Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pozdrav od reiderja 1

+9
reider 1
iwanho 1
Dubravac
fireman.peter
Admin
tomo522
Krumpironja
jozef.kc
abarth
13 posters

Stranica 10 / 17. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Go down

Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 Empty Re: Pozdrav od reiderja 1

Postaj by reider 1 02.07.15 22:55

E ovo bi ja po naše kazao-"tega pa še nisem jemal".Da ti objasnim-niso me to učili u školi Shocked Lik je legenda.Ali to je izplativo za veče površine.Pogotovo ak ima prednji kardan riješen preko hidromotora.Lp
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 Empty Re: Pozdrav od reiderja 1

Postaj by Dubravac 03.07.15 21:22

Neznam nije to prejak traktor da mu nije preteško oba priključka goniti odjednom.
Dubravac
Dubravac
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 526
Join date : 22.08.2014
Lokacija : Stolac BIH

[Vrh] Go down

Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 Empty Re: Pozdrav od reiderja 1

Postaj by reider 1 04.07.15 1:09

Ma nije pogotovo ne u ravnicima.NE trebajo ove preše jake snage na kardanu,jer glavni posao ima zamajac.Uvijek mi se čini,da je veči problem vučti priključak,nego ga vrteti sa kardanom...Ovaj bi traktor odkazao na uzbrdicama.Pogotovo,ne bi nikako išlo voziti rikverc i pogurala bi ga preša nizbrdo,jer nema pogona spredaj.Ja sam radijo sa prešom nizbrdo ove godine tako,da se jedan prednji kotač počeo rikverc vrteti.Treba biti jaka nizbrdica,i jaka suša,pa pod kotačima nek bude možda malo suhog sijena i že letiš dole.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 Empty Re: Pozdrav od reiderja 1

Postaj by fireman.peter 11.07.15 14:03

Krumpironja je napisao/la:Bili smo na cugi jos jednom da hehe nadam se da cemo jos koji put, ...

Budemo još koji put Krompi, naći će se prilika.

Tako je i sad došla prilika pa se budemo našli sa Reiderom danas, bar takav je plan pa mislim da ćemo uspjeti.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 Empty Re: Pozdrav od reiderja 1

Postaj by reider 1 12.07.15 22:37

Tako je!Evo mene,došao natrag kuči.Sreli se-družili se dva dana.Išao na izlet sa vlakom od Jesenic do Nove gorice za muzejskim vlakom na vodno paro i još pogledali goro Sabotin sa okolino,dje se u prvom svijetskom ratu dođagali tužne stvari.Ogledali si i ratni muzej .
Prije spavanja sreo se sa Petrom a jer je radijo,sreli se na njegovom poslovnom mijestu i normalno ponovo sutra kad sam ustao jer sam prespavao tamo.Na mijesto susreta došao je za jako malo vriejme još kompanjon sa putovanja na otok Krk h Krompiju -inače-Andrej.Hvaležen sam mu,da su mogao uzeti vriejme i me doćti pozdraviti.!

NORMALNO SE POGLEDALO I TV od Petra hehe.To obavezno i popili kakvo "cugo" i kafu.

Prije odlazka kuči zaustavijo se u selu "Vrba" rodnom mijestu Franceta Prešerna i onda još opet 3 sela naprijed gostijonu i kuču Slavka Ausenika,koji umro nedugo toga nazad.
Pogledao se i muzej od Ausenikov i nešto se popilo i pogledalo ovu stvarno ljepo gostijonu,koju Slavko napravijo od duše i srca a nije je napravijo svega on sam,jer je bila tamo gostijona več od njegove roditelji.A najviše zaslug ima normalno Slavko.
Trebam se ponov opet zahvaliti Petru za usluge tekom izleta i njegovo pomoč i u savjetima u takvi i ovakvi obliki-na kratko za sve hvala i zaista mi drago,da mi dao bog priliko da sam ga mogao u mom životu upoznati jer je dobar čovijek.Žao nas dijeli točno promijerjenih 200 km dužine autoputa.

