Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traktori Vladimirec opća tema

+9
iwanho 1
grabrovec
serafian
tony5
fireman.peter
Tomo Vinković Požega
Krumpironja
Dubravac
Admin
13 posters

Stranica 1 / 7. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Traktori  Vladimirec  opća tema  Empty Traktor Vladimirec T 25 opća tema

Postaj by Admin 29.11.15 15:00

Opća tema traktora Vladimirec T 25.

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Vladimirec  opća tema  Empty Re: Traktori Vladimirec opća tema

Postaj by Dubravac 05.12.15 22:27

Pozz

Kolega i ja stavljam slike preko "zaslike.com" kada stavljaš slike kopiraj onaj direktan link i zalijepi ga u prozor za komentare. Klikni ovaj prozorčić "Insert Image" pa ona zalijepi u prvi red ovaj direktan link a ispod u drugi na primjer 800 a u treći red 600 pa ond insert.
Valjda sam ti uspio nešto pomoći.
Dubravac
Dubravac
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 526
Join date : 22.08.2014
Lokacija : Stolac BIH

[Vrh] Go down

Traktori  Vladimirec  opća tema  Empty vladimirec t25

Postaj by vica022 06.12.15 7:56

Neznam iskreno sta se sa slikama desava jer juce sam ih postavio i mogle su se rasiriti a sad sasvim drugacija situacija sa ovom ikonicom ispred slike. Za slike com sam koristio. Vladimirec je snage 31ks po sae normama onim starim .Moze se na pumpi malo pojacati i to vrlo lako za jos + - 3ks.Za tu snagu ima veliku tezinu jer ovako je bez kabine oko 1800kg a sa kabinom i tegovima oko 2200kg. Veoma jak tegljac za svoju snagu i tu mnogo doprinosi sto ima samo dva klipa jer vrlo tesko proklizava. Ova serija ima i blokadu [speru] sto mu dosta jos pomaze i to ko je probao da vozi sigurno mu je malo bilo neverovatno sta sve moze.Ima podesavanje celog traktora po visini tako da se zadnji kraj moze stelovati u 3 polozaja a prednji u 4 polozaja visine. Moj je sad u srednjem polozaju visine i najniza tacka je skoro 45cm od zemlje.Menjac je sa 8brzina za napred i 6 brzina za nazad. Tu ima jednu manu sto je 1brzina malo brza i za napred i nazad jer se dosta koristi a to je vec na zadnjoj seriji usporeno. Krece cse oko 22km /cas tako da nije osd nekih brzih bas traktora.Postavicu jos neke slike u temi ruskih traktora tj Vtz-a ili honde
vica022
vica022
Moderator
Moderator

Broj postova : 483
Join date : 23.11.2015
Age : 52
Lokacija : s. mitrovica

[Vrh] Go down

Traktori  Vladimirec  opća tema  Empty Re: Traktori Vladimirec opća tema

Postaj by vica022 06.12.15 8:42

Evo prebacio sam ih na direktan link ali su smaknute na levu stranu. Nesto me zeza ali neznam sta .Pre sam preko Dodaj rs ubacivao normalno ali servis neradi vise. Moracu admina kontaktirati

