Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traktori Antonio Carraro opća tema

+12
batek
ssucur
iwanho 1
darko123
TomoVinkovic420
Dubravac
Admin
tomo522
abarth
fireman.peter
Krumpironja
reider 1
16 posters

Stranica 9 / 33. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 33  Next

Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 23.09.14 22:44

Nema takvog starog AC-ja kod nas.Ni vidijo v živo ga nisam.A nekad mi je prodavač htijo ga pokazat,a mi bilo za  malo ga iti pogledat.Stajao u jednoj drugoj šupi.Sad mi je žao.Naposlje toga sam kod tistog prodavača kupio Ferarija tistog vreemna.A mi sad žao.Da bi ga išao barem pogledat.Ili slikat.Moža je bio bolji nego ovaj Ferari,jer sa Ferarijem sam poslje kupnje imao frke oko motora.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Admin 23.09.14 23:39

Pozdrav Raider 1

Nema čovjek ništa od papira za taj AC malo sam na netu pogledao ili je 35 ks ili 42 ks širina traktora 140 cm gume 20 cola mada ih ima i manjih dimenzija od 18 cola . Ima na ovim linkovima nekih informacija njuškalo oglasi i strani oglasi , sve u svemu AC je ogroman viši klirens ima nije zglobni makina je..

http://www.proplanta.de/Landtechnik/Standard-Traktoren/Carraro-TIGRONE-4000-Allrad_la-3328647400.html

http://www.njuskalo.hr/traktori/carraro-tigrone-720-oglas-1269697

http://www.njuskalo.hr/traktori/antonio-carraro-tigrone-746-oglas-8620078

http://www.proplanta.de/Landtechnik/Antonio-Carraro-Tigrone-3600-Allrad_la-Bilder_3180325360_bi-1.html

http://www.njuskalo.hr/traktori/prodaje-se-traktor-tigrone-720-oglas-6503308

Ima ih jačih i slabijih tigrone modeli, kad uhvatim vremena proguglat ču bolje , ako u međuvremenu netko drugi ne sazna više informacija....

Još da dodam kasno se sjetio Francuski forum nešto ima o starim AC budem to u pdf pretvorio kad uhvatim vreme za sad pogledajte ovako podatke makar sa povečalom....

http://vieilles-soupapes.grafbb.com/t1752-antonio-carraro-di-g

http://vieilles-soupapes.grafbb.com/t3205-mon-carraro-enfin-au-boulot

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 24.09.14 23:12

Malo oranja od mene, počelo je hehe

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 346xag0

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 Ok8mrr

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 2d12vcx

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 292tf1d

Te stare AC nisam ni ja viidio bas uzivo meni se svidaju 20 coli gume hehe to leti Wink izglda jako močno ali ako su samo dva cilindra onda nije vise ok 35 ks i to je vjerovatno ruggerini motor nutra stari ac su njih imali izgleda lijepo sređen ako ga se dobro onržava jos dugo dugo ce mu sluzit


Zadnja promjena: fireman.peter; 25.09.14 8:30; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : uređivanje slika)
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by TomoVinkovic420 24.09.14 23:36

TomoVinkovic420
TomoVinkovic420
član
član

Broj postova : 457
Join date : 04.06.2014
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by fireman.peter 25.09.14 8:27

Ovaj iz oglasa ima Lombardini motor LDA 672 isti ko od Tome 731, znači 30 KS.

Krompi, jesi ovaj plug kupijo sad ili ti neki posuđen?
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 25.09.14 12:43

Heh naš Peter je ko patolog za ove male traktore-o svakom zna po koju tajnu.No zaista na izgled je sličan taj motor Tv-jevem.
NEkam povoljna je cena.1000EURA,ako se ne varam.
I kod krompija vidi se da je mokra zemlja,kakvo je misli si kod nas.I upravo sada opet oluja.Malo prije došao kuči sa motorom i opet sipava se kiša.
Nevjerojatna je ova godina !.Ni neznam,dal ču ove ja godine orati kako mi izgleda.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by TomoVinkovic420 25.09.14 20:07

reider 1 je napisao/la:
NEkam povoljna je cena.1000EURA,ako se ne varam.

Nije bas povoljna, malo vise od 3500eura
TomoVinkovic420
TomoVinkovic420
član
član

Broj postova : 457
Join date : 04.06.2014
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 25.09.14 20:52

Je da i danas je padala kisa tako da sam iskoristio priliku za malo posla danas kad je prestalo sam neke panjeve pilio sutra cjepam,peter plug je moj to je onaj jednobrazni od prije,volio bi probat malo taj ac izgleda mocno a moj komentar na cijenu je da i nije skupo jer za vinkovice od 30 traže 4000 eura a ovo je mercedes za vinkovića
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 26.09.14 12:50

TV420-pa činilo mi se,da piše 7000Kuna Neutral To nije ni hiljado eura.No virojatno nisam dobro gledao.

