Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traktori Antonio Carraro opća tema

+12
batek
ssucur
iwanho 1
darko123
TomoVinkovic420
Dubravac
Admin
tomo522
abarth
fireman.peter
Krumpironja
reider 1
16 posters

Stranica 20 / 33. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26 ... 33  Next

Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 08.04.15 20:08

Tako je čim više sati bez popravka moj patnik radio i jučer i danas ovo je slika od jučer počeo sam spremat drva pa dok ne završim

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 2n1umb5

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Jl5hmv

Reider vidim ac je krenuo u akciju to radis radi krtičnjaka ili


Zadnja promjena: fireman.peter; 10.04.15 22:12; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : uređivanje slika)
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 08.04.15 20:31

Eto -uvijek pridan Krompi!.
NE samo zbog krtinjaka.Zrači travo,trga mah,jer mi je severna lega,čupa staro odmrlo bilje,sakuplja granje ,ravna manje neravnice itd...Na kratko ovo upotrebivam 3 put od izrade i ni minute ne požalim truda ,kad jo radijo-normalno i novaca.No ova drljača nije samo za travnjake-crveno izpod se oduzime van i daje izpod elemnte za njivo na zubove.ostaje crna šasija i daje se izpod druga crvena.No i ova ide u akcijo nakon par dana.

Vidim,da imaš jako super -jednostavno pripremljeno za pupmpati gume!!Sve ventile imaš na dohvatu ruke-ni skloniti nije ti treba.No ja imam spredaj isto,ali straga-bože moj ej.........Na sve 4 idem i imam 3 cm lufta,da namestim pištolj.Tad uskoro odčupam taj ventil,jer ga trebam vuči na stran.No nadam se,da kad ga budem za 3 cm na jedno stran proširavao usrijed ljeta,da bude malo bolje!.Budem tada slikao.!.Sad nemam vremena se sa tim proširavanjem igrati.
Ali vrijeme jako brzo ljeti-uskoro bude MAj,kad nek bi sa naše SLo strane ti došla posjijeta hehe Wink Nadam se,da ništa ne srive mi planova.Jer ako mi,onda sigurno dođem kraj junija,jer tada iamm ljetni odmor.Odmor kod nas dobiti nije baš mali problem...
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by iwanho 1 08.04.15 20:51

Super napravljena kombinirana brana. Pretpostavljam da si za tranike ugradil fedre od tračnoga obračalnika. Kotač za regulaciju visine je slučajno u zraku ili?

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 08.04.15 21:14

Bila bi odlična al možda bi bile bolje dukše fedre!I to potpuno bi mogle biti ravne.Da se sklizne sakupljeno lišče i slično sa njih!!!.Ali sam zadovoljan i tako.TReba iti svakih 30-50 metara malo sčititi.
Kotač nivoja-višine ali kako bi kazao je u zraku,jer se podignut treba,da sčistim fedre hehe.Kad pustim hidravliko ide kotač do tal,od određuje višino,koja je konstantna uvijek-samo toplingom uravnam kad prikačim.Ne smije biti spredaj jako nizko-traktor razčupa brano ak gdje uglavijo tjela koje ravnaju krtinjake.Bože nedaj kakvog panja.Odna je samo za odpad.!
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 09.04.15 23:47

Danas sam oro polje di sam zapo lani i ovo polje se nemoze orat normalno jer na dno brazde je voda i blato zakopo bi se u pol okreta tako da sam ovako preoro i ovih dana se freza obavezno prije kiše jer inače nista od sadnje

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 2qtlo2e


Zadnja promjena: fireman.peter; 10.04.15 22:21; ukupno mijenjano 2 put/a. (Reason for editing : uređivanje slike)
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 10.04.15 0:32

Evo i video naknadno




Zadnja promjena: fireman.peter; 10.04.15 22:18; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : uređivanje linka yt)
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 10.04.15 22:55

Ovo na sliki nešto ne valja?zašto ne voziš po jarku?Prvo kad sam na brzo pogledao mislijo sam ,da sa jednobrazdnjakom tako na široko oreš.I ja sam bijo aktivan sa AC danas,samo nemam vremena stavit slike-budem kad mi vrijeme to omoguči.Aha sad sam skužijo,što si napisao...Zbog vode u jarku.Ok!
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by iwanho 1 11.04.15 9:06

Drugi put malo više koncentracije i vozi s desnim kotačem tik uz rub. Onda bu ti lemeš sve porezal iako u takvoj dobroj zemlji nije problem ak ostane malo cjeline. Sve freza razmrvi.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Admin 11.04.15 17:36

Pozdrav

Pisati po određenim Forumima i Temama, oranje, i slično  u ratarstvo, rad sa drvima, rad u šumi i o šumi u Forum, temu šumarstvo, ako nema teme otvoriti novu temu  ili predložit Forumu temu...