_________________
Traktori  Vladimirec  opća tema  Avatar10
vica022
vica022
Moderator
Moderator

Broj postova : 483
Join date : 23.11.2015
Age : 52
Lokacija : s. mitrovica

[Vrh] Go down

Traktori  Vladimirec  opća tema  Empty Re: Traktori Vladimirec opća tema

Postaj by reider 1 06.12.15 18:35

VICA je napisao:
"Vladimirec je snage 31ks po sae normama onim starim .Moze se na pumpi malo pojacati i to vrlo lako za jos + - 3ks.Za tu snagu ima veliku tezinu jer ovako je bez kabine oko 1800kg a sa kabinom i tegovima oko 2200kg. Veoma jak tegljac za svoju snagu i tu mnogo doprinosi sto ima samo dva klipa jer vrlo tesko proklizava. Ova serija ima i blokadu [speru] sto mu dosta jos pomaze i to ko je probao da vozi sigurno mu je malo bilo neverovatno sta sve moze.Ima podesavanje celog traktora po visini tako da se zadnji kraj moze stelovati u 3 polozaja a prednji u 4 polozaja visine. Moj je sad u srednjem polozaju visine i najniza tacka je skoro 45cm od zemlje.Menjac je sa 8brzina za napred i 6 brzina za nazad. Tu ima jednu manu sto je 1brzina malo brza i za napred i nazad jer se dosta koristi a to je vec na zadnjoj seriji usporeno. Krece cse oko 22km /cas tako da nije od nekih brzih bas traktora.Postavicu jos neke slike u temi ruskih traktora tj Vtz-a "

Oni traktori gabarita kao tvoj dobri su za ravnice, tu ni kaj. A na večih brdima užasno.

Kakvi su kotači straga?11,2x28 kao kod malog ferga? kažaš da ima 6 rikvercov. Huh, ovo je težko razumijeti. 8+4 da, ali ovo nikako. Koliko razumijem je najsporiji od tih još uvijek prebrz? Dal sam prav rekao?...

Vidim, da si na ravnicah doma!. LP


reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Vladimirec  opća tema  Empty Re: Traktori Vladimirec opća tema

Postaj by vica022 06.12.15 19:18

Kod mene je podignut ceo traktor najvise zbog prskanja baste i useva da sto manje zakacuje. Moze se jos podici za nekih 10-12cm i isto tako i spustiti ceo za 10-12cm i onda je visok koliko i feruson otprilike. Tockovi pogonski su skupljeni zbog oranja jer tako mora ako se hoce kvalitetno orati ali u transportu i drugim poslovima se rasiri na srcu felge za 10-15cm i onda je dosta stabilniji. Ziveo sam ceo skoro zivot u brdskoplaninskom predelu gde ih dosta ima i dobro se pokazali .Dosta je stabilan traktor u teskim uslovima i ima jaku poteznu moc. Menjac je jako prost sto se tice brzina kad se pokaze sema brzina i objasni. Oni imaju sa 1 ili dve rucice menjaca a najstariji tip sa 3 rucice manjaca. Sve se svodi na isto samo malo zbuni ljude u startu. Jedna rucica je uvek za izbor brzina samo.Tu ih ima 4 brzine od kojih jedan polozaj su najsporije koje idu uvek samo napred jer se pogon uzima sa kardanske osovine i to su najsporije puzece brzine. Ostale 3 brzine na menjacu za svaki polozaj idu i u napred i u nazad .Znaci ima reverzibilni snop na ulasku u menjac koji diktira koji smer ce osovine menjaca dobiti. Vrlo prosto a ekstra resenje. Zbog takvog resenja ima 6 brzina napred i 6 nazad. Dupli brzina dobija na drugoj rucici takozvanog reverzera gde ima izbor sporih i brzih brzina i tu ima na svakom polozaju i spori ili brzi rikverc. Nacrtacu semu menjaca i reverzera i onda je vrlo lako shvatiti kako radi taj menjac. Jednostavno koliko brzo ide napred isto toliko ide brzo u rikverc. Malo za nepoverovati ali je tako a meni je to ekstra pogotovu u oranju kad se moram rikvecom vracati vecu duzinu. Gume ima iste kao mali fergo 11,2-28 i prednje 6,50-16.Vrlo je mali potrosac skoro za nepoverovati pogotovu u laksim poslovima samo sto ima nekih svojih bubica pa se cesto nauci i mehanika dok ga imas. Meni nije problem jer to radim ali i nije neki kvarljiv traktor jer moj je 76 godiste i jos je skoro sve u originalu. Samo je osvezen motor. Cak nema ni dihtung-zaptivac ispod glave nego gvozdje na gvozdje

_________________
Traktori  Vladimirec  opća tema  Avatar10
vica022
vica022
Moderator
Moderator

Broj postova : 483
Join date : 23.11.2015
Age : 52
Lokacija : s. mitrovica

[Vrh] Go down

Traktori  Vladimirec  opća tema  Empty Re: Traktori Vladimirec opća tema

Postaj by vica022 06.12.15 19:44

Evo ga raspored brzina ako se bude videlo lepo Traktori  Vladimirec  opća tema  NDb8lDI


