Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaš prijedlog za poboljšanje Foruma

3 posters

Go down

Vaš prijedlog za poboljšanje Foruma Empty Vaš prijedlog za poboljšanje Foruma

Postaj by Admin 31.12.15 1:20

Pozdrav

Ako imate konstruktivni  prijedlog   za ponuditi  koji se odnosi na   poboljšanje  Foruma  www.agro.forumhr.com    ne ustručavajte ga se ponuditi,  velika većina naših promjena dolazi  iz dosadašnjih iskustava kao i iz prijedloga članova/korisnika Foruma wwww.agro.forumhr.com   Prije nego što objavite svoj prijedlog, molimo pažljivo    izvršite pretraživanje na Forumu www.agro.forumhr.com  kako bi bili sigurni da  vaš prijedlog još ne postoji.

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Vaš prijedlog za poboljšanje Foruma Empty Re: Vaš prijedlog za poboljšanje Foruma

Postaj by reider 1 04.01.16 19:26

Zdravo Admin!
Imao bi ja nekvi predlog poboljšanja. Zove se-obrojenje svakog posta zasebe. Zašto?
Kad pišemo u nekvoj temi, znaš sam, da se uvijek dođe do "uspoređivanj" između strojeva, koje uticajo na izhajanje sa teme, na kome teče debata. Eto, sad mi negdje pronađemo več napisani stari post na nekoj drugoj temi, i mi bi tad htijeli napraviti vez do njega, da se ne piše ponovo isto, il kopira, pa se to ne može, jer se vez može napraviti samo do kompletne stranice, gdje lježi taj post.
Taj koj čita post sa vezom, klikne ga sada, i vez ga vodi do kompletne stranice, pa treba on tražiti cijeli vek, koj post si želijo ti omeniti u onoj prije brani temi...
Kompletan post za usporedbo sad šteta je kopirati u neodgovarajočo temo, jer se prlja tema i postaje "nepregledna".
Kao zlatni primer ovog, što sam ti sad pričao, je ona moja vez sa teme Ac , na temo Goldonija. Kako bi mogao ti to komentirati, ili dati kakav nasvet??
Kopirani dijo posta, koj ima vez, na odgovarajučo temo u temi AC!. U tome primeru, bi ja samo stavijo vez do posameznog posta u temi Goldoni:
"
Ivan, odgovor za proširavanje Goldoni dao sam u njegovo Goldoni temo.
https://agro.forumhr.com/t507-goldoni-star#10417
"

I još ovo:
Bilo je dodavanje- opis mog okretača, takozvanog paoka u temi "sakupljači". Prikeljijo sam ga tamo, jer tema "okretači" ne postoji. Dal bi imelo to smisao, da se napravi u temi "traktorski priključci" nova tema "okretači", il se samo promijeni ime teme "sakupljači" u "sakupljači i okretači".
Predlog sam podao i u tom postu, gdje je opis okretača, a ga možda nisi pronašao il zaboravijo.
U koliko se ti to čini nesmisao, i meni ne smeta, ak ostaje kako je. JA ga budem našao. Al drugi teže.

LP!
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Vaš prijedlog za poboljšanje Foruma Empty Re: Vaš prijedlog za poboljšanje Foruma

Postaj by iwanho 1 01.08.16 18:18

Predlažem u forumu "Malčeri" podjelu na samo dvije vrste umjesto dosadašnjih 14:
1. Malčeri s vodoravnim vratilom,
2. Malčeri s vertikalnim vratilom.

O samim nazivima tema nisam razmišljal. Bitno je samo da su svima razumljivi.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Vaš prijedlog za poboljšanje Foruma Empty Re: Vaš prijedlog za poboljšanje Foruma

Postaj by Admin 20.08.16 0:26


_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Vaš prijedlog za poboljšanje Foruma Empty Re: Vaš prijedlog za poboljšanje Foruma

Postaj by reider 1 26.11.16 13:03

NA forumu zapazijo sam, da inače može se popravljati svoje napisane poste, ali samo stare jedan dan. Volijo bi barem 3 dana, ili najbolje točno tedan dana. Sva se dogodi, da na brzino nešto napišejo, a žuri ti se, pa drugi dan to čitaš, a živa je napisana katastrofa od pravopisa. Upravo gledam svoj post od jučer, pa ima griješke, i volijo bi to popraviti. Ne, da bi se što slagao, pa da sad popravim, več pravopis hehe.

Vijerujem, da svi forumi nemajo istih mogučnosti, a ja uzimam stvar uvijek kakva je, a predlog ništa ne košta. U svakom primeru uvijek davam svobodno odluko Adminom il Moderatorom, i neču se umešavati u tuđe posle. LP
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Vaš prijedlog za poboljšanje Foruma Empty Re: Vaš prijedlog za poboljšanje Foruma

Postaj by Admin 30.11.16 21:06

Pozdrav

Za sada ovako kako je. Možemo i  ovako, koristimo   tipku Preview pokazati će nam se post  kako će  izgledati kad ga  pošaljemo  u stvarnosti,   sve  dok post još nije poslan može se sve korigirati i modelirati, opet klik Preview  kontroliramo post ako zadovoljava  pošaljemo  post,  ako ne zadovoljava popravljamo  i opet Preview.  Ili popravak u vremenskom roku kojeg ima puno.

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Vaš prijedlog za poboljšanje Foruma Empty Re: Vaš prijedlog za poboljšanje Foruma

Postaj by reider 1 30.11.16 21:18

PA naravno ide i tako. 1 dan vrijemena popravka inače dovoljan je. A ponekad nazad, kad čitaš, jednostavno nešto nađeš naopakog. No koje slovo, ak je naopako, svi virojatno znaju, što je ko htijo kazati, pa se niko ne ljuti, onda je sve dobro. LP!
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Vaš prijedlog za poboljšanje Foruma Empty Re: Vaš prijedlog za poboljšanje Foruma

Postaj by Admin 30.11.16 21:42

Pozdrav

Nema ljutnje svi se znamo. Greške se uvijek dogode, kaže se tko radi taj i pogriješi, ljudski je pogriješiti. Cool Neutral

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Vaš prijedlog za poboljšanje Foruma Empty Re: Vaš prijedlog za poboljšanje Foruma

Postaj by reider 1 30.11.16 21:54

Ak smo upravo kod griješenja. Danas čitao nek pregovor-reklo, pa možda ni nema veze sa tim, al želim, da ga čuješ: Mudrost do nas dođe preko izkustva, al izkustva preko naše gluposti. Wink
Ajd čitamo se.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Vaš prijedlog za poboljšanje Foruma Empty Re: Vaš prijedlog za poboljšanje Foruma

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.