Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tema za sve traktore Tomo Vinković

+18
Dubravac
mbkrhr
TomoVinkovic420
darko123
serafian
ExtermoIvan
ky1bro
reider 1
tomotraktor
jozef.kc
tony5
Krumpironja
abarth
VALTER 521
batek
Admin
tomo522
fireman.peter
22 posters

Stranica 24 / 44. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 34 ... 44  Next

Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 24 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by darko123 05.06.14 14:23

Hvala svima moze i ovako da se ne prepravlja crijevo.
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 24 Bild0102


Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 24 Bild0105
darko123
darko123
član
član

Broj postova : 274
Join date : 03.06.2014
Age : 25
Lokacija : MOKRO CRNA GORA

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 24 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by TomoVinkovic420 05.06.14 14:42

Evo da probam napokon stavit slike od Tome.

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 24 34efehs

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 24 10e4sn5

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 24 143ksp4


Zadnja promjena: fireman.peter; 05.06.14 22:15; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : uređenje posta)
TomoVinkovic420
TomoVinkovic420
član
član

Broj postova : 457
Join date : 04.06.2014
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 24 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by reider 1 05.06.14 20:17

Hval Tomo 420 za slike i pozdrav u Zenico.Poznata mi je taj tvoj kraj zbog želzarne Zenica.U naši tovrnici izrađeni so noslici iz čelika i na njih ime tvornice.Zaista je bila Jugoslavija lepa država-i imala je sve.
Lep ti je Tv!
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 24 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 05.06.14 20:18

Može Darko. Montiraj ti tako da bude što manje problema. 

TomoVinkovič420
Eto,  vidim da si uspijo staviti slike.  Super. Sledeči put samo još napravi prazan red između svake slike i sve 5. Very Happy
Traktor za pohvaliti. Izgleda očuvan.

Hvala Adminu na sliki trokuta koji če meni praviti probleme i sivu kosu na glavi. On je oko 40 cm veliki pa neče moči stati ovako na stranici prikolici nego če viriti preko. A to znači da če biti lomova. Bude trebalo nešto iskemijati i taj dio gde stooji trokit povišati stranicu.  Mad
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 52
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 24 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by TomoVinkovic420 05.06.14 21:48

reider 1 je napisao/la:Hval Tomo 420 za slike i pozdrav u Zenico.Poznata mi je taj tvoj kraj zbog želzarne Zenica.U naši tovrnici izrađeni so noslici iz čelika i na njih ime tvornice.Zaista je bila Jugoslavija lepa država-i imala je sve.
Lep ti je Tv!
Nema na cemu Very Happy
Drug ja nisam iz Zenice, ja sam tamo uzeo Tomu, pa nisam jos preveo, to cu ovih dana, ali nema veze Very Happy
Ja sam iz Kladnja, na sjevero-istoku BiH.

@Fireman.Peter Hvala na lijepim rijecima Very Happy
TomoVinkovic420
TomoVinkovic420
član
član

Broj postova : 457
Join date : 04.06.2014
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 24 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by Krumpironja 05.06.14 22:41

Peter imaš limenih trokuta i onda ga utučeš u stranicu tako ima jedan kod mene napravljeno
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 24 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 05.06.14 23:08

Eh snači čemo se nekako ali moram reči da me malo nervira ovaj trokut. Ovi naši uvijek pokupe i pokopiraju sve najoštrije zakone i sve gluposti koje se sprovedu u nekim drugim zemljama.
Mogli su reči da spora vozila moraju imati rotirku i tako upozoravati na sebe. Rotirku skoro svaki ima jer je obavezna ako imaš neki priključak širi od traktora. Tako bi bilo riješeno jako jenostavno za večinu ljudi jer večina več ima rotirku riješenu i pored toga još se ona dobro vidi.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 52
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 24 Empty Re:Traktori Tomo Vinković Bjelovar

Postaj by Admin 06.06.14 18:25

Dobro očuvani model 732 Tomo Vinković

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 24 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by TomoVinkovic420 06.06.14 19:14

Aaa da mi bi ovaj ljepotan Very Happy
TomoVinkovic420
TomoVinkovic420
član
član

Broj postova : 457
Join date : 04.06.2014
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 24 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 06.06.14 20:43