Zadnja promjena: vica022; 07.12.15 7:12; ukupno mijenjano 4 put/a.
vica022
vica022
Moderator
Moderator

Broj postova : 483
Join date : 23.11.2015
Age : 52
Lokacija : s. mitrovica

[Vrh] Go down

Traktori  Vladimirec  opća tema  Empty Re: Traktori Vladimirec opća tema

Postaj by Admin 06.12.15 20:16

Pozdrav

Korigirati ćemo i popraviti fotografije  bit će sve u redu svaki Forum ima nešto svoje samo uživaj..

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Vladimirec  opća tema  Empty Re: Traktori Vladimirec opća tema

Postaj by vica022 06.12.15 20:17

Evo sad sam probao sa fotobucketom i malo je bolje ali opet nije cela.

_________________
Traktori  Vladimirec  opća tema  Avatar10
vica022
vica022
Moderator
Moderator

Broj postova : 483
Join date : 23.11.2015
Age : 52
Lokacija : s. mitrovica

[Vrh] Go down

Traktori  Vladimirec  opća tema  Empty Re: Traktori Vladimirec opća tema

Postaj by Dubravac 07.12.15 6:53

Pozz

Ukucaj u polje Widith 800, a u polje Height 600 ili obratno zavisi od slike.
Dubravac
Dubravac
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 526
Join date : 22.08.2014
Lokacija : Stolac BIH

[Vrh] Go down

Traktori  Vladimirec  opća tema  Empty Re: Traktori Vladimirec opća tema

Postaj by vica022 07.12.15 7:14

Zahvaljujem Dubravac jer je u tome bila caka. Evo sad je cela slika, pa cu ih sad sve doraditi

_________________
Traktori  Vladimirec  opća tema  Avatar10
vica022
vica022
Moderator
Moderator

Broj postova : 483
Join date : 23.11.2015
Age : 52
Lokacija : s. mitrovica

[Vrh] Go down

Traktori  Vladimirec  opća tema  Empty Re: Traktori Vladimirec opća tema

Postaj by Krumpironja 07.12.15 10:02

Meni to za slike nikad nije radilo ni tako ni obratno,ne bude slike cim nesto napisem, jedino kad je ovako veliku postavim ostane slika vidljiva u postu pale
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Vladimirec  opća tema  Empty Re: Traktori Vladimirec opća tema

Postaj by reider 1 07.12.15 11:47

Hvala na tvome trudu Vice, ali ovo isto ništa ne pomogne. Težko je to razumijeti oko brzina. Najviše bi pomognilo, ak bi tim brojem pored napisao i brzino kretanja. Tako je bolja predstava. I tad bi se moglo što više debatirati.

Razumijem te. Stavljanje slik je na eni internetni stranici teže kao na drugi. Meni počela praviti probleme jedna stranica, pa išao na drugo, gdje je jednostavno stavljati. Radi sa to, koja ide bez problema. Imaš puno toga.
JA upotrebivam SHRANI.si.

Dosta traktora se da štelovati višine, pogotovo na onih na samo stražnji pogon. Gdje je pogon spredaj, onda je teže ili nemogoče!. Kod dupljaca car je SAME, koj je baje osnovao model nizkog modela trakora na način, da ima pogon prednjeg mosta speljan skroz vrtišče prednjeg mosta. Sa time je pridobijo na nižini dosta. Možda i do 15 cm!Super riješenje. Čestitke inženerom.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Vladimirec  opća tema  Empty Re: Traktori Vladimirec opća tema

Postaj by Admin 08.12.15 17:24

Pozdrav

Što se tiče brzina na Ruskim traktorima objašnjavao mi jedan čovjek o redoslijedu i koliko ih ima malo zbunjujuće iz početka ali dobra stvar, zanimalo me oduvijek ta vožnja Vladimirca T 25 volan je visoko gore stvara li to određene probleme u upravljanju traktora.

