Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traktori Antonio Carraro opća tema

+12
batek
ssucur
iwanho 1
darko123
TomoVinkovic420
Dubravac
Admin
tomo522
abarth
fireman.peter
Krumpironja
reider 1
16 posters

Stranica 12 / 33. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 33  Next

Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 04.11.14 23:47

Eh imam i ja takvih ali ne šljivim ja ili oćeš ili ne kod mene nema labavo,ma kod mene rade sva svjetla jedino štop ne radi ali to je zbog onog prekidača na kočnici još od kad je zaplivo ac a i te reflektore cu stavit ovih dana se nadam
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by darko123 05.11.14 18:37

Ima i kod mene takvih zavrsim sa orenjem i da naplatim kazem 20 e eh skupo ti je to i onda se iznerviram,moracu i ja kupiti ta dodatna svijetla Very Happy
darko123
darko123
član
član

Broj postova : 274
Join date : 03.06.2014
Age : 25
Lokacija : MOKRO CRNA GORA

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 05.11.14 18:46

Hvala bogu,da imamo pamet i si ove like zapomnimo,da ne palimo za đabe drugi put više nafte hehe Wink No na kraju kazao mi,da nekvi drugi lik zorao mu u pola ure,a ti orao 1sat i 20min.I kazao mu ja-onda zovi njega prugiput i završili smo-zauvijek.Pozdravimo se,ali... nečeš ti mene voziti preko vode žednog.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by fireman.peter 07.11.14 13:18

reider 1 je napisao/la:Nema veze Peter ak je TV na temi AC,jer Tv ima na tom forumu prednost hehe!!.Dobro sijajo svijetla.Imaš to sklapano preko releja sigurno dali?jer inštalacija nije predvidena za ovo?.
Svetla imaju drugu svoju inštalaciju tako nemam releja. Prekidači su mi neki jednostavni sa jakim kontaktima u sebi pa bi trebali izdržat. Inače sve je na osiguračima tako da nebi trebalo biti problema.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Dubravac 11.11.14 23:37

Dubravac
Dubravac
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 526
Join date : 22.08.2014
Lokacija : Stolac BIH

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 11.11.14 23:46

Hja ako ovaj 30-ka košta 14 hiljada EUR,a Prima negdje oko 9,kod iste snage,onda je to opasna razlika(ako sam prav izračunal). Neutral No ni neznam odkuda meni cijena za Primo-neko je negdje omenil.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Dubravac 11.11.14 23:50

Kod nas cijena hittner 30 lombardini 13 000 eura, goldoni euro 40, 15000 eura i kad usporedim s ovim nije ni puno.
Dubravac
Dubravac
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 526
Join date : 22.08.2014
Lokacija : Stolac BIH

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 12.11.14 0:03

Virojatno ja nešto pobrkljao ili gledao polovno Primo.Ak os uvakve cijene,onda nemaš što da razmišljaš.
Dobro bi bilo znati kolikva je cijena modela 4000F,koji ima isto snago kao Goldoni Euro40.

http://gartlc.mojforum.si/gartlc-about2650-0-asc-15.html
evo ljudi.Vez do SLO stranice o vrtima.Samopredstavitev nekoga korisnika na tom forumu prikazuje AC-ja,kojega ima trenutno.AC4300,ak zanima koga.E Peter sad si sreo jednog koji te okrene u lampama hehe.Pogledaj kako je čovjek opremljen hehe.Evo još jedna na ovi stranici sa upaljenimi lampami.
http://gartlc.mojforum.si/gartlc-about2650-0-asc-30.html
LP
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by fireman.peter 16.11.14 22:58

Ti vidiš te slike pošto si logiran i član si na tom forumu a mi ne. Trebaš postaviti sliku tako kao i sve ostale svoje slike jer preko tog lika ne vidimo.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 17.11.14 18:10

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 22078980
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 22078986
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 22078987
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 22078988
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 22078989
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 22078990

Evo peter napravio,po tvoji priporuki.SEBA je dozvolijo,tako da nema problema i kaže,da nas možda koji dan posjeti na forumu.Doma je iz Kozjanskega bregovja,na granici z Hrvaško.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by fireman.peter 17.11.14 22:47

He he Reider, istina što kažeš da me ovaj prekosi u lampama. Ovako slično sam ja montirao lampe na jedan AGT ali samo dve za napred. Za rikverc ima jednu na blatobranu pozadi.

PS
Nek nas posjeti tvoj forumski prijatelj, dobrodošao je tu.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 18.11.14 19:28

Hhee znam taj traktor bio je na forumu ali onom drugom neka dođe pošalji pozdrave



Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 Eragid

hehe malo se radilo danas izemđu kiše


Zadnja promjena: fireman.peter; 18.11.14 21:56; ukupno mijenjano 2 put/a. (Reason for editing : Popravak veličine slike, spajanje postova)
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by TomoVinkovic420 18.11.14 22:17

Evo naletim sad na oglasima, jedan slican Krumpironjinom Very Happy
http://www.pik.ba/artikal/14654349/traktor-carraro-5500/
TomoVinkovic420
TomoVinkovic420
član
član

Broj postova : 457
Join date : 04.06.2014
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 18.11.14 23:24

Ovo mi nešto nije jasno. Ovo piše ,da je model 92godine.A siguran sam bio do sada,da tada još nije postojijo ovaj broj. Sad pogledam knjigo opuststva koju imam i je od godine 2005.pojavljajo se broji sličnih modela,koji su bratsko-slični i za njih valjajo iste upute.To su 5500Tigrone,5500Supertigre vigneto,Tigrone5600,Supertigre 4300vigneto.Najzanimivije,da nije napomenut ni moj model 5400Tigrone i ne krompijev 5000 Supertigre.
Susjed ima 5500Tigrone i je godina izrade 2010 šasija ista kao moj,sa drugačijim pokazivačem okretaja i papučo zadnje blokade diferencijala i normalno drugčijim motorom PErkins umijesto VM.No i sjedalo ima drugačno od mojega.NA kratko -sitnice osim motora.

