Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traktori Antonio Carraro opća tema

+12
batek
ssucur
iwanho 1
darko123
TomoVinkovic420
Dubravac
Admin
tomo522
abarth
fireman.peter
Krumpironja
reider 1
16 posters

Stranica 11 / 33. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 33  Next

Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 22.10.14 19:40

Potpuno se slažem sa tobom,a znaš sam-čovjek bi imao vedno večeg i boljeg...Siguran sam da si kupio za sebe super stroj bez brige!i tvoj poznanik če.Samo ja kažem to,da o nečem se priča znaš!LP!!
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Admin 23.10.14 19:02

Pozdrav

Bio Kod Pa-vina na brzaka usput danas,  razgovarao sa čovjekom s kojim si se dopisivao, izlazno vratilo je dodatna oprema koje možeš uključiti-isključiti bez stiskanja kvačila-spojke i stajanja traktora ima sinhronizirano izlazno vratilo sa brzinama, za pogonsku prikolicu 8+4 brzine traktora itd .. skenirao sam tehnički katalog stavit ču ga dolje u kataloge. Uglavnom možeš probati voziti cijelog ga pregledati što želiš na raspolaganju su kod tvrtke PA-VIN ..

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Antonio-carraro-tigre-40

Klikni na sliku za puni prikaz slike.

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Antonio-carraro-4000-f

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Antonio-carraro-tigre-40

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Carraro-4000-f

Imam sad nekog posla poslije budem na forumu pozz...

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 23.10.14 21:43

Ja tako je kako sam predpostavljao.
Nisi kazao,dal je sinhronizirana ročica 4 brzin(največa poluga sa strane).No itak ja vijerujem samo kad bi sam probao i na punom gasu povučt polugu bez međugasa hehe
Inače mjenjač isto složen kao kod krompija.

Sad opet se nezna kdje je dodano kvačilo ,ili su dvije odmah za mašino(takva je klasika kod svih traktora) ili je dodana ena straga u mjenjaču kao kod AGT 835TS.Jer to ni jedno te isto.
Odabir neodvisnog vratila i sinhroniziranog sa kotačima za prikolico(među nogama desno) je isto kao kod Krompija.Za menjati ovo polugo trebaš virojatno pritisniti kvačilo sa nogom!A onda možeš uključivati i izključivati crvenu polugo koliko želiš..Vidi se ručna poluga uključivanja blokade digerenciala spredaj(stari modeli imaju pored poluge kvačila na tlima,za gađenje sa nogom).A nije mi jasno zašto nema poluge u sredini-tamo je samo rupa-fali,niti nalepke ni.Jer tamo jedni model ima izključivanje prednjeg pogona.Tako vidim,da toga nemaju svi modeli.

Moram priznati da mi se sviđa.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 25.10.14 21:35

Danas cjeli dan cjepo nema slika umoran ko pas,sljedeci tjedan ja se nadam idemo do pavina pogledat cemo i onaj supertigre 5800 isto veličinom odgovara,a dalje će gazda odlučivat sta ce se uzet prije proljeća će svakako bit a sta neznam...ja bi volio ac i njega cu forisirat dall 4000 ili 5800,manje bitno ali nezelim se zaje...bzv sa goldonijem nekima su sitnice u pitanju ali meni to puno znači
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by iwanho 1 26.10.14 9:35

Ti preferiraš zglobne traktore jer ti je vjerojatno okretnost najbitnija. Mogel bi razmisliti i o dual steer. Kad je tata nakon Tomeka kupil Pasqualli 970 koji nije zglobni videl sam koliko prednosti dobiš za izgubljenu okretnost. Meni prevelika okretnost nije potrebna, važnije mi je da ima više brzina i težina traktora za oranje. Iako sam ozbiljno razmišljal o kupnji AC-ja, kod kupnje početkom ove godine sam se odlučil za Goldoni Star 3050 SL. Ima 24 naprijed i 16 u rikverc. S obzirom na to da ima dva moda mjenjača, neke brzine su identične u oba moda, tak da u stvarnosti ima 16 + 16. Brzine su podijeljene u dvije grupe i mogu mijenjati 8 brzina sinkrono bez zaustavljanja. Za sada sam jako zadovoljan, ali tek ima 88 radnih sati.
Goldoni Euro kojega ste spominjali nebi nikad kupil, ali maxter je druga priča za one kojima treba traktor sa 4 jednaka kotača.
Da nejdemo preveč off, ako koga zanima može više o Goldoniju u temi o njemu.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 26.10.14 9:48

