Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Balirke - preše Welger kockaste bale

+2
reider 1
Admin
6 posters

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

Go down

Balirke - preše Welger kockaste bale Empty Balirke - preše Welger kockaste bale

Postaj by Admin 02.12.14 6:10

Pozdrav..

Jedna slika za Raidera 1 mislim da on ima takvu balirku Welgericu

Balirke - preše Welger kockaste bale 2vljot5


Zadnja promjena: Admin; 29.10.15 19:33; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Balirke - preše Welger kockaste bale Empty Re: Balirke - preše Welger kockaste bale

Postaj by reider 1 30.01.15 18:06

E upravo sad pronašao ovu sliko -post.No sad več znaš,kakvo imam balirko hehe.
No kad sam gledao za timi strojevima,gledao sam 3,a na kraju uzeo ovu ,koja je predstaljena u temi "preše Vazzolar".
Pro gledao sam Klass markant blizu grada Črnomelj.Bila mi dobra,ali predaleko.
Onda gledao sam Welgerico u Tišini od mene 35 km oddaljeno,koju bi moglo dovesti se kuči sa traktorom,ali najmanja je bila od svih.Radila je najmanje bale što postoje.Od najpoznanije bale,koje su kod svih nas klasika ožja je bila za 5 cm i nižja možda 2,3 cm.No dužina itak se bilokakva kod svih štela.Širina stroja bial je samo 2,35 metara,ali pobiralna 1,4.Bila bi za malene traktorčiče,kako kakav je na sliki super.No koji je to model Welgera nemam pojma.Odmah mi se dopala,pogotovo cean bila ok,a stroj radijo jaaako malo.Htijo sam jo uzeti,ali vlasnik jako zagrijani katoličar nije htijo pokazati kako radi al dali radi u nedjelo i išao sam dalje.Ovaj sigurno ide u nebesa.No historije nemoguče je spreminjat i sad imam što imam i kraj priče.Pozdrav!
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Balirke - preše Welger kockaste bale Empty Re: Balirke - preše Welger kockaste bale

Postaj by ExtermoIvan 08.02.15 0:57

Pozdrav nedavno smo dosli u pse prese WELGER AP 12 , remontovali je kompletno. Farbanje i jos ssamo nalepnice.
Balirke - preše Welger kockaste bale Img20150105123057
Balirke - preše Welger kockaste bale Img20150106104717
Balirke - preše Welger kockaste bale Img20150117122939
Balirke - preše Welger kockaste bale Img20150203124821
ExtermoIvan
ExtermoIvan
član
član

Broj postova : 96
Join date : 09.02.2014
Age : 37
Lokacija : Srbija, Majur

http://extermo.jubmagazin.rs

[Vrh] Go down

Balirke - preše Welger kockaste bale Empty Re: Balirke - preše Welger kockaste bale

Postaj by reider 1 08.02.15 11:30

Pozdravljen " extreman" Ivan heh.Hvala ti za slikice,ali obtužujem te zbog premalene količine!hehe.
Svaka sitnica me zanima,tako,da ak ima kakvo slikico doma skrivenu na svome računaru ti samo prikelji.

No pa da malo dam moj komentar,ali neljuti se -dobro bi bilo,ak jo bi razstavijo i tada obojijo,jer pogledaj moj album,na spojevima limova jako se zahrđa.No možda firma Welger je više točna od moje Vazzolar i su prije sestave bojili svaki dijo posamično i to sad to tako ne treba.

Imaš isto bojo osnovno kao budem imao ja i isto krajno bojo,samo možda moja bude svetlija (boja Zetorove haube).

A na kraju dao bi ti predlog,samo si sad več prekasan,da bi bijo heder u drugčiji boji od preše,jer tak ose meni jako dopadne.Pogotovo barvne boje DF točnije(zeleno crne ili crveno crne nijanse).
Ako se bude dalo,obojijo budem heder crno,samo je problem,jer imam djelove na njemu pocinkane i neče pijeti boja.Tako da budem pokušao tisti pocinkan dijo peskati,da ga izbijem.

