Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traktori Antonio Carraro opća tema

+12
batek
ssucur
iwanho 1
darko123
TomoVinkovic420
Dubravac
Admin
tomo522
abarth
fireman.peter
Krumpironja
reider 1
16 posters

Stranica 1 / 33. 1, 2, 3 ... 17 ... 33  Next

Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  Empty Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 25.01.14 18:23

Općenito o traktorima Antonio Carraro.

Traktori  Antonio Carraro opća tema  Bloggi13


Kot vidim obstaja predal mali zglobni traktorji.Siguran sam,da ovamo spada i AC sa modelima SUPERTIGRE:) 

Evo Krompironja ja sam ti zagazijo u duboki snjeg!I sada samo zagazi zamnom.Izpred tebe gazim,da če ti biti lakše Laughing
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 25.01.14 20:25

Heheh a valjda ce nas pustit moderatori ipak ja sam poznat po tome da stavljam puno slika i videa  Twisted Evil 
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by fireman.peter 26.01.14 23:37

Imate zeleno svijetlo od Admin tako da tema ostaje  Very Happy 

Admin je napisao/la:Pozdrav.
Raider 1 može tema AC model supertigre  ,da u pravu si još taj model može ,nadalje te molim da prvo tu postaviš pitanje o temi ,a odgovor če biti u najkračem vremenu postavljen .

Krumpironja ti postaj slike i video koliko hoćeš samo da su poućne za forumaše i goste,nemojmo zaboraviti da i gosti nam dolaze i gledaju što mi radimo ,pa i tako ocjenu dobivamo a koja  mora biti pozitivna u javnosti hvala i pozz.

Pošto je sad tako, nemojte sad škrtariti sa slikama  Cool .
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 27.01.14 0:15

Hja Fajerman kaže nek limamo slike ali u ovom trenu samo ima Krompironja taj model.Čini mi se,da je fiksnih AC-jev puno više procentoalno prema Supertigre.BArem kod mene je tako.I ni jednog sa svojim očima nisam vidio Supertigre modela-no možda na sejmih.Ali da bi radijo gdje na polju-ne.Čini mi se kao,da ljudi dobili su odpor do zglobova,ali to najviše,gdje bili su opasni uvijeti na brdima i radili su sa TV-jima i tamo zglobaš skriva puno malih tajna,koje te mogu iznenaditi.Čini mi se,da upravo zbog zgloba pokoji ljudi mjenjali su TV i nikako zbog loše kvalitete.Ni sad mi nije jasno,zašto TV nije radio fiksnih modela izuzevši onaj hibrid od 40 ks.Siguran sam,da bili bi još bolj prodavani i poštovani i tvornica bi možda se izvukla iz situacije.
Ali šta je-tu je nemoj da spromjenjivamo historiju.

kad sam kupovao polovan traktor išao sam u Celje kdje imao je nek lik 2 traktora.Bilo to prije 8 godina sigurno.Jedan je bio AC-zgloban stari,ali drugi Ferari -zgloban stari.Ali sudbina je tako htijela,da uzeo sam fararija.I AC ni pogledao nisam,jer strašno smo se na dvoru kod tog lika svađali.Uskoro zvali miliciju.Ali žao mi,da nisam ga barem pogledao.Bijo u drugoj šupi.A moj prijatelj koj bio samnom totalno poludijo i samo htijo sam,da idemo jer bilo je sve predaleko oko frke.No tog Ferarija imao sam oko 2 godine ili 3 i išao je naprijed(26ks-2 cilindra).
Predpostavljam, da je bio nekakvo takav:
http://traktor.mojforum.si/traktor-about1449-0.html
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 27.01.14 19:37

Traktori  Antonio Carraro opća tema  Nlb2

eto na tome je stalo zbog niskih temperatura...sljedeceg tjedna ce bit vise nadam se i slike slozenoga...ko nov ce bit,jos ce dobti nove naljepnice sajle i neke sitnice,dolazi pojačana hidraulika 2 dvoradne i jedna za kipu,bit ce pomalo kako kolaga kaze,nadam se da cemi se jos netko pridruzit sa svojim AC om...stavi par slika ferrarija u svoju temu Wink
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by fireman.peter 27.01.14 21:26

Au kak se sija.  Very Happy Biče ljepotan več sad ga vidim.
Čemu ti treba toliko hidraulike?
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 27.01.14 21:46

Bit ce ko novi,a za sve priključke sa pomakom,ralica sta god zatreba...bit ce ful opremljen Very Happy
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 27.01.14 22:42

Jau -to če se sijati na suncu da nebudem mogao ni gledati ga hehe!Dobro je-samo tak onaprej!
A nešto si mi ti naopako kazao-pojačana hidravlika...
To znači,da budeš dodao cilindrar,da če dignut veči teret,a siguran sam,da to nečeš napraviti.Mislio si da mu češ dodati ventil i hitre spojke.Da to ti treba,ak budeš radio sa dvoradnim cilindrom.
Evo Krompi  nešto slika starih imam i ja ,ako jih nisi nikad vidio:

http://www.mojalbum.com/reider/antonio-carraro

A ova je zadnja slika dodana na taj album.Kaže brze spojke 3 komada od mog traktora.Kupio sam ga sa njimi ali nije imao plošče -nosača za sve 3.I Trebao sam napraviti za 3 komade.Slike nove od sada nemam.

http://www.mojalbum.com/reider/antonio-carraro/foto/21442037
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 29.01.14 18:54

Je je mislio sam na ventile i brze spojke...a vidio sam da nadam se novim slikama u radu ja sam danas kukuruz mljeo za kokoši..