Traktori  Vladimirec  opća tema  2cymk210

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Vladimirec  opća tema  Empty Re: Traktori Vladimirec opća tema

Postaj by vica022 08.12.15 18:39

Evo nasao sam podatak o brzini kretanja vladimirca t25 pa sam morao slikati jer mi je u pdf formatu ceo katalog a nemogu stranicu da prebacim. Tako ako kome sta bude trebalo imam dosta toga za vladimirca. On takoreci ima 6 brzina koje idu istom brzinom i napred i nazad i dopunske dve brzine samo za napred i to su one najsporije i obelezene sa rimski I i II . One su nezavisne od takoreci menjaca jer pogon dobijaju preko kardanske osovine .Polozaj volana je odgovarajuci jer se sedi prilicno visoko i tako je sve na dohvat ruku i nogfu. Komande skoro sve rade mekano pa cak i volan iako je mehanicki. Ima jednostepeno kvacilo bar u ovim serijama dok noviji imaju i dvostepeno, servo volan i prednji pogon. Moj traktor je 76 godiste i pre 4 godine sam ga sredjivao skoro komplet jer je kupljen u neispravnom stanju na otpadu ali opet zbog male greske je bacen iz neznanja. Samo je trebalo nastelovati menjac i bravu brzina i traktor radi. Ali uradjen je dobar deo remonta i dobar deo lezajeva i semeringa je promenut opet zbog neznanja vlasnika jer vecina nezna gde se sve sipa ulje i zasto.Kod mene je skracivan stub volana zbog radova u sumi i plasteniku najverovatnije jer ga je neko pre mene skratio. Traktori  Vladimirec  opća tema  LajG2z4

_________________
Traktori  Vladimirec  opća tema  Avatar10
vica022
vica022
Moderator
Moderator

Broj postova : 483
Join date : 23.11.2015
Age : 52
Lokacija : s. mitrovica

[Vrh] Go down

Traktori  Vladimirec  opća tema  Empty Re: Traktori Vladimirec opća tema

Postaj by vica022 08.12.15 18:51

On takoreci ima dve grupe brzina koje se biraju reverzibilnom rucicom ili desnom kod mene i hod je upravo kao na predhodnoj slici. Crveno obelezene brzine su sporohodne i u njih spadaju I i 1-2 -5 i prebacivanjem iz sporih napred u polozaj SR dobijaju se iste te brzine u nazad sem rimski obelezene I.[ona uvek ide napred] Kad se reverzer rucica prebaci u B napred dobijamo brzine II -3-4-6 od kojih prbacivanjem reverzera u BR polozaj dobijamo brohodne brzine u rikverc sem brzine rimski II koja opet ide samo napred. Vecinom se za oranje ,i pripremu koriste sporohodne grupe brzina sto znaci za teze poslove. Za lakse poslove drljanje ,prskanje transport idu vecinom brzohodne brzine 3-4-6. Najsporije I i II suu jedino za manja opterecenja i koriste se za berac ,frezu ili sl. Mislim da je sad malo jasnije. Kod nekih tipova ima razlike u rasporedu brzina pa moze biti i raspored 1-3-5 i brze 2-4-6. To je kod novijih serija i zadnja serija je imala sporiju 1 brzinu za napred i nazad . E to mnogo znaci. Inace menjac se vrlo lepo salta skoro ko na autu takoreci

_________________
Traktori  Vladimirec  opća tema  Avatar10
vica022
vica022
Moderator
Moderator

Broj postova : 483
Join date : 23.11.2015
Age : 52
Lokacija : s. mitrovica

[Vrh] Go down

Traktori  Vladimirec  opća tema  Empty Re: Traktori Vladimirec opća tema

Postaj by vica022 08.12.15 21:14

U rukama dobrog vozaca postaje zverka
vica022
vica022
Moderator
Moderator

Broj postova : 483
Join date : 23.11.2015
Age : 52
Lokacija : s. mitrovica

[Vrh] Go down

Traktori  Vladimirec  opća tema  Empty Re: Traktori Vladimirec opća tema

Postaj by reider 1 08.12.15 23:10

Da malo pokomentiram-i nadam se, da sam razumijo, da ne lupam gluposti:
Kao prvo-brzine kretanja za orbo i vožnje prikolice jesu nekako dobro zamišljene. Možda bi trebalo imati več razlike između 2 i 3 brzino!.3 trebala bi iti negdje 8,5km/sat!. I onda bi za te radove bilo superca!
Koliko vidim, za rad sa prešom i beračem kukuruz užas!. Nema izbora izpod 4,8 km/sat. Ak ga ima, prevelika stepenica ili premalo brzin za biranje.