Bogami su virojatno ovi zupčaniki jako težki,koji potiskajo klip.Izgleda ima jako dobro razporedbu težine za kakav maleni traktor,do može jo vuči u breg(težina je spredaj).

Nek ti dobro radi,a ja upravo danas radim na mojoj nekve poslove jer želim,da prije otoplitve bude sve spremno za bojanje.
LP
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Balirke - preše Welger kockaste bale Empty Re: Balirke - preše Welger kockaste bale

Postaj by iwanho 1 08.02.15 14:27

reider 1 je napisao/la:Pozdravljen " extreman" Ivan heh.Hvala ti za slikice,ali obtužujem te zbog premalene količine!hehe.
Svaka sitnica me zanima,tako,da ak ima kakvo slikico doma skrivenu na svome računaru ti samo prikelji.

No pa da malo dam moj komentar,ali neljuti se -dobro bi bilo,ak jo bi razstavijo i tada obojijo,jer pogledaj moj album,na spojevima limova jako se zahrđa.No možda firma Welger je više točna od moje Vazzolar i su prije sestave bojili svaki dijo posamično i to sad to tako ne treba.

Imaš isto bojo osnovno kao budem imao ja i isto krajno bojo,samo možda moja bude svetlija (boja Zetorove haube).

A na kraju dao bi ti predlog,samo si sad več prekasan,da bi bijo heder u drugčiji boji od preše,jer tak ose meni jako dopadne.Pogotovo barvne boje DF točnije(zeleno crne ili crveno crne nijanse).
Ako se bude dalo,obojijo budem heder crno,samo je problem,jer imam djelove na njemu pocinkane i neče pijeti boja.Tako da budem pokušao tisti pocinkan dijo peskati,da ga izbijem.

Bogami su virojatno ovi zupčaniki jako težki,koji potiskajo klip.Izgleda ima jako dobro razporedbu težine za kakav maleni traktor,do može jo vuči u breg(težina je spredaj).

Nek ti dobro radi,a ja upravo danas radim na mojoj nekve poslove jer želim,da prije otoplitve bude sve spremno za bojanje.
LP

Postoje posebni primeri za pocinčane limove. Tebi bi vjerojatno najlakše bil dostupan ovaj od Heliosa:
http://mobihel.helios.si/cro/pregled-proizvoda/temelj-i-predlakovi/80
Ja sam s ovim zelenkastim kao temeljnom, još prije 20 god., bojal kompletni aluminijski lim koji imam izvana ispod krova. Do danas drži super. Na njega sam kao završni dal Heliosov Tesarol smeđi. Nije potrebno pjekarenje, dovoljno je lagano prešlajfati s finim brusnim papirom ili scotch-britt spužvicom (možeš i s onom koju žene koriste za pranje posuđa, samo okreneš na grubu stranu). Kod starog cinka vjerojatno ni to nije potrebno, ali za svaki slučaj bolje je potrošiti nekaj minut.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Balirke - preše Welger kockaste bale Empty Re: Balirke - preše Welger kockaste bale