Traktori  Antonio Carraro opća tema  Lcdc
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 29.01.14 19:26

Krompi lahko tebi-a kod mene ima 15 cm snjega i sakrijo sam se u kuču tamo do pola marca.E upravo danas sam pucao snjeg sa Tv ali žao mi je nema slik, jer nije bilo kamermana.A spominjao sam se natebe,jer sam zadriftal dva kroga na dvoru-drugi put ču poiskat kamermana hehe.

A što češ raditit sa ovim dvoradnim ventilom?Dal misliš napraviti takvo korpo kao je moja na dvoradne cilindre?
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 29.01.14 20:49

Hehh pa trebo si slikat, vidis mene ja sve slikam =P hehe eee nadrifto sam se ja i sa vinkom i goldonijem ovoga još nisam krstio Wink kod mene zimaaaa ali nema snjega,a nikad neznas kad može zatrebat a kad imaš možeš planirat bilo koji priključak
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by abarth 30.01.14 18:33

Pravi stroj. Wink
abarth
abarth
član
član

Broj postova : 202
Join date : 12.01.2014
Lokacija : SLO-GROSUPLJE

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 30.01.14 19:28

Vjerujem,ali bolje da neznaš kakva je to lova hehe-za te pare možeš svašta kupiti.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by abarth 30.01.14 19:43

Nije to za nas,previše para.Ovaj sigurno košta za tri obična,taj je za jake vinogradare sa parama. Wink
abarth
abarth
član
član

Broj postova : 202
Join date : 12.01.2014
Lokacija : SLO-GROSUPLJE

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 30.01.14 20:07

Da,kavi su na snimku.Al ni za tanjuranje ne bih bio loš taj model,jer ne bi zapao duboko u oranico.
Al u bržem kretanju po asvaltu virojatno je više glasan nego obični.Čuo sam za ceno,al zaboravio-bila orng cena.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 30.01.14 21:09

A bit ce jedno 30-40 000 eura
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 31.01.14 18:45

Phuh.A kakva mu je snaga ?dal se može birati među različtima snagama motora?(Da ne idem čitav net preoveriti po podatkima)
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by abarth 31.01.14 19:17

abarth
abarth
član
član

Broj postova : 202
Join date : 12.01.2014
Lokacija : SLO-GROSUPLJE

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 31.01.14 19:31

Huh-ja to je to ja hehehe.sve ok- ali cijene nema napisane Neutral 
Možda je bolje da je nema.

Trebalo bi biti prednje upravljanje sa prednjima kotačima ,pozadi pa kako je.Gusenice-to bi bilo to! bounce


Zadnja promjena: fireman.peter; 01.02.14 10:34; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : prijevod)
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 05.02.14 17:31

http://www.mojalbum.com/reider/antonio-carraro/foto/21442037#21463449
Ej KROMPI dali ima tvoj AC ovo pozicionu hidravliko ili obično?regulira dubino oranja?
Evo dodajem zatebe sliko nosači brzih spojka danas sam slikao.I na sliki spodaj ljevo vidi se,da kod mene nema eutomatske hidravlike,jer je to model "Normal".Vidi se tamo,gdje je kopčanje za topling,da je sve fiksno.

Automatsko hidravliko u tom razredu snage imajo "Jona"sa doplato i serija F.

Traktori  Antonio Carraro opća tema  Namescena-konzola-za-3-hidravlicne-spojke


Zadnja promjena: fireman.peter; 05.02.14 22:27; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Popravak posta zbog dodavanja slike)
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 12.02.14 20:22

Traktori  Antonio Carraro opća tema  Mpbm
Traktori  Antonio Carraro opća tema  D12q
Traktori  Antonio Carraro opća tema  5gm9
Traktori  Antonio Carraro opća tema  6ga1
Traktori  Antonio Carraro opća tema  4xr4

Konačno složen i jedna malo starija kod mene je isto ko i kod tebe Very Happy
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by fireman.peter 12.02.14 20:49

Posijal se ko sunce.  Very Happy Pravi ljepotan.
Gume pumpaš previše, budu se potrošile više po sredini nego pri strani.
Mislim da mu trebaš priuštiti još popravku sjedala i ondu bude sve 5  Very Happy 
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 12.02.14 23:30

Voda je u gumama pa malo zajebava drugačije se ponašaju nego kad je čisti zrak ko da su mekše bez obzira na pritisak pa mi jako nasjedne ako nije dobro napumpano
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 13.02.14 18:03

Evo da odmah kažem-super ocena 4,ali kad nabaviš drugo sjedalo evo 5-traktor če ti bito kao novi!!Sviđa mi se.
Ova boja bolje je nego original.Ova original više je narančasta čini mi se.
A možda imaš previše vode u gumama ?Jer nešto treba biti za zrak pušteno.A gume dobre su meni se sviđaju.Imao iste ja na Ferarriju.

E a kod mene od kad ga je prije mjesec dana otac vozio(drva)nitko ga nije ni zapalio.A kad se teren osuši,puno ima po bregu grana za sakupljat i izčupanih drva,drljanja travnjaka itd.Da ne zahrđa koji klip.LP
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by fireman.peter 13.02.14 18:52

Gumu okreneš da ti je ventil na gornjoj strani na vrhu. Vode onda nesmije biti više nego do ventila. Taj ostatak prostora je za zrak da se izregulira pritisak u gumi.
Razumeš kako mora biti?
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 33. 1, 2, 3 ... 17 ... 33  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.