardan i nekad mi se desi da zaustavi traktor a motor radi. Namestio sam hidraulicno kvacilo i nemam problem sa brzinama posto sam radio menjac prosle godine. Kada sam skidao lamelu izgledala je pristojno ali oni pipci sa stelovanjem na korpi nisu bas sjajni. imaju li oni da se kupe zasebno? i koliko li kosta sve to komplet? Hvala
ExtermoIvan
ExtermoIvan
član
član

Broj postova : 96
Join date : 09.02.2014
Age : 37
Lokacija : Srbija, Majur

http://extermo.jubmagazin.rs

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 11 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 17.02.14 22:14

Ako se zaustavijo traktor i freza a motor ne onda je tu kvačilo u pitanju, jeli. Proklizi to.

Znam šta te muči sa pipcima. Ti pipci se ponekad jako potroše i pored toga nisu jednako mjerno potrošeni nego jedan više drugi manje... Ovako ko na sliki. Takvi su bili kad sam remontovao jednog PE 18.

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 11 18009778

Čuo sam da se u HR mogu pipci kupiti zasebno ali nemam ja tih iskustva pa nisam siguran pa ti samo kažem što su drugi rekli. Možda se neko javi pa da ti kaže gde ima i koliko košta.
Inače ja sam tad kupovao komplet korpu.

A kako ti izgleda hidraulično kvačilo? Ugradijo si cilinde?
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 11 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by ssucur 17.02.14 23:24

(nekad mi se desi da zaustavi traktor a motor radi.)
To je za PE-18 normalno kad je teška i previše vlažna zemlja, a freza  u punoj dubini. lol!
Postavi sliku od freze.
ssucur
ssucur
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 547
Join date : 14.01.2014
Age : 65
Lokacija : Slo-Ljubljana BiH-Ljeb

http://www.mojalbum.com/ssucur

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 11 Empty Re:Traktori Tomo Vinković Bjelovar

Postaj by Admin 18.02.14 9:40

Mogu se kupit posebno te capice po komadu ,koliko dođe novaca može se saznat ,po komadu i komplet korpa, one se potroše jer nisu bile naštimane na mjeru, pa ih druk ležaj poderao ili je pedala kuplunga visila, ili nogu držiš povremeno na kuplungu dovoljno je mrvicu , ili je prenapeta sajla kuplunga bila, nešto od toga sajla mora imati malo slobodnog hoda ,a što se tiče freze kako si naveo da stoji kao i traktor a motor radi i u brzini  ,e to vidiš je bilo isto tako i kod mene a ma baš isto ,kuplung je proklizavao lamela je bila slaba potrošila se pogledaj slike moje su sve govore ni zakašljucao nije a premokro ,vrijeme me zezalo stalno kiša bila.E sad kod tebe treba vidjet nemora kao i kod mene.



Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 11 Fotografija-01201

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 11 Fotografija-01021



Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 11 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by Gost 18.02.14 10:34

Ima za kupiti posebno icapice, federi ,lamela , druk ležaj u Zagrebu, agro dom, capice nisu preskupe, lamela se može nanitati nova u Jaski,radi čovjek lamele kočnice i slične stavri, nitanje novelamele, ako je srce u redu fi 18 je oko 100 kuna, za capice sad neznam napamet ,ali sam u predhodnom postu negdje stavioo br tel od trg. agro dom. To se dešavalo i kod mene, treba podesiti capice i tu je najveća zaj... ako ne pogodiš ili ti ne odvaja ili klizi, a na pe 18 nemožeš izvana štelati, onda puno posla, ja sam skidao motor tri puta dok sam ga dobio.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 11 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 44. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 27 ... 44  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.