Postaj by reider 1 08.02.15 18:15

O da su mi uskoro izpale oči-Poslje 20 godine nije sa ALU pala boja...?.Hm.Zanimivo.
Čuo sam to kod Lešnika,koji radi ralice,da se to može i oni to prave.Ali djelova sa tim cinkom jako je malo znaš(samo limovi širine 6 cm između pobiralnih federa-ima jih 16 komada).Tako da sam razmišljal,da opeskam jih samo odzunaj,ali od znotraj nek bude boja kako dugo bude.Jer itak jih fedre ,koje izđejo ponekad iz svoje lege i jih povučejo na lim sve ogulijo.A svi ostali djelovi hedera obično obojeni su sa staro odpadajočo bojo.Tako da se ide u jako malom površino.Nije mi problem kupiti,ali mi problem je,jer sam več nabavil drugo gruntboju,i onda bude je dosta ostalo.
No pitati ču,ak imaju to boju,pa ju kipim ,a ak što ostaje bude se negdje upotrebilo poslije.Jer itak idem još za crveno boju i crno se razpititvati i tad uzmem to posebnu buju.
Ali do bojanja mi je daleko.No kad se svi djelovi spremijo,tad možda budem male djelove u garaži u kuči počeo lagano bojiti,da ide nešto sa rada naprej.
Hvala na informaciji!.LP
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Balirke - preše Welger kockaste bale Empty Re: Balirke - preše Welger kockaste bale

Postaj by iwanho 1 08.02.15 21:32

Kad sam ja radil, kupil sam 20 lit kantu jer nije bila niš skuplja nego da kupim 10 lit u malom pakiranju. Polovicu koja mi je ostala sam koristil idućih 5 godina. Oblak koji se napravil sam bacil, a ispod je bila dobra boja. Ako kupiš malo pakiranje, sigurno ga buš pametno utrošil. Izrazil si problem prijema boje na pocinčanu podlogu pa sam pomogel koliko znam. Na koncu zato služi forum i forumaši.


Zadnja promjena: iwanho 1; 08.02.15 22:06; ukupno mijenjano 1 put.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Balirke - preše Welger kockaste bale Empty Re: Balirke - preše Welger kockaste bale

Postaj by reider 1 08.02.15 21:55

Extermo,dali vuče taj TV ovu prešo?Ili imaš još koj traktor?.Kod ove preše zanima i jedna stvar-kako ima napravljene ove podavače malene koje gledaju iz šasije i kako to radi.

Hvala Ivanhoo budem se razpitao oko ove boje-nije tričetrt litara takva količina,da se ne bi mogla potrošiti.A ako bude odradila svoju funkcijo,kod tih mojih limova onda budem i taj novac zaboravijo(ili popijo kakvu pivo u gostijoni manje).
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Balirke - preše Welger kockaste bale Empty Re: Balirke - preše Welger kockaste bale

Postaj by ExtermoIvan 09.02.15 10:10

Imam i veliki traktor sa Tomicom sam samo dovezao presu kuci, mali je on da je koristi. Ako mozes da oznacis na nekoj slici sta te tacno zanima vrlo rado cu ti pojasniti.
ExtermoIvan
ExtermoIvan
član
član

Broj postova : 96
Join date : 09.02.2014
Age : 37
Lokacija : Srbija, Majur

http://extermo.jubmagazin.rs

[Vrh] Go down

Balirke - preše Welger kockaste bale Empty Re: Balirke - preše Welger kockaste bale

Postaj by reider 1 09.02.15 10:20

Težko objašnjavati tako znam.Zanimive su mi one transportne igle odmah za hedrom,koje nose prema klipu mrvo.Pomicajo so vodoravno gledano od spredaj od ljeve na desno.Pa me zanimalo,kako se na kraju svog puteva sakrijejo u šasijo,da sa sobom i ne povučejo mrve u šasijo.No nije to tako važno,da bi mogao iti slikati sada.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Balirke - preše Welger kockaste bale Empty Re: Balirke - preše Welger kockaste bale

Postaj by Admin 09.02.15 22:51

Pozdrav

Ako mogu ja pomoći oko pitanja koje je postavio Član/korisnik Reider 1, kad heder uvuče seno, iza hedera nalaze se igle koje to seno vuku/guraju u klip prese da se to seno spresa u balu kockastu, kako i na kojem pricipu te igle rade , kako to seno guraju u klip, kako se pomiču.

Moja isprika ako sam pogrešno svatio pitanje namijenjenom članu/korisniku extermoIvan

Prilog fotka malo sam je povećao da se bolje vide te igle...


