Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tema za sve traktore Tomo Vinković

+18
Dubravac
mbkrhr
TomoVinkovic420
darko123
serafian
ExtermoIvan
ky1bro
reider 1
tomotraktor
jozef.kc
tony5
Krumpironja
abarth
VALTER 521
batek
Admin
tomo522
fireman.peter
22 posters

Stranica 4 / 44. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 24 ... 44  Next

Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Empty Re:Traktori Tomo Vinković Bjelovar

Postaj by Admin 24.01.14 16:12

Pozdrav, prošle godine krajem šestog mjeseca uz dosta prometnu prometnicu, uočio sam Tomicu u grabi ,tu je bio par dana u grabi ,imao je prikopčan neki kultivator prerađeni vjerojatno od motokultivatora.

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Dsc05515

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Dsc05516

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Dsc05526

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Dsc05523

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Dsc05517

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Dsc05539

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by abarth 24.01.14 17:42

Peter kardan me je košto 47 eura,to je cena za mene bez rabata (veze).Danas sam preradio zadnji prečni nosač polukabine,smetao je kod max.podizanja jer se toplink naslonio pa i krivio cev.Na sredini profila sam izrezo komad i pozadi zavario novog.Sa time sam pridobio 4 cm a na polugama puno više tak da če sad i sa hidro toplinkom ič do max. visine i još če bit lufta.[img]Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 468y[/img][img]Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Nmot[/img][img]Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Yvly[/img][img]Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Npr4[/img]
abarth
abarth
član
član

Broj postova : 202
Join date : 12.01.2014
Lokacija : SLO-GROSUPLJE

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by tomo522 24.01.14 20:19

Admin je napisao/la:Pozdrav Tomo522 dali ti to sa svojim Tomicom nosiš bale ,i reci mi koliko takva bala ima kg . Very Happy

pozdrav kolega..da ja sa svoim nosim te bale a teške su 350-400kg......malo je problem uz brijeg jer ga diže al po ravnom bez problema


Zadnja promjena: fireman.peter; 24.01.14 22:29; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Popravak pošto je odgovor bio naveden u citatu)
tomo522
tomo522
član
član

Broj postova : 237
Join date : 12.01.2014
Age : 57
Lokacija : Garešnica

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 24.01.14 22:39

abarth je napisao/la:Peter kardan me je košto 47 eura,to je cena za mene bez rabata (veze).Danas sam preradio zadnji prečni nosač polukabine,smetao je kod max.podizanja jer se toplink naslonio pa i krivio cev.Na sredini profila sam izrezo komad i pozadi zavario novog.Sa time sam pridobio 4 cm a na polugama puno više tak da če sad i sa hidro toplinkom ič do max. visine i još če bit lufta.

Dobra cjena za kardan, mislim da ga inače za te novce nema.
Kad več spominješ hidro toplink i pored toga ti imaš iskustva. Imam jedan cilindar- dvoradni koji bi odgovaral za to, možda bi bilo bolje da je nešto krači ali ok, ja bi mu navaril kugle- zglobove i sredijo sve to ali nemam dve komande. Imam samo jedan izvod pozadi a za taj cilindar bi trebal dva. Sad neznam ako se uopšte isplati to da si napravim samo u jednu smjer tako da cilindar u jednu smjer ide samo pod prostim padom- težinom priključka. Naravno, nazad bi ga podizal sa komandom. Ja bi to imao samo za korpu pa me zanima kakva su ti iskustva. Oče to bit dobro ili bi moral dograditi još jednu komandu znači još jedan razvodnik?

Admin je napisao/la:Pozdrav, prošle godine krajem šestog mjeseca uz dosta prometnu prometnicu, uočio sam Tomicu u grabi ,tu je bio par dana u grabi ,imao je prikopčan neki kultivator prerađeni vjerojatno od motokultivatora.

