Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traktori Antonio Carraro opća tema

+12
batek
ssucur
iwanho 1
darko123
TomoVinkovic420
Dubravac
Admin
tomo522
abarth
fireman.peter
Krumpironja
reider 1
16 posters

Stranica 16 / 33. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 33  Next

Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 18.01.15 15:18

hehe vidim ovde se na veliko priča budem ti posliko kad dodem doma imat cu vise vremena za pisat
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Admin 18.01.15 19:14

Pozdrav..

Slike veće kvalitete pa se što može odgonetnuti bolje se vidi, pitat čemo zastupnika Pavina servis  ono što sami nečemo moći odgonetnuti, možda ima što u radioničkim priručnicima napisano o mazanju zgloba.


Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Img2797

Klik za veću sliku

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Img2810

Klik za veću sliku

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Img2809

Klik za veću sliku

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Img2807

Klik za veću sliku

Nešto stariji model AC  čeka na red za servis kod Pavina

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Img27711

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Img27711

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Img27701

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Img27721

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Ac1

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Img2766

Klik za veću sliku

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Img2769

Klik za veću sliku

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Img2770

Klik za veću sliku

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Img2772

Klik za veću sliku

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Img2771

Klik za veću sliku


_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 18.01.15 20:02

Supertigre 5500 .Hvala na trudu Adminu.
ovaj je opet drugčiji kao krompijev.Opet mi se čini,kad gledam slike,da bi trebao biti model Supertigre težji od Tigroneta,ali po katalogu nije-več je lakši za kakvih 80kg.A ima Supertigre snažniju sredino izgleda,jer mu je prikačen tamo cilindar(dva komada)koji ga cimaju ljevo desno i treba da bude snažno napravljeno.

Izgleda,da je vodeno hlađen,jer ima lampice za predgrijanje i previsoko temperaturo vode.Vidi se to skrajno ljevo na armaturki zasebe su stavljene jedna nad drugo.Ali nema kontrole zaprljavosti zračnog prečistača jer bi inače trebale biti 3 lampice-nema kontrole i filter velikih nečistoča mu gleda van zgoraj.To sam vidijo maloputa.
Ima poluge hidravlike model "Vigneto" kao Krompi.Ovdje se bolje vidi kako to napravljeno,ali sad mi nije jasno samo zašto su ovi dvije svornjaki u obliki slova "S" na polugah koja je na sliki malo savijena.

Svekako čestitke vlasniku,jer vidim,da dosta radi taj traktor glede po gumama ali nije jako poderan lim i boja.
Jako je saožen i ima nekve utege,koje nisam nikad vidijo.Ima straga lok-e ovo ne vidiš dosta puta.
Onaj tanki lim iznad stražnjeg vratila,ki izgleda kao njegov krov sam ja skinijo dole sa mog,jer nisam skužijo zašto je gore i nema nikakvog pomena,samo mi smeta kod prikačenja priključkova.LP
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by fireman.peter 18.01.15 22:01

Kako nisi video takve utege, to su od Tome. Very Happy
Onaj lim iznad vratila je kao zaštita.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 19.01.15 19:00

Evo dns opalio par slika vozio sam pepel na odlagalište

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 2dseiw3

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 2yuixp1

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Nxj96q

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Of2hrl


Zadnja promjena: fireman.peter; 19.01.15 21:32; ukupno mijenjano 2 put/a. (Reason for editing : uređivanje slika)
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 19.01.15 19:28

Nekako mi izgleda malen rob kakav je inače na TV-ju,a možda mi se samo tako čini jer zaista dugoko u felgama.
Ove felge so onda sigurno 18"!
Krompi opet neki posao ha.Kod nas blato,da nije za vozit,a ni treba mi ništa u ovovrijeme. kad sam vani ove dane pasem životinje i radim to i ono na balirki(sporo,po malo ,ali bude!)LP
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 24.01.15 18:45

Nešto me forum j... neznam ali nakon toliko pokusaja odusto sam ubaci mi neku glupu sliku koja nije moja ali nema veze evo montio sam reflektore i napred i sad sam miran heh znači mogu radit u dva položaja i kad je rol bar gore i kad je rol bar dole...