Balirke - preše Welger kockaste bale Balirka2

Klik za veču sliku

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Balirke - preše Welger kockaste bale Empty Re: Balirke - preše Welger kockaste bale

Postaj by ExtermoIvan 09.02.15 23:42

Na ovoj slici je malo bolje. Malo zumiraj i mozes videti sve detalje.
Balirke - preše Welger kockaste bale Img20150117122915
ExtermoIvan
ExtermoIvan
član
član

Broj postova : 96
Join date : 09.02.2014
Age : 37
Lokacija : Srbija, Majur

http://extermo.jubmagazin.rs

[Vrh] Go down

Balirke - preše Welger kockaste bale Empty Re: Balirke - preše Welger kockaste bale

Postaj by reider 1 10.02.15 20:02

Zdravo i prvo hvala na trudu poštovanog Admina koji je još jedanput objasnijo moje pitanje.

Slikano imaš zaista straga taj stroj,ali ove slike nije moguče zumirati znaš i pored toga ješ čovijek stoji prije mehanizma.Pridni ste-pridno radite!Ali imaš pomagača,a ja po večini radim sam.Samo kad zagusti zovem pomoč koja odmah poslje krače pomoči nestane kao duh.Eto tako je kod mene heh.
E da bi ja bijo sad pored,kad se ovo radilo,moglo bi se razgovarat i kojeg kuhanog šljukniti hehe.
Dobro vam ide,a ja sam dosta izza vas u radu.Nisam ja još kod bojanja.Ni čiščitit nisam počeo.

No moj soradnik i ja razgovarali smo ,da ima i on prešo-Welger 45 pa smo malo debatirali u tvornici i sjetijo se na tebe.LP
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Balirke - preše Welger kockaste bale Empty Re: Balirke - preše Welger kockaste bale

Postaj by ExtermoIvan 11.02.15 0:25

Moji pomagaci su moja braca i mi to sve radimo zajedno. Trudimo se koliko mozemo. Kad uhvatim vremena slikacu ti iz blizine. Naravno da se mora i popiti kada se radi valja se zbog posla malo.
ExtermoIvan
ExtermoIvan
član
član

Broj postova : 96
Join date : 09.02.2014
Age : 37
Lokacija : Srbija, Majur

http://extermo.jubmagazin.rs

[Vrh] Go down

Balirke - preše Welger kockaste bale Empty Re: Balirke - preše Welger kockaste bale

Postaj by reider 1 11.02.15 17:12

Ma ja malo šaltam radijo i koju domaču muziko zavrtim pored,da je bolja volja kod rada.Ili da se ne čuje kako psujem pored,kad me nešto nervira hehe.
I ja danas radijo ove dane na preši nešto.Budem javlajo u pripadajočo temo Vazzolar.

Dal imate dugo ovo prešo ili več sada nabavili?
Možeš mi ako ti bude napisati koliko cm je veličina kanala na izlazu(unutarnja mera).LP!
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Balirke - preše Welger kockaste bale Empty Re: Balirke - preše Welger kockaste bale

Postaj by ExtermoIvan 17.02.15 23:58

Nisam bio zadovoljan sa prethodnom farbom pa smo ponovo izmatirali presu i ofarbali je auto lakom . Sada sam zadovoljan jos samo nalepnice i pun gas.
Balirke - preše Welger kockaste bale Img20150217125543
Balirke - preše Welger kockaste bale Img20150217125556
Balirke - preše Welger kockaste bale Img20150217125620
ExtermoIvan
ExtermoIvan
član
član

Broj postova : 96
Join date : 09.02.2014
Age : 37
Lokacija : Srbija, Majur

http://extermo.jubmagazin.rs

[Vrh] Go down

Balirke - preše Welger kockaste bale Empty Re: Balirke - preše Welger kockaste bale

