Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traktorski priključci

+14
tomotraktor
Dubravac
Krumpironja
serafian
ExtermoIvan
reider 1
ssucur
jozef.kc
Admin
tony5
fireman.peter
abarth
VALTER 521
tomo522
18 posters

Stranica 12 / 13. Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Go down

Traktorski priključci - Page 12 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by reider 1 08.11.14 19:39

Evo nešto bonbončiča:
Prvi plug neznanog proizvođača
Traktorski priključci - Page 12 22061984
slika 2 in 3 plug Kozarska ili bosanska dubica(neznam što je pravo).
Traktorski priključci - Page 12 22061983
Traktorski priključci - Page 12 22061982
i još normalno-legenda IMT
Traktorski priključci - Page 12 22061981
Traktorski priključci - Page 12 22061980

Ima normalo i kod vas forumaši virojatno kakve slike od Prima plugova,koji su za naše male radove i male traktorčiče dovoljno dobri,ja čini mi se nemam.E to je sve što imam sa Gudovca.

Ivanhoo dobri su obadvije plugovi,na tvoji vezi,ali onaj drugi je raketa heh.Hja ko kaže,da se može štelati druga brazda širina.Možda ne može.Vidjeti nije.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 12 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by ssucur 08.11.14 20:07

ssucur
ssucur
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 547
Join date : 14.01.2014
Age : 65
Lokacija : Slo-Ljubljana BiH-Ljeb

http://www.mojalbum.com/ssucur

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 12 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by reider 1 08.11.14 20:10

Nevijerojatno što se sve može štelati-nikada nešto takvog nisam vidijo.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 12 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by iwanho 1 08.11.14 21:47

@Reider 1
Piše na oglasu 10 - 12". Zato me i zanima kak se štela. Jedino ak se plug na vretenu toliko zakrene da se cole smanje ili povečaju. Samo onda je problem smjer pluga.
Onaj plug neznanog proizvođača je zanimljiv. Imaš kakve podatke o izlagaču?
Je li to možda ovaj plug?
http://www.avto.net/_TOVORNA/ad.asp?ID=5540915&show=1
Taj košta 1.000 E, samo mi se čini da su puškica i rukavac malo preslabi za 14".

@ssucur
Hvala. Vidjel sam taj oglas. Prvi problem je lokacija koja je predaleko. Tražim plug koji se ne nalazi više od 60 km od Krapine, a idealno bi bilo do 40 km. Ak idem prvo pogledati a kasnije platim prijevoz, cijena se podupla. Drugi problem je da je to vinkl plug, a ja tražim pod 180° koji ne treba toliko mjesta kad je odložen i treći je automatsko okretanje (sajlom sa samo oslobodi graničnik) koje može biti problematično na bočnoj kosini ili ak se na daski zadrži veći komad zemlje.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 12 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by reider 1 09.11.14 18:39

Težko čemo mi znati,kako se što štela,trebalo bi ga vidjeti u živo.Ako govorim na pamet i da zaokreneš plug na onom prečnem vretenu,s tim namenon,da proširiš brazdo,onda bi trebao i da još svaku brazdo malo zaokreneš u kontra smjer za isto vrednost...!Ovaj nastavitveni vijak,o čim pričaš na onom dvobrazdnom okretaču sa slike,takav vijak ima istog plug Lenken Opal 110(3x14")sa kim sam nešto puta radijo kod unaca,a ovaj vijak služi za isto nastavitev kao je kod malenog dvobrazdnjaka krajnika Olt-ta ,kakav je Sucurojev ona poluga vertikalna,koja uglavlja u rupice na šasiji pluga.Kako bi se bolje izrazil-da daje plugu smjer izza traktora,inače da ga sljedi ljepo ravno.

izgleda,da je iti taj plug moj i tvoj sa moje slike i tvoje povezave da-a ako je isti,taj je KINESKI!Jer poznajem po riječi GEO.Sumnjam no,ne znajem 100%.Isto ime ima seckalica grana.!

