Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traktori Antonio Carraro opća tema

+12
batek
ssucur
iwanho 1
darko123
TomoVinkovic420
Dubravac
Admin
tomo522
abarth
fireman.peter
Krumpironja
reider 1
16 posters

Stranica 13 / 33. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 33  Next

Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by iwanho 1 30.11.14 22:16

Pozdrav Peter!

Najljepša hvala za link.  cheers
Iako mi za sad nije nužno, razmislil bum o kupnji 2 kom za otraga.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 30.11.14 23:29

Hehe ja neznam nista o traktoristici a traktor bi trebo bit tigrone neki broj neznam sve napamet hehe

Ja sam otraga stavio sad čekam da dođu još dve napred
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 06.12.14 19:42

Pa ja neznam Krompi,dal je tak osuper špricati ponoči,da nebudeš gdje zapeo utami za stub ili drot.

A o ovome traktoru sa slike,sa djevojkom-nikad slike nisam do sada vidijo,več je neko na nekom drugome forumu pričao nešto o tome,a jedino što se sječam,da su dva drugova imali jedan takvog stariji model,kao sa slike,a drugi novoga,pa mu vlasnik starog kazo,da je njegov dosta jako napravljen prema novome.Star ima i 20 colne kotače,tako mi se čini.
Sličnog kupijo čovjek blizu meje sa Slo virojatno tu od Krapine i ogre prema međimurju.Sa njime čini mi se ,se jedanput razgovarao.Takve oblike traktora bili su isto možni zglobni ili togo.Njegov je togi.I čovjek je zadovoljan.Samo nije njegov bio 30 konja,nego snažniji-troklipac.Trebao bi ja to malo potražiti.Možda nađem vez do njega.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Dubravac 06.12.14 21:22

Na traktoru je izgleda Kolinda Grabar-Kitarović
Dubravac
Dubravac
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 526
Join date : 22.08.2014
Lokacija : Stolac BIH

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 06.12.14 22:26

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 21kdyep

hehe evo danas se pililo ni kisa nas ne sprečava da radimo a sta se tice špricanja bit ce svjetlo ko sunce hehehe probat ćemo pa kako bude islo jbg a i ovaj carraro sa slike mora imat 3 cilinda


Zadnja promjena: fireman.peter; 07.12.14 15:57; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : uređuvanje slike)
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 07.12.14 6:51

Izgleda,da kod vas bolje je vreme,nego kod nas,da možeš raditi taj posao.Kod nas kiše idu več dana.Ni hodati ne možemo više.Sjeckalico od drveta,umjesto,da palimo sipamo po puteivma,gdje hodamo...Malčer imam zakačen več 3 tedne i ne možem malcirati.Čekam da zaledeni.A tada mogu raditi samo gdje je ravno!.

Pridan si ti čovijek.Nek ti bo sa srečom,da se ti na ovom poslu sta ne dogodi.LP!
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Dubravac 07.12.14 7:54

Kolega Krompironja i ja radim prskanje po noći ili u ranu zoru radi previsokih temperatura, samo nemam još uređenu rasvjetu kao kod tebe.
Dubravac
Dubravac
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 526
Join date : 22.08.2014
Lokacija : Stolac BIH

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 07.12.14 11:12

Dobro kužim(samo ,da ne mislite možda "prskanje" po naše z slovo c!)pozno u večer hehehe!

Nemam ja nikakvih urađenih-dodatnih posebnih svijetla na mojim malim traktorčima.Sve kod njih je oriđi,tako,da znaš kakvo svijetlo imam-ništa bolju kao ti.Ali istina je da ima AC na blatobranima slična radna svijetla kao je to kod serije TV8xx i dobro dojdejo.A sveeno to nije to,što su dodatna svijetla sa kabin kod modela sa kabinama.Dobro znam,kako svijetla kabin funkcioniraju,jer kod unaca orali ponekad i do 24 sati ponoči(4 svijetla na kabini naprijed i 2nazad).Evo ti Vinogradarske konfort kabine-gori ko krispan,kome treba:
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 18466050_z