Slike budedo u doglednom vrijemnu.LP
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 Empty Re: Pozdrav od reiderja 1

Postaj by fireman.peter 12.07.15 22:48

Pozdrav Reider
Vidim da si sretno stigao kući što znači da je tvoj izlet uspješno prošao do kraja.
Ne trebaš se ništa zahvaljivati jer mi nisi ništa dužan, ako si se dobro proveo onda sve super. Bilo je i meni drago da smo se uspjeli sresti. Eto tako ove godine već drugi put isto ko sa Krompijem  Very Happy Eto vidiš, tih 200 km nije to spriječilo.

Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 20hxa3p
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 Empty Re: Pozdrav od reiderja 1

Postaj by reider 1 12.07.15 23:37

Super!!!!!!Smile
Ljepa slika sa samimi ljepimi ljepotani-kao sam Petru več kod susreta kazao-daj bog ,da ovi ljepi crvenki nikad ne bi trebali u akcijo i da bi jih se moglo samo gledati u hali.Lp i srečno tako privat kako na poslu!.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 Empty Re: Pozdrav od reiderja 1

Postaj by Krumpironja 12.07.15 23:59

Moram i ja Peter malo do slo, ali cekam da zahladi, i malo zabijeli eheh da tomu palis na grijac cheers
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 Empty Re: Pozdrav od reiderja 1

Postaj by reider 1 13.07.15 12:30

Krompi negdje si šaljijo slike.ja jih pogledao,pa ni sam neznam gdje jih vidijo,jer ova nova tehnika zamene je Španjolsko selo.Hvala na šaljenimi slikami svejedno!.

Ja oni stari motori po večini uvijek so pravili probleme kod hladnog paljenja,a kod novijih traktora nema problema,tako da na probleme možeš zaboraviti.Sjetim se,kad sam za unaca vozijo sa Hollandima.Nije bilo tu trte mrte-samo sjedneš i okreneš i gotovo.Normalno u sprejemljivih temperaturah bar do -5 kad se moglo vani bilo što raditi,jer ak je bilo hladnije nije se zunaj radilo ,pa tako ni neznam,kako bi se pokazalo paljenje na još gorim uvijetima.
Može se krompi napraviti nešto na tvoga poboljšanja oko toga-zašto ne,a neznam ak ti bude trebalo,jer mile su tamo zime i ne treba se traktor pozimi uskoro ništa.

No ja prije kosila popravljao moto kosačico BCS,jer uništil se sistem dodavanja gasa.Pa je kosidba broj 2 sve bliže,da bude spremljena.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 Empty Re: Pozdrav od reiderja 1

Postaj by fireman.peter 13.07.15 21:49

Hvala Reider na svim tvonim dobrim željama,  neka crvena vozila stoje i čekaju, bolje za sve nas.

Kropi, samo ti sa čekaj zimu pa onda u auto i na put. Hehe, nadam se da bude grijač obavio svoj posao Wink
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 Empty Re: Pozdrav od reiderja 1

Postaj by reider 1 14.07.15 21:03

Krompi ti najavi posijetu kod Perota,pa me obvesti,pa idemo se skijati gore i normalno na "cugu" hehe.Rakija i čaj -ovo če imati na skrbi Peter redovito.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 Empty Re: Pozdrav od reiderja 1

Postaj by Krumpironja 14.07.15 21:59

Moze hehe ja volim skijat i znam skijat nadam se da te necu morat cekat na stazi hehe a rakija uvijek može, a dok tomu ne bude trebalo grijaca cu ja doma bit hehe
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 Empty Re: Pozdrav od reiderja 1

Postaj by reider 1 14.07.15 22:16

Znam skijati za silo,ali nemam opreme.Odkad sam si savijo nogo kad sam bijo 16 godišnjak nisam stopil na skije.a ponovo sam pokušao ak znam za moj 30 rođen dan tek za 2 sata na Rogli.Pa do sada opet ništa.
No ak ni opreme,može se izposoditi na licu mesta gdje skijaš,al je ukupno sa kartom po moji oceni to skupi sport.