Za dobro lokacijo nema problema ako plug vrijedi cjene ,a ako je iz SLo,evo Ivan imaš šofera-piše ti heh,ako ide na moju prikolico heh.A ovaj iz Sukurove veze,ovaj nije za Ivana-znam kakvog želi-a ja za automatsko okretanje nisam baš-cilindar je zakon.A ako želiš se izbjegavati svim neprilikama,kako veliš(ostanak zemlje na daski),onda treba da bude dvosmijerni cilindar.oni obrne ma bilo šta dabilo.

(nešto teksta bilo pobrisano sa moje strane,jer nema više soupadajočih slika)


Zadnja promjena: reider 1; 10.11.14 17:42; ukupno mijenjano 3 put/a. (Reason for editing : samo traktori u temama zadanim zglobni-nezglobni)
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 12 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by Admin 10.11.14 0:28

Pozdrav

Succur puno hvala na slikama, onaj žučo dobro ore da je slika od pozadi bilo bi dobro još bolje vidjeti nešto to plitko ore, Krumpironja ima mekanu zemlju što kaže Reider samo freza i šibaj, to kod Krumpironje je malo drugačije nego kod nas gore, tako da njegovo oranje u tom mekanom nemože se usporediti sa našim, na ovoj snimci u voćnjaku.

Onaj plavi 730 ima plug malo desno povinut, i desnim kotačima ide previše desno, nije po pravilu, tako bar uputa kaže , 730 je 120 cm širok kopča plug na sredini, radni zahvat pluga jednobraznog - 223 – za -TV - je 20 cm po priručniku ako to točno piše to mi nije jasno kad jednobrazni imaju veči radni zahvat. Ide puno desno da može orati i plug udesno pomaknut iskrivljen kako ko hoče, još i plužna daska je bolje povijena tako da bolje prevrče zelju, u plus mu ide vrlo mekana zemlja za obradu.

Svejedno dobro ore i slaže uvjeti oranja idealni, to mu ide vrlo dobro u prilog, lagana i mekana zemlja, inače nebi da je kod Iwanha, muči se čovjek za svoju koru kruha i svoju obitelj na ovom surovom svijetu, sad kad bi netko htio izmjeriti lemež dužinu na plugu za Tomo Vinković – 250 – plug okretač, bio bih zahvalan puno..

Reider 1 dali si ti pitao za širinu traktora Tomo Vinković da ti nešto treba, ako treba ja sam izmjerio i crtama označio mjere, ako ti trebaju postavim sliku..

Iwanho dali to mora biti isključivo iz vana uvoz pluga, i još par linkova korisnih u svezi plugova i uputa o njima za nas i buduče forumaše koji če dolaziti..

https://app.box.com/s/dtfz4z1jo8n17dsiceqx

https://app.box.com/s/hv6gdbf8riuwko4wb4s4

https://app.box.com/s/usr5ucscjtjl12hy7nwh

Traktorski priključci - Page 12 10

Klik za veću

Traktorski priključci - Page 12 11

Klik za veću

Traktorski priključci - Page 12 Screenshot1

Traktorski priključci - Page 12 Screenshot2

Traktorski priključci - Page 12 Imt-plugovi-coli-i-oznak

Još jedna zanimljivost :

Traktorski priključci - Page 12 Plugovi-bnt-bosanska-kos

Klik za veću


_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 12 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by reider 1 10.11.14 19:01

Što nek kažem pored ovog posta našog Admina-ništa.Sve piše hehe.Samo dodajem tačko i ništa više.Dugo je bilo za brati ali vrijedilo je-zanimivo.Hvala!LP
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 12 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by iwanho 1 10.11.14 21:13

Admine hvala na lijepom i jako korisnom postu. Ne radim ja zemlju da bih prehranil obitelj. Kad bi samo od toga morali živjeti već nas davno ne bi bilo.
Svaki bedak ima svoje veselje. Moje veselje je hobi bavljenje poljoprivredom. Na koncu nekam se moraju i novci utrošiti (mala šala). Dok sam hodal na posel u firmu i do 8 sati provel pred kompom, to mi je došlo kao aktivni odmor i dobro za zdravlje. Navika je ostala, a sad u penziji imam više vremena za uživanje.
Plug ne mora biti uvoz. Na koncu kupnja u EU više nije uvoz u HR. Problem je da su plugovi u HR skuplji nego u SLO, a i lakše ga dopremim. Do Celja, Maribor ili Murske Sobote imam kao do Zagreba.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 12 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by Admin 11.11.14 18:58

Pozdrav Reider..