Evo-ovaj na ovoj vezi se i prodaje-djed AC 636 supertigre.Izgleda da snage 33ks,VM motor, 3600EUR
https://www.trovaloqua.it/it/annuncio/trattore-antonio-carraro-supertigre-636_72265


Zadnja promjena: reider 1; 07.12.14 17:32; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Prevod pravilno v HR jezik)
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 07.12.14 14:03

A nije ni kod mene bajno vrijeme stalno pada tako da jedino pilit se može, a sta se tice svjetla heh nemam ni ja još napravljeno prvo cu sredit moga pa ako mi se to pokaže dobro cu i na traktor za špricanje stavit,ja mogu jedino navečer i kroz noč špricat jer ujutro bude rosa i onda to nebi bilo to,a nazalost kod nas su redovi previse uzski da bi mogo ic traktor sa kabinom al ovaj ac bi mi doso ko budali samar heheh
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 07.12.14 17:46

Kabina mislim,da samo radi probleme voćarom zbog višine,al za širino-neznam.No znam,da ti zasebe znaš,zašto nije upotrebljiva-u to sam siguran.Ni meni kod drugog traktora na mojoj maloj poljoprivredbi ne dojde dobro.Guram se sa njim u šumi i malenom vočnjaku izpod grana.Tad ponekad trebam preklopit na dole i arnij.Podižem ga ,kad idem na djel parcele,gdje je jako brdo jer tamo ne reskiram.
No taj čovijek koji mi prodao taj moj AC prodao ga (barem kazao tako),da kupi novog sa kabinom,jer se najeo svih otrova od prskanja.Išao je i u trgovino sa voćarsko robom,da kupi šlem za vinogradare,koji ima filtere prema otrovom,al kazao,da nije to to.Prije nešto vremena sam se čuo sa njim po tel i kazo,da išao na Deutz Fahr Agrokid,za kojeg je isto zastopnik Agromehanika Kranj ako za AC u SLO.I pravi,koštao dosta,ali je makina!.K ovome polovnom AC-ju kojeg mi prodo,trebo je dodati još 2/3 cjene pored najmanje mi kazao.
LP
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Admin 08.12.14 13:39

Pozdrav Dubravac..

Antonio Carraro je Tigrone, a za traktoristicu misliš ozbiljno ili to onako u šali pozz..

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Dubravac 08.12.14 20:40

Naletio sam na neke slike i komentare na internetu valjda na fejsu gdje stvarno neznam, bilo je još nekih slika iz mlađih dana i ova među njima.
Dubravac
Dubravac
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 526
Join date : 22.08.2014
Lokacija : Stolac BIH

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 10.12.14 19:29

Krompi gledao malo opet ja ove mašine,slične našim dvima.Ovi modeli Tigrone i supertigre,stvarno se niso nešto promjenili ni od vrijemena izrade tvojog.Samo nekne bezvezne sitnice i normalno motor.Malo drugačija hauba,bloakda diferencijala na drugčiji način,drugo sjedalo,skratka male finese.No pogledao sam mogučne kotače.Vidim da so ove po prosjeku(klirensu) koje imam ja(300/16") najmanje i indentične sa običnimi 7,5x16".Tako imaš ti sa tvojimi gumami veči klirens za 1,5 cm.No ak bi stavijo bilo koju verzijo 18" pridobijo bi samo 2 dodatnih centimetara.Znači od oriđi bijo bi višji za 3,5 cm.Tako da nije to vrijedno tako velikih novaca.A 20"niti nije opcija.Zašto neznam.Trebalo bi se razpitati.Ili nabaviti od kakvog drugog traktora ili modela i preraditi pesto(naleg na osovino),u obziru,da je blatobran dovoljno visoki.(klikneš povezavo i onda brošuro).
http://www.antoniocarraro.it/en/products/SUPERTIGRE_5800~4870

Trebam da vam kažem,da sam tražijo onog čovjeka,koji ima ovog zanimivog AC-ja stare verzije,a na žalost nemam više njegovog maila između poruka.Inače trudil sam se al žao...