Drugo što nek navedem- brzine kretanja od najmanje do največe trebaju iti kao piše na tom dokumentu po vrsti i ne smije se preči jedna kroz drugo(primer-1,2,3,4,5,6 ni dobro pa 1,3,2,5,4,6)inače kazano, da trebaš uvijek prestavljati ručko reduktora , kad promijeniš brzino kretanja za jedan stupanj!(kao kod TV!).

Koliko razumijem imao je noviji model bolje osnovano(ak sam razumijo prav).

KAko je kaj sa rezervnimi dijelovima? Dobije se još uvijek?
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Vladimirec  opća tema  Empty Re: Traktori Vladimirec opća tema

Postaj by vica022 08.12.15 23:43

Uopste to nije problem u saltanju a vtz ima cudnu snagu dvoklipca da se moze zgodno prebacivati i po 2-3 brzine i povuce. Izbor brzina nije toliko los sem bas jedne bitne brzine koja fali i to izmedju II usporene i 1 brzine jer je tu najpotrebnija za njegovu snagu. II usporena mu je 2km/cas a 1 brzina 4,8km/cas. E tu je bas potrebna jedna izmedju oko 3km/cas za berac ili presu za baliranje i to bi bila bas najpotrebnija brzina. Ali na novom tipu su to zgodno resili zamenom 3 zupcanika i dobija se dosta bolji raspored. Tako se moze i na mom tipu isto zamenuti i usporiti .Ove brzine su proracunate za 10-28 gume jer kod rusa su te originalne za njega ili 9,5-32. Kod nas tih nema pa se ubacuju 11,2-28 a neko cak i 12,4-28. Tako da je dosta brzi nego u podacima. Delova ima sta god hoces i jako su povoljni ali nije kvalitet mnogih nesto posebno. Ali uglavnom se da srediti uspesno vecina stvari. Hidraulicna pumpa nova je naprimer 20 eur sto nema nigde sem za njega. I cela hidraulika mu je spolja ko na TV-u tako da se vrlo lako izremontuje a moze se i iskljuciti ili ukljuciti u toku rada zgodno. Cela generalka neprelazi 250 eur za motor sto je opet smesno. Nov alnaser brzi sam platio 60 eur i sad pali sa akumiulatorom od 45 ah i to bez upotrebe dekompresora a i njega poseduje za teza paljenja zimi.
vica022
vica022
Moderator
Moderator

Broj postova : 483
Join date : 23.11.2015
Age : 52
Lokacija : s. mitrovica

[Vrh] Go down

Traktori  Vladimirec  opća tema  Empty Re: Traktori Vladimirec opća tema

Postaj by reider 1 09.12.15 17:41

Tako je. Kao sam predpostavljal sve. A i kod orbe mogao bi biti u nekvim uvijetima problem. Pošto je sa malo snago, pa ak bi mu zakačilo se u težkoj zemlji težji plug, mogao bi preklopiti još u nižo brzino kao je 1 brza, jer ne može vuči tako brzo. A jednobrazdnjak ak staviš njemu, on ide bez problema i sigurno.
No kod novijih modela vidjeli-skužili su mano, pa jo u veči mijeri riješili. TAko da je dosta upotrebliviji nego prije.