Na oglasu je fiksan model(nema zglob) model Tigrone i cjena mu 7500EUR. Neutral
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 29.11.14 19:05

Danas je kod mene kiša pa se malo radilo u zatvorenom postavljena su dva pokusna svjetla pozadi traktora hehe sljedeca kisna subota pa idu jos napred dva ista takva svjetla se pale neovisno o svjetlima traktora prednja ce imat svoj prekidac zadnja svoj,kad se bude radilo sa "radnim" svjetlima svjetla od traktora ce bit pogašena i služit isključivo za vožnju po cesti čisto da znate manje troše 4 komada ovih nego dva fara od AC-a hehe

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 Eta13p

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 9asi6a

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 909dhx

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 29tria


Inače moj je 94 godište ako se ne varam,pa nije se ac jako promjenio barem ne ovi naši jedino motore mjenjaju a mjenjači su slični


Zadnja promjena: fireman.peter; 01.12.14 12:22; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : uređivanje slika)
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by iwanho 1 29.11.14 20:07

Pozdrav Krumpi!

Može malo više podataka o radnim LED lampama:

- dimenzije,
- lumeni, wati,
- cijena,
- model i tko prodaje.

Imam dojam da bi osvjetljenje bilo još bolje da si ih mogel montirati malo više širom.

lp

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 29.11.14 20:30

Krompi meni se ove zadnje lampe sviđaju.Ivanhoo ne može jih više dignuti,jer nema kabine hehe.A na predni arnij nemože,jer mu svetijo inače u oči.

Nešto da te opozorom Krompi-iz mojih izkustava vožnjom sa večim traktorima sa kabinom,koji imaju smještena original svijetla na vrhu kabine gori naprej dođe do odboja svetlobe nazad u oči-odbija u haubu i prave sasvim suprotni učinek.Kod Zetora je kabina uskoro rauna i rada odbija svijetlo,tak oda lampe imam dignjene,da ne strela u tlo gornje,a na novijim linijama koji imaju spuščeno haubo naprijed-ne događa sa to tako izrazito.
Htij osam ti na kratko kazati-ak jih namjestiš-nastavi jih daleko naprej a nikako u haubo dole hhehe.A to so ti onda radna svijetla i ne smiješ sa njimi vozati po cesti .
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by iwanho 1 29.11.14 21:34

I meni se dopadaju. Zato se interesiram za dodatne informacije.
Nisam mislil da ih digne, nego da više razširi tak da dođu iznad blatobrana. Samo za to bi moral delati dodatni nosač. Možda bi ih trebalo probati rotirati oko vertikalne osi (ak se to more), tak da najsvjetlije osvijetljeno mjesto nema oblik kruga nego elipse.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 29.11.14 23:21

Nažalost malo informacija mogu dat jer je to stari kupoval preko neta ja to ne radim i ne kuzim se jako u to ja sam im samo montiral,napred su predviđene da se stave na rolbar ali u položaju dole ne gok je dignut al moć će se koristit i kad je dignut naravno,a sta se tiče zadnji lampi one su malo raširene jedna od druge mogu se rotirat i mjenjat po visini ali ovako su namještene jer najviše odgovara stavrno lijepo svijete i svaka je 18 vata tako da nije veliki potrošač a jako svijete plaćene su 15 dolara kom na 50% za po cesti se koriste svijtla traktora ne radna svijetla kad montiram i prednje će bit ko betlehem heheheh
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by iwanho 1 30.11.14 0:03

Krumpi zahvaljujem na odgovoru i molim te prosi starog da ti da link ak je kupoval prek neta. 18 W je solidna snaga u LED izvedbi a cijena je povoljna.
Najvažnije je da si ti zadovoljan sa osvjetljenjem. Ja sam svoje mišljenje iznesel na osnovu slike, a ona neki put, pogotovo noću, nije vjerna stvarnosti.
lp

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 30.11.14 10:38

Ma svjetli ko betlehem heheh jos moram napred stavit i onda sam miran,imam u plaanu i na novoga stavljat da bolje vidim kad špricam po noći al za te dojmove heh morate čekat nekoliko mjeseci hehhe
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by fireman.peter 30.11.14 12:14

Eh Krompi sad češ morat i ponoči da radiš, nema odmora  Very Happy
Evo link od Krompijovih lampa:

lampe
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by ssucur 30.11.14 12:25

Pametno krumpi, mala potrošnja puno svjetla. Ja sam uzeo zadnja led.
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 21936531
ssucur
ssucur
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 547
Join date : 14.01.2014
Age : 65
Lokacija : Slo-Ljubljana BiH-Ljeb

http://www.mojalbum.com/ssucur

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 30.11.14 13:27

ma ja necu mjenjat org svetla od ac njih cu koristit po cesti,sad kad vidim kako se pokažu ove lapme stavit cu ih i na goldonija pa cu sljedece godine spricat po noći puno bolje i meni i trsu
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Dubravac 30.11.14 21:27

Zna li tko išta o ovom traktoru ili o traktoristici?

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 5tPa7Hh
Dubravac
Dubravac
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 526
Join date : 22.08.2014
Lokacija : Stolac BIH

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 12 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 12 / 33. Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 22 ... 33  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.