[img]Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 23qu4x[/img]
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 24.01.15 18:46

fireman.peter je napisao/la:Kako nisi video takve utege, to su od Tome. Very Happy
Onaj lim iznad vratila je kao zaštita.
Mislil,da to več odgovorio,ali odgovora moga nema.Čini mi se da tada zablokiral internet i nije šaljilo.
No ova zaščita bila kod mene gore,ali nisam znao pred čime štiti i koga štiti. Mislio,da štiti vratilo i kardan prema bacanja mrve od okretača sjena,da ne zahvati za mrvo i navije i satre nešto,kao se nekad kome i dogodilo.Ne može ko znati,kakvo silo napravi navita mrva na kardanu.
No drugog opasnosti nisam vidijo oko toga i odšaraufao i hranil u podrum.Da napomenim vrlo je smetalo kod namještanja kardana na vratilo,čiščenja traktora itd...

Krompi mogu kazat samo svaka čast-zaista dobro zamišljeno ali meni ne treba.No možda straga da ,ali na zetoru(jedno sad več ima),pa i to virojatno jedanput na 5 godina-tako da-ne.No Upravo sada gledao Upuststva od Zetora,jer mu budem dodao neko dodatno opremo na strujo,ali nije to prava tema,da ne prljam ove.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by fireman.peter 24.01.15 22:48

Odlično Krompi, budeš sad mogao raditi i ponoći,  nikad mira Very Happy

Reider
Znam kako je, smeta sve to kad montiraš i skidaš kardan. Vjerujem ti da je sasvim nepotreban taj lim. Ima kardan ono svoju zaštitu a ta mislim da je potrebna, dobro je to imati a još bolje je ne pipkati kad se vrti.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 25.01.15 18:56

Hja-"ne dirati dok se vrti"-istina,ali nesreča se zgodi,kad se je ne očekiva...I sam sebe uhvatijo sam,kad sam skakao preko vrtečeg kardana na drugi kraj,ali istina sa zaščitom-bez nje ni u snovima ne upam to napraviti.

No a ak o time razgovaramo,u tvornici dogodilo mi se nešto sličnog upravo danas: Naugnuo sa preko 1 meter visukog lančanog transportera,na kome su gumena ušesa,koje transportiraju neke stvari u stroj.No lanac jako je brz(kakvih 5 metara na sekundo),i zahvatijo me za otvoreni gornji dio ibercuga.Samo me malo cuznulo u smeri teka lanaca i me izpustilo-moglo bi mi komplet skidati odjelo kao mom unacu,kojeg je kardan traktora slekel u gornjem delu,i to bez kakvih oštečenj tjela,zahvaljujoč svoji jaki snagi,jer se držao za topling,dok ga slačilo.
A kraj priče Rolling Eyes -kardan brez zaščite-ali zaščito on kupijo,ali je nije u pravom vremenu namjestijo...

No kod mene je 6 kardana,ali dvije od njih nezaščitena..... Neutral
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by fireman.peter 25.01.15 21:49

Onda srećom da ti se nije nešto gore desilo, to u firmi mislim. Ne daj Bože.
A što se tiče kardana, ona se zaštita polomi ili pokvari a  ide i bez toga pa... onda samo oni svestni opasnosti ponovo nabave tu plastiku. Pored toga neznam koliko te djelove drže po trgovinama, jel ima tih djelova zaštite na raspolaganju?
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 25.01.15 23:00

Ma gogučnost je kupnje samo zaščite da,to znam,ali cene neznam -u svakom primeru povoljnija je nego kad se bilo što dogodi.Ne znam,dal se dobije samo jedan dijo zaščite,ili trebaš uzeti sve.Znam za sigurno,da se može dobiti vodilica iz bjele plastike posebej(prsten),koja drži kardan i ljeti po utoru koji je za krstovima kardana.Nekad je kupijo ja.
Najnevarniji je onaj svornjak,kojeg ga stisnut treba kod namještanja kardana.On malo stoji van i najradije voli zahvatat za odpeta odjela...Sa kardani nije se za zajebavati...
No da razčistim-jedan kardan bez zaštite upotrebivam na krožnem okretaču sjena dvovretenskem.No ali sami znate,da ni do kardane ne stignem med pogonom,več bi me i krožeče se opruge zahvatile prije kardana,tako da tamo je zaista bezveze.
najopasnije mi je,kad skačem preko rude i kardana na balirki(ona ima zaštite),a na drugih strojevima,ne hoda se preko kardana zbog toplinga naprimer.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 27.01.15 18:19

Kod mene na AC koristim samo jedan kardan za sve i on ima zaštitu, imam i još jedan jači al ga ne koristim jer mi ne treba također ima zaštitu..a na goldoniju hmm ima jedno 5-6 komada i ako se ne varam svi imaju zaštitu osim jednoga koji je na deponatoru,svaki priključak ima svoj kardan i nekako se sigurnije osjećam sa zaštitom nikad neznač kad ce neko slučajno naletit nemoram to bit ja ja još i pazim na to jer znam moguće posljedice ali to može bit bilo tko drugi..