Postaj by iwanho 1 18.02.15 10:04

Koja vrsta boje je bila ona prije i s čim ste je izmatirali?
Sad to lijepo izgleda. Very Happy

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Balirke - preše Welger kockaste bale Empty Re: Balirke - preše Welger kockaste bale

Postaj by ExtermoIvan 18.02.15 11:06

2 puta osnovna za metal i 1 put zavrsna za metal.A izmatirali smo vodenom smirglom da bolje uhvati auto lak.
ExtermoIvan
ExtermoIvan
član
član

Broj postova : 96
Join date : 09.02.2014
Age : 37
Lokacija : Srbija, Majur

http://extermo.jubmagazin.rs

[Vrh] Go down

Balirke - preše Welger kockaste bale Empty Re: Balirke - preše Welger kockaste bale

Postaj by iwanho 1 18.02.15 11:17

Osnovnih i završnih za metal su rađene na nekoliko osnova.
Ako Vam nije diglo staru za nekoliko dana, onda najvjerojatnije ni neće.  Very Happy
Odlično ste ste se sjetili s vodenim šmirglom aktivirati površinu prije novog farbanja. Idea

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Balirke - preše Welger kockaste bale Empty Re: Balirke - preše Welger kockaste bale

Postaj by reider 1 18.02.15 18:54

hja bojenje je da kažem istinu za mene mala tajna i više puta imao ozbiljne probleme kod rada.U primer ralica za TV koju ste več vidjeli virojatno ovdje na tom forumu obojana je sa nevijerojatnimi tremi različtimi bojami.A kad sam sa pištolo na zrak bojijo zadnji crni sloj ,mi je poslije godine dana uskoro 40 % cijele boje odpalo???...A ona prijašnja,koja bila izpod nje ostala.Takoda nemam pojma što tu bilo naopako.Mogl obi biti više razloga:
-razredivač nisam upotrebivao pravi,
-imao brzosušečo boju i razredčijo jo previše,da se mi ne bi previše brzo sprijavala,zato nikad više neču sa njo raditi
-stara boja trebala bi biti spremno pripravljena za novo nanaašanje boje
-možda bila stara boja ili smrznula u skladišču pozimi

Uvijek sam imao problema kad sam radijo pištolom i kompresorom,da sam trebao dosta rijedčiti boju,da je radilo,a tad bio sam razredivač.Kad sam bojijo plati nisam čekao,da se dodobra osuši prvi sloj i počeo sa novim i zgužvalo mi cjelu boju u sansuku.No nisam se sekiral,jer itak za godinu dana cjela boja u sanduku bude poderana.

Koliko litara boje si potrošijo za komplet jedan sloj boje,da malo vidim koliko nek nabavim?

I što pričaš o auto laku-kakva je razlika između nejga i obične boje za metal?
Evo to je Medvode Autolak
http://www.color.si/egalin-syntol-in-avtocol
in to naj bi bila obična boja za metal isto od Medvode
http://www.color.si/color-emajl
kakva mi je razlika,za koju mi priporočate?
I  nek moju staro boju ošmirglam na rahlo po čitavoj površini,da se nova boja bolje prime?
osnovni premaz budem imao od Cinkarne Celje
Ali mi se čini,da treba autolak imati drugo osnovno bojo,tako da ču uzeti radije obični colour email.Da se mi ne počinje preša lupati ko zmija...
Danas se čistio lim sa visokotlačnim čistačem Karcher i razmastilo se ga.Sutra nastavim,jer sam došao danas samo  do pola.

