Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tema za sve traktore Tomo Vinković

+18
Dubravac
mbkrhr
TomoVinkovic420
darko123
serafian
ExtermoIvan
ky1bro
reider 1
tomotraktor
jozef.kc
tony5
Krumpironja
abarth
VALTER 521
batek
Admin
tomo522
fireman.peter
22 posters

Stranica 9 / 44. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 26 ... 44  Next

Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 09.02.14 22:25

Vi pričate o nešto slično ovome ispod.

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 Tv730sm1

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 Tv730sm3

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 Tv730sm4

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 Tv730sm6

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 Fotografija0283cjq

Ima 20" kotače, neku drugačiju hidrauliku pozadi, drugu pumpu, hidro volan.
Jel to original ili je neko prepravijo, ko bi znao?
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 09.02.14 22:59

A možda ste ovoga mislili:

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 Traktor45ksru0
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by ssucur 10.02.14 10:55

Dupli proširivači.
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 21474311


Zadnja promjena: ssucur; 10.02.14 15:21; ukupno mijenjano 1 put.
ssucur
ssucur
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 547
Join date : 14.01.2014
Age : 65
Lokacija : Slo-Ljubljana BiH-Ljeb

http://www.mojalbum.com/ssucur

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 10.02.14 12:23

Da, dupli proširivači od jednog komada i vareno desno uho za poluge hidraulike  Wink
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 Empty Re:Traktori Tomo Vinković Bjelovar

Postaj by Admin 10.02.14 15:27

Raider1 da znam na što misliš ,no taj žuti Tomica to je bila samo promocija ili njih nekoliko napravljeno ,ima auspuh od Torpeda ,volan i još koješta drugo ,vjerujem da ta proizvodnja nije zaživjela jer taj traktor nisam nigdje vidio bar po firmama a koja su kopovala Tomo Vinkoviće ,možda postoji negdje koji živuči primjerak tog žuće  tko zna a i to je upitno prošlo je jako puno vremena od njegove promocije.Plavi Tomica sa 20.cola gumama isto rijedak primjer vjerojatno je rađen za neko strano tržište  kao takav model ,no izgleda da ni to nije zaživjelo jer ih nema .

Stabilniji je u brazdi sa tim večim kotačima ne propada u brazdu i ne baca toliko po brazdama nego ih jednostavno pregazi na to si mislio .
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by reider 1 10.02.14 17:34

hehehe.da ovaj žuča da.Ovog sam mislio.

Pita Peter dali je original?heh če on ne zna ko če znati hehe,jer je Tv fanatik.Gdje je Tv,tamo je on pored.
Odmah mu se oči ustavile na zavarivanom rukavcu.E vidim da ga ovo stvarnobaci iz tira.

Ovaj sa 20"kotači bio bi dobar zbog klirensa.Boje bi radio sa samoutovarno prikolico,bio bi brži,i valda večja je naležna površina na tla.Sa tim i večja vučna snaga.
A da se vratimo na oranje sa TV o čime spominjate-Oranje kod tomota ne voli njegove :zglob,male kotače,obično hidravliku i što je eno najvažnijih(NEMA zadnje blokade).Svaki Tv kad ore zabušava sa ovim kotačem,koji bi mogao najviše vučti.I to ti je zadaj kotač u brazdi!!Kad saj ja orao sa TV-ji pjuvao sam oko traktora i sa rukama tukao po blatobranu i proklinjao-K.... okreni se barem jedanput!!!!A kad bi se okrenula savilo bi plug.
Pa dali vi mislite,da bi veči traktor mogao neznam šta napraviti,ako mu ne bi radila zadnja blokada.
Hhehe gledao sam mog susjeda,koji imao je C-355 sa satreno stražnjo blokado.I vlačio trupce po blagi uzbrdici.E pa to nije nikakvi rad to je bila zajebancija.na kdaju nije mogao ni iz rupe koju je izkopao,pa maka je odkačijo zajlo sa trupcem.Da bi jaz tada prikačijo tadašnji moj(očetov)TV-826 sa 4 utege po 50 kg+60 spredaj na haubi i još 100 kabina mogao bi i tog Ursusa odvuči domu(no barem činilo mi se tako)-neznam kako bi bilo.
Desilo se je ,da sam orao sa to Tv 826 u rahlo uzbrdico i na polju stajnjak-zemja težka.zajemao sam sam 1x 10"I ni 15 cm da nije povukao.Popizdijo sam.Pustio da kopa u ručnom gasu.ja išao na rob polja useo se na zemljo i duboko disao.traktor je samo skakao na mjestu kao da je prikačen h drvetu.
No nije bio samo TV u takvoj priči.I moj soradnik sa 542 imao je isto potpuno isto pričo hehe.