Dal ti imaš svoje skije i drug oopremo?A Pero imaš li ti?
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 Empty Re: Pozdrav od reiderja 1

Postaj by fireman.peter 15.07.15 9:28

Ja sam skijao prošle zime pošto se moja mala naučila pa smo onda išli zajedno jedan put. Prije toga nisam skijao puno puno godina ali vidim da nisam zaboravio. Pošto imam staru opremu isposudio sam si od brata.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 Empty Re: Pozdrav od reiderja 1

Postaj by Krumpironja 15.07.15 9:57

Ja imam svoje head-ove skije i svoju opremu hehe prosle zime nisam bio nije bilo ni vremena jako,al ove zime je svakako u planu otic 7 dana u italiju uvijek moze i jos u slo hehe
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 Empty Re: Pozdrav od reiderja 1

Postaj by reider 1 15.07.15 15:23

Sedam dana na skijanju.U predugo je ovo vrijeme za mene.Od kuče ne izdržim duže od 3-4 dana-zna to Peter...
Ali 2 dana bilo bi interesantno.Samo zaista,ne bi htijo kupovati svoje opreme,jer preskupo je za 2 dana na godino to nabavljati.Sutra trebaš to si izposoditi,pa voziti jedan dan pa bi zamene bilo dosta.Nikad se nezna.Možda se kada sređemo na takvom mijestu.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 Empty Re: Pozdrav od reiderja 1

Postaj by reider 1 15.07.15 21:08

Pogotovo jer je sada tako vroče pasalo bi bar jedan dan nešto takvoga(stari pronađeni nikad viđeni snimak pluženja snjega):
http://www.mojvideo.com/video-pluzenje-z-tv-418-slab-posnetek/d7845c0f36f3fa0938cd
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 Empty Re: Pozdrav od reiderja 1

Postaj by reider 1 21.07.15 20:28

Evo nešto obečanih slik sa mog izleta-odmora u tom mijesecu:
Naša lokomotiva čeka nas na postaji
Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 Fotografija-0006
Vlak vozi po dolini Bohinskoj
Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 Dsc02302
Vlak se zaustavijo upravo usrijed mosta u selu "postaja".IZpod vidi se reka Idrijca a u kraju slike kakav kilometer ili 3 izlit če se u Sočo u selu "Most na Soči":
Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 Fotografija-0018
Pogled iz vrha Sabotina v dolino Soče-se pravi pogled na izstok,gdje je najstrmiji dijel i ovdje po tom putu dovažala se municija i topovi za tvrtku u 1 svijetskom ratu.Tekom nešto mijeseca napravili su maleno vučno napravo za transtoprt upravo ovdje d oove točke  pa od Soče gore skroz:
Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 Dsc02281
Karavla na vrhu Sabotina iz vrijemena Jugoslavije,kad se "čuvala "granica(da ko nas ne napade ili ko ne pobegne heh).A u njoj namiješten je muzej oružja iz 1 svijetskog rata i dosta slik,koje vrijetde da se pogledaju:
Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 Fotografija-0028
Kaverne-rupe napravene na Sabotinu kad bila tvrtka,da se vojaki sakriju od kuglel i granat.Negdje gdej se vide klopčič sajle tamo bial je vučna naprava iz doline za municiju.Na toj tvrtki bili se ljudi sa 22 država sviejta!!!.Tako kaazo muškarac,koji nešto priča izpred nas:
Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 Fotografija-0043
Garaža-radionica za popravilo vlakova uNovi gorici-pogledajte raztavlju jih kao TV-je hehe:
Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 Dsc02300
Ulazak na vlak u Novi gorici,da idemo nazad do Jesenic,gdje smo ulazili.Straga ljevo vide se Sabotin,izpod kojeg je odmah granica sa Italijo,a desno visoko brdo sa crkvo -to je sveta gora mi se čini.A pucalo se iz Sabotina na mijesta naokolo svuda-čak i na sveto goro pored sebe ovisno gdje bila je vojska neprijatelja.Sabotin je ako legenda nema priča iz tistih vrijemena koje daj bog da se zaboraviju.Zbog tog rata tada je Jugslavija(danas Slovenija)gubila velik dijo zemle ,kako sam ja skužijo sve što je bilo RAVNOG od zemlje a pustili su nam bregove sa tim i Sabotin kao uspomenu za pamtenje nam i sigurno kad ga vidi i njima na zapadu:
Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 Dsc02296
I sad na nešt oljepšu priču.Kad se vračao kuči autom usput na Gorenski išao sam i na posijetu do gostijone "Avsenik"koji je bijo legenda u muziki u bivši Jugi i skroz do sad,kad je prije nešto dana umro.Izza gostijone ima obitelj Muzej što je taj čovijek u životu napravijo :
Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 Dsc02321
Ima slik još više al ove su bile mi najbolje,pa i obečao sam vam...Kod nasse kaže-"obljuba dela dolg"-obečanje radi dug!
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 Empty Re: Pozdrav od reiderja 1

