Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prikolice traktorske

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

Prikolice traktorske Empty Re: Prikolice traktorske

Postaj by fireman.peter 24.01.14 23:03

Za početak teme stavljam slike jedne moje prikolice.

Prikolice traktorske 17944753

Može se vaditi ploče dole i malo produžiti ako se vozi neko duže drvo ili slično. Na sliki još nema ali dogradilo se na sredini i na kraju još neka pojačanja na koje se oslanjaju pod od prikolice ili ako njega nema onda teret.

Prikolice traktorske 16038186

Prikolice traktorske 16038177

Prikolice traktorske 17438921

Prikolice traktorske 18809699

Prikolice traktorske 15646771

Prikolice traktorske 15646777

Prikolice traktorske 18301736

Prikolice traktorske 17435361

Prikolice traktorske 18632654




fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 48
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Prikolice traktorske Empty Re: Prikolice traktorske

Postaj by tomo522 25.01.14 16:47

To je neka višenamjenska prikolica..hehee zezam se al je praktično.Ja sam prije tako imao pogonsku za motokultivator imt509 14ks  i kad trebam u šumu onda skinrm sanduk i namontiram za metricu.Tako da sam je koristio maksimalno
tomo522
tomo522
član
član

Broj postova : 237
Join date : 12.01.2014
Age : 54
Lokacija : Garešnica

[Vrh] Go down

Prikolice traktorske Empty Re: Prikolice traktorske

Postaj by fireman.peter 25.01.14 17:12

Je je, više namjenska  Very Happy meni vozi sve što meni treba.
Dobro je što je nizka.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 48
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Prikolice traktorske Empty Re:Traktorske prikolice

Postaj by Admin 25.01.14 23:01

Moja prikolica za Tomicu 18. PE. a od MTK labina samo prerađeno kopčanje, za Tomicu za  moje potrebe vikend poljopvrivrede više no dovoljno.

Prikolice traktorske Dsc059431

Prikolice traktorske Dsc059451

Prikolice traktorske Dsc0322911

Prikolice traktorske Dsc060101
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3599
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Prikolice traktorske Empty Re: Prikolice traktorske

Postaj by abarth 01.02.14 21:14

Izrada kiperice od delova samoutovarne i novog materiala.Sve osim piganja i rezanja stranica je uradjeno kod kuče.Varit sam sepočeo učit tek kod ove prikolice,prije toga u životu nisam spalio ni 2 elektrode.Kolega koji je specializiran za pravljenje šankova i varenje inoksa mi je pokazo neke cake a onda praksa na prikolici.Tad sam nabavio i mali telvinov inverter koji je za moje potrebe odličan.A sad malo slika od izrade.[img]Prikolice traktorske 23072012037[/img][img]Prikolice traktorske 23072012038[/img][img]Prikolice traktorske 23072012043[/img][img]Prikolice traktorske 25072012069[/img][img]Prikolice traktorske 25072012068[/img][img]Prikolice traktorske 02082012073[/img][img]Prikolice traktorske 27082012074[/img][img]Prikolice traktorske 27082012075[/img][img]Prikolice traktorske 10092012092[/img][img]Prikolice traktorske 11092012093[/img]
abarth
abarth
član
član

Broj postova : 202
Join date : 12.01.2014
Lokacija : SLO-GROSUPLJE

[Vrh] Go down

Prikolice traktorske Empty Re: Prikolice traktorske

Postaj by abarth 01.02.14 21:27

Prikolice traktorske 27082012085

Prikolice traktorske 27082012078

Prikolice traktorske 27082012079

Prikolice traktorske 27082012077

Prikolice traktorske 11092012096

Prikolice traktorske 11092012095

Prikolice traktorske 10092012091

Prikolice traktorske 11092012094

Prikolice traktorske Ut3x

Prikolice traktorske Wdz8

Prikolice traktorske Pcnk


Zadnja promjena: fireman.peter; 20.02.14 21:36; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Popravak formata slike)
abarth
abarth
član
član

