Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reparacija preše Someca

2 posters

Go down

Reparacija preše Someca Empty Reparacija preše Someca

Postaj by reider 1 04.02.15 20:21

Vredno je pogledati-čovjek se potrudil i dao mi je dodatno motivacijo,da nastavljam radove i kod svoje.A dosta stvari na toj preši sam vidijo,da so inače napravljene kao kod moje i pokušat ču kod moje nešto slično napraviti na polugama punjenja(polnilcima):
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Reparacija preše Someca Empty Reparacija preše SOMECA

Postaj by tomotraktor 04.02.15 21:32

Reider1, kako nebi dobio motivaciju pored ove muzike. Ja sam uz nju dobio motivaciju da ponovno sjednem na motor, i gas na neki dobar motosusret Very Happy Very Happy Very Happy . A što se tiče prese nemam znanja oko njih osim što sam poneku gledao u radu, ali tu se vidi da ju je čovjek reparirao za 5. što se vidi očima, a što je na njoj poboljšavao i dorađivao da bude bolja u radu to neznam. Ali sam "preslušo" sav snimak. Pozz Cool
tomotraktor
tomotraktor
član
član

Broj postova : 208
Join date : 13.01.2014
Age : 52
Lokacija : Kreševo, BiH

[Vrh] Go down

Reparacija preše Someca Empty Re: Reparacija preše Someca

Postaj by reider 1 04.02.15 21:46

Nisi me razumijo-njegova preša ima več standardno drugače napravljeno i tak obudem ja napravijo,jer moja sumnjam ima na onome djelu neko greško,koje več godinama je nisam pronašao,ali sad kad sam razšaraufavao sam skužijo,da bi to moglo biti to.
A ide seo ovih dvih rukah koje guraju mrvo u kanal stiskanja.

A motosusrijet sigurno da bude koji u toj godini heh normalno!LP
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Reparacija preše Someca Empty Reparacija preše SOMECA

Postaj by tomotraktor 04.02.15 21:52

Ma godine za ljubav prema nečemu nisu važne. A ja još volim što vole mladi. Very Happy
tomotraktor
tomotraktor
član
član

Broj postova : 208
Join date : 13.01.2014
Age : 52
Lokacija : Kreševo, BiH

[Vrh] Go down

Reparacija preše Someca Empty Re: Reparacija preše Someca

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.