Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traktori Antonio Carraro opća tema

+12
batek
ssucur
iwanho 1
darko123
TomoVinkovic420
Dubravac
Admin
tomo522
abarth
fireman.peter
Krumpironja
reider 1
16 posters

Stranica 17 / 33. Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 33  Next

Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 29.01.15 19:12

A cemo vidit u 4. mjesecu hehe nadam se da me nece j... za njega nekako mislim da ga ja nebudem montiro na ac =P
Jedna slika jučerašnjeg oranja malo da razbudimo mašinu  cheers

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 14jrdok


Zadnja promjena: fireman.peter; 29.01.15 19:30; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : uređivanje slike)
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 29.01.15 23:43

Dobro ti ide.Kod nas je tlo smrznuto i mokro izpod leda.ne bi išlo tako super kao kod tebe. Al možda se motim.
Pročitaj na moji privat temi štorijo sa mojim oranjem heheLp
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 31.01.15 18:40

Danas sam pomago prijatelju vozit drva,malo nas je kiša zezala ali sredili smo

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 2cgh91c

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 B53a7b

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 642j4n

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 2nvf4w5


Zadnja promjena: fireman.peter; 01.02.15 14:47; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : uređivanje slika)
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 31.01.15 19:24

Huh pa niste vi mogli izabrati boljeg dana.Kad me uhvati kiša između rada sa traktorima ja psujem ko vrag.sve zasrano ja traktor,ali ko prvo prozori ak sam z Zetorom,koje ni malo ne volim čistiti.No eto opet možeš čistiti AC.Ja bi psovao.

No ak ti bode odgovoriti-što je ona za ena prikolica sa nekim difom odspodaj za koji traktor je i koje firme. No koliko znam nikad nije radijo TV pogon prikolice osim za transportera.Ak je o toj prikolici ko že bilo što kazao onda se opraštam.


Zadnja promjena: reider 1; 31.01.15 20:47; ukupno mijenjano 1 put.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 31.01.15 19:51

Ma ni ja nevolim,sad moram prat jer mi prenja kola bacaju od ceste vodu na zadnji blatobran -.- ali sta je tu je prijatelju treba pomoć njegova prikolica je mala a to ti je mala valpadana od 18 ks dobar stroj fora je šta ima tu pogonsku prikolicu tako da ide svuda a sve ti je org valpadana
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 31.01.15 20:54

Au da bi sad mene Peter vidijo za računarom,virojatno bi kazao-itak nije ovo tema ovdje:
Napisao cjelo čtivo dugo ko ponedeljek,nešto žalijo firmo TV i debata oko prikolice a onda kriva komanda i sve mi se pobrisalo.Itak nije bila za taj post prava tema šteta,da išlo sve u...
Pišeš o bacanju na zadnji blatobran:
u oku mi palo,da je tvoj taj AC nešto više "otvoren"tamo gdje su ti podesti za noge i sprednji blatobran.Kao da ti tamo nešto fali!!.Moj ima tamo nekvu jako veliko platiku i gumu koja zatvara ovu rupu i čini mi se da bi manje ili ništa bacao.No to neznam,jer nisam se ni jedanput vozijo po kiši,ali tak omi se čini...
Potraži slike drugih supertigrova možda ti pade što u oku ili je tu kakva fora zbog zakretanja.NO moj ima plastiku jako visoku,samokad sam zavozijo na nekvo tvrdo kuglo od blata uskoro mi sve savilo i slomilo.Malo je napucala ,gdje je vijkom fiksirana-nemam slika od mog ali eto od ovog iz mog albuma na tom TRX-u je nešto slično,samo je kod mene ovdje više "zgužvano"
Nema toliko medosovinskog razmaka kao je kod togtraktora jer je normalno jači i veči.
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 Ac-trx-6400-letnik-2014
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 31.01.15 23:58

Svi ac koji su fiksni imaju veće blatobrane i to zna čak i ružno bit na nekim modelima i to imaju jer im se prednji kotači okreću pa da ne bacaju blato na vozača kod skretanja,meni bi i blatarice bile dosta ma sredit cu ja već nešto,napiši u odgovarajućoj temi hehe
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 01.02.15 12:39

http://shop.toobyandwilliams.co.uk/ekmps/shops/toobyandwilli/images/carraro-5500-f.jpg