Srdačan pozdrav

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by iwanho 1 11.04.15 19:17

Pozdrav!

Sorry.
Bilo je u "žaru borbe".

lp

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 12.04.15 9:09

Preseli ako ti smeta...
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Admin 12.04.15 10:18

Pozdrav

Iwanho nije problem post dva nećemo cjepidlačit oko toga sve pet to se prebaci već i ok idemo dalje, ali više njih već da  vjerujem da razumiješ da ratarstvo ide u ratarstvo a šumarski poslovi u šumarstvo moramo imati nekakav  red na Forumu  da se budući Članovi/korisnici Foruma lakše snalaze i pronalaze ono kako i što ih navodi u naslovu i pronađu ono što ih zanima pod tim naslovima itd... Zahvaljujem ti na trudu i tvom zalaganju lijepi pozdrav ti želim...

Pozdrav

Krompi Kao prvo ima malo više toga za seliti i to nećemo dirati ostaje tu gdje je, fotografije se  ne smanjuju na potrebnu rezoluciju link YT također se pravilno ne postavlja,  ako to ne ide sa fotografijama  koristi link kod za Forum sa pregledom, tu ne treba smanjivati fotografije, već si stari korisnik na Forumu/ima kao drugo meni ne smeta već poradi reda gore koji sam naveo, tako da oranje bude u temi ratarstvo jer to i je ratarstvo, a radovi sa drvima i općenito rad u šumi u Forum šumarstvo a sve poradi reda koji mora biti poradi snalaženja novih i starih članova/korisnika Foruma, da pod određenim naslovima pronalaze ono što ih zanima, nećemo cjepidlačiti za post dva eto bez ljutnje molim i sve pet i ok idemo dalje i nisu ti potrebni onakvi odgovori   zahvaljujem ti na trudu i tvom zalaganju lijepi pozdrav ti želim.

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Admin 13.04.15 0:36

Pozdrav

Post premješten  u Forum ratarstvo obrada Tla/zemljišta oranje,frezanje,sadnja/sjetva,tanjuranje,brananje/vlačenje, itd...   isključivo u Forum ratarstvo, jer je to ratarstvo..

Srdačan pozdrav

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Admin 22.04.15 0:13

U posjetu kod tvrtke Pa-Vin posjetio radionicu i fotografirao  traktore na popravku, tvrtka ima servis i posebno školovanoga čovjeka koji je bio u Italiji u tvornici Antonio Carraro na tečaju/školovanju za popravak tih traktora, pa tko želi stručan,pouzdan, siguran, kvalitetan servis pod nadzorom stručnjaka u tvrtku Pa-vin na servis...

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Image021

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Image020

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Image019

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Image018

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Image016

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Image017

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Image015

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Image014

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Image012

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Image011

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Image010

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Image009

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Image008

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Image007

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Image006

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Image007 Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Image008 Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Image006 Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Image010 Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Image009 Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Image018 Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Image011 Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Image021 Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Image014 Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Image012 Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Image015 Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Image016 Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Image017 Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Image020 Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Image019

Srdačan pozdrav

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 04.07.15 0:14

Duplo kvačilo,kočnice hlađene u ulju,automatska hidravlika,turbolader i VM motor...e ovo nije kaki obični model.Ovo je iznad 50 ks.Pogotovo barem 60 ks.i ovaj nema traktor za gledanje.Izgleda da ima cijelo generalko,ak je razkopal sve do zadnjeg šaraufa.

No a ja sam za vas poslokal 2 slikice modela 5500 Tigrone normal od komšije kojem sam radijo bale.Od moga 5400 Normal se razlikuje najviše po kočnicah i motoru.Na sliki je stražnji del traktora-kočioni mehanizam sa bočnimi reduktori:
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Fotografija-0045
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Fotografija-0044
A izgleda,da prenos snage na lamele kočenja nije preko hidravlike,več su samo lamele u ulju hlađene.No nisam to tako detaljno preveril-samo na prvi pogled.
Na jedni od slik vidi se,da je šalter za lampo kočnic napraven i na ročno kočnico međutim mi se čini,da moj na ročno to nema napraveno.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 04.07.15 10:23

Zasto nisi stavio cjeloga hehe
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 04.07.15 17:05