Postaj by iwanho 1 22.07.15 10:15

Hvala na lijepim slikama. Najviše me se dojmil pogled s vrha Sabotina na Soču. Znaš li kolika je visinska razlika?
Oni koluti bodljikave žice su ostali još od Juge ili su dopremljeni da se ogradi nekaj čemu je zabranjen pristup.
Da, da, Avseniki i Slaki su bili pojam na širem području, a ne samo u Sloveniji.

Dobro da si si priuštil taj izlet. Nekaj takvoga se uvijek isplati pogledati. Lijepe uspomene se dugo pamte.  Very Happy

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 Empty Re: Pozdrav od reiderja 1

Postaj by reider 1 22.07.15 21:17

Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 Fotografija-0014
Utrinek(trenutak)od ovodanašnjeg sakupljanja mrve,ak koj želi pogledati.Za vas jedna slika,da znate da mislim na vas,a radim ko crni ove dane ,nešto sa prešom,na poslu i kod kuče,a najgore noramlno kao sam večpusta kazao je ti ova kositba sa BCS,do duše da bi imao roto kosačico bijo bi car Lazar.A dobro,za ovo godinu je savršeno kosidba sa njom.Samo da sakupim,ak bog da prije kiše.

Vreme je tako kavo je težko je svima nam.Onim koji rade još je gore.Sam ou kakvoj kleti ili podrumu al kako kažete može se živjeti ili direktno pod klimo.Vročina opasan je za srce.I dosta življenj je uzela i uvijek oduzima,kad dođe takav vručinski val.ŽAo u tom valu,koji bojda misli trajati samo još par dana i popustit če nadam se za to godino stradala je prije 2 sata odkad pišem sada moja patka trčačica,koju svi smo voljeli.Bila zatvorena u senci pored bazena sa vodom cijeli dan sa drugima ,a na večer jo spsutili van.PA ona trčala okolo čitave 3 sate i tražila jesti.Išla malo dalje od kuče,kdje ji bila voda i jo tekom trčanja po jaki uzbrdici zadela kap.Ak bi jo možda brzo pronašao i potopijo malo u vodo,bilo bi ok,a jo nakon pola sata pronašli,kad bilo je sa njom gotovo.Nešto se trudijo i jo htijo u mrzloj vodi obuditi,al sve bez haska... Crying or Very sad
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 Empty Re: Pozdrav od reiderja 1

Postaj by iwanho 1 23.07.15 10:33

Nadam se da buš uspel pospremiti otavu (držim da je to drugi otkos) prije pljuskova koji su prema prognozi mogući već danas popodne.

Vrućine su ovih dana nesnosne. Većinu dana provedem u kući sa spuštenim roletama. Šteta za tvoju ljubimicu patku trkačicu. Omogućil si joj ugodnije kroz dan, a ona stradala predvečer. Moje koke su cijeli dan u voćnjaku, same si najdeju hlad, a ja im svakih 4 sata promijenim vodu. Kad im je jako vruče, malo podignu krila i stanu u vodu da si rashladiju noge. Ak se sjetiš, rekel sam ti da crne napadaju žutu i grahorastu. Zanimljivo je da crne ne napadaju mlade kokice, ali ih zato natjeravaju ove dvije koje su stradaju od crnih. Valjda se sad one hoće malo ispuhati na nekome slabijem.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 Empty Re: Pozdrav od reiderja 1