Možda ga gazda tako sakrijo do sledečeg posla  What a Face
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 52
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by tomo522 25.01.14 16:31

Evo koja slikica mog novog ljubimca oko kojeg ću sad imat dosta posla dok ga sredim po svom
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 V3lf0lg0o3q1wyz07alv_thumb
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Jc64lrj95zfvkwiw0a6_thumb
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Bbktm5xo2oelg157zc7i_thumb
a tu je i mali koi je obavio čišćenje snijega
tomo522
tomo522
član
član

Broj postova : 237
Join date : 12.01.2014
Age : 57
Lokacija : Garešnica

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by jozef.kc 25.01.14 20:14

sretno sa novim strojem  Smile 
jozef.kc
jozef.kc
član
član

Broj postova : 122
Join date : 13.01.2014
Lokacija : koprivnica

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by abarth 25.01.14 20:39

Peter za korpu če bit i jednoradni sistem dobar,kipa ti se sama a za povrat cilindar.Koje ti je dužine cilindar,ja sam uške rezo da su bile što krače za privarit jer kod mene mora bit kratak toplink.Nerastegnut je dug (mereno centri rupa na uškama) 38 cm a razvuče se 20 cm za korpu mi je OK.Kod tvoga su donje poluge duže pa može i toplink bit duži a s time može i duži radni hod.Metar u ruke pa kalkulirat što bi se izišlo.
abarth
abarth
član
član

Broj postova : 202
Join date : 12.01.2014
Lokacija : SLO-GROSUPLJE

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Empty Re:Traktori Tomo Vinković Bjelovar

Postaj by Admin 25.01.14 21:29

Tomo 522 sretno sa novim Tomicom ,taj se neće dizat u zrak dok nosi bale sijena ima jedan video na youtube neznam dali si vidio ,postaviču ga svejedno tu dolje .


Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by Gost 25.01.14 21:49

tomo522 sretno sa novim strojem da te čim duže služi bez problema i kvarova

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by Gost 25.01.14 21:51

Evo da se i ja ukljucim Smile




Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by Gost 25.01.14 21:57

tomo522 sretno sa prinovom Smile

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 25.01.14 21:58

abarth je napisao/la:Peter za korpu če bit i jednoradni sistem dobar,kipa ti se sama a za povrat cilindar.Koje ti je dužine cilindar,ja sam uške rezo da su bile što krače za privarit jer kod mene mora bit kratak toplink.Nerastegnut je dug (mereno centri rupa na uškama) 38 cm a razvuče se 20 cm za korpu mi je OK.Kod tvoga su donje poluge duže pa može i toplink bit duži a s time može i duži radni hod.Metar u ruke pa kalkulirat što bi se izišlo.

Tako sam i predvidil, za korpu bi trebal biti ok. Jedino što mi se čini zajebancija je to da se teže stavi bolcana da ga prikopčaš jer na obični toplink brzo naštelaš dužinu a ovako...
Ja ču sad neki dan izmjeriti taj cilindar ali tamo je negde mislim oko 40 i još poluge hidraulike pa bi mogli približno usporediti. Isto bi ja porezal uške i pored toga cilindar jer klipnjača je preduga, dosta je viri iz cilindra. Bude sve jasnije kad ga uslikam.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 52
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by tomo522 25.01.14 22:47

Hvala kolege
Admin. da sad ću lakše nosit bale i nebude me dizalo
Vranić. Dobro bi mi došao onakav plug
tomo522
tomo522
član
član

Broj postova : 237
Join date : 12.01.2014
Age : 57
Lokacija : Garešnica

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Empty Re:Traktori Tomo Vinković Bjelovar

Postaj by Admin 26.01.14 0:01

Traktor Tomo Vinković sa utovarivačem

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Imhvdtfbages

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 0ebvd9ea26267f640x480



Traktor Tomo Vinković za zabavne parkove

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Big18523227962
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Empty TV-731

