Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traktori Antonio Carraro opća tema

+12
batek
ssucur
iwanho 1
darko123
TomoVinkovic420
Dubravac
Admin
tomo522
abarth
fireman.peter
Krumpironja
reider 1
16 posters

Stranica 5 / 33. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 33  Next

Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 09.06.14 22:28

Osla je danas za 200 eura u sloveniju heh za te novce ce se kupit harmonika
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 10.06.14 21:44

Ne me j...U SLO i pored toga ti igraš harmoniko?Svaka ti čast za posao i za hrmoniko. Onda sigurno znaš zasvirati kakvu od Slaka hehe!Svaka čast.A AC radi ko vrag kod mene-sakupljal je mrvo sa okretačem.Bit če slike ne brini-a samo da padne kiša i prestju se radovi!!hehe.Pozdrav!
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Empty Re:Traktori Antonio Carraro

Postaj by Admin 12.06.14 21:17

Poslikao ih prije par dana u http:http: www.pavin.hr


Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Image0511

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Image0501

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Image0521

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Image0531

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Image0541

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Image0551

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Image0611

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Image0591

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Image0601

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Image0581

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Image0631

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Image0621

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Image0671

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Image0661

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Image0691

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Image0731

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Image0721

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Image0711

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Image0761

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Image0751

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Image0771

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Image0801

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Image0831

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Image0811

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Image0871

Zahvaljuljem vrlo ljubaznom osoblju tvrtke Pavin Jastrebarsko .





Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 19.06.14 15:59

Najviše mi se Jona sviđa heh jedan takav bi mi trebo hehe...pa dobro ljudi sta ja jedini radim nesto hehe
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by fireman.peter 19.06.14 17:26

Ma nisi ti jedini, pogledaj temu šumarstvo. Tamo ti je slika i videa o mojih poslova preko glave.  Smile 

Ovako fino u hladu šume kako ti radiš, vidim da se može i na otoku raditi  Very Happy 
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 52
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 19.06.14 18:38

Ma tu je super samo tu nemam puno drva za pilit sve zajedno oko 15 kubika,većina toga mi je na suncu jbg
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 21.06.14 20:50

Ma svejedno imam osječaj,da ti svaki dan sakupljaš drva.i da si srušijo čitav otok!.A ja imam puno posla i znam da sam obečavao slike-još 2 dana i onda malo dopusta od službe i tada ču si uzeti vreme da jih stavim(ako jih pronađem još).
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 30.06.14 23:43

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 O0rofo1

Heh da na tema ne ode u kukurakac evo jedne od danas,ovih dana dolazi jos drva pa će bit i vise slika, peter pokuso sam ali izgleda da nisam uspio heh
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by fireman.peter 01.07.14 8:26

Pokušao si? Misliš na stavljanje slike? Ova je super, ne fali joj ništa  Very Happy postavljena je kako treba.

Vidim cjepalo se drva, a za ispiliti jih ima još više. A bude se napravilo, samo polako  Smile . Po sliki izgleda da ti je vrijeme ko naručeno za rad, nema sunca nema vručine pa se lakše radi.
Jbg, samo za turizam to nije najbolje.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 52
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 01.07.14 13:54

Da pokušo sam hehe,ima da to bi trebalo sad u par dana isplit nakon toga dolazi još 60 kubika i onda opet cjepanje i piljenje cijelo ljeto,a nije bas da ima nesto manje ljudi ali to ce sve doc na svoje, kolega reider kad ce slike  Very Happy cheers lol! 
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 02.07.14 20:42

Evo krompi nije to baš nešto,ali evo ti dvije slike,koje sam pronašao negdje izpred nešto dana nazad:
AC sakuplja mrvo(izbacava na sunce)
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 21808156
i ovdje AC,spreman za akcijo:
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 21808170
no vrijene je več dugo loše kod nas i nemožeš raditi ništa oko spravila mrve,ali virojatno ču izkoristiti sutra 4 dana,kad obečavajo bolje vreme i ču pokositi ,što mi ostalo...Vidjet čemo,ako imam srečo.Pozdrav!!
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 02.07.14 23:37

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 37d06


peter neznam zasto ali mene neče,nema slike kad to napraavim...nego reider sa cime si kosio to imas koji video



Kako postati sliku? Budemo riješili ne brini. Prvo klik na ikonu "slika- insert image". Otvore se tri prozori. U prvi iskopiraš link od slike iz albuma, u drugi prozor upišeš: 800, u treći prozor upišeš: 600. To je sve što treba. Mislim da ti bu išlo.  Wink Pozdrav, moderator Fireman.peter


Zadnja promjena: fireman.peter; 02.07.14 23:53; ukupno mijenjano 2 put/a. (Reason for editing : popravak slike)
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 03.07.14 21:02

Krompi žao mi je,ali moram ti kazati,da to ne kosi traktor,jer nemam kose zanjega.Ak bi jo nabavijo virojatno bila bi bočna tanjurasta širine do 165 cm.No želio mi jo prodati komšija takvu,ali kad sam ga pitao,zašto jo prodaje,odustao sam-na uzbrdici traktor razore sav teren i pomješa travo i blato.Tak osi nabavijo još jedno BCS kao je moja i uzbrdico kosi sa dvije kosačicama BCS,a ovaj dio,gdje je ravno,kosi traktor.