Ima se tu još puno toga pisati, pogotovo o plugovima, modelima, namjenama, oranju. Plugovi i oranje je opča tema i kako si rekao nema kraja, izuskuje praksu,znanje,iskustvo..

Iwanho..

Tako nešto slično i ja rabotam, vikend poljoprivreda kakva je bila ova godina loša i sa gubitkom, upitan je taj moj rad iduče godine. To sa kupovinom pluga jasno mi je sad imaš oglasnik dolje potražnja pa stavi oglas ako te volja, nikad se nezna..

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 12 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by iwanho 1 11.11.14 19:13

Pozdrav Admine!

Fala na sugestiji s oglasnikom. Nemam baš neka očekivanja da se bu netko javil jer imam slaba iskustva kad umjesto poziva u SLO napišem mail i zatražim dodatne informacije za oglašeni plug. Na mail ih odgovori u prosjeku tek 10%. Ne žuri mi se preveč, a nije mi teško svakodnevno pregledati nove oglase. Možda jemput naiđe ono kaj mi paše.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 12 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by reider 1 11.11.14 23:08

Hja kod mene bilo meni ponudeno na prodaj u mojoj bližnjoj okolici cca 5 okretnih plugova,a nisam kupijo ni jednoga.Svi bili 180 %,a ti za mene su i najbolji.No na kraju ostao kod moga Posavca hehe.Imao sam posuđen jedan plug okretač malo samo za zajebanciju pored moga,ali odustao. Upravo mi ni ne treba,jer premalo radim i bil okakav strošak povečava minus.najbolje se mi izplati ovaj moj posavec,kojeg sam dobijo zastonj(no odslužil sa radom).(NIŠTA NIJE ZASTONJ hehe).

Pa Ivan-ne treba ti drugi plug vijeruj isto ko meni hehe ako sam iskren.Dobar je ovaj tvoj za tebe.Da preoremo naše male vrte hehe.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 12 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by ssucur 11.11.14 23:31

Ovog sam platio 150KM=75€ potreban detaljne prerade za TV.
Traktorski priključci - Page 12 20094639
Ovog sam dobio uz TV, daske super-ostalo klimavo. Very Happy
Traktorski priključci - Page 12 20419511
Ovo sam platio 60KM=30€
Traktorski priključci - Page 12 20419510
Napravio okvir-ram.
Traktorski priključci - Page 12 19279407
To mi je sad glavni plug. scratch
Traktorski priključci - Page 12 21057892
Tako ako prihvatim penzionisanje 31.01.2015, bit će veselo svaki dan. cheers drunken
ssucur
ssucur
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 547
Join date : 14.01.2014
Age : 65
Lokacija : Slo-Ljubljana BiH-Ljeb

http://www.mojalbum.com/ssucur

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 12 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by reider 1 11.11.14 23:40

Koliko imaš tih plugova heh.I meni dobro bi mi došlo,ak bi dobijo jedno plužno tjelo komplet od Posavca ili IMT za kakvu sindikalno cijeno hehe.A dobro,nema veze ide i tako.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 12 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by iwanho 1 12.11.14 20:39

@ssucur

Onaj prvi OLT bi meni pasal bez prepravke. Very Happy Da si bliže došel bi se dogovoriti za njega, ovak nažalost niš od trgovine. Sad
Vidim da je složen na širinu 8". Jesi probal orati s tak složenim i kak ide?
Kak se ponašaju crtala na ovom zadnjem?