Broj postova : 202
Join date : 12.01.2014
Lokacija : SLO-GROSUPLJE

[Vrh] Go down

Prikolice traktorske Empty Re: Prikolice traktorske

Postaj by abarth 01.02.14 21:44

Prikolice traktorske Hyd7

Prikolice traktorske 29012013191" />Prikolice traktorske <a href=

Prikolice traktorske 29012013186" />Prikolice traktorske <a href=

Prikolice traktorske 29012013183" />Prikolice traktorske <a href=

Prikolice traktorske 29012013184" />Prikolice traktorske <a href=

Prikolice traktorske 29012013190" />Prikolice traktorske <a href=

Prikolice traktorske 29012013189" />


Zadnja promjena: fireman.peter; 20.02.14 21:40; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : popravak formata slike)
abarth
abarth
član
član

Broj postova : 202
Join date : 12.01.2014
Lokacija : SLO-GROSUPLJE

[Vrh] Go down

Prikolice traktorske Empty Re: Prikolice traktorske

Postaj by fireman.peter 02.02.14 13:16

Ako budem ikada pravijo prikolicu onda budem tebe zamolijo za mjere i nacrt  Very Happy

PS
Vidim da si si pustil mogučnost da mičeš cilindar ako mu mjesto nebi bilo is prve ono pravo. Ili je nešto drugo u pitanju?
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 48
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Prikolice traktorske Empty Re: Prikolice traktorske

Postaj by abarth 02.02.14 17:20

Prvo sam mislio taj nosač cilindra zavarit na šasiju ali sam se predomislio jer ak bi ga zavario kak treba,varovi bi mi savili U profile šasije.Na kraju sam prišrafo i mislim da je još bolje (može se rastavit) i jače na uvijanje šasije.Za mere nema problema sve ti izmerim jer nacrta ni skice nije ni bilo,sve iz ludare.[img]Prikolice traktorske N199[/img]
abarth
abarth
član
član

Broj postova : 202
Join date : 12.01.2014
Lokacija : SLO-GROSUPLJE

[Vrh] Go down

Prikolice traktorske Empty Re: Prikolice traktorske

Postaj by fireman.peter 02.02.14 17:30

Nemoj se ni slučajno sad truditi nekaj mjeriti jer za sad ne planiram izrade. Svejedno ti se zahvaljujem na tvojoj velikodušnoj ponudi da mi izmjeriš. Hvala ti!
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 48
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Prikolice traktorske Empty Re: Prikolice traktorske

Postaj by jozef.kc 02.02.14 20:20

abarth,nemogu vjerovat,prvo tvoje varenje i ti se odmah upustio u takav projekat.ili je ovaj inverter super stroj ili si ti prirodni talent  Wink 
jozef.kc
jozef.kc
član
član

Broj postova : 122
Join date : 13.01.2014
Lokacija : koprivnica

[Vrh] Go down

Prikolice traktorske Empty Re: Prikolice traktorske

Postaj by Gost 03.02.14 10:05

Evo moje Šumarske prikolice,na nju ide samo 4.5m drva. Very Happy 
Prikolice traktorske IMAG0339
capture
Prikolice traktorske IMAG0437
photo sharing sites
Prikolice traktorske IMAG0096
image url
Tata je glavni varioc sa varistrojem varin 130 ,a ja sam zadužen za rezanje brušenje i pripremu za farbanjem,a stric je Lakirer išla je dvokomponentna boja i hemerite temeljna.
Prikolice traktorske IMAG0530
screencast
Prikolice traktorske IMAG0531
photo sharing websites

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prikolice traktorske Empty Re: Prikolice traktorske

Postaj by fireman.peter 03.02.14 20:25

Dobra prikolica, od čega je osovina?
A ove cjevi napred i pozadi koje drže drva da ne padnu, jel to dosta jako?
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 48
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Prikolice traktorske Empty Re: Prikolice traktorske

Postaj by Gost 03.02.14 21:22

Osovina odnosno glavčine su od vojnog topa kao i felge,a glavčine sam spojio sa U profilom i još je jedan u profil navaren iznad kad je osovina zmontirana (zavarena).
Cijevi koje drže drva su kvadratne 5x5cm 4mm mesa drži da ni ne osjeti teret.
U profile sam na otpadu kupoval a od kamionske šasije su znaci Čelik žilavo i jako.