Da po meni zglobni treba manje prostora,pogotovo ac koji ima manji krug okretanja od tv a za pasqali nisam se jako ni rasito jer neznam di bi ih se moglo ic ni pogledat ali znam da su isti ko i ferrari i bcs ista firma je glavna,kod mene brzine i nisu toliko bitne moj ac ima 8+4 i sasvim mi je dosta težina je bitna jedino radi atomizera najbitinije je da nije širi od 110,maxtera smo gledali ali cijena je slična ko AC a meni su oni draži,nebi ni ja ali nije skroz moja odluka ja samo radim na tim taktorima,stavi tamo slike radova mišljenje hehe slobodno piše tome forum i služi Laughing
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 26.10.14 23:29

Pozdravljen Ivan,dobro nam došao heh.Imao bi puno za pričati,ali ne poznam hrvaščine tako dobro i pišem zato samo najvažnije stvari i ne dugovezim.
Napomenjata Maxtera.Hehe vrlo ozbilna konkurencija firmi AC od čijeg je ova tema,da je ne smetimo.Krompi kaže,da cijena je ista.Se slažem,ali kažem Krompiju ja,da odvisno koji model?!.Ja bi uzeo onog ako bi birao između tih dvih firma,koji bi mi za isti novac dali više ...Ak mi upr Goldoni za isti novac da bolji mjenjač onda uzmem njega-je.. ga konkurenca je svuda,pa logično i ovdje.No ja se ne brinem oko cijen,jer več dugo ne mislim ništa kupovati-imam što imam i tak one uspoređujem.A ako bi imao tih cca 20000EUR onda priznajem,da bi bila odluka težka.kakve mašinerije ima na prodaj-samo da imaš novca.

LP

Bay the way-ovdje kod mene jedan veči poljoprivrednik imao je 5400F AC-ja.Imao vinograd i koristijo ga i za okretač sjena itd-lahke poslove.I zaista je star sada.Neznam,dal ga još više ima,ali na dvoru stoji mu VALPADANA -neznam kakav model heh.A koliko sam skužijo,ljudi več ne gledajo koja firma mu dobro služila do sada,dosta se jih odloči,koliko dobije za promjeno staro za novo!.I koji diler više plati starog,taj dobi posao,da prodaje mu novog.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Admin 27.10.14 23:01

Pozdrav

Gume su rađene u Šri Lanki, vidi se slabije jer sam mobitelom slikao  na ovim traktorima Antonio Carraro, i još neke slike......

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Trelleborg-5

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Trelleborg-2

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Treleborg-4

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Ac6

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Ac5

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Ac7

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Ac2

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Ac1

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 28.10.14 13:40

Šri lanka hehe odakle im ideja hehe.Normalno povoljnija roba.Ljep je onaj mali AC heh nemaš što.
Ali AC-ju zamjerim samo to,jer ne radiji takvih modela klasične oblike traktora kao svakom znani IMT,ali da bi bili još uvijek mali.Primer IVANHOO-jev Goldoni 3050.Sigurno zbog toga gube dosta kupaca,jer nekoželi upravo takvog.A šta čemo-neču se mješati u njihove poslove,oni za sebe znaju zašto.Slušam pričo kakvu koli,a na kraju je uvijek kriv novac heh.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by fireman.peter 28.10.14 22:05

Hvala za slike o gumama Admin, meni su te gume zanimljive, neki moderniji dizajn.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by darko123 28.10.14 22:28

I meni su te gume zanimljive cheers
darko123
darko123
član
član

Broj postova : 274
Join date : 03.06.2014
Age : 25
Lokacija : MOKRO CRNA GORA

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by TomoVinkovic420 28.10.14 23:24

Cuj Sri Lanka ih pravi, te su sigurno gore od najgorih.
TomoVinkovic420
TomoVinkovic420
član
član

Broj postova : 457
Join date : 04.06.2014
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 29.10.14 17:46

Hm pa i nebi se baš složio sa time ne vjerujem da bi si AC dopustio blamažu sa gumama
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 29.10.14 18:23

Tomo 420.Ne izgleda mi loša ova guma na oko.a koliko če izdržati-vidjet čemo kroz vreme.A nam ,koji imamo malo poslova sa traktorima,prije nam izpucajo nego znucajo.
Sve u svemu,jako mi se sviđa na oko taj mali traktorčič.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by TomoVinkovic420 29.10.14 21:27

I meni se svidja AC, kod mene ih nema nikako, ali izgledaju lijepi. Mozda je ova guma dobra, ali meni Sri Lanka ne ulijeva povjerenje. Wink
TomoVinkovic420
TomoVinkovic420
član
član

