Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tomo Vinković 700 serija opća tema

+30
mbkrhr
DAMIR
tale_123
Sasazagi
isalopek
Karl
hare_a
velikivuk
d3enis
serafian
sokol
TV-319k-vlado
vica022
grabrovec
Tomo Vinković Požega
tony5
bajki
mbutala
Dubravac
reider 1
tomo522
ssucur
Krumpironja
darko123
iwanho 1
tomotraktor
fireman.peter
TomoVinkovic420
strojar1000
Admin
34 posters

Stranica 9 / 25. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 25  Next

Go down

Tomo Vinković 700 serija opća tema - Page 9 Empty Re: Tomo Vinković 700 serija opća tema

Postaj by fireman.peter 23.09.15 19:43

Par slika od prek jučer.

Tomo Vinković 700 serija opća tema - Page 9 10qz2wx

Tomo Vinković 700 serija opća tema - Page 9 K19bgi
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 700 serija opća tema - Page 9 Empty Re: Tomo Vinković 700 serija opća tema

Postaj by Admin 24.09.15 1:25

Pozdrav

Nešto će se graditi, i fotografije lijepe naravno.

Srdačan pozdrav

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 700 serija opća tema - Page 9 Empty Re: Tomo Vinković 700 serija opća tema

Postaj by Krumpironja 24.09.15 4:28

Tv lijep ko i uvijek hehe vozi on to bez pol muke, bas sad gledam da bi sebi moro ugradit jednj rotirku ko sta ti imas neku vecer bi mi dobro dosla heh al ti ne smeta tu di stoji kad vrti?
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 700 serija opća tema - Page 9 Empty Re: Tomo Vinković 700 serija opća tema

Postaj by fireman.peter 24.09.15 20:38

Hvala obojici na pohvali.
Admin. Ova tura je bila za susjeda koji će graditi neku kućicu na vrtu za orudje.

Krompi, ne smeta mi ništa. A ima ona više pozicija gdje može stojati, na nekih 5 ili čak više, neznam sad točno koliko rupa sam izbušio. Te rupice na nosaču određuju gdje možeš zakačiti pa da tamo stoji.

Na sliki ispod je prikazana pozicija lampe kad ju pospremin sasvim unutra pa da nije izložena kojim mogućim udarcima grana ili bilo čega drugoga.

Tomo Vinković 700 serija opća tema - Page 9 18485553

Pozicija sasvim na vanjskoj strani, kod upotrebe.

Tomo Vinković 700 serija opća tema - Page 9 18485557

Još jedna slika od blizu.
Tomo Vinković 700 serija opća tema - Page 9 18543473

Tu na zadnjoj sliki se vidi dugme sa kojim se zaskoči pozicija lampe. Dugme se zaskoči u rupicu na nosaču - krugu u sredini. Kolko ima rupica u njemu, toliko ima pozicija. Ovo sam napravio jako jednostavno i super funkcionira.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 700 serija opća tema - Page 9 Empty Re: Tomo Vinković 700 serija opća tema

Postaj by iwanho 1 24.09.15 21:44

Petre,
vidi se da, kad nešto radiš, stvarno vodiš brigu o svim aspektima upotrebe. I još k tome jako elegantno riješeno, tako da se položaj promijeni u trenu.  Baš si king za inovacije.  Idea cheers

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 700 serija opća tema - Page 9 Empty Re: Tomo Vinković 700 serija opća tema

Postaj by fireman.peter 25.09.15 9:21

Da Iwanho, jako jednostavno rješenje i najčešće su ta i najbolja.  Kod lampe je još konektor na kablu a drži ju magnet na svojoj poziciji tako da se to sve brzo skine ako treba što popraviti, npr. promeniti žarulju.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 700 serija opća tema - Page 9 Empty Re: Tomo Vinković 700 serija opća tema

Postaj by reider 1 25.09.15 20:03

Malo kasnim sa pratnjo teme,al sve u svom vrijemenu.

Čupanje direkt na sajlo nije najbolj priporočljivo.Kao uvijek posznajem u svom životu priče ljudi,kako su uništili traktor sa time.Štoreta u primer osovino od kvačila do mijenjača neko ripne pojelo,druga priča,koje se njviše živo sijetim je kako neko satrao Same solaris 60 vočarskog u garancijski dobi.
Htijo sam samo omeniti primere,jer se poderaju bez problema dosta snažniji traktori kamoli se ne bi Tv.I znati se treba,da traktor NIJE rađen za takve posle.Za to je bager.Vitlo je druga priča,al je opet to uzeto pod pitanje,jer vitlo ima mogučnost razpoloviti traktor.Čuo sam priče šumara,kad vezali prednji kraj na eno drevo,pa vitlom cimali,pa "škloc"i kraj priče.