Izvini.Zaboravijo.Od daleko gledano ak ga uspoređuješ sa mojim,kojeg imaš sliko, razlika je u boji mreže na haubi,ima arnij iz kvardrat prosjeka umjesto okrogloga ,nalepka je drugačna i kotači so mu 8,5x18",a drugo kad brzo pogledaš na oko zvana nema razlike.A o tehničkim razlikama pričao sam višeputa,kakve ima dorade prema mome.
Eto upravo takav je-nadam,da se može vez otvoriti:
https://www.google.si/search?q=antonio+carraro+tigrone+5500&espv=2&biw=1680&bih=949&tbm=isch&imgil=lomMG4W_FGaKSM%253A%253BND7OD2od2zBKHM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.antoniocarraro.it%25252Fit%25252Fproducts%25252FTIGRONE_5800~4858&source=iu&pf=m&fir=lomMG4W_FGaKSM%253A%252CND7OD2od2zBKHM%252C_&usg=__HIgbSPrZncnd7Dv9_DDKmVPjY84%3D&ved=0CCcQyjc&ei=dPWXVYf_K4q4ygONroOAAg#imgrc=GINp9GPNpqu1EM%3A&usg=__HIgbSPrZncnd7Dv9_DDKmVPjY84%3D
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 04.07.15 19:18

A to je novo, predzadnja serija ako se ne varam sad vec ima noviji
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 05.07.15 9:01

Krompi slika je novoga traktora da na povezavi,al takav je komšijev l.2010godina.Dal se još uvijek isti prodavaju neznam,al zamenjuju jih sporo noviji modeli koliko znam,kojim se amaturka giba ukupno sa volanom.Namontirana je na stub volana.Jesu tisti ljepši ,al po moje loša jim je stran ova,da se gibaju kablovi na zglobu uzdužnog kretanja OCTIJO.NA najinima sve je fiksno namontirano i duže če to služit po moje(bez griješka).
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 06.07.15 10:19

Novi su sada, cito sam onaj časopis od AC, al to su isti traktori drugog dizajna sa nekim manjim poboljašanjima, moj je vec duze vrijeme u garazi hehe ne pali nakon 30 stupnjeva lol!
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 06.07.15 11:55

Zajebancija zar ne heh.A ja radijo sa njim kod sakupljanja drva za lož.
Novi modeli sviđaju mi se jako,a i stavljenje kabine na takve modele je bolje,jer sad je amaturka u kabini i pregledna,al na starijim modelima kabina tamo ima mala vrata(ili prozor,kako koji razume),da možeš se poslužiti upravljanjem za amaturko.Tužno je to vidjeti.Sad je to milina normalno.Ali micaju se kablovi.A ak je kvalitetno napraveno,sumnjam,da ne može zbog toga doći do problema.Ali se može dogoditi.Gdje se zlupa izolacija sa kablova i radi stik i ima problema.To se dogodi višeputa,gdje se kablovi micajo ili elementi oko njih.T ose dogodilo mom poznaniku na hurlimanu izpod kabine.Kabina sjednula na kabel i radila kurtšluz na šasijo.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 24.07.15 11:46

Nešto novih slik.Kolega me zamolijo,da mu poslikam nekve detajle oko sajl za gas i hidravlikog razvodnika,pa možda bo koga i od vas kada zanimalo.Eto tu boudedu:
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Fotografija-0016
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Fotografija-0013
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Fotografija-0012
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Fotografija-0011
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Admin 26.07.15 0:07

Pozdrav

Prijatelj ima problema treba registrirati Carraro tigrone 720,   zaštitni luk dao je raditi i ne valja, kontrolor na tehničkom ga srušio...

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 20150510

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 20150511

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 20150512

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 20150506170644

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 20150506170717

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 20150506170729

Srdačan pozdrav

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by iwanho 1 26.07.15 11:39

Pozdrav

Vjerojatno radi ovih krajeva na gornjem dijelu, iako ni zavari baš ne ulijevaju povjerenje za tu namjenu. Prije su i takvi lukovi prolazili, ali izrada sigurnosnih elemenata se sve više postrožuje. Ipak se radi o čuvanju glave na ramenima.
Gornji uglovi moraju po propisima biti zaobljeni i najbolje je luk izraditi od okrugle cijevi 2" (fi 60,3 mm). Za nju postoje hamburški lukovi pa se može izraditi bez savijanja cijevi.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 26.07.15 12:06

A i ti na tehničkom pretjeruju kod nas prođeš i bez njega ili staviš neka željeza toliko da izgleda kao luk, meni goldoni prode sa zeljezima od tv...samo za sliku da ima nešto...dal znas mozda cemu sluzi ova ručka iza sica??
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 20 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 20 / 33. Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 26 ... 33  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.