@ reider 1
Ovaj plug koji imam mi je odličan za sve osim za ovu dugačku njivu s teškom zemljom. Treba se 150 m voziti u rikverc i tako jedno 30+ puta.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 12 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by Admin 12.11.14 22:20

Pozdrav..

Olt plug 10 cola je dobar za pliča oranja, super zaorava i slaže, još ako je zemlja  za obradu dobra neka lakša di češ bolje, standarni plug za manje i male traktore .

Inače takav plug još su radili Batuje  Slovenija, Olt Osijek Hrvatska, Lemind Leskovac Srbija, osim boje po kojima smo ih razlokovali,  razlika je bila mala između njih u nijansama, od proizvođača do proizvođača.

Onaj video što je Reider postavio i super zaoravanja sa Oltom 10,  tu su još daske plužne odrezane,  a poradi  još boljeg zaoravanja  biljne mase, gnojiva..

To se inače radi kad slabo plug zaorava, slaže, i prevrče brazdu..


Traktorski priključci - Page 12 Olt-10-sa-rezanim-daskam

Olt sa podrezanim daskama gore slika.

Normalni plug Olt 10 dolje slike.

Traktorski priključci - Page 12 Largeimg12895

Lemind Leskovac

Traktorski priključci - Page 12 Lemind-leskovac-srbija-1

Batuje SLO

Traktorski priključci - Page 12 Plug-batuje-10-cola-slik

Traktorski priključci - Page 12 Plug-batuje-10-cola-slik

Traktorski priključci - Page 12 Pluglemindleskovacsrbija

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 12 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by ssucur 12.11.14 23:23

@iwanho 1
Gore navedeni plug ore super, ima slabo težište za tomu. Nešto je kemijano kod njega=radni zahvat 23,5/28cm. Rolling Eyes
Crtala na plugu ispod? ja zadovoljan, siječe zemlju iznutra i ne štopa bilj.. ostatke.
Traktorski priključci - Page 12 19688816
Traktorski priključci - Page 12 20396360
@Admin
Olt 10" ima radnu dubinu 23cm-za našeg Tomicu dosta, ja mekšu zemlju orem oko 25cm, a težu (ledinu) oko 20cm. scratch
ssucur
ssucur
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 547
Join date : 14.01.2014
Age : 65
Lokacija : Slo-Ljubljana BiH-Ljeb

http://www.mojalbum.com/ssucur

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 12 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by Admin 13.11.14 0:36

Pozdrav Iwanho..

Ti si ovako nešto mislio kupiti..

Link:http:http:www.subito.it/altri-veicoli/aratro-idraulico-voltaorecchio-per-trattore-brescia-69597205.htm

Prosurfaj na googlu  Talijanske stranice oglasnika malo čisto poradi ponude, aratro je plug na Talijanskom..


_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 12 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by ssucur 13.11.14 0:48

ssucur
ssucur
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 547
Join date : 14.01.2014
Age : 65
Lokacija : Slo-Ljubljana BiH-Ljeb

http://www.mojalbum.com/ssucur

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 12 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by iwanho 1 13.11.14 12:29

Pozdrav Admine!

Hvala na trudu. Da, takav plug bi bil dobar. Pojednostavljen je do kraja.
Čak sam bil zatražil dodatne informacije od firme Agropretex i dobil slijedeće:
Pitanja:
Spoštovani,

prosim Vašo ponudbo za plug GRPH 35.
Kolikšen največji zamik pluga je možen z oziroma na os traktorja in koliki je razmak med luknjami za premikanje?
Kolikšna je višina do grede?
Ali so hidravlične cevi v opremi pluga, ali pa jih je potrebno doplačevat?
Ali obstaja možnost dostave?

Odgovor:
Plug GRPH 35
-do grede 57cm
-70cm širina prečke
- 6 lukenj na širini 5 cm
-cena 980,00€ s cevmi
- 30ks-50ks traktor
-teža 198 kg
-lahko dostavimo - po dogovoru

Je li za ovog delexovog iskazana cijena s ili bez PDV-a?