Heh krompi opet na drvima.Nevjerojatno.Izgleda,da si ti kod Hr isto kao naše GG(šumsko gospodarstvo u SLO),koji ima državne SLO šume.Virojatno drva prodavaš.No ok,samo da se ne porežeš.

4000 koštajo tomoti,a to nova serija 800.No a dobri stari TV-ji 30 KS imaju cjeno i do 3500EUR.Kako sam pač ja gledao.Dal toliko i vrijedijo to je odluka kupaca.Samo ak je koji TV zaista malo radijo i pogledaš cjene novih traktora,onda nije opet puno.LP
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 26.09.14 23:39

KM su ako se ne varam konvertibilne marke lol! a KN su kune hehe a stalno u drvima sad nema drugog posla hehe u svakom slučaju ac je premija za tv i novi i stari bilokakav,evo malo slike cjepanja

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 2rgl741

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 11inz4l

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 Zt6bed

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 5pebrt
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 27.09.14 19:44

Da A mi se činilo,da piše KN.A 7000Kun je mlao manje nego 1000eur.Tako izgleda,da je pisalo KM.No nema veze moja greška-idemo dalje.

AC dobar ili ne,ni jednog TV-ja nisam vidio kod 650 radnih sati da osovine ispod volana ovako zujio,kao ova na mojom AC u 1 brzi nizbrdo ,a moj TV star je 36 godina i ne da zvuka transmisija od sebe!!. Laughing Razz .Pa nema veze,jedan majstor kazao je nekom poznaniku,kad ga je taj pitao o problemu na traktoru,da če njegov traktor zujati u mjenjaču,tako dugo,kako dugo bo išao i ga bo imao kod kuče-majke mi-a tako je i bilo.I nikad ni trebao tog traktora zbog zujanja otvarati,pa je odradijo prijeko 4000radnih sati(Štore404).

Debela drva imate tamo-kao kakve prašume hehe.Nimaš šta-pridan si!Lp
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by fireman.peter 27.09.14 22:10

Ljepo stoji motorka na cjepaču, sve na svome mjestu. Daj u temi šumarstvo pokaži i predstavi koja ti je motorka, kako stoji tamo na cjepaču...

A što se AC tiče, dobar je on, puno bolji od TV i puno skuplji od TV.  Wink
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 28.09.14 19:29

Puno skuplji pomeni loša strana heh.I onda trebaš se pitati,dalj je toliko x bolji od TV,ako obadvije oprave isti posao na kraju.No a istina,da se lakše radi sa boljim,samo trebaš se odlučiti,dal želiš za AC toliko više dati nego za TV.

No danas AC opet odradijo nek sitan-maleni posao kod mene.Kompost-biljni ostanki bili so razmrdani oko kupa na daleko i zgurao sam ga na kup sa platojem.Znam da se čete ljutiti,da nema slik,ali bio mi fotkič jako daleko.

No a svima naravno želim,da vam vaše mašine sve dugo vreemena bez oštečenj rade vaše poslove!
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 03.10.14 20:30

Mah peter to ti je neki kinez to vozam okolo ako mi ukradu ili ako negdje lupim da nema štete hehe, a čuj koliko para toliko muzike ja sam stavrno vozio sve ove male traktore sve marke osim holdera ali kako sam bio klinac i praktički jos jesam na bivsem forumu se i nije jako cijenilo moje misljenje ali ja sam sa dobrim razlogom odabro AC mogo sam i slabijeg meni bi poso odradio i tv od 30 ks ali nije to to jbg...evo ovih dana me malo dedo zamjenio ali sam osto vjeran forumu da nabacim koju sliku hehe da nam tema ne ode u zaborav hehe

evo u sub sam malo drva doma dopeljo a zbog neočekivan problema hehe dede je pilio hehe

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 24o0l84

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 Ibmmxd

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 308z2tv





sutra se bere i malčira polje kukuruza pripreme za zimsku toliko od meene za sada hehe


Zadnja promjena: Admin; 05.10.14 13:05; ukupno mijenjano 2 put/a. (Reason for editing : Uređivanje slika)
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

vodnar likes this post

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 03.10.14 21:04

Hehe kod tebe mašina uvijek u pogonu,nema šta!No ja sa platojem vozio 2 bačve od 200litara u dolino.To je bilo sve u ovim danima.Heh kod mene mašine zaista uživaju.A zetor izpred jednog mjeseca nazadnje radijo sa prešom.Vozim samo toliko da se mašina odznutra namaže oljem hehe.Kod mene samo da se zmalcira i saore i gotovo .Izgleda imam mašineriju samo za sakupljanje prašine Neutral
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 04.10.14 21:16

heheh i moj se danas naprašio slike i video Wink



Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 2d2hdg0

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 2u5dvzp

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 3306vdj

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 Hrkfbp


heheh meni je baš teško živit lol!


