Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traktori Antonio Carraro opća tema

+12
batek
ssucur
iwanho 1
darko123
TomoVinkovic420
Dubravac
Admin
tomo522
abarth
fireman.peter
Krumpironja
reider 1
16 posters

Stranica 10 / 33. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 33  Next

Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 06.10.14 23:20




evo i video


Zadnja promjena: fireman.peter; 07.10.14 17:04; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : uređivanje linka videa)
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 07.10.14 18:46

A sad na toj sliki vidim,da malcer ima bolcn.Kazao sam sa kojimi okrtaji voziš,jer se na nekom snimku to vidi,da ga ne španaš na puno.No nema veze,ako se sakrije mleveni material.
Taj AC ima na istih okretajih 540 kao Zetor.I ja radim između 1800-2000.No samo moj malčer ima nove macle.I jeste,macli jesu strošak,kad jih kupiš nove.
Oreš bez problema,jer ti je zemlja ko u snovima.kod nas tare plugove.Sječam se nešto godina nazad,kad sam kod jednog poznanika orao,kad je prije mene vozio mleveni kukuruz sa polja MAN na 3 osovine.Znam samo da smo u jednoj jeseni savili 3 plugove via-Olt,IMT,Posavec(2 brazdni).Saorao je onda za nami do kraja Regent okretač 2x14" Rolling Eyes Neutral Razz E ovo se vidim kod tebe neće dogoditi.Ni orati ne trebaš-samo potanjuraš i to je to(ako ne bi bilo biljnih ostanaka).
Ponekvi kažu,da pomože redovno gnojiti sa đubrivom stajskim iz ostankov pile,i zemlja če biti lakša.

Ej vidim,da imaš kuku za motanje na volanu??pa zašto ti opet ovo treba?.Samo smeta tamo.Ja imao nekad na Tv-ju i Zetoru i svuda bacijo dole.A možda bilo prije kupnje i na mom AC-ju a je prijašnji vlastnik sahranio zasebe.LP
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 09.10.14 19:34

Ovde je zamlja ok i lijepo se ore solidnih 40 cm dubine,meni vise d jedne brazde netreba ja vise volim da je duboko nego da vucem dve plitke,ja nisam tu baco stajski previse bi ga islo lakse je bacit npk, ma uopče ne smeta meni je super ja je često koristim pogotovo za rikverc i kod rada sa priključcima u voznji ne toliko...na tv i nema smisla jer nema servo a ovo vrtis sa malim prstom
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 13.10.14 19:57

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 1219anl

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Wmfet

kod mene se za sad samo ore hehe


Zadnja promjena: fireman.peter; 13.10.14 21:37; ukupno mijenjano 2 put/a. (Reason for editing : Uređivanje slika)
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 13.10.14 20:31

hehe izgleda ,da si jedan največih poljoprivrednikov na otoku.Ulje se ni ne ohladi kod tebe.Ej tak oduboko oreš,da ti treba arni podignit,da se ne ubiješ heh.Ej ovo kot vas sam je pesek.Ak bi tak oorao kod mene i bi plug tako zaglavio izvukao te bi samo catepilar hehe.Samo pazi da ne izguraš kojeg stuba i sretan rad.Evo kod mene vozi se stajnjak u vrt.
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 22009911
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by fireman.peter 13.10.14 21:43

Vidim Reider da ti dosta upotrebljavaš tu gajbu- plato. Isto i ja, to mi je najbolji priključak, bolji od priklolice. Da bi Krompi to znao več bi on to nabavijo. 
A lako tebi Reider, tebi ja AC uglavnom za plato voziti, ne treba ti prekopčavati. Jedan traktor za jednu svrhu, drugi za drugu... Very Happy
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Dubravac 13.10.14 22:15

Krompi nemoj se izvrnut u brazdi ili te voćkice počupat pliće malo.
Dubravac
Dubravac
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 526
Join date : 22.08.2014
Lokacija : Stolac BIH

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 13.10.14 22:43

afro hehe peter zaboravio si da i ja imam plato hehe samo ga ne koristim eno ga stoji u garazi,ma nema brige visio je moj AC i vise hehe nije mene strah da cu se izvrnut lol!
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 14.10.14 18:49