Jedino mi se na takvom plugu. barem po sliki čini da je poddimenzioniran bolcn na kojem se plug okreće i poprečna greda koja služi za regulaciju širine. Pogotovo ak se plug kod završetka oranja kopča u krajnju rupu. Ja bih tu gredu još malo štuknul da mogu plug potegnuti skroz iza kotača, a onda bi se u ovoj mojoj zemlji odmah svinula ili bi puknul bolcn.

@ssucur

Pozdravljam i tebe te ti zahvaljujem. No sve kaj je ovako daleko ne dolazi u obzir zbog troška prijevoza, a iz BiH je tu još i carina i PDV.
Okretni bolcn mi se čini jači nego kod delexovog pluga. Ne volim poluautomatska ni automatska okretanja. Ili potpuno ručno da možeš sa traktora pomoći okrenuti ili hidraulično. Najgore je ak prilikom okretanja moraš sići sa traktora da bi okrenul plug.
Zanimljivo je rješenje s navarenim pretplužnikom na crtalo. To još nisam videl. Inače preferiram zvjezdaste rezne diskove.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 12 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by Krumpironja 13.11.14 16:38

Konačno sam i ja stigo slikat moj plug ja sam super zadovoljan sa njime imas i par videa na raznim dubinana i raznih zahvata također ga koristim i za odorivanje trsi,u nekoj zemlji koristim svih 45 ks u nekoj je i 20 dosta max dubina je nekih 38 cm ali traktor je nizak pa zapinje po mjerama bi trebo bit 16 cola i to je više manje sve.  sve u svemu super zadovoljan nije okretač ali za moje potrebe dosta

Traktorski priključci - Page 12 28049i0

Traktorski priključci - Page 12 2jezonb

Traktorski priključci - Page 12 2lnygwg


Traktorski priključci - Page 12 Ezil2x

Traktorski priključci - Page 12 2hdwryf
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 12 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by ssucur 13.11.14 17:11

Lijepa 10"ka sa mogućim širenjem, i ne mjeri se tako radni zahvat i coli. Very Happy
ssucur
ssucur
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 547
Join date : 14.01.2014
Age : 65
Lokacija : Slo-Ljubljana BiH-Ljeb

http://www.mojalbum.com/ssucur

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 12 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by Krumpironja 13.11.14 17:23

A nebih znao nisam se time nikad zamaro bitno da ore lijepo hehe
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 12 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by iwanho 1 13.11.14 17:35

Pozdrav Krumpironja!

Ovakav sistem za podešavanje širine pluga sam primijenil kad sam radil plug za Pasqualli koji ima unutarnji razmak između kotača 82 cm. Daske sam uzel od starog TV pluga, a sve ostalo se napravilo. to prije 30-ak godina nije bil problem jer se dosta toga moglo strojno izraditi u firmi za pijaču ili gablec. Plug ore još danas, nedugo je brat dal izraditi nove lemeže. Taj plug ima pomak lijevo desno 60 cm od sredine.
Ova mjera od 40 cm koju si izmjeril je dužina lemeža i ne predstavlja colažu pluga.
Colažu buš dobil ako izmjeriš kotu A na priloženoj slici.

Traktorski priključci - Page 12 Krumpironja_plug

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 12 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by Krumpironja 13.11.14 17:54

Ja ga kopčam tako da ga mogu stavit skroz van traga kotača probo sam čak i orat bez da je traktor u brazdi ide aali meni je jednostavnije ic kolom u brazdu,bio sam sad ponovo izmerit i kaze 33-34 cm taj dio stavrno plug jako lijepo zaorava i čvrst je ja sam čak i manja stabla do cca 10 cm promjera čupo sa njim kod preoravanja
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 12 Empty Traktorski priključci

Postaj by tomotraktor 13.11.14 18:17

Kome ne ide, uštimati plugove, postoiji i ovaj način. Smile Smile


tomotraktor
tomotraktor
član
član

Broj postova : 208
Join date : 13.01.2014
Age : 51
Lokacija : Kreševo, BiH

[Vrh] Go down

Traktorski priključci - Page 12 Empty Re: Traktorski priključci

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 12 / 13. Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.