Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Servisna radionica i razni alati

Go down

Servisna radionica i razni alati Empty Servisna radionica i razni alati

Postaj by fireman.peter 30.04.14 21:22

Općenito o raznim alatima u radionicama, upotreba,  popravci i servisiranje  ručnih alata, popravci i servisiranje električnih alata, održavanje standardno  svih vrsta...
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 49
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Servisna radionica i razni alati Empty Re: Servisna radionica i razni alati

Postaj by Admin 10.05.15 23:56

Pozdrav

Zanimljiv kompresor za zrak za radionicu kojeg pogoni benzinski motor,  može i na traktorski pogon preko izlaznog vratila ( kardana )...

Servisna radionica i razni alati 10865968_411333079030528_4730709226819859564_o Servisna radionica i razni alati 10628869_411332542363915_5703115982468842732_o Servisna radionica i razni alati 1658604_410928402404329_6827977643288178201_o Servisna radionica i razni alati 10010560_410928319071004_2914836756518882304_o Servisna radionica i razni alati 10974166_410928209071015_5383083409379432329_o Servisna radionica i razni alati 1966246_411332819030554_4737451450742432207_o Servisna radionica i razni alati 10954485_410928085737694_3978515156888868135_o Servisna radionica i razni alati 10974753_411332949030541_2807250149778450853_o Servisna radionica i razni alati 10960358_411333002363869_2826103708968980018_o

Srdačan pozdrav

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3612
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Servisna radionica i razni alati Empty Re: Servisna radionica i razni alati

Postaj by Admin 17.07.16 16:24

Pozdrav

Adria trgovina Zagreb.

Servisna radionica i razni alati 20160720

Servisna radionica i razni alati 20160721

Servisna radionica i razni alati 20160722

Servisna radionica i razni alati 20160723

Servisna radionica i razni alati 20160724

Servisna radionica i razni alati 20160725

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3612
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Servisna radionica i razni alati Empty Re: Servisna radionica i razni alati

Postaj by reider 1 26.10.16 22:40

Zna se ,da postoje takve i ovakve radijonice. Kod profi radnika svaka soba drugačije je radijona. Al kod nas malenih "hobi" radnikih jedna je soba za sve svrhe. Znači zavarivanje, automehaničarska, ponekad i stolarska. No važno da služi svoji namijeri.
E ove dane ovi makini satralo "dif". Hehe. Pošto imamo 4 ovakve bicikle, jedan bijo za dijelove, pa smo osovino sa lagerima ukupno sa kočnico jednostavno mijenjali. Onog za dijelove sam razšaraufal, što pametnijeg na njime i šasiju odbacijo za odpad, ostalo sahranijo.
Servisna radionica i razni alati Fotografija-0009
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Servisna radionica i razni alati Empty Re: Servisna radionica i razni alati

Postaj by reider 1 19.09.17 16:34

Ak nema velikog posla, a i vreme radi probleme, oddržavanje alata v radijoni prava je stvar:
Popravak-mijenjava pištolj za zavarivanje oštečene za novo, i popravak cijevi prskalice. Inače neče več biti za prskanje, več sam to dobijo pa ču upotrebivati za izpuhavanje strojeva-najviše preše. A dobijo sam cijev u dar od prijatelja, a bez bačve:
Servisna radionica i razni alati Img20170914100640
Servisna radionica i razni alati Img20170917104736
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Servisna radionica i razni alati Empty Re: Servisna radionica i razni alati

Postaj by Admin 17.12.17 23:37

Pozdrav, zanimljivosti iz  radionica inovativnih majstora. Jednostavan alat za  brušenje svrdla.



Sjekač za koro dirale vijke.


_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3612
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Servisna radionica i razni alati Empty Re: Servisna radionica i razni alati

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.