Hja ovo je bolja stran velče količine mehanizacije,da nema prekopčavanja.Veliko poloprivrednika upravo zbog toga nabavi još kojeg.No ja nabavijo kao sam više puta kazao zbog toga,jer taj mali TV nije nosijo velikog sip okretača,no ako bio bi ta velik TV,bi ga mogao,a opet bi bila naopaka vrtnja u hod rigverc.No upravo zbog toga sam se počeo izbjegavati Tv-ja i ne zbog koje druge sitnice.No tako sam tada kupio onaj moj nekadašnji Ferari.uvijek sam mislio po kupnji kojeg drugog prodati taj maleni TV,a kod kuče izrazili su neodobravanje oko toga i zato ostaje,a ponekad i dobro dojde(kao kaže Peter,da ne trebam od AC odkapčavat platoja heh)za koje male sitnice,a Zetor je za male stvari "promašan slučaj"...

No ovi mali traktorčiči zaista su blizu tal i ne padnejo tako brzo.A brže se preokrene zglobni nego fiksan,kod rada na bregovima..A kojeg večeg može se preokrenuti kod oranja na podpuni ravnici,kad na brzino zapelješ u orano rupo.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Admin 18.10.14 22:15

To mi je usput www.pavin.hr pa malo slika.

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Dsc04403

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Dsc04395

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Dsc04397

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Dsc04380

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Dsc04376

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Dsc04377

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Dsc04379

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Dsc04378

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Dsc04369

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Dsc04372

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Dsc04370

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Dsc04365

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Dsc04359

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Dsc04341

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Dsc04345

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Dsc04342

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Dsc04347

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Dsc04349

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Dsc04356

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Dsc04357

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Dsc04361

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Dsc04353

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Dsc04355

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Dsc04346


_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 18.10.14 23:07

Jako lijepe slike sta vise gledam ovoga F4000 to mi se više sviđa heh jel on moze i dole i gore šaltat bez stat ko auto ili? si pito
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Admin 18.10.14 23:15

Pozdrav

Nisam bilo več zatvoreno danas sam to slikao a subota je. Iči ču drugi tjedan tamo negdje sredinom pa mogu pitati.

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 18.10.14 23:31

Ove zime moramo uzet jos jedan traktor volio bi da to bude AC ali neznam prijatelj bi jeftiniju opciju euro 45 a cini mi se da se ovaj f4000 da suzit na 110cm i jako je dobro napravljen vidio sam a u opcijama ima uključivanje kardana bez kvačila to je odlično..pitaj malo ja sam im se javio pa se nadam da ce mi na mail poslat ponudu
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Admin 18.10.14 23:44

Pozdrav

Može budem se raspitao, ako ti u međuvremenu ne vrate e-mail povratni. Wink

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by fireman.peter 19.10.14 11:21

Možda znaš koje je firme ova guma?

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Dsc04342
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Admin 19.10.14 23:59

Pozdrav

Slikao sam i gumu, ali se slabo  vidi, mada piše velikim slovima. Pa čemo ovako piše Trelleborg guma.

Linkovi

http://www.bolha.com/kmetijstvo-gozdarstvo/kmetijstvo/traktorski-rezervni-deli/traktorske-pnevmatike/

http://www.kelena.rs/trelleborg-industrijske-gume/

http://www.superguma.si/znamka/7/1126702510/Trelleborg

http://www.traktorpool.com.hr/rabljeno/a-Traktori/24/b-Gume/2/c-Trelleborg/197/

http://autoline.si/s/pnevmatike-in-platisca-Trelleborg--c15tm4350.html

http://www.traktorpool.com.hr/rabljeno/a-Gume-naplatci-osovine/19/b-Gume/2/c-Trelleborg/197/model/IM%20110/page/1/

http://www.salomon.si/oglas/kmetijstvo-in-zivali/traktorski-deli-in-oprema/gume-za-traktor/14.4CV3T

http://www.coningdoo.co.rs/asortiman/

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Trelleborg-guma-250-80-1

Dimenzija gume 250/80/R16

Evo njihova web stranica http://www.trelleborg.com/en/The-Group/History/

Malo sam proguglao njihovih guma ima  po cijelom svijetu , inače oznaka za gume za naše traktore je IM 110...

