Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Tomo Vinković 700 serija opća tema

Stranica 24 / 24. Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Go down

Tomo Vinković 700 serija opća tema - Page 24 Empty Re: Tomo Vinković 700 serija opća tema

Postaj by sokol on 15.11.19 20:53

Pozdrav, na forum dajem još dvije slike. Na drugoj se vidi staro stanje-stari zupčanici i bez zupčanika za podmazivanje. Nisam mogao da povjerujem kako može neko sastaviti skupa mjenjač u kome fali zupčanik za podmazivanje (beli od plastike). A na prvojoj slici možete vidjeti promjenjeno stanje -dva nova zupčanika i naravno dodan zupčanik za podmazivanje- kao što treba da bude. Možda če ove slike biti kome od koristi.Tomo Vinković 700 serija opća tema - Page 24 Novo_s11

Tomo Vinković 700 serija opća tema - Page 24 Staro_12
sokol
sokol
član
član

Broj postova : 64

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 700 serija opća tema - Page 24 Empty Re: Tomo Vinković 700 serija opća tema

Postaj by Admin on 22.11.19 20:11

Bit će od koristi svakako Very Happy sad gas Neutral i sretno sa TV hvala Lp. Like a Star @ heaven

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3535

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Postaj by hare_a on 13.04.20 12:12

Pozdrav

Na frezi TV-120 mi se polomila osovina (ona sto na nju ide tanjirasti zupcnik i na nju se kace cijevi sa motikama) nadam se da sam dobro objasnio Smile
Molim za pomoc gdje u BiH nabaviti ovu osovinu?

hare_a
novi član
novi član

Broj postova : 1

[Vrh] Go down

Postaj by sokol on 09.05.20 16:05

Ssucur,  prošli tjedan sam odšarafio van visikotlačnu pumpu, pa sam se setio, da si imao pitanje koja je mjera O-ringa br. 60. Iako si dosad več sigurno dobio informaciju, pošto je od tada prošlo puno vremena. Ali ipak, možda če biti koristno i za koga drugog. Naime mjera je sledeča: fi vanjski je 20 mm, fi unutrašnji 14 mm, a debljina mu je 3 mm. Ja sam ga nabavio u agrocentru a koda mu je: 214685, imaju ga pod nazivom "gumica šobe jd- john de".
sokol
sokol
član
član

Broj postova : 64

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 24 / 24. Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24

[Vrh]