Postaj by VALTER 521 26.01.14 13:41

tomo522 je napisao/la:Evo koja slikica mog novog ljubimca oko kojeg ću sad imat dosta posla dok ga sredim po svom
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 V3lf0lg0o3q1wyz07alv_thumb
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Jc64lrj95zfvkwiw0a6_thumb
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Bbktm5xo2oelg157zc7i_thumb
a tu je i mali koi je obavio čišćenje snijega
Svu sreču sa novo nabavljenim traktorom! Neka ti dobro služi!A da ga središ po svome ,sve ti je otvoreno-bolje da ga središ kako ti očeš,nego da nabaviš sređenog pa onda prerađivaš! Pozdrav od Valter-a sunny
VALTER 521
VALTER 521
član
član

Broj postova : 31
Join date : 12.01.2014

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by tomo522 26.01.14 15:37

Dobro kažeš kolega.
tomo522
tomo522
član
član

Broj postova : 237
Join date : 12.01.2014
Age : 57
Lokacija : Garešnica

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Empty Klinovi za ralicu

Postaj by Gost 26.01.14 15:41

Tomo, pozitivno sam ti zavidan! Neka je sa srećom..

Danas se malo odmaralo u garaži nakon dugo vremena.. Tomica je opet bio u snježnoj intervenciji, pa se uočilo sitnih nedostataka na kopčanju ralice. Malo po malo će sve biti u redu, a ovi momci su čisti dokaz toga..

LP

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 U5uf

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by tomo522 26.01.14 17:04

Hvala prijatelju Markec.Samo polako al sigurno
tomo522
tomo522
član
član

Broj postova : 237
Join date : 12.01.2014
Age : 57
Lokacija : Garešnica

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Empty Re:Traktori Tomo Vinković Bjelovar

Postaj by tony5 26.01.14 17:23

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Blog4

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 E99448cbbdb5-800x600

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Tvornicatv010

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 X4no

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Zp2o

tony5
tony5
član
član

Broj postova : 286
Join date : 06.01.2014

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by ssucur 26.01.14 17:56

Tomo522, čestitke, da ga skockaš.
ssucur
ssucur
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 547
Join date : 14.01.2014
Age : 65
Lokacija : Slo-Ljubljana BiH-Ljeb

http://www.mojalbum.com/ssucur

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by Gost 26.01.14 22:07

E ovaj mi se jako sviđa Very Happy

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 15156478

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by Gost 26.01.14 22:16

I jos da mi je ova kombinacija hehe Wink

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 112editedvz8

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by Krumpironja 26.01.14 22:54

ima na njuskalu par komada barem je bilo ali koštaju ko sv petra kajgana
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 26.01.14 23:20

Markec je napisao/la:Tomo, pozitivno sam ti zavidan! Neka je sa srećom..

Danas se malo odmaralo u garaži nakon dugo vremena.. Tomica je opet bio u snježnoj intervenciji, pa se uočilo sitnih nedostataka na kopčanju ralice. Malo po malo će sve biti u redu, a ovi momci su čisti dokaz toga..

LP

Markec
Kod vas se napadalo pa ste se mogli malo poigrat sa ralicama  Very Happy a meni toma stoji u garaži  Suspect 
Ako slučajno ima koja slika i ako ima volje onda imamo i temu komunalna oprema pa bi se moglo te zimaske radosti sa ralicama tamo pokazat.

Šta je ovo? Ova inverzije ima neku polugu, čemu to? Možda za okretanje smjeri vrtnje? Nema druge logike, barem po meni.

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 X4no

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Zp2o
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 52
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by ssucur 27.01.14 10:31

He logika, nije,to je uključi i isključi kardan. drunken 
ssucur
ssucur
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 547
Join date : 14.01.2014
Age : 65
Lokacija : Slo-Ljubljana BiH-Ljeb

http://www.mojalbum.com/ssucur

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 4 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 4 / 44. Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 24 ... 44  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.