Krumpironja dvije slike za tebe veće nije mamac. A i oznake na gumama se vide nešto malo....

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Antonio-carraro-tigre-40

Klikni na sliku za puni prikaz slike..

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Antonio-carraro-tigre-40

Klikni na sliku za puni prikaz slike..

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by fireman.peter 20.10.14 22:03

Hvala Admine za tvoj odgovor meni, dao si si truda  Very Happy
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 21.10.14 10:56

Hhehe hvala admine zlatni si,javili su mi se ja mislim da cemo u petak se zaletit gore malo vidit taj ac i probat pa tko zna hehe
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 21.10.14 19:35

ojla ljudi što terate temu bez mene?hehe.
Krompii zmeđu ovima traktora koje Admin prikeljijo od Pavina razlika je VELIKA hehe.No ovog 4000 kako zove se kupijo je moj osigurački agent.I tako mogu ti kazati,da je to inače model 31ks (3 zil) sa istim kotačama,a za razliko od drugih sa istim kotačima može se kod tog novog modela izključiti sprednji pogon!.Ovo je inače izgleda zamjena za AC3700 .Ima oko 1000 kg bez utega. (čitao iz AC oriđi strani).A da napomenim mjenjač je isti  kao tvoj i moj(8+4),za sinhron ne vem.Virojatno nema. Ni ne znam,dal ima dvostepeno kvačilo. Siguran sam da nema takvog klasičnog,kako ga poznajemo sa IMT-ja,i ako ima,več ima isto,kao AGT TS 835(može se uključivat među vožnje ali samo dok traktor kreta se,tako mi se čini.Kad traktor zastoji,sve zastoji,nemoj držat me za riječ.

Ali druga mašina Jona zna se što je -ovo je dosta bolja mašina.48ks!12+12 sinhro:
http://www.antoniocarraro.it/en/products/TIGRONE_JONA~4953
Kod modela Jona dvostepeno kvačilo je serijsko i dupli uljni ventil za kiper i dvoradni cilindar i mogučnost naruđbe automatske regulacije hidravlike za oranje,pored toga ima 2 brzini kretanja stražnog vratila.

Tako da razlika je velika,a virojatno i cjena.Ak bi imao ovu Jono ,ovaj tvoj Supertigre bio bi namber 2 kod tebe u upotrebi.


Zadnja promjena: reider 1; 21.10.14 20:14; ukupno mijenjano 3 put/a.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 21.10.14 20:07

Evo imam za vas 3 snimka.Proklijo za ove snimke čitav svijet-kad sam zaključijo pisanje mi vse pobrisalo.Evo startam od početka.... Mad Rolling Eyes

Prvi snimak kaže Ac 5400 Tigrone Normal u 1 brzoj kod 1000 okr/min.njena brzina max kretanja iznosti 6,7 km/sat.
http://www.mojvideo.com/video-ac-5400-normal-1-cestna-brzina/b1a8491090ed11535950
Drugi snimak kaže isti traktor kod 1200okr/min u 2 brzoj.Njena max brzina kretanja iznosti 9 km/sat.
http://www.mojvideo.com/video-ac-5400-normal-2-cestna-brzina/0dc337ae2531a0661c62
Ali tretji je več 2 dijo drugog snimka gledano na poluge mjenjača:
http://www.mojvideo.com/video-ac-5400-normal-2-cestna-brzina-2-del/2ba0f4b85e20aede44e0
Hitjo sam pokazati na oko,da postoji rupa između dvih brzina i ovo je dokaz,da 8 brzina nije dovoljno za ozbiljni rad z traktorjem.Tako treba jih biti barem 10 ili 12.