Evo tako ima napravljeno.Bilo bi sve ok,dal bi umjesto ove plastik fantastik bilo napravljeno iz lima.Se je napravljeno po moji oceni prelično(pretanko).Kazao sam iz kako jako tankog lima napravljeni su podesti za noge kad voziš ,da jih tamo umoriš,neznam da znaš što mislim.Pa to boga mi nije više od 2 mm tanko.Došla kugla blata izpod i savilo,da trebao ravnati,a poslje toga još na taj tanak lim prišaraufano je ovaj deklo(blatobran )od plastike.I to nije riješenje za dugo.da ni ne pričam oko Ferarija.Isto limi tanji od 2mm.Pogledaj TV!!!limi kakvi trebaju!Nigdje ne puca ništa i ništa se ne savija,pa maka je godina izrade 78.Nije bil oni djelova lima od ferarija da nije bio varen,al slutim,da bit če isto nakon15-20 godina isto i kod tih AC-ja.Blatobrani od Tv sraih serija na svakome držali su čovjeka od 90 kg,ali kod ferarija sami su odpali bez obterečenj.vibracije ga ubile.isto felno.Pogledaj haube starih serija TV-svaka jim čast-po dvije čovjeka sjedalo na njime ponekad i ni mu bilo ništa ali saviti jo uspjelo samo mom majstoru otcu koji se zabijo straga u hidravliko drugog traktora.On uspije,što drugim nikako ne heh.

No oni gumeni dijo i plastični deklo o kome pričam,ak nisu nastavljeni ili je šta savijeno mogu se kot rotacije u Osctijo zglobu zabiti jedan u drugog i se poderati.No ja sam to pravo vrijeme vidijo i sprečijo i poslje toga nastavil,da sad ide.Kad je deklo od plastike previše naprijed uglavi izpod gume i sr... odmah dođe.Plastiko drže 3 vijki čini mi se i ak napuca mjesto,kdje je vijk kroz njo,ona može se nagnuti naprijet i zaglavi.No taj deklo možeš si sam napraviti virojatno,ali bez onog gumenog djela isto ne bo efekta.Obadvije trebajo da budu.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 01.02.15 16:10

Bome na mome ac su stvarno dobri blatobrani jer i ja vozim 90+ težina na zadnjim blatobranima i nema šanse da se samo tako skrivi a po ljeti se legnem na haubu kad se parkiram u hlad da odmorim i nije me strah da ću je skrivit,moj još spada u one tvrdo napravljene a za ferrarija znam da ima koma lim vozio sam radio sam sa njime i dosta da se sjedneš već ga kriviš.al ja sam uspio i masku od tv skirivt jer sam se zabio u panj lol! lol! jbg desi se
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 01.02.15 16:37

MA dobro da se zabiješ u panj možeš i traktor na pola podjeliti heh,ovo se razume,da se skrivilo.

No ak kažem istino,na AC na haubi nikad nisam vozijo nikoga i ništa,ali na stražnjim baltobranima redovito se vozajo,ali se bojim da mi ga ukrivijo,jer na oko mi ne izgledaju tak ojaki kao od Tv 418.No imajo bolje nosače sigurno ovi na AC-ju ali izgleda mi lim deblji na TV-ju.No ok neču na pamet govoriti o tom blatobranu nisam ga mjerijo.
Ali oni podesti za noge jesu tanji 100% na AC.istina je i ova ,da AC ima višeputa pričvrščen taj podest.Podest je spojen ukupno sa stražnjim blatobranom i to daje obadvima još dodatnno nosivost.na TV-ju stoji podest zasebe i treba zbog toga biti deblji.No ovo je kod AC bolje,jer ne može ti povuči nogu između podesta i blatobrana straga.To se nekome dogodilo su pričali.I tamo kod oranja nabacivalo na podest meni zemljo ponekad na TV-ju.
Mah dobro nešto dobro,nešto loše.Nema veze-šta je tu je...heh.

Ej dal ovaj tvoj nema radnih lampa spredaj na blatobranih ugrađenih ili si jih odšaraufao?Možda tada jih niso stavlajli ove godine izrade?ove dosta pomognu jer sijajo izpred kotača kad vozaš.ne može se orati bez njih čini mi se.I dobro bi ti došli i kod nočne vožnje kroz vinograd!.LP
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 01.02.15 21:23

Moj nije imo na blatobranima nisšta mislio sam stavit ali netreba mi pošto sam stavio ove radne napred sasvim zadovoljavaju potrebe svijetla,a sta se tiče blatobrana mogu ti jedan dan malo detaljnije poslikat i izmjerit debljinu,meni su ovi sigurniji nego onaj na tv jer ovi su po vjeloj dužini uhvaćeni dok su na tv samo u jednoj točki bili,ja sam vozio frenda od preko 90 kila i nije bilo problema nema šanse da se to samo tako skrivi ko ni hauba ja se legnem na nju bez beda
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 02.02.15 6:56

Ok vijerujem ti. Ma takav sam imo onda samo osječaj.Straga blatobran isti je kao moj mi izgleda.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 07.02.15 20:11

Kod mene se malo radilo heh nema snijega nazalost heh

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 2la57w8

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 2egfex4

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 29m7z0j

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 Qwwm5w


Zadnja promjena: fireman.peter; 08.02.15 15:35; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : uređivanje slika)
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 07.02.15 22:02

Blagor tebi-i sunce sije Razz tongue
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by fireman.peter 08.02.15 15:46

Drva su za prodaju, vidi se pošto su ljepo posložena, zrak se ne kupuje.

Žališ se zbog snijega ali pogledaj dobre strane, možeš se voziti bez kabine cjelu godinu jer ti jemalo puta uminus, drva radiš kad ti zatreba bilo kad.
A istina da u zimi je ljepo ako je ona prava idila sa snijegom.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 08.02.15 20:23

Sunce sunce ali bura brije hehe to je jos min -5 stupnjeva na stavrnu temp sta se osjecaja tiče...a drva da svako malo nešto pilim i tako,imam još nešto malo drva za ovu godinu za prodat ovo zahlađenje mi ide u korist,ali volio bi da je i malo snijega hehe da očistim gume na ac Laughing
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 23.02.15 17:41

Evo danas se kod mene vozilo drva u krk nema puno još malo pa nestalo

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 A2anmr

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 2isdsnt

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 Knv2a

Moro sam pazit da ne pređem ograničenje hehe


Zadnja promjena: fireman.peter; 24.02.15 17:26; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : uređivanje slika)
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by iwanho 1 23.02.15 19:41

Dobro ti iskoristiš ovu prikolicu.  Svaka čast.
A ogranićenja se nemoj bojati. Samo po plinu, 10% možeš prekoračiti bez kazne. Laughing

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 23.02.15 23:21

E si čuo.Do 70 možeš ga potisniti heh.

Biznis kod tebe laufa više nego u cjeloj ostaloj državi-tako vašoj ko našoj.Ali moj tak odugo stoji,da se izpraznila na pola guma i je nagnut ko invalid i bez akomulatora još uvijek,jer izpred nejgove garaže močvara je takva,da ni peš nemožeš prelaziti... Razz Mogao bi staviti akomulator i malo ga zapaliti,da namaže motor,ali nema vrijemena se zezati još sa time.Lp!
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by iwanho 1 24.02.15 9:49

Kaj si akumulator izvadil prije velike hladnoće da ga bolje sačuvaš? Tak moj brat napravi na Pasqualliju. Akumulator je cijelu zimu na toplom. Kaj se za tri mjeseca mirovanja dogodi u motoru? Možda bi trebalo prije skidanja akumulatora konzervirati motor s malo ulja. No to je posel koji se gotovo nikome ne da delati.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by fireman.peter 24.02.15 16:50

Krompi
vidim, još malo pa ćeš ti s njim na auto cestu, srećom nemate je na otoku  Cool Very Happy
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 24.02.15 20:25

Pa u cjeli zimi jedanput ga zapalili,kad vozijo drva u kučo,a onda normalno stajalo sve.

Mislim što če se dogoditi unutra da,ali jedan put na zimo mi zapalimo ponavadi stroje.No na srečo našo nikad nije bilo akkvog problema.Al siguran sam da je dosta bolje,jer stoji u drveni šupi,a da bi stajao izpod milog neba,to bi bilo dosta štetnije.
Čuo sam da priporučava se davati u auspuf nekvi čep,da zatvori rupo,jer kroz njega dođe vlažan zrak,koji može zahrđiti suhe čelične djelove.Al znamo,da jedni ventili su otvoreni drugi zatvoreni i zrak ima prosto mjesto unutra.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 24.02.15 20:47

Hehe peter nema zime kod mene kad je ovako dobar asfalt ja sjednem na gas i pici jedino me smeta sta ga ljulja uzduzno,cim idem malo brze nakrcan neznam zasto al zivcira -.-

Ja nemam potrebe skidat bateriju haha a moj nema ni prilike da zahrda hehe
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 24.02.15 21:47

Kakvo je to ljuljanje hauba gore dole kao da bi poskakivao ili imaš takav osječaj,kao da bi bijo na TV-ju sa podignutom priključkom i luftom u vlanu da cima levo desno??
Je takvo radijo samo kod tog priključka-mislim ove prikolice sa drvetima?Jer da kažem to radijo radi priključci kad su preobterečeni ili da prekoračiš granicu brzine nekve prikolice.Moj komšija izposodijo si moj trosač đubriva i prikačijo ga traktoru ,koj ima brzine 42 km/sat i kazao,da vozit mogao puno ili prazno samo na najviše od pol gasa.Jer moj spreman za brzino od 25 km/sat.Tako da tu traktor nema veze sa tim po moje.No nekvi su kazali,da nekvi traktori su napravljeni konstrukcijski neugodno i su skakali po cesti.Možno je i naopako punjenje guma.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by iwanho 1 24.02.15 22:00

Vjerojatno je uzrok mali osovinski razmak i veliki prevjes prvog kraja pa jače osjeti neravnine na cesti.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 17 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 17 / 33. Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 33  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.