Postaj by reider 1 23.07.15 20:10

Radil poslijepodne ko magarac.I traktori do duše ne sjetim se kad bi tako na gasu radili ko danas.NO kad vozijo ko lud preko kal i kamena odvorila mi se stražnja loputa i nmal ose na robu uskoro zanemarivo savila(ti to možda ni ne bi vidijo),al meni takve stvari padnejo u oči.Kako to,da se prije remonta to nikad nije dogodilo,a sada danas 2 puta.Jer sam vozijo ko đavo,da me na zahvati oluja.Iznad mene žaril ose ko na sudnom danu i pucalo ko sa topa,al nije sreča bilo oluje.Pola bal svozijo na podkrovje drugi pol sutra i imam ceradom pokriveno u ločeni parceli.Nisam više mogao,da dokrajčim dans.
Preša išla ko sam vrag bez greške i tiho bez ikakvog problema(osim loute straga).Pa ču tamo smijestiti vijk,koji če psrečavati,da mi lanac se odpe.A to nisam stavijo,jer nije za to bil opotrebe.Eto sad kad obojeno i poravnano-eto sad če biti sranje valda.A znam za drugiput.I sredit ču ovo.

Naše koke hode okolo sa podignutimi krili i ponekve sa otvorenim kljunom.Sreča jim,jer iamjo lego obore na sever i nema direkt sunca,a lnaj... usrijed zime,kad puše severnjak.
Da koga kap dogodi se i ljduima,a to ne moguče mi je predvideti.I mene može to dohvatiti.Jednoga zahvati ovdje,drugog drugje,al svi dođemo na red.Toj patki bijo je jučer red žao mi je...Al zaista mogla bi živjeti bar kake 3 godine,tako bilo bi fer,jer nije bila stara.No patek jo više puta danas zove i traži,a je naviknut na družbo drugih dvih patk ,koje zaista nisu trčačice,več neme race,al zna ,da su ista vrsta životinje i druže se nekako bez večih problemova.Bili su dani,kad obadvije patki valile jaja,a muškaraca od zunaj bila sta srug drugomu dovoljno dobra družba.Ak nema konja kažeju je i magarac dobar.

No sutra ,ak ne bude ponoči kiše idem po bale i rukom očistim,što ostalo za prešom...
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 Empty Re: Pozdrav od reiderja 1

Postaj by reider 1 24.07.15 11:53

Eto danas sam sa grabljami što je ostalo kod pobiranja redova počistil i nabasal na prikolico.
Jedna slikica sa ločene parcele.Tako da je u dolini pokrite sa ceradom ostalo 8 bal,koje ču nabasti sutra.ostalo je kod kuče.A refuzo sakuplajno na prikolici budem zabaliral kad bude nekva prva prilika,jer bude mi prikolica u doglednom vrijemenu opet potrebna.Neče biti više od 3 bala,a ak je u refuzi zauzema jako velik volumen i nemam ga nikamo dati.
Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 Fotografija-0017
I još to-na večer u selu pored mojega sviraju mladi Avseniki,pa možda da idem posilje šihta ob 22H heh.
http://www.saso-avsenik.com/
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 Empty Re: Pozdrav od reiderja 1

Postaj by iwanho 1 24.07.15 15:11

S krmom je velika briga, a najgore je da si jako ovisan o vremenskim prilikama.
U žurbi se obično rado dogodi nekaj kaj se ne bi trebalo, ali pri pospravljanju krme kad se sprema loše vrijeme nema langsam aber sicher. Samo schnell, schnell.
Glavno da je krma na sigurnom, takvu malu nezgodu buš brzo pozabil, vjerojatno već večeras uz lijepe zvuke Avsenikov. Želim ti ugodno provedenu večer. Nadam se da nemaš radnu subotu.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 Empty Re: Pozdrav od reiderja 1

Postaj by fireman.peter 24.07.15 22:47

Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 Fotografija-0018

Usput da ti kažem kad si već stavio interesantne slike iz tvog izleta.
Tu na tvojoj sliki gore, gdje stoji ovaj čovjek, tu sam se ja u zadnje vrijeme kupao 6 puta. Poslednji put je bilo jucer i danas  Wink Cool
A normalno išlo se sa motorom.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Pozdrav od reiderja 1 - Page 10 Empty Re: Pozdrav od reiderja 1

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 10 / 17. Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.