Evo 2 slike:
jer sve je jako suho doveo sam kuči suhe kostanjeve panjeve za palbu.zaboravijo pumpati kotače i šlo je na jedva!
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 22025138
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 22025145

Nadam se ,da ču sada dođi do vas sve!Lp
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 21.10.14 20:09

Hhehe ma nismo terali temu bez tebe nego tebe nema heheh znam znam ja za jonu znam sve ja o AC ali nije za mene ja samo radim sa tim traktorom koji ce doc nije moje vlasništvo ali ipak imam utjecaja na odabir,treba za vrbnik za vinograd moj je veliki potrošač za takve poslove a netreba 45 ks za međurednu obradu svi priključci su metar široki nema teških poslova godisnje napravi cca 150 sati mali vise kako koje godine zato mi je i ac 4000 sasvim ok dosta snage sve pri ruci brz okretan može nosit bazen od 200 litara meni je čist ok bolje od euro 45 ima sinhrone i ima mogućnost uključivanja kardana bez kvacila sta je odlično...nadam se da cemo ovaj tjedan do pavina da ja to malo vidim i probam,cijena i nije velika jer je ovaj sad očito na akciji nekoj pa je 115 tk umjesto 130 tk ...a kazem pa poslove u vinogradu koliko god se oće

A sta se tiče brzina meni čak i ne fali ja spore koristim za oranje frezanje malčiranje 1-4 sasvim dosta za rad a po cesti samo brze i meni jso nije falilo brzina
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 21.10.14 20:26

No vidiš ,da sam post uređivao,nadam da te ne moti.

No nisam baš siguran,dal ima sinhrone taj AC4000!ali ima bolji mjenjač od Goldoni EURA 45.ni o duplom kvačilu ne znam.Angleščina mi loša heh..Ak ga ima,sigurno ima tako napravljeno,kako sam prije pisal.

Da ove radove,koje veliš napravijo bo bez problema.Onda je prava odluka,ali mi se svejedno čini vrlo skup i sa popustom,ako uspoređivam sa vašo Primo od 30 ks ili Hitner.Traktorčiči su skupe igračke...

Ej Krompi ,ovaj 4000 ima armaturo našaraufano na volan i sjedalo,tak oda se kreta samo hauba sa sprednjimi kotačima! Shocked super!to bi ja želijo.
Ej Krompi,pa imamo ti i ja zastarelo mašinerijo kod kuče! Rolling Eyes
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 21.10.14 21:17

Da ic cemo ga vidit pa sta gazda kaze hehe cemo vidit...pa mome se okrece samo hauba meni je volan isto kamo i sic nije ko na tv da ti volan bjezi,nemozes nasi ni usporedivat sa talijanima nebi nasi propali da rade po njima,heheh neznam za tebe ali meni je moj starkelja sasvim dosta hehhe

Sad i ja uredujem post heheh ovAj ac je fiksni ne zglobni. Ima sve provjerio sam
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 21.10.14 21:48

Koliko ja vidim brošuro uradno kod Ac siguran sam,da nema sinhro menjača.

dvojno kvačilo,pa ne razumjem, šta piše-kao da piše za model 4000,da je opcija-inače -po naruđbi.No neznam(loša angleščina).

Regulacijsko hidravliko nima in je niti ne moreš vgradit,koliko razumem na tom modelu,osim na 4000f

i nigdje ne piše,da je mogučnost imati kod tog modela 2 različtih okretaja stražnog vratila..

Izgleda, da taj kod PAvina ima ugrajeno dvojno kvačilo,kao ti večiš kao dodatno opremo.

Ma nisam mislio kretanja volana ljevo desno,nego savijanje preko osctio zgloba!.Meni kad se onaj osctio zglob zaokreče,ukupno sa haubo zaziba se i armaturka,a ostalo je na stražnjem delu.A kod tebe zaokreta se na tom osctiu,kao kod mene i još dodatno,kad zakreneš levo desno!ukupno sa haubom,jer je tamo i namještena.Sve ostalo dobro znam ,da imaš fiksno na stražnjem trapu(djelu traktora).

reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 22.10.14 16:24

Ma dobar je to traktor za nekoga tko ne radi puno heheh neznam vidit cemo sta ce bit u svakom slucaju cete bit obavjesteni cheers
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 10 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 33. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 21 ... 33  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.