No a svi znamo što bih se desilo,da bi tomo na mehanski volan ima zadaj špero i da pride na trdo podlago i zadaj puna jednoosovinka-Nemaš više volana Laughing
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by abarth 10.02.14 18:09

Evo tu se priča o proklizavanju a mene je.e prednji kraj prebrzo u zraku.Več sam imo napravljen nosač za uteg ali sam ga prošlog leta uništio u šumi,bio je samo sastavljen sa šrafima.Sad sam ga zavario i malo kompaktnije pripaso, još prebrusit i prefarbat.U šumi imam takav teren da točkovi imaju dobar grip(nije blatnjav teren)i kad vučem neki konkretniji trupac ode prednji kraj gore.Kod moga je lagan motor alu.blok tak da če mi uteg dobro doč,pa i za nošenje korpe če bit bolje.[img]Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 0l0v[/img][img]Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 N0fb[/img]
abarth
abarth
član
član

Broj postova : 202
Join date : 12.01.2014
Lokacija : SLO-GROSUPLJE

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by jozef.kc 10.02.14 20:41

reider 1 hehe...pogledaj ovog,ovaj neproklizava,taj lomi difove i poluosovnie  Laughing 

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 6jun

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 66k7
jozef.kc
jozef.kc
član
član

Broj postova : 122
Join date : 13.01.2014
Lokacija : koprivnica

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by reider 1 10.02.14 21:12

Hehe.Jože nemoj me izazivati,ali evo da pucam odmah-Ovo ni orat ne trebaš-samo frezaš!Ovdje u ovoj zemji moj bi 826 vukao 2 takva pluga i 2 spora i do daske,ni da osjeti što.Brazda treba da se drži skupaj i da daska brazdo izpolira,da vidiš lesk od sunca na njoj.Trebajo da kotači tolik opoklizavajo,da se zapunijo blatobrani i da treba odviti kotač,da možeš spucat.I kad spucaš,sa zemljo(bolje da kažem govnom j..)odpade sa blatobrana i boja.E to se kaže oranje.

A kat gledam da je na ravnici traktor tako nagnut,onda oreš duboko.A ja od oranja sa Tv nimam ni jedne slika i tak oni od nekadašnjeg 826 Neutral Ni to neznam,kdje je sada.Ko ga kupio.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by jozef.kc 10.02.14 21:29

hehe... a kaj veliš na nekaj ovakvoga  Laughing 

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 B8vb

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 K8qf

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 Jo68
jozef.kc
jozef.kc
član
član

Broj postova : 122
Join date : 13.01.2014
Lokacija : koprivnica

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 10.02.14 21:45

reider 1 je napisao/la:hehehe.da ovaj žuča da.Ovog sam mislio.

Pita Peter dali je original?heh če on ne zna ko če znati hehe,jer je Tv fanatik.Gdje je Tv,tamo je on pored.
Odmah mu se oči ustavile na zavarivanom rukavcu.E vidim da ga ovo stvarnobaci iz tira.
Nije da me baci iz tira  Rolling Eyes nego tako imam i ja zavareno pa... A imam taj rukavac u rezervi pa bi se moglo promjeniti. Da me to izbaciva iz tira več bi promjenil.
Htijo sam samo srenuti pažnju na to jer se taj lom desil mnogima.

Abarth
Nabavi neke utege od 50kg pa mu jih stavi na kotače, a možeš mu jih dodat još jedne male iznutra. Istina da na krajnijoj tački ispred najviše pomaže ali malo je nezgodno tamo.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by reider 1 10.02.14 22:05

  ja napišem cjelu bibliju ali eto-ovaj računar blesav se obriše.

