Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Balirke - preše Welger kockaste bale

+2
reider 1
Admin
6 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

Balirke - preše Welger kockaste bale - Page 2 Empty Re: Balirke - preše Welger kockaste bale

Postaj by reider 1 19.02.15 19:54

Srdačno želim,da ti po tvojim željama i služi.

jako dobro imaju Welgerce napravljeno nogo izpod ruda(oje).Moja ima samo veliki vijk,kojeg zasukneš vertikalno ili horizontalno pored rude.To je sve ok,samo sam več 2 puta savijo onaj rajtl,sa kojim sučem taj vijk.

reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Balirke - preše Welger kockaste bale - Page 2 Empty Re: Balirke - preše Welger kockaste bale

Postaj by fireman.peter 20.02.15 18:03

A kakav je to priključak dupli na toj balirki? To još nisam vidio.
Sve pohvale na obavljenom sređivanju balirke, ko novo, ima da služi sad.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 52
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Balirke - preše Welger kockaste bale - Page 2 Empty Re: Balirke - preše Welger kockaste bale

Postaj by reider 1 21.02.15 19:51

Peter ova kuka bila je ista i kod mene!.A to je kuka za kačenja za dolnjo prečno traktorsko polugo koju traktor nosi na hidravliki.Neki rade sa njo,jer je moguče za njezino pomočjo spreminjati višino hedra,koje preše nemaju hidravlike na njemu.Ali to se odnese po moje samo na ravnicama,tako kaže ejdan koji to upotrebivva,a pogotovo nije primerno za Zetore takvih serija kao moja sa jako nemirno hidravliko.Težko je nastaviti konstantno višino polug hidravlike.Uvijek nešto promjenjiva se njihova višina.A to za takav priključek nije ok.
Normalno svi želimo Extermo Ivanu srečan-dug rad bez kvarova.LP
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Balirke - preše Welger kockaste bale - Page 2 Empty Re: Balirke - preše Welger kockaste bale

Postaj by fireman.peter 24.02.15 17:23

Sve mi razumljivo sad, hvala Reider1 na pojašnjenju.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 52
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Balirke - preše Welger kockaste bale - Page 2 Empty Re: Balirke - preše Welger kockaste bale

Postaj by ExtermoIvan 25.02.15 0:53

Tako je to sluzi za poprecnu polugu koja se montira na poluge. Ako neko nema donji vucnik.
ExtermoIvan
ExtermoIvan
član
član

Broj postova : 96
Join date : 09.02.2014
Age : 37
Lokacija : Srbija, Majur

http://extermo.jubmagazin.rs

[Vrh] Go down

Balirke - preše Welger kockaste bale - Page 2 Empty Re: Balirke - preše Welger kockaste bale

Postaj by reider 1 25.02.15 18:23

Pa nije po moje zbog toga,da koj nema doljnjeg kačenja za prikolico.Kod starih preša problem je bijo,da niso imale hidro pikapa.A to je služilo umjesto toga.
Dodavanje hidro komponenta poskupilo je proizvod i dosta starih traktora nije ni imalo hidro izvoda za kiperce.To su ugrađivali poslje kupnje nakon nešto godina,kad su kupili prvo svoju kiper prikolico.Barem tak obilo kod nas u okolini.To mi kazali stari traktoristi.No traktor imao je ventil ugrađen unutra,al van crijevo sa spojko nije imao.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Balirke - preše Welger kockaste bale - Page 2 Empty Re: Balirke - preše Welger kockaste bale

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.