Dijelovi su izgleda zaista povoljni. U SLO je sve skupljije kao u drugih državama nekadašnje juge. Povečina robe takve i ovakve. Ponekad tako, da se bojim kazati, koliko sam za što platijo kakvo stvar. KAo da živim u beverly Hilsu(samo plate nemam takve).
Primer-za popravak anlasera od TV 418 dao sam prije 6 godina 30 ili 32 hiljada tolara. Što iznosi cca 132 eur, al mijenjao je nekvi izolator i diodo na ploščici ili nešto još. Ništa večeg. Mogao bi ja za taj novac lopatom preko  20 sati mlatiti, da bi to zaradijo, al on na maloj "zagonetki"puno nabrojijo. Malo bi dodao, pa bi bijo nov. Moram kazati, da eutoelektrikari imaju ozbiljne tarife.

Ko drži dijelove i da bi bijo poovlašten zastopnik kod nas neznam. I ovdje je malo tih traktorčiča ili jih uskoro više nije.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Vladimirec  opća tema  Empty Re: Traktori Vladimirec opća tema

Postaj by Tomo Vinković Požega 12.12.15 19:23

Slučajno sam naišao na youtubeu zgodan filmić o ugradnji prednjih kočnica na legendarnog vladimirca



Tomo Vinković Požega
Tomo Vinković Požega
član
član

Broj postova : 464
Join date : 12.03.2015
Age : 41

[Vrh] Go down

Traktori  Vladimirec  opća tema  Empty Re: Traktori Vladimirec opća tema

Postaj by reider 1 12.12.15 21:01

NIje loše! Svi traktori trebali bi imati kočenje spredaj. Dosta je bilo zbog toga nesreč.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Vladimirec  opća tema  Empty Re: Traktori Vladimirec opća tema

Postaj by Krumpironja 12.12.15 21:22

Sve je to super ako je osovina predviđena za takve sile...imas videa de je novom dajcu otkinulo prednju osovinu,a mislim da bi se to i ovome desilo da malo naglije zakoči sa teretom, stari goldoni su imali ručnu napred lako se koristi ko kočnica, mislim da manjim traktorima sa 4x4 ni ne treba kočenje na sve 4 ali veći su druga priča
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Vladimirec  opća tema  Empty Re: Traktori Vladimirec opća tema

Postaj by reider 1 12.12.15 21:36

Iznenađen sam, kako jako koči mu to!. A mi nije to u svem ujasno. Nije to tako jednostavno napraviti.
Ko zna princip rada kod auta, odmah zna ,što želim kazati. Auto ima regulator kočenja. Inače kazano, koliko snage dobije koja osovina za kočenje, ovisno od težine tereta i brzine, inače bi kotači ponekad blokirali.
Ne može imati jedne mehanične i druge hidravličke ili jih je tako jako dobro izkombinirao.
Sve u svemu, dobro je to odradijo, samo neznam zašto mu viriju izza plošče ovi vijki bezveze. Nešto ima tamo za štelovati.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Vladimirec  opća tema  Empty Re: Traktori Vladimirec opća tema

Postaj by vica022 12.12.15 22:21

Gledao sam taj video i nije lose resenje jer kod Rusa te gvozdjusine svud ima za nabaviti. Nije to veliki problem odraditi a hidraulika brze odreaguje nego zadnja mehanicka kocnica. Ja se malo bavim bravarijom na vlaimircu mojem. Nabavio sam jednu kabinu povoljno ali je jako visoka pa je bilo seckanja i varenja vec 4 dana da bi se upasovalo po mojoj zelji. Ima jos da se vrata naprave posto ih nemam i krov drugi da napravim ali to je vec mnogo prostije. Krenulo se od ovogaTraktori  Vladimirec  opća tema  Kh9ESCA A sad smo stigli dovde posle silnih secenja i skracivanja po visini za celih 30cm a produzavanja po duzini za 10cm. Pravljenja nosaca i rama za zadnje staklo posto je bilo fiksnoTraktori  Vladimirec  opća tema  3rbGrws Traktori  Vladimirec  opća tema  FlTEEBe
vica022
vica022
Moderator
Moderator

Broj postova : 483
Join date : 23.11.2015
Age : 52
Lokacija : s. mitrovica

[Vrh] Go down

Traktori  Vladimirec  opća tema  Empty Re: Traktori Vladimirec opća tema

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 7. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.