Evo ponovno!
Znam za tvoj varen rukavac Peter.
Jože odmah prodaj taj plug ,nečeš ga više trebati.Ovo samo pofrezaš i ni jedne osovine nečeš satrati Laughing 
Sad stvarno neznam kad če se dogoditi da ti dođeš orati k meni.A tad odmah sa sobom uzmi još dvije polosovine.
Stvarno neznam,kakva je onda to kvaliteta.
Tako da stvarno neznam,dali je na ovoj ravnici TV pravi izbor za kupnjo.Ovdje bilo bi zakon za kakvog malog fergota:scratch:ali dupljak potpuno tu je bezveze.
Ovo oko tih osovina ne sviđa mi se i ništa mi nije jasno.Ej Jože,a šta bi bilo ak obi ti jedno ovo osovino koja je odmah puknola nesel ,da provjerijo tvrdnot?Stvarno bi me zanimalo koliko bi ti pokazalo u usporedbi sa starom.
A čini mi se,da pukne na djelu,gdje je otokaren žleb za segerjev obroč..Tamo pride do zareznih sil i tamo pukne.Trebalo bi se nekako inače tamo izradit.U Slo kažu tom pojavu-"zarezni vpliv".Tako na osovini nikad ne smiješ izraditi ostrih prehodov.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by tomo522 10.02.14 23:46

To sa poluosovinom ti je sreća.Kad te hoće onda nemožeš pobjeći.Ja sam sa moim 522 orao gdje je bila meka šumica pa su drva posječena i te panjeve sam izoravao sa njim.Tomica je i klizao i propinjao se te sam dva put lomio plug i jednod otišli planetari al poluosovinama ništ pa mi onda nije jasno da kod jozefa ode u takvoj zemlji.Zar to nije peh(nesreća)
tomo522
tomo522
član
član

Broj postova : 237
Join date : 12.01.2014
Age : 57
Lokacija : Garešnica

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by tomo522 10.02.14 23:50

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 Shu12t7v25cecrno3n3_thumb
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 Q4b1fp8quwihat3esvh_thumb
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 Mmvc4dep937np8uh8wr_thumb
evo par slikica koje sam našao
tomo522
tomo522
član
član

Broj postova : 237
Join date : 12.01.2014
Age : 57
Lokacija : Garešnica

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by jozef.kc 11.02.14 11:01

no dobro hehe...nebi htio da sad ispadne da ja to lomim na kile  Laughing poluosovinu sam sad prvi puta,planetare i satelite jednom u zadnjem trapu i jednom jedan planetar u prednjem trapu jer nije stiglo više,pukla poluosovina prije hehe..ove kanale na poluosovini rade namjerno da tu pukne,tako da moraš kupit novu  Laughing inače se nebi polomila nikad.kad će se dogodit da ja dođem kod tebe na oranje  scratch a čuj..možda te iznenadim,nisi ti meni tako daleko,samo moram te upozorit ako ti polomim koju poluosovinu,po njih ćeš ti morat doči kod mene  Laughing 
jozef.kc
jozef.kc
član
član

Broj postova : 122
Join date : 13.01.2014
Lokacija : koprivnica

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by abarth 11.02.14 18:17

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 <a href=Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 11022014699 screen capture" />Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 <a href=Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 11022014705 print screen windows xp" />Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 <a href=Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 11022014701 print screen windows 7" />Malo kontrole zračnog filtera za sledeču sezonu pa i popravio sam one šipke preko prednjih lampa.
abarth
abarth
član
član

Broj postova : 202
Join date : 12.01.2014
Lokacija : SLO-GROSUPLJE

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by tomo522 11.02.14 20:29

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 PICT0016
how to do a screenshot on a pc
evo jedna stara slika samo da probam ovaj ,,post image,,
tomo522
tomo522
član
član

Broj postova : 237
Join date : 12.01.2014
Age : 57
Lokacija : Garešnica

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by tomo522 11.02.14 20:36

@Jozef nema problema samo dođi pa budemo orali a djelova ima nije problem hehee..Jednom sam pričao sa jednim čovjekom i žalio mi se da na njegovom 420 već tri put mu pucala prednja lijeva poluosovina i sad sam zaboravio kako je on to rješio a isto mu pucalo bez ikakvog naprezanja
tomo522
tomo522
član
član

Broj postova : 237
Join date : 12.01.2014
Age : 57
Lokacija : Garešnica

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by reider 1 11.02.14 23:18

Umoran sam ozbiljno-došao iz rada,ali trebam to odgovorit:
Ako bi kome dao za vozit svoj traktor,anda je to sigurno Abarth,jer znam da bi ga čuvao.Svaka čast.Čovijek pazi na strojeve-sviđa mi se to.Pa i naš Pero je vrijedan hvale.(no možda još koji,ali ne poznajem vas svih).