Zadnja promjena: fireman.peter; 04.10.14 22:45; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Uređivanje slika i linka YT)
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by fireman.peter 04.10.14 22:52

Pozdrav svima
Krompi, dobar ovaj tvoj cirkular. Ide to sigurno brže od motorke. Ja pilim sa motorkom i sve ok samo što se dosta vremena potroši da posložim drva na stol za pilenje. Več sam razmišljal da si napravim neki ovakav cirkular ali opet onda moraš prekopčavati cirkular pa prikolicu pa opet nazad cirkular... ako voziš i piliš sve sa jednom traktorom.

He he  Very Happy vidim da ti je malčiranje malo dugočasno jer ide sporo taj posao ali nije to loše kad obračunavaš satove  Wink

PS
Sve pohvala za slike koje nam šalješ i sa time podržavanje teme.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 05.10.14 0:14

Hehe mene taj cirkular spasi ja malo na motorku pilim,samo kod rusenja odmah pilim na 1m ili 1.10m debel onda ide na cjepac na manje komade i tek onda na cirkular,a do sad nisam imo potrebu imaz i jedno i drugo u isto vrijeeme ali da se skemijat nes hehe puno puno brze nego na pilni daleko ekonomicnije i manje skida drva,imas par videa pa mozes vidit da ide brze nego motorkom hehe bit ce jos slika kad radim nije problem slikat hehe ako ima za koga Wink
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Dubravac 05.10.14 7:36

Krompi lako je tebi kad ti ANTO sam radi svemu si ga naučio i pravo drsiro svaka čast.
Dubravac
Dubravac
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 526
Join date : 22.08.2014
Lokacija : Stolac BIH

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 05.10.14 16:22

Hheh od kad sam vlasnik ove masine ja sam se preporodio svaki poso je barem pola lakši i sjedam sa zadovoljstvom na traktor a ne sa strahom da cu nakon posla dva dana se oporavljat milina,dokaz koliko je dobar traktor je razlika od 7 kila koje sam dobio od kad ga imam heheh nema vise borbe sa traktorom ovaj je stavrno dobro dresiran i poslusa sve gazdu hehe lol!
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 05.10.14 19:50

Zahvaljivam se ti i ja z slike,a da malo te nadirivam-imaš jako veliko polje kukuruz hehe.No sada nije to bitno-zajebancija.

Ni idmo do mašinerije:e nešto nije ok sa malcerjem.Ovaj malcer pušta prevelike djelove kukuruznih biljnih ostanaka.Imaš isti broj okretaja kao ja sa zetorom,a Zetor sigurno ide brže po redu i malcira točnije.Predpostavljam,da nemaš ti ovog stražnog boljcna iza malcera.Taj ima funkciji i da ne prebrzo odleti mleveeni material iz kučišča malcera.Tako malcer ponovno zahvati več zamleveni material izpred bolcna i ponovo ga zamelje.No kad bi radio zaista sa 540 okretaji onda mogao bi iti i brže,jer vidim,pa da paziš na mašino i ne teraš ga više neg 1600 okrtaja.No 540 ima jih kod 1900 ili 2000 okretaji radilice(čini mi se-mogu pronači podatak u katalogu).Tak ose vrti osovina malcera presporo+toga da nije straga bolcna.

Hval za tvoj neumoran trud kod pisanja postova.No-piši kad imaš vremena-ne trebaš se žuriti.Čemo počakat-bez brige.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by darko123 06.10.14 16:25

Krumpironja bas ti dobar ovaj Antonio Carraro prava zvijer Very Happy
darko123
darko123
član
član

Broj postova : 274
Join date : 03.06.2014
Age : 25
Lokacija : MOKRO CRNA GORA

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Admin 06.10.14 21:23

Pozdrav

Evo slike starog Antonio Carraro Tigrone 720, pločica sa motora po njoj se nađu podaci o motoru i dimenzije guma.


Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 Fabbrica-motori

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 20141006161921

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 20141006161911

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 20141006161604

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 20141006161536

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 20141006161544

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 06.10.14 22:02

Isto ko i Ferari je AC ugrađivao ove rugerini motore izgleda.Fiksan model vidim,mehanički upravljač.Zanimivo bilo bi znati,kakav je to bio mjenjač.Zanimive su mi gume 9,5/20".Dober izbor. I to na modelu 25ks.Takve bi trebalo radit i na tVje 30ks.Normalno,da bi trebal biti zglob produžen,da bi to moglo funkcionirat.LP
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 06.10.14 22:19

Je je pisem kad stignem hehe malčer ima dosta tupe noževe treba lezajeve promjenit od rotora a i male okretaje iima jer ac ima samo 540 inače vrti na 2000 motora a veličina kuruze nije ni bitna jer se oralo danas sve je islo u brazdu heheh i nesto se malo jos malčiraloo pred oranje...admine jesi vozio taj ac napravi đir pa reci dojmove hehe

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 2l9kxmw

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 K97t6g

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 Egvklz

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 2i7l6jl

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 24zbvki


Zadnja promjena: fireman.peter; 06.10.14 22:30; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : uređivanje slika)
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 9 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 33. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 33  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.