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 2rp5sb7


Zadnja promjena: fireman.peter; 27.01.15 20:45; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : uređivanje slika)
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 27.01.15 18:38

Dobro si to kazao.Možda bolje zamene,da i na onaj kardan bez zaštite dokupim jednog...

A samo za debao-ova zaštita malo ti koristi u ovom slučaju,jer svornjak zakačenja je vani iza zaštite.Treba ti takav posebni ljevak(lijak,trahtar),kakvi su namješteni na strojevima,da je zaštiten i onaj dijo.Evo jedan primjer:
www.oglasi.si/oglas_kmetijstvo/kmetijska_mehanizacija/cepilci_in_drobilci/cepilec-drv/13889

No i remenski pogoni trebaju imati posebno zaštito iz plima ili plastike.
Dobro zaboravi-znam da si ovu sliko naveo samo zbog prikaza zaštite kardana.
Kod AC-ja ova zaštita iz lima straga na traktoru služi upravo za zaštito prednjeg kardanskog krstova izgleda,a straga je onaj ljevak sa slike...
Opreznosti nije nikada zadosta.
Pregovor pravi kod nas:-"previdnost je mami modrosti".Ima svuda Marfija i njegovog mnogobrojnog društva...
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 27.01.15 18:52

Ma to sam samo usput stavio danas sam pilio neka drva pa sam se sjetio poslikat kardan, hhe nemam ni ja bas sve osigurano po propisima ali radi uvijek kazem nece se meni to desit ili ma nemože se to meni desit i idemo dalje hehe

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 25qvdyq


Zadnja promjena: fireman.peter; 27.01.15 21:22; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : uređivanje slike)
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 27.01.15 19:36

Huh ak bi htilo biti kod mene sve po predpisima trebala bi mi još jedna zima,da do prolječa-sezone sve napravim.
Upavo o tim predpisima govori se ove dane kod poljoprivrednika jako dosta.Tako na forumih,kao u tvornici...
Nikako ne ide ljudima ova glupost od trokuta u glavo.Ma ja jesam za varnost i ajde nek bude trokut,bolje je vidno sve,ali da ne bi bijo tako veliki...
No manji kao je traktorčič,veče je sr... oko stavljanja na njega. Ma ljudi ne znaju kamo stavit ni na Imt-je kako bi onda oni znali gdje bude na TV-ju ili AC-ju.A trokut od pola metara.E trebalo mi bude mjesec dana ,da svu gvožđurijo namjestim na traktor i priključke.
Bateka sam vidijo,da ima namješteno,ali vidim tebe,da isto nisi si do sada tarao glave oko njega...
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 27.01.15 20:08

Ja sam prošle godine prošo bez trokuta tehnički,na tv su me tražili i na goldoni ali na ac nisu, ali ni meni se ne sviđa jako taj trokut
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by fireman.peter 27.01.15 21:33

Ovaj trokut baš mi ide na živce. Upravo to, da nije tako veliki to bi več nekako išlo ali ovaj je baš velik i težko ga je izmontirat da bude dobro vidljiv- po propisima. Tako ništa drugo ne preostane nego da bude kod ili na ljevom blatobranu jer na sredini mi tomo ima roll bar pa se loše vidi. Upravo jučer sam izmontirao taj hebeni trokut ne ljevu stranu i čak kolko tolko dobro da ne smeta baš na svakom koraku kad idem oko traktora ili da ne uduzima pogled kad idem u rikvarc. Trokut je inače takav da se izvuče iz nosača i makne iz traktora.
Sad još moram montirati kajlu za kočenje kotača koja je isto obavezna tu kod nas. Jučer nabavijo jednu jeftinu od plastike za 7€, taman za Tomu dobra.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 27.01.15 22:01

Pa da bi barem malo manji bijo.Da bi pa bijo pola manji bilo bi super.Ja itak uvijek vučem priključke sa sobom po cesti i nikad ne vozi traktor sam i tako bom napravil samo nosače na priključke i samo postavim trokut na onog,koji mi priključek zatreba.Treba samo paziti,da prije kipanja naprikolici ili prije zazbacivanja đubriva uzmeš dole taj trokut(beri-"i poslje toga ga zaboraviš u travi").