Gdje imaš zaštito kardana,koja goni podavače?Jo imaš ili nestala?
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Balirke - preše Welger kockaste bale Empty Re: Balirke - preše Welger kockaste bale

Postaj by iwanho 1 18.02.15 19:30

Uvijek je prije upotrebe, a još bolje prije kupnje, neke boje pročitati tehnički list. Međupremazni intervali se trebaju poštivati, jer kod nekih boja možeš drugi sloj nanesti u roku pola sata, a nakon toga tek za 8, 16 ili više sati.
Također nemaju sve boje dobro prianjanje na druge boje. Ja sam imal slučaj u tvornici kad se nisu pridržavali uputa i još je bila preniska temperatura kod bojanja da se boja nakon nekoliko dana mogla prstom nagužvati kao harmonika.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Balirke - preše Welger kockaste bale Empty Re: Balirke - preše Welger kockaste bale

Postaj by reider 1 18.02.15 19:46

E upravo tako se meni nagužvala ona boja crna u sanduku platoja.A hvala bogu samo na dnu sanduka.Sve drugdje ne-izgleda,da htijo kompresorom nanesti deblji sloj boje hehe.No nema veze.Itak se podera tamo.

No kao sam več kazao-izkustva dobra imao sam kod reparacije Sip Favorit 220 okretača mrve jer mi poslije 3 godine super se izkazalo,pa ču ovo prakso držati i kod ove preše,dame nešto ne iznenadi.Na kratko-tak obudem radijo,kako sam tamo i nikak drugače jer samo tisto znam tisti redosled.

da o intervalima znam i ču se jih držati kao pijan plota hehehe hvala na uputstvima sa tvoje strane!

A da dodam još ovo-o priči oko zgužvane boje u tvornici kod tebe tamo je to jaki problem-treba odstraniti tu boju odstranjevalcem starih premaza i opet jovo na novo,što uspori posao,a kod mog zaj.... sanduka u platoju nije bilo to tako ozbiljno,jer itak znao sam,da za nešto mjeseca bude se poderalo.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Balirke - preše Welger kockaste bale Empty Re: Balirke - preše Welger kockaste bale

Postaj by TomoVinkovic420 18.02.15 21:16

Auto lak se farba u 3 sloja, prvi sloj samo bacis prasinu, sacekas 10tak minuta i onda drugi malo jaci sloj, opet sacekas 10tak minuta i onda treci zavrsni sloj farbe.

Najbolje bi bilo prijasnju farbu skroz skinuti, brusilicom ili nekom hemijom. Mada moze posluziti smirglanje vodenim brusnim papirom P400. Posle toga se nabaci spric kit, pa osmirgla sa Vodenim brusnim papirom P800-P1000. I onda farbanje Very Happy
TomoVinkovic420
TomoVinkovic420
član
član

Broj postova : 457
Join date : 04.06.2014
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

[Vrh] Go down

Balirke - preše Welger kockaste bale Empty Re: Balirke - preše Welger kockaste bale

Postaj by reider 1 18.02.15 21:43

izgleda da je to takva duga procedura kod bojanja auta i zato i je to tako skupo kako je tamo.A to je radni stroj i ne bude se kompliciralo.Ali izgleda da je autoboja dosta kvalitetnija koliko sumnjam.Drži sjaj i nijanso boje na duže vrijeme.Možda je i tvrđa površina.A zaista se u to ne razumem.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Balirke - preše Welger kockaste bale Empty Re: Balirke - preše Welger kockaste bale

Postaj by ExtermoIvan 18.02.15 23:44

Auto lak je mnogo izdrzljivija vrsta farbe. Duze drzi sjaj i otpornija je u odnosu na obicnu boju za metal. Isto tako se i cena razlikuje . Ovo je ipak radna masina ali sam ipak zeleo a joj dam maksimum od mene da bi to ona kroz svoj rad vratila. Jos kad dobije garazu ima da sluzi 100 goina.....
ExtermoIvan
ExtermoIvan
član
član

Broj postova : 96
Join date : 09.02.2014
Age : 37
Lokacija : Srbija, Majur

http://extermo.jubmagazin.rs

[Vrh] Go down

Balirke - preše Welger kockaste bale Empty Re: Balirke - preše Welger kockaste bale

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 2. 1, 2  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.