No ove dane kad spuštat se počela temperatura,išao sam mjeriti antifriz i kupio kontakt spraj za sprejanje svih kontaktov koje su pod strujo.Tako sam naprejal kontakte akomulatora i provijerijo nivo elektrolita.
No na kraju sam došao do nevijerojatnog upoznanja-nešto se dešavalo oko kleme pola +.
Izgleda da ko bi se klema sagrijavala između rada nekad,jer se kapa iz nekve mehke plastike kao da bi se pomalo zmanjila.Mislio sam,da nema dobrog stika na klemi.Ali ima dobro zategnuto.I bio čisti kontakt.Jedva da sam ga dobijo dole.-pol je dobar bilo,a tog + trebao sam pomočjo šraufcigerja izbezati dole.
Možda sam nabavil prejaki akomulator(previše Ah)ili Ampera i treba da dugo puni prema prije.Ništa nije se stopilo i ništa uništilo,samo ona plastika koja pokriva kontakt klemo akomulatora crvene barve se zmanjila i narahlo stisnula klemo.Imao sam sliko,a reči piši ne pronađem je više.Virojatno jo nehote izbrisal.
LP!
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 14.12.14 12:39

A bit ce i oce dobre heh evo jedan novi video od mene



Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 21j172a

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 30lgs55

Hheh može i ovako

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Zojec0


Zadnja promjena: fireman.peter; 15.12.14 21:08; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : uređivanje posta)
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 14.12.14 17:17

Na ovoj prikolici događa se ti isto,kao meni,na jednoj prikolici,koje nije više-povišci sa rupama,da drva padajo skozi he.Al za vožnjo grana do kuče je ok.Samo dok ne razrežeš,onda...


Kod tebe nikad ne sfali posla.Kod mene Ac miruje od tad,kad sam doveo panje kuči na platoju(20.oktobra) Neutral A panji još uvijek na njime.kad bude minus doterat trebam jih v kučo.

LP,drži se i pazi kod rada!.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by fireman.peter 15.12.14 21:10

Bravo Krompi ljepo se to pili, ide ko pjesma.
A na poviške neku dasku ili mriježicu neku od ograde onu jaču i sve 5.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 16.12.14 19:43

Reider ma meni ne padaju van kad vozim padaju kad krcam ali i to ako se baš pogodi kroz otvor,ide ide Very Happy za ovu godinu smo završili sa piljenjem hehe bio sam jučer malo do krka po palete

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 1zb56o0

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 33xio7l

hehe nije tesko ovako na udobnoj stolici
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 17.12.14 21:14

Zaista si priden

Ne treba ti kugla na volanu za zržanje sa rukom,jer je dovoljno mehki.Ovo kuglo inače može se naštelati,da stoji pravokotno na volan-sad stoju unutra prema sredini.I ja imao dvije kod kuče-jedno dao prijatelju,a jedno leži u garaži.Nečem je upotrebivati-mrzim jo,gdjer je hidro volan.Na tv-ju bila je nešto vremena al jo otac skinijo,jer mu bojda "smeta".

Svaka čast na obesku-suvenirju pored ključa-jeste je oriđiđi.
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 22143015
Eto nešto, za tebe-nije to loše vidjeti ha?hehe.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by fireman.peter 18.12.14 9:33

Reider
Kako mrziš tu kuglu,  pa ona ti je super pomoć u vožnji?  Na hidro volanu je još više upotrebljiva jer na mehanskom npr. na TV je ona opasna da ti oduzme volan iz ruke jer preko kugle ne možeš držati dobro pa ako povoziš neki kamenj lupi te kugla i iskoči ti kugla iz ruke. No, ja sam je svejedno imao a sad na hidro volanu još bolje je jer nema te opasnosti koju sam prije napomenil.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 18.12.14 16:17

Hhehe eh super slika probaj preselit utovarivač na moj ac preko neta hehehe a sta se tiče kugle nebi je mjenjo za nista,ja bez kugle bi bio izubljem pogotovo kod rikverca i rada u polju ja ga smotam za čas vamo namo puno brze je skretanje nego kad skreces bez nje a volan je lagan ma milina,imo sam i na tv al nije to to jer nije imo servo al ovo je pun pogodak
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by iwanho 1 18.12.14 18:24