E ove polosovine čine mi se,da so izrađene upravo zato,da trebaju da pukneju i da ideš po opet novo.MA trebalo bi pokušat dat tanji ležaj na zunanjoj strani rukavca i na osovino staviti nekvu čahuro i jo jako zagrijano staviti na osovino.Onda to čahuro potokariti i onda bi bilo to to. Ma ni jedan traktor na tom svijetu ,ne satre tako tih osovina onda kao taj.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 12.02.14 11:26

Ima susjed neki star mali Ferrari koji isto lomi poluosovine ali on to zavari i vrati nazad. Možda bi bilo drugačije da jednom stavi novu ali gdje da kupi to., morao bi u Italiju po nju.
Možda je to rješenje kako kažeš, tanji ležaj pa jača osovina. No, možda mi previše potenciramo ovu stvar koju možda nije tako veliki problem. Desi se da se po trga ali opet ne svaki put.
Ti bi nama sa Abarthom dao da ti vozimo strojeve, hehe, da ti onda popravimo što jim fali. Very Happy Šalim se, hvala na pohvali.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by jozef.kc 12.02.14 13:27

tomo522,moj post u kojem se spominje oranje je bio namjenjen reideru1,
 Laughing  u svakom slučaju hvala ti na pozivu,ko zna...možda jednom i dođem kod tebe na oranje  Laughing 

reider1,a mene si odmah eliminirao  Laughing  nemoj tako,nisi ni mene upoznao,još...  Wink 
jozef.kc
jozef.kc
član
član

Broj postova : 122
Join date : 13.01.2014
Lokacija : koprivnica

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 12.02.14 14:51

Odgovor na pitanje koje je postavijo tomo522 u temi komunalna oprema, odgovaram tu u odgovarajuču temu.


tomo522 je napisao/la:@Peter interesira me tvoje mišljenje a naravno i drugih kolega.Nabavio sam zaštitni luk od serije 800 i mislio ga ugradit na mog 731.E sad neznam nekako mi se više sviđa kao kod tebe,Imao bi više mjesta na blatobranu jer mi kutija za alat nestane između a da ju ne prerađujem.Ako ti nije problem kad budeš imao vremena da mi detaljnije poslikaš svoj luk pa možda ovog preradim da bude kao tvoj.Ili ga samo smontirat ovakvog kakav je.


Moje mišljenje je da ako možeš taj zaštitni luk ugraditi bez prerade da ga takvog ugradiš. Ako ti baš ne odgovara zbog toga što nemaš mjesta na blatobranima onda bi trebal da ga preradiš prekopiraš u nulu da bude ko od 732 ali puno posla je to. Ako budeš nešto iskemijao po svome ukusu onda se može desiti da ti nekad prave problema kod reganja jer če htjeti atest. Ja bi ga pustijo takav kakav je jer on je original TV pa nema problema za reganje.
Kutiju za alat smisliš negde na drugome mjestu. Imaš na prednjom desnom rukavcu mjesto, tako je imam i ja onu drugu dodatnu.

Eto ti slike od mog okvira

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 21480501

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 21480503

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 21480504

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 21480505

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 21480506

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 21480507

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 21480508
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by tomo522 12.02.14 21:26

@Peter hvala na slikama i odgovoru.Imamo isto mišljenje.Danas sam ga ugradio i sve ok.Kutiju sam malo skratio i postavio na blatobran di je i bila.Malo mi nezgodno za ručnu,Smeta mi nosač malo al il ću se naviknuti il nešto skemijati
tomo522
tomo522
član
član

Broj postova : 237
Join date : 12.01.2014
Age : 57
Lokacija : Garešnica

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 12.02.14 21:42

Daj molim te nabaci koju sliku jer me zanima kako izgleda zaštita od 800 na tom traktoru.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by Gost 12.02.14 22:54

Pozz!

imam pitanje, dali netko zna tko je proizvodio sjedlala za Tomo Vinkoviće:

ovakvog tipa:

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 Tomo-vinkovic-418-80-god-1-vlasnik-1-boja-maalo-koristen-25500-kn-slika-32609958

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 Traktor-tomo-vinkovic-tv-730_50c3940f1b622


jer stari je zrel za zamjenu, a na ove turske sam alergičan,
najrađe bi orginal

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 9 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 44. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 26 ... 44  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.