Broj postova : 457
Join date : 04.06.2014
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by fireman.peter 29.10.14 23:49

Zemlja izrade više ništa ne znači. Nekad su kinezi proizvodili sve samu lošu robu ali danas se to puno popravilo pa tako može biti i tamo u Šri Lanki. Pogotovo mislim da je sasvim moguče da je kvaliteta dobra jer je firma Treleborg iz zapada što znači oni imaju znanje i kontrolu a Sri Lanka samo radnu silu. Da je sve njihovo onda jest upitno.
Ali na kraju moram reči da nemam iskustva pa si nebi usudijo tvrditi bilo šta oko kvalitete te gume.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 30.10.14 17:42

Dobro si ovo napisao Peter.Oblika je ok,a pored toga zanimivo je znati kako dugu izdrže da se znuca i još važnije za nas koji malo radimo-kada razpokajo između zubova.Najviše puta kod nas prije razpokaju nego se znucajo.I na oko ni ne izgledajo loše kao ovaj Goodrich na mom(bakinom) TV-ju.Ljepe su.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Dubravac 01.11.14 11:00

Dubravac
Dubravac
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 526
Join date : 22.08.2014
Lokacija : Stolac BIH

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by TomoVinkovic420 01.11.14 14:05

Znaju dame sta je dobro hehehehehehe
TomoVinkovic420
TomoVinkovic420
član
član

Broj postova : 457
Join date : 04.06.2014
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by fireman.peter 01.11.14 21:24

Uuuh dobre ove..., kh kh, mislim Carraro!  Wink
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 03.11.14 21:44

Malo oranja od danas
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Vn02km

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 T7lg5j

Hhehe i najveći je gušt vratit se doma pod svjetlima,ova je slikana malo ranije heh

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 348irde


Zadnja promjena: fireman.peter; 03.11.14 22:29; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : uređivanje slika)
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

vodnar likes this post

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by fireman.peter 03.11.14 22:23

Šta ste uzgojili na ovoj njivi? Ove godine ništa, a što bu sledeče?
Tebi treba namontirati neka dodatna svetla onda bude tebi još veča uživancija.
Nije Carraro ali ti stavljam sliku samo kao prijedlog:

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 15647011

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 15647008
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 03.11.14 23:44

Nema veze Peter ak je TV na temi AC,jer Tv ima na tom forumu prednost hehe!!.Dobro sijajo svijetla.Imaš to sklapano preko releja sigurno dali?jer inštalacija nije predvidena za ovo?.

ja imam svijetlo samo jedno dodano straga na Zetoru, vezana na žalost naopako samo na luč straga,a pomognila mi više puta i neznam kak bi bilo,ak ma gdje dobije mrak.Vožnja natrag npr i oranje ponoči-ovo jednostavno treba da bude.Oriđi luči inače ima na kabini zgoraj spredaj,a straga ništa.
Luči koje su na original na TV-ju pa nemožeš zaista ništa očekivati,da što od njih vidiš nazaj...osim tame heh.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 04.11.14 16:13

A to je bilo uslužno oranje hehe peter znam i naručio sam dva reflektora za nazad stavit ću na blatobrane treba mi kad me ulovi mrak a nemam puno za završit,sta se tiče svjetla na ac stavrno svjetli ko auto po cesti rijetko kad palim duga svjetla jer je previse a kratka sasvim dosta osvjetle,jedino da moram jos to namontirat straga svjetla pa će svjetlit ko tvoj tv heheh peter kako mi vadiš mast sa tim snjegom haha znaš da ga jedva čekam lol!
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 04.11.14 17:54

Heh oranje-njiva nije baš velika heh,a znam da cjena oranja malenih parcel višja je nego od velikih.Nadam se da nemaš takvih naročnikov oranja kao je moj susjed,kojem sam mu nešto puta išao orati.A u cjeni nije htijo da ima zahvačeno kopčanje i vožnjo do njive,a imao ni 20 arov zemlje.Kazao mi da ču platiti samo oranje.No bilo više toga svađanja tada oko toga,a to je bilo bistvo-no tada sam zadnji put orao kod njega-i hvala dragome bogu da jesam.
(Ako koga zanima kazao mu cjenu 15 eur ,da neče ko misliti,da sam ga mislio okrasti!A još danas mi jih dužan!!)

Da svijetla trebajo da budeju-nema što.I kod moga ne rade 2 žarulici.Trebat ču jih mjenjati kad napravim servis-a na kraju priče jih ni ne trebam,jer radim samo dok je dan,a na Zetoru,koji je registriran,tamo radi sve.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 11 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 11 / 33. Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 22 ... 33  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.