Nemam iskustva s kuglom na volanu, ali mi je jedan put na šurjakovom fergiću volan skoro slomil palac kad sam išel na rikverc, a prednji kotač je došel na veliku grudu zemlje.
Sad na Goldoniju kad idem u rikverc samo pritisnem šakom na volan i motam skroz okolo jer se mota jako lako. Da imam kuglu, možda bi se priviknul na nju i bez nje bi mi bilo teže, ali za sad mi niš ne fali.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 18.12.14 20:05

Kao kazao,imao to na Tv-ju,ali trebao si biti pažljiv,kako sami kažete.Uvijek si trebao za kuglo držati i nikad izpustiti i bože nedaj na rahlo držati ruke pored nje i kamo zavoziti u rupo...
Posle toga otac jo odšaraufao.

Ja samo stisnem ruku na krug i sučem,jer ulje rade svoje i nema problema.
Servo volan(upr Zetor serije xx45),malo je tvrđi prema hidostatičnom(AC)i tamo treba jače pritisnuti dole sa rukom,ali ide i tako.Servo je tvrđi i uvijek nešto mrda čisto po malo na rinku.I kad pustiš volan on se tekom vožnje nešto sam sravnava.Ne sviđa mi se.Volim puzati rukom po krugu,kad nekamo drugam gledam i prijeti krug gdje mi se sviđa gledano kako sjedim.I tako radijo nekad na kugli i eto -poderalo mi kožo sa ruke na šaraufah od kugle više puta na TV.

H luksuzu kod vožnje dosta vrijedi i nastavitev kota volana(kroga) prema vozaču.Ne volim nekvih "ravnih volana",kao je to kot Pe 18 i 418.826 imala malo nagnuto,ali premalo za moje pojme.
Ac ima nagnuto još više od 826,ali ima Štore još više nagnuto od AC.Ali najbolji po tome bio je Torpedo TX 55.Mekano sjedalo ,hidrostatični volan i jako nagnut-ma milina zamene heh.Samo tad kod takvog vojana težko je silaziti v i unutra kabine...Zato imao je sjedalo na samo dizanje,kad si ustao gore.

Ali normalno najbolji je podesivi volan po naklonu-nagibu glede na vozača.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Admin 22.12.14 23:08

Pozdrav..

Evo novih  slika od tvrtke  Pa-vin  Antonio Carraro traktori, vrlo  ljubazni i vrlo  susretljivi  gospodin Dobrinić uvijek na usluzi  forumu i forumašima  ma kakva gužva bila u tvrtki, kao  i svi ostali  djelatnici  navedene tvrtke puno im hvala na toj gesti.  Dok gospodin Dobrinić sprema cappuccino  ja slikam po krugu firme svega i svačega ima traktora, priključaka,vinogradarske i vinarske opreme..

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Img21151

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Img21181

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Img21191

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Img21171

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Img21221

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Img21281

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Img21291

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Img21271

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Img21261

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Img21331

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Velika-slika

Klik za veću sliku.

Ima hidrostatički prijenos, ostali podaci na njihovoj web stranici, voćarsko komunalna izvedba, za oranje to jest ratarstvo baš i nije, korišten, prezentacijski model, i prodaju ga cijena na papiru na staklu, ima još slika to ovih dana..

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by fireman.peter 22.12.14 23:16

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Img21271

Vidi ovaj vijak (distancer volana) podložen sa podložkama. Čini mi se da je to iz razloga jer se inače savremenom iskrivi.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Admin 22.12.14 23:35

Pozdrav.

Vidio pa zato i sliknuo no nisam sve stigao pitati riječ po riječ i na to zaboravio, sjetio se tek kod kuče kad sam slike pregledavao i  smanjivao na potrebnu veličinu, probaču sutra pitati  mada sada počinju mali  godišnji odmori, za blagdane i praznike ako nikako  drugačije u Novoj godini čemo saznati točno, što, kako, zašto, zbog čega..

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 13 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 13 / 33. Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 23 ... 33  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.