Ovaj je ljepo na novo obnovljen ali mi je malo čudan. Vecina opreme ima od 731 ali rezervoari su od 732. Armatura je ko od 730 jer ima mehanski brojač radnih sati. Više ili manje on je nešto između 731 i 732.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 52
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 24 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by darko123 06.06.14 22:20

fireman.peter je napisao/la:Eh snači čemo se nekako ali moram reči da me malo nervira ovaj trokut. Ovi naši uvijek pokupe i pokopiraju sve najoštrije zakone i sve gluposti koje se sprovedu u nekim drugim zemljama.
Mogli su reči da spora vozila moraju imati rotirku i tako upozoravati na sebe. Rotirku skoro svaki ima jer je obavezna ako imaš neki priključak širi od traktora. Tako bi bilo riješeno jako jenostavno za večinu ljudi jer večina več ima rotirku riješenu i pored toga još se ona dobro vidi.
To kod nas niko negleda ja mog tomeka nikad nisam registrovo 26 godina to kod nas niko ne registruje eno ja nemam ni svijetla ni zmigavce nista Very Happy 
darko123
darko123
član
član

Broj postova : 274
Join date : 03.06.2014
Age : 25
Lokacija : MOKRO CRNA GORA

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 24 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by TomoVinkovic420 06.06.14 23:24

Kad smo vec kod registracije, moj tomo je trajno registrovan, samo uplatim osiguranje svake godine 25e. Ali cu ipak nabaviti rotirku, zbog sebe i ostalih ucesnika u saobracaju.
TomoVinkovic420
TomoVinkovic420
član
član

Broj postova : 457
Join date : 04.06.2014
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 24 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 07.06.14 7:59

darko123 je napisao/la:To kod nas niko negleda ja mog tomeka nikad nisam registrovo 26 godina to kod nas niko ne registruje eno ja nemam ni svijetla ni zmigavce nista Very Happy 

Kod nas je to malo oštrije. Nekad je bilo kako ti kažeš. Nije da bi policija baš bacila oko na traktore ali sve je malo drugačije naspram kako je nekad bilo. Tako je i sa traktorima da se ljudi u većini pridržavaju pravila. Naravno da ima i onih kontra slučajeva ali govorim za većinu. Ok, da živim negdje u brdima, u odlučnim krajevima nebi se ni ja pridržavao svih pravila.

TomoVinkovič420
Kako može biti trajno registrovan? Valjda bi po pravilima morao svaku godinu obaviti tehnički?
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 52
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 24 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by TomoVinkovic420 07.06.14 18:49

fireman.peter je napisao/la:
TomoVinkovič420
Kako može biti trajno registrovan? Valjda bi po pravilima morao svaku godinu obaviti tehnički?

Znam samo da mi je bivsi vlasnik rekao, da je on samo uplacivo osiguranje i nije imao nikakvih problema.
Ako budem morao ici na tehnicki, prvo mu moram struju sredit. Usput, zna li neko od cega mogu uzeti onu rucicu za zmigavce, od kojeg auta jer je nemam?
TomoVinkovic420
TomoVinkovic420
član
član

Broj postova : 457
Join date : 04.06.2014
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 24 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by abarth 07.06.14 20:42

Kolega je na malom tomi več dvaput slomio ručicu za migavce i pala odluka prepravit.Kučište sam izpraznio i napravil kvadratnu rupu za taster sa 1-0-2 i svezo migavce na taj taster a hupu i lampe na tastere na armaturi i sad nema više loma ručice kod ulazka na traktor.Na malom je sedalo i ručica blizu pa ak se ne pazi zapne noga u ručicu i ode.Od avta koliko ja znam paše od malog tamiča.
abarth
abarth
član
član

Broj postova : 202
Join date : 12.01.2014
Lokacija : SLO-GROSUPLJE

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 24 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by TomoVinkovic420 08.06.14 0:17

I ja sam konto da stavim taster 1-0-2 na neko kuciste i stavim ga na osovinu volana, da mi je blizu ruci.
TomoVinkovic420
TomoVinkovic420
član
član

Broj postova : 457
Join date : 04.06.2014
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 24 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by ssucur 08.06.14 7:16