Zadnja promjena: Oficir; 03.02.14 21:55; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prikolice traktorske Empty Re: Prikolice traktorske

Postaj by fireman.peter 03.02.14 21:37

Sve OK, ima da te prikolica preživi.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 48
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Prikolice traktorske Empty Re: Prikolice traktorske

Postaj by batek 21.02.14 11:48

Tomo vinković, ročni kiper

Prikolice traktorske 15118660
Prikolice traktorske 15118648

Hidravlični 3 strani kiper

Prikolice traktorske 20879245
batek
batek
član
član

Broj postova : 41
Join date : 14.01.2014

[Vrh] Go down

Prikolice traktorske Empty Re: Prikolice traktorske

Postaj by fireman.peter 21.02.14 18:20

Batek
Jel još imaš oba dvije prikolice ili je stara prodana?
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 48
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Prikolice traktorske Empty Re: Prikolice traktorske

Postaj by Gost 28.02.14 13:09

Jednostrani kiper, homemade  Very Happy 

Prikolice traktorske Dsc01710d



Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prikolice traktorske Empty Re: Prikolice traktorske

Postaj by batek 28.02.14 20:10

fireman.peter je napisao/la:Batek
Jel još imaš oba dvije prikolice ili je stara prodana?

Stara(rocni kiper ) je prodana
batek
batek
član
član

Broj postova : 41
Join date : 14.01.2014

[Vrh] Go down

Prikolice traktorske Empty Re: Prikolice traktorske

Postaj by fireman.peter 28.02.14 22:08

Razumem, ne trebaš imati dve.

Tomo420
Jel ide zemlja dole iz kipera ili joj treba malo pomoči? To je taj cilindar koji ti služi i za rakicu?
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 48
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Prikolice traktorske Empty Re: Prikolice traktorske

Postaj by Gost 28.02.14 22:20

tako je.....ide sve van bez problema...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prikolice traktorske Empty Re: Prikolice traktorske

Postaj by fireman.peter 28.02.14 22:22

Ako je tako onda ti dovoljno diže. Ponekad ako je drveni pod onda su problemi ali ako dovoljno diže onda nema ni tad problema.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 48
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Prikolice traktorske Empty Re: Prikolice traktorske

Postaj by Gost 28.02.14 22:24

je drveni pod ali je ploča unutra(blažujka) kao i kod tvoje korpe-kible

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Prikolice traktorske Empty Re: Prikolice traktorske

Postaj by fireman.peter 28.02.14 22:29

Dobro je to, bar meni je ok, posluži kak treba. Neke su te ploče jako gladke pa je slično ko da je lim, pa material dobro klizi. Pored toga ploča je sa tom površinom zaštitena od vode, naravno dok se ne ošteti. Ali nije ni ošteta onda neki strah jer je ploča otporna na vodu.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 48
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Prikolice traktorske Empty Re:Traktorske prikolice

Postaj by Admin 07.03.14 10:47

Traktorska prikolica za stajnjak gnojivo dužina 2,m.,širina 1,5 m.,i dubina sanduka 60,cm ,Njemačke proizvodnje tamam za našeg Tomo Vinkovića,slike sam na netu pronašao zanimljiva mala prikolica za stajsko gnojivo.

Prikolice traktorske 76767835b142-800x600

Prikolice traktorske D21bafdfa9d3-800x600

Prikolice traktorske 603d3aae60d8-800x600

Prikolice traktorske 39fd4215e7fb-800x600

Prikolice traktorske 9b86e09cfed9-800x600

Prikolice traktorske 87a4393cd7ce-800x600

Prikolice traktorske F2499184026a-800x600

Prikolice traktorske D8d049b672b6-800x600
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3599
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Prikolice traktorske Empty Re: Prikolice traktorske

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.