Novemu članu,koj želi takav traktorčič imati-"strpljenje je hči modrosti".Nekad bude-vijeruj.Sijetim se dana izpred 20 godina,kad sam pare koje dobijo za školo sve sakupljao,štedijo i na kraju prije svojih 20 godina kupijo paok okretač sijena i kardan za prikačiti pored TV 826.I onda naposlijed svake nešto godina još kakav stroj.Tako bude i kod tebe.I još to-bolje sačekaj koju godino više,štedi i kupi nešto boljeg,al ne nešto na brzino,da ne požališ.Ak bi kupovao ja ponovo,malo bi imao više strpljenja kao sam tad imao.Ak ode jedan,dođe 10 drugih-ne brini.isto ko pri ženah hehe.

Možda Krompi misli,da ti lampa Peter ne sije u oči?..Može se napraviti limena zaštita u tisto smer,gdje su ti oči.Kod takvog načina po moje dobro je riješenje,jer je na dobro vidnok mijestu,super 5,samo treba paziti,da je na dovoljnoj višini,da kad je okrenuta unutra,da veliki vozač vozeč po grbavoj cesti si zbog ljuljanja traktora ne satre glave.Sijetim se vožnje Štoretom i zapao u rupo tvrdo pumpanim gumama.Zamalo ,da nisam glavom izbijo prozora sa strane.A to mi se događalo višeputa kod TV 826 i kabinom kod oranja i vlake pirat I još ožji ko je traktor više mrda ljevo desno te na sijedalu.

Da lampice -rotirke imajo dobro napraveno za demontiranje-popustiš šelno na nosaču i izčupaš utičnico kabla i je to to.

Dobro je naložen pilenimi drvami voz zaista!,al da je drevo još mokro,onda je to još uskoro jedanput veča teža.Sijetim se vožnje isto vozom i čini mi se oko 3 kubika mokre smreke sa TV 418 od pile kod kuče,preko brda do kuče.Ni ne želim komentirati.I bez kočenja naravno.Nikad više.A da napomenim,kakve su kočnice i na tom traktoru.Ak bi izbacilo iz brzine pale neču ni pomisliti.Čista glupost.A da napomenim,da u šupi stajao Zetor,pa bilo nešto mu prikačeno i nisam htijo odkačiti.Onda sam posslušao i od domačih ljudi,da sam glup i da želim sve uništiti.

Ivanhoo malo je mudrovao i išao do skrajnosti hehe.Kakvog bi on napraivjo TV-ja.Al ja još uvijek kažem,da najviše zamijerim ja tvornici do groblja zašto se nije radilo dvih modela TV-ja svih serij-zglob i fiksan!+neovisno osovino kardanskog vratila od reduktora traktora.Ovi majstori ni sanjajo ne koliko posla jim je ušlo kroz prste samo zbog toga,jer su sijedeli na starih "lovorikah"-uspehih i radili,što je njim bilo ok al ne kupcu.Ponekvi daleko i blizu kod mene okolo su pljuli po zglobih,al kad bi imali fiksne siguran sam,da bi koji još opet kupijo TV.Samo to dvoje da bi napravili,bijo bi preporod.Al historije ne može se promijenjivati-je što je.Kraj priče :|I vijerujem,da kome več počinje setati ove debate i mudrovanja,što bi iblo ,ako bi,ali če bi ovo,i ono..al uvijek me netko izazove riječima pa kažem svoj pogled na stvar.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 700 serija opća tema - Page 9 Empty Re: Tomo Vinković 700 serija opća tema

Postaj by fireman.peter 27.09.15 20:40

Oko čupanja sa traktorom vjerovatno si mislio na mene pošto je moj traktor na sliki sa izčupanim drvetom ali moram ti napomeniti da se to radilo vitlom a ne traktorom. S njim možeš cimati, ljuljati, čupati kolko te volja bez štete jer je vitlo tako napravljeno  da nema štete. Sve ok. Cimanje traktorom kako ti kažeš može biti stetno, istina.

Za rotirku nema problem ne sija u oči jer ona stoji malo iza cjevi kad ju otvoriš vani a i stoji ona iza vozača. A moglo bi se i taj lim staviti koji si rekao ako bi nekome svejedno smetalo pošto je blizu vozača. To bi bilo sasvim dobro rješenje jer se tako i na vatrogasnim vozilima uradi ako smeta,  znači preizkušeno rješenje. Inače taj se problem većinom pojavi ponoći.
Što se tiče pozicije i udaranja vozača u lampu, nije mi se to nikad desilojer je dosta mjesta i nema tog problema. A možeš ju stavi, okrenuti na koju drugu poziciju,  npr. da stoji ispred cjevi ili na vanjskoj strani samo što onda nije tolko dobro zaštićena. Ostaje i opcija da se skine jer ju drži samo magnet, otkopčaš kabel...
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 700 serija opća tema - Page 9 Empty Re: Tomo Vinković 700 serija opća tema