Ako imaš nalepku trajno-ideš na tehnički, osiguranje i moraš imati kod sebe potvrdu o tehničkom...
Ako nemaš nalepku trajno. tehnički, osiguranje, u MUP po nalepku godišnju, plaća se polovica tehničkog...
ssucur
ssucur
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 547
Join date : 14.01.2014
Age : 65
Lokacija : Slo-Ljubljana BiH-Ljeb

http://www.mojalbum.com/ssucur

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 24 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by TomoVinkovic420 08.06.14 11:20

Hvala ssucur. Imam ove zelene tablice, za koje kazu da je registrovan trajno. Nisam sad kod kuce da vidim u saobracajnoj. A ako je trajno registrovan onda ga moram sredjivat za tehicki, jer od instalacije imam samo svjetla.
TomoVinkovic420
TomoVinkovic420
član
član

Broj postova : 457
Join date : 04.06.2014
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 24 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by ssucur 08.06.14 15:10

Evo moj TV.
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 24 Tomo-vinkovic
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 24 21759575
Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 24 21759576
ssucur
ssucur
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 547
Join date : 14.01.2014
Age : 65
Lokacija : Slo-Ljubljana BiH-Ljeb

http://www.mojalbum.com/ssucur

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 24 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by darko123 08.06.14 20:40

abarth je napisao/la:Kolega je na malom tomi več dvaput slomio ručicu za migavce i pala odluka prepravit.Kučište sam izpraznio i napravil kvadratnu rupu za taster sa 1-0-2 i svezo migavce na taj taster a hupu i lampe na tastere na armaturi i sad nema više loma ručice kod ulazka na traktor.Na malom je sedalo i ručica blizu pa ak se ne pazi zapne noga u ručicu i ode.Od avta koliko ja znam paše od malog tamiča.
Moze od Tamica ista je i ja sam moju slomio Very Happy 
darko123
darko123
član
član

Broj postova : 274
Join date : 03.06.2014
Age : 25
Lokacija : MOKRO CRNA GORA

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 24 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 08.06.14 21:52

Ja sam na mojem bivšem TV-420 imao neku jaču ručicu. Neznam od čega je bila ali ista ko original samo jača, debelija, neka dobra. Tu se vidi na sliki, neke bolje slike nisam našao.

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 24 21760486
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 52
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 24 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by TomoVinkovic420 08.06.14 22:27

@ssucur Samo sto je kod mene sabracajna iz 1987 i ne pise da li je trajno registrovan.
TomoVinkovic420
TomoVinkovic420
član
član

Broj postova : 457
Join date : 04.06.2014
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 24 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by darko123 10.06.14 13:14

FIREMAN.PETER dobar ti je bio i bivsi tomo Very Happy
darko123
darko123
član
član

Broj postova : 274
Join date : 03.06.2014
Age : 25
Lokacija : MOKRO CRNA GORA

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 24 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by Gost 10.06.14 21:33

Pozdrav ekipa...
evo nekoliko slika prepravljene košare sada mi radi bas onako kako želim ... kao što ste rekli kada se digne mal  se nagne što je dobrodošlo :


Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 24 2a6mhjo1

ali imam problema sa vozačima ..pošto iam više vozača a svi 60+ godina to nije lako naucit da se kljuc vrati u prvi polozaj evo i i sad kad san slikava nasa san ga u ukljucenom polozaju ... morate tazumit da su to starji ljudi koje je teško naučiti nečemu...zato vas molim da jos jedan put razmislite o ideji sa ssr ili sto mislite o tome da stavim neku zvučnu signalizaciju kad ključ nije ugašen a motor ne radi ????

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 24 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by fireman.peter 10.06.14 22:52

Darko
Dobar je bio taj 420. Skockao sam ga za sebe ali želja za jednim većim i snažnijim je bila jača pa sam onda mijenjao pa ponovijo obnovu sa 731 Very Happy 

Ante
Dobro je ako ti korpa sad radi kako treba  Very Happy .
Što se kontakta tiče možeš kupiti zvučnu signalizaciju za zaboravljena svetla. Nju bi onda priključijo na lampicu od alternatora na armaturi. Naravno, samo ako lampica postoji na tvojoj armaturi.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 52
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tema za sve traktore Tomo Vinković - Page 24 Empty Re: Tema za sve traktore Tomo Vinković

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 24 / 44. Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 34 ... 44  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.