Ova slika je od prošle godine negdje usrijed mjeseca augusta.
http://www.mojalbum.com/reider/bcs/otava-2013/20963839
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 03.07.14 22:14

Heh znači moraš hodat za njom ima jedna takva kod mene u selu a ima i i na otoku dosta jer kod nas su male livade pa bi se teško radilo sa velikim traktorima,kod nas fale samo balirke
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 03.07.14 23:10

Hja ova BCS je izpred traktorskih kosilnica bila kosilnica št 1 ovdje,sad su tanjuraste kosilnice na traktor bog i batina i ove BCS možeš dobiti za male pare.

Huh preše so počele hodati ovdje kod mene više od 15 godina nazad i samoutavarke su odpale.I sad je preš punoo ovdje.No najviše okroglih. Samoutovarke se prodavaju za oko 500 eur heh.nevjerojatno.A prije bio si gospodin,ak si imao samoutovarko.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 03.07.14 23:54

Heheh kad budem imo viska para cu ti se javit pa da si jednu dopeljam hehe
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 04.07.14 17:51

Dugi sam post napisao oko moje preše,a pobrisao,da se moderatori ne ljute,jer je ovdje tema AC.
Hja možeš sa najinom AC-jem vuči to stvar,ali problem je kod jednostepenske spojke.No ide i tako,samo kad počinješ iči u redo mrve,onda trebaš biti siguran ,da može jo progutati bez da želiš zaustaviti usrijed rede.Ovo je največi problem.Sve drugo ide...Pozdrav!
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Empty Re:Traktori Antonio Cararro

Postaj by Admin 11.07.14 0:17

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 11.07.14 13:03

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Antonio-cararro1

heh da da raj sve dok ne moras ovo napravit =P
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by fireman.peter 11.07.14 13:52

Admin
Kad ja to vidim mislim da nije samo za njih raj  Very Happy A dobro, zadovoljan sa ja i sa Tomom ali...

Krompironja
Hehe točiš, nadam se da naftu  Very Happy . Na otoku nemate toliko kontrole pa bi se moglo... Very Happy 
Vidin da točiš preko cjevi. Isto ja puno puta točim tako. Pa mi je dosadili vučenje vakuma sa ustima jer se nagutaš hlapova pogotovo ako je u pitanju benzin. Nije to za zdravlje dobro. Tako sam odlučil da ovu godinu kad idem na more kod vas kupim pumpicu, onu ručnu gumenu za gorivo kod čamaca. I tako je več nabavljena i služi mi dobro. Ima jednosmjerni ventil,samo napumpaš i ide gorivo...

Jel kod tebe ono plovo pumpica ili je nešto drugo?
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 52
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 11.07.14 18:32

Eto polako sve po redu:

Admin-heh raj da,samo nije raj kad ga kupiš ili popravljaš...(prema TV mislim).
Krompi-vidim neku čelično uže do armaturke-ovaj ima pogon mjerača na sajlu.No čisni mi se,da moj je nema...Ali nisam siguran.I niti istog na vani nemam tog mjerača.A armaturka potpuno ista. I kod mene ne dava se ni piče na blatobran ne da se stavi masna bačva!!Pa novo je farban momče.Ima dobar dostop do akomulatorja prema 30 ks modelu.Dali nema rupe za točit gorivo na haubi??

Peter:
Milina za pumpanje nafte se meni činila ova
http://www.bolha.com/stroji-orodja/ostali-stroji-orodja/rocna-crpalka-za-gorivo-1285202297.html
ali je samo za velike bačve(sode),koje imajo navoj ,da jih ušraufaš.Za majhne stvari kao je krompijeva na sliki dobra je ta ,što kažeš.
Jedan lik kod mene,kojem sam prodao jedanput mrvo,ima na podkrovju veliko bačvu od 200 litara,dole crijevo i ventil.Postavi se z traktorjem spodaj i otvori.Nije mi jasno,kako ju spravi gore hehe.Ali je kamijonđija i pitaj boga ,kako dođe do nje...
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 11.07.14 23:36

Hheh peter vjeruj mi ovo je tajni raj svakog vlasnika tv hehe, ma ja u moga točim plavi i obični ne ložim ga =P heheh to starije traktore ovaj nije za to,a ovu pumpicu sam kupio za 4 eura negdje u italiji više ni neznam di ali to je za vodu od akavrija i to plavo je pumpica i moram priznat da sasvim dobro sluzi, reider hehe a tvoj je noviiji kompletno od moga zato ima neke stavri drugačije hoho pa nisi valjda mislio da sam stavio kantu direkt na blatobran hehe pogledaj bolje krpa je ispod heheh,tvoj je noviji i samo motori za vodenim hlađnjem imaju rupe na haubi,heheh to sam i ja mislio samo imam osječaj da nebi samo ja bio taj koj bi dolazio pod tu bačvu heheh
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 12.07.14 20:09

Aha.Znam da se razlikuju po nekvih sitnicah,ali vidim da jih je više.No taj moj je model 5400.Kod mene ovdje ima jedan čovjek model 5500.I opet između njima ima puno razlika.Malenih,ali jih ima.Izuzevši motor,koji je od druge firme.

Nisam ga dugo uspoređivao,kad sam ga sreo(došao je basati bale slame i rad je bio prvi na redu onda žurba kuči).
Motor oba dvije su hlađeni vodnom,samo star moj  model ima 3 klipa i VM ili lombardini nekvi,a nov izgleda da samo Perkins 4 klipa. Blokada diferencijala zadaj moja je na levo  ruko sa polugo,a nov ima sa desno nogo isto kdje imajo klasični traktori . Okretajomer njegov ima digitalen mjerač radnih sati,moj klasično,ali je čini mi se obadvojni elektronski gnan. Sve drugo male so razlike.Nekvi drugčiji je dizajn na haubi spredaj.
Ali zna se,ja ga nikad ne bih kupio novog.Moj je bio polovan i blizu mene. Za taj novac izabrao bi nešto drugo za malo dodanih para.A košta negdje 16600-17500 koliko se sječam osnovni model,točno neznam,odvisno od akcije.Jona je skuplji skoro za 2 hiljadi i taj je u cjenovnom rangu Goldonija 3050,koji je zamene bolji traktor.Vozijo sam ga prije 14 dana kod kolega Ivanhooja v Krapini  sa sosednjeg foruma.

Pumpica je dobra,ak ne razpadne od goriva.jer nekve plastike ne drže nafte dugo.Materjal se razpadne ili potpuno postane trdi.Vidijo ja na nekvih crijevah od plastike.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Empty Re:Traktori Antonio Cararro

Postaj by Admin 17.07.14 1:56

Da znam da nije raj kad se nešto pokvari na AC , razlika cijene dijelova naspram TV je velika to sigurno , slove ga kao kralja za voćarstvo, vinogradarstvo, povrtlarstvo, i manju poljoprivredu . Imam ja sličnu pumpu ko iz linka Reidera 1, klipna za dizel i ostala goriva sa vojnog otpada, još je u vojnoj boji nisam je još koristio ali sam dobio garanciju da je ispravna , samo se natakne u bačvu i pumpaj .  Very Happy 

Evo slike te pumpe.

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Img0336

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Img0333

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Img0331

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Img0330


_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 17.07.14 19:25

Nešto slično ima moj unac,ali ni ista.Tako na polugo i plave je boje in sa aluminija.Koji je traktor kralj između vočarstva...?Heh ima tu još više boljih traktora.Negdje sam gledao jedanput opremo nekvog novog vočarskog Fendta .Kabino uravnava nekva hidravlika kroz pomoč struje,da uništi skakanje na neravnom tlu.Normalno sa vario pogonima...Tako da...
I kao sam više puta kazao,moj TV g.78 tiše vozi,kao taj AC sa 850 rs i nitko nije v TV ništa promlenijo osim ključa i brtva na osovinah. Ovo drljanje osovine ispod volana,koja dođe sa osctio zgloba i ide v mjenjač naazd pod sjedalo baca me u ludost.A to radi samo u prvi brzi na ravnini i nizbrdo.Prva brza isto je brza ,kao 2 brza na TV 418-izprobano(6,67).I tak ojo upravo ovo najviše upotrebivam,ak je malo veči teret i brda.Inače vozit želim sve u 2 brzi.A ta ide cca 9km/sat.
No tak osam ugotovio od servisera,da je tom modelu to NAJVEČA boljka.Prvo strada ova osovina.Sve drugo je OK.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 5 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 5 / 33. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19 ... 33  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.