Kot tih malih traktorčiča kao su naši računao sam,da bi mogao se napraviti takav vrtljivi prihvat,kao ga ima Batek za rotirko,da se tekom rada zasuče uzduž traktorskog arnija,a tekom vožnje javnim putevima se stavi pravokotno.No tako ima i Zetor stranska ogledala napravljena.kad grana udari ,samo se zatvori samo do kabine.No možda je to za koga ideja.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by fireman.peter 27.01.15 22:13

Možda si u pravu, šta ja znam. Hmm, mogu ga ja vrtit taj trokut na bilo koju stranu a uvijek mi smeta. Jedino mi ne smeta kad ga skinem. Tako sam onda montirao nosač da ga skinem i opet mogu ga na prikolicu istoga zakačiti.

PS
Da ne prljem sa slikama teme tu je samo link kako sam ja uradio montažu trokuta.
Inovacije, dorade, poboljšanja traktora...
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 27.01.15 22:35

Hm znam da ima više modela tih arnija,pa bi tvog trebao u živo vidjeti,da bi mogao kakvo idejo dobro dati.Ak pogledaš Batekovo rotirko  to je to.KAd voziš po državnim putevima postaviš ga prečno na uzdužno os traktora,a kad radiš napolju poravnaš ga uzdužno.Ali istina je,da kod vas ljubavnika Tv-ja ima puno raznoraznih stvari več namontiranih i nema više mjesta za to,jer je stvarno velik.Ni ne vidim druge opcije kao kakvu sam predložijo.

Kod svakog traktora treba se potražiti sasvim svojeriješenje,jer nisu potpuno isti ni dva ,pa maka ista dva sa iste linije,jer ima neko tam stražnjo lampo montirano,kad je drugi nema i frka je tu.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by iwanho 1 28.01.15 8:56

Krumpironja je napisao/la:Ja sam prošle godine prošo bez trokuta tehnički,na tv su me tražili i na goldoni ali na ac nisu, ali ni meni se ne sviđa jako taj trokut

U HR je trokut obavezan za traktore koji ne mogu ostvariri brzinu veču od 30 km/h, a u SLO je granica 40 km/h.
Možda za tvoj model AC-a imaju podatak da može postići više od 30 km/h. Moj Goldoni po papirima ima najveću brzinu 31,7 km/h i nisam trebal trokuta. Doduše razmišljam da ga nabavim, ali opet noćne vožnje, kad je najkorisniji, uglavnom nemam.
Ako si na cesti s prikolicom, trebaš li imati 2 trokuta (traktor + prikolica) ili je dovoljan jedan. Ako je dovoljan jedan, onda samo treba imati dva prihvata, a kad smeta na prikolici, ne ga odlagati u travu, nego preseliti na traktor i to mora postati rutina.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 28.01.15 10:21

hja upravo prije nešto dana isto sam pitanje postavijo na SLO forumu,jer tamo imaju posebno temo o tome,možda koga zanima.Evo na ovoj stranici a moj naziv je isto tamo Reider a avatar mi je pas sa srcem:
http://traktor.mojforum.si/traktor-about14415-0-asc-260.html

No da Ivanhuuju odgovrim, čini mi se @Potokar odgovorijo,da treba imati samo na priključku,ako je kiperica u pitanju,al tvoja je odluka,ak bude i na traktru.Na traktoru je lahko ,kad ima kakav priključek,koji ne zakriva pogled na trokut,ali inače trebaš ga prestaviti na priključek.Priča se i o nekvi max dozvoleni granici 1,55 metara max višine namještanja od sredine prema ljevom robu traktora.
Namještanje ljudima radi velike probleme vidim.

No tako da u SLO trebaju imati uskoro svi traktori trokute,tako i AC,jer malo ,vrlo malo jih je traktora,koji so po homologaciji brži od 40km/sat.


Zadnja promjena: reider 1; 28.01.15 20:07; ukupno mijenjano 1 put.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 28.01.15 19:54

[img]Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 2saju4j[/img]
[img]Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 345j490[/img]
Oznaka T je max brzina

Moj ac nebi trebo onda ni u slo imat trokut hehehe cheers afro lol! lol!
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 28.01.15 20:06

Ma trebao bi ti kažem,jer kod nas je granica iznad 40 u homologacijskom kartonu vozila.
Pročitaj poruko od @Boštjan na ovoj stranici:

http://traktor.mojforum.si/viewtopic.php?p=252786#252786
No ja itak po javnim putevima vozim sa Zetorom,koji je sve, samo brz ne hehehe,tak oda mi trokut ne gine,al AC nije mi registriran.

Lp!
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 16 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 16 / 33. Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 24 ... 33  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.