Postaj by reider 1 27.09.15 23:43

Nisam mislijo Petra,jer mi kod susreta kazao pričo oko čupanja ove dreve-govorim splošno,al svak od nas uskoro je kada to prakticirao.
Da rotirka je dosta izza glave-ni opasnosti kod tebe,al napomenjam druge,ak idedu nešto takvo namontirati.Lp
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 700 serija opća tema - Page 9 Empty Re: Tomo Vinković 700 serija opća tema

Postaj by fireman.peter 27.09.15 23:48

Istina, svako je to cimanje već prakticirao pa tako i ja.
Vukao sam žicu od 6mm koja je bila savijenau krug. Ta se onda odvije i povuče sa traktorom da se poravna i onda nasječe na šipke. Te sam onda koristio kod betonaže.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 700 serija opća tema - Page 9 Empty Re: Tomo Vinković 700 serija opća tema

Postaj by reider 1 28.09.15 0:07

da i odkači se ona i udari te preko leđa i u glavo:(Ne sviđa se mi ni to.Al čuo sam,da se to prije često radilo,kad nije bilo još za dobiti ravnih šipk čelika za betonažo.Pogotovo traktor bez kabine kao je TV je opasan za to i pored toga jak onizko sijedi vozač.

Zna ko na pamet,koliko su bile original duge doljnje ruke hidravlike od TV 730 plavoga?Ne treba tražiti svuda,samo ak ko na pamet zna.Lp
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 700 serija opća tema - Page 9 Empty Re: Tomo Vinković 700 serija opća tema

Postaj by Tomo Vinković Požega 28.09.15 5:44

I ja sam vukao žicu šesticu. Ne radi se to jakim cukanjem kako kad čupaš stablo nego laganim cimanjem, nema tu neke opasnosti.
Tomo Vinković Požega
Tomo Vinković Požega
član
član

Broj postova : 464
Join date : 12.03.2015
Age : 41

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 700 serija opća tema - Page 9 Empty Re: Tomo Vinković 700 serija opća tema

Postaj by iwanho 1 28.09.15 13:43

Ravnal sam ja na taj način osmicu i desetku, ali niz brijeg. S druge strane oko drveta i dobro namotano oko šipke. Ako je dovoljno velika dužina, nema opasnosti. Prije se znala isčupati kod traktora jer tu nisam tak jako smotal.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 700 serija opća tema - Page 9 Empty Re: Tomo Vinković 700 serija opća tema

Postaj by fireman.peter 28.09.15 21:02

Isto sam ja to povukao niz brijeg. Žicu nisam vezal nego sam imao dve čelične ploče a kroz njih izbušene rupe raznih dimenzija za razne dimenzije žice.  Žicu onda staviš kroz rupu i zakriviš saviješ u slovo Z. Te ploče si onda kroz velike rupe vezao jednu lancem oko drveta drugu si stavio na priključak traktora  i idemo. Žicu  onda potegneš da se našpana i još malo povučeš da se čak  malo potegne i (zanemarljivo )stanji. Tako je onda sigurno ravna.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 700 serija opća tema - Page 9 Empty Re: Tomo Vinković 700 serija opća tema

Postaj by mbutala 01.10.15 23:40


Zdravo svima!

Več me dugo nije bilo na forumu, nije bilo vremene ni potrebe. A sad ima svega. Naš tome 732 je počeo dimiti plavo i malo trošiti ulje. Nije baš kritično, al nije ni uredu. Zanima me šta se u ovim slučajima mjenja/popravi, koliko to košta (ocjena). Traktor još uvijek pali na zub i kod frezanja mu ne fali snage. On to pomalo dimi i u štan gasu, a kad ga opteriš malo više podimi, crnog dima ima tudi ali me ne zabrinjava tako.
mbutala
mbutala
član
član

Broj postova : 44
Join date : 13.05.2015
Lokacija : Črnomelj SLO

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 700 serija opća tema - Page 9 Empty Re: Tomo Vinković 700 serija opća tema

Postaj by Admin 08.10.15 16:41

Pozdrav

Ako mu ne fali snage, pali na zub znači nije kompresija, no to se može provjeriti tako da mu se izmjeri kompresija u cilindrima i odgovor je tu točan i pouzdan, u radioničkim priručnicima ima podatak kolika mu je kompresija,  nije skupo, brzo gotovo, svaki mehaničar tu spravicu ima, možemo to kod kuće i sami napraviti, izmjeriti kompresiju motora..

To što troši ulje probaj promijeniti marku motornoga  ulja najprije,  savjetujem ti da kupiš ulje od INA super 5. www.mb-maziva.hr/ina pakovanje po 10. litara manje nema, postoji i super 3. nemoj to to je malo prerije tko ulje.

Mnoga motorna ulja danas se ponovo prerađuju uz kemijske dodatke i stavljaju na tržište, cijena im je vrlo povoljna i vrlo pristupačna  pa se hita za njima no nisu za poljoprