Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Okretači-sakupljači sijena opća tema

3 posters

Go down

Okretači-sakupljači sijena opća tema Empty Okretači-sakupljači sijena opća tema

Postaj by reider 1 11.12.15 14:19

Kod mene upotrebiva se za naše male traktorčiče okretač neznanog proizvođača sa Italije ovaj sa slike izpod. Izza njega ljevo vidi se šina iz "U"profila doslonjena na zid, koji služi, da se može taj klasičan-običan okretač prikačiti na TV serije sa jednotočkovnim prihvatom. Ak ga upotrebivate na TV-ju treba vam obavezno inverzija, al još bolje specijalna inverzija omijera 2:1 ,koja žao nije za kupiti, pa si jo treba izraditi kod kuče.

Okretač mo meni jako je dobro napraveni. Nije težak i ima okretne kotače, što je obaveza, da možeš okretati i u ovinek okolo. Radi bezprekorno sve ove godine bez oštečenja. Ja ga kupijo tada novog uz kardan za TV 826, sigurno prije cca 18 godinama! Očuvan je jer i malo radi. Sve na njemu je original, samo sam mu demontirao sigurnostne arnije, jer su mogli kod zatvorene opcije satrati blatobrane i lampe straga, a otvoreni su udarali svuda. Namiješteni jesu zbog sigurnosti,da ne udariš u drevo ili zahvati čovijeka, koj bi bijo u radnom krugu okretača. Tih na slici nema viđenih.

Okretači-sakupljači sijena opća tema Obracalnik

Okretači-sakupljači sijena opća tema Obracalnik-in-plug

Okretači-sakupljači sijena opća tema Fotografija-0006
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Okretači-sakupljači sijena opća tema Empty Re: Okretači-sakupljači sijena opća tema

Postaj by Admin 13.12.15 3:14

Pozdrav

Ima  kakva naljepnica bar nešto  sa kakvim podacima da se progugla i pokuša promaći  proizvođač okretača sijena, otvoriće se   tema..

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Okretači-sakupljači sijena opća tema Empty Re: Okretači-sakupljači sijena opća tema

Postaj by reider 1 13.12.15 17:28

Pozdrav Admin! Možda sam naopako počeo sa temom!
Ne postoji tema o "okretačima", samo sakupljačima. Zato bi ti priporuko dao, da se u rubriki traktorski priključci, pored sakupljača sijena i drugih priključaka otvori i okretači sijena, ili barem promijeni ime sakupljači sijena u sakupljači i okretači!!! TAko je moje mišlenje!
Što se tiče mog okretača, na njemu jesu naljepnice da. 3 komada. Ploščic nema. A to so naljepnice upr jedna za uputstva i pažnja  tekom radova, druga ti je uvoznik za SLO, što je bila tada nekva "BILJKA DOO", a treča je FCR 81...
To je sve što se o njemu zna. Sam bog zna, od kuda su to privukli. Mogu samo kazati, da je dobar, osim mogao bi imati i gibljive doljnje prihvate  za dolnje hidravlične ruke. No mogao bi i ja to napraviti, ali ide i tako sve godine, pa za sada neču...
Nije imao ni svornjaka navarenih na obadvih stranima nosača i se vidi, da je zavaren prihvat, jer sam za TV 826 imao to preokrenuto zavareno. Male ima TV ruke, pa sam ga kačijo na unutaršnji strani!

Evo Admin-tražim po netu! Ovo sam pronašao-bračo od mog okretača, za kojeg kažem, da je pao iz lune heh
http://www.lovison.it/42-fienagione-attrezzi-per-trattore?p=2
Evo ga:
http://www.fcrfancelli.it/index.php?option=com_content&task=view&id=23&Itemid=6
Je taljan, ima 160 kg i radni zahvat 240cm. Znači FCR jeste firma iz Padove! Okretač košta novi oko 1800E.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Okretači-sakupljači sijena opća tema Empty Okretač-sakupljač sijena za Tomo Vinković

Postaj by tony5 17.02.16 23:12

Okretač-sakupljač sijena za Tomo Vinković nepoznati proizvođač.

Okretači-sakupljači sijena opća tema A5ab0c465814680
tony5
tony5
član
član

Broj postova : 286
Join date : 06.01.2014

[Vrh] Go down

Okretači-sakupljači sijena opća tema Empty Re: Okretači-sakupljači sijena opća tema

Postaj by Admin 01.03.16 22:12

Pozdrav

Evo ga i zadnji kraj.

Okretači-sakupljači sijena opća tema 12301610

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Okretači-sakupljači sijena opća tema Empty Re: Okretači-sakupljači sijena opća tema

Postaj by reider 1 10.04.16 20:40

Prezentirati bi vam želijo još jedan okretač-sakupljač sijena za nas malene poljoprivrednike, kojeg sam zaslijedijo u sajmu u Komendi SLO ovog mijeseca. Takozvani BORI, koje ime nosijo je i prije nešto godina i traktor sklopljen u SLO. A više se ne proizvaja taj traktor. Ak dam ocijeno na oči, izgleda mi taj okretač kopija-licenca starog SIP Favorita, al i on je licence Potinger. Mogu kazati, da imam taj Sip Favorit ja kod kuče i taj okretač liči potpuno na njega. Ovi Favoriti valjali su za jedne najboljih, ak ne i najbolje "vile" kod Sipa, i ni malo ne sumnjam, da se onaj BORI ne bi dobo ponašao.

Okretači-sakupljači sijena opća tema Fotografija-0016

Okretači-sakupljači sijena opća tema Fotografija-0017

Na kraju i naljepnica tvornice. Sijetim se i nekve cijene, al nisam siguran, ak pripada ovom okretaču, pa neču kazati. Nije bila jako velika, a mogao bi ovaj okretač priporučiti bilo kome. Imam povijerenje u njega.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Okretači-sakupljači sijena opća tema Empty Re: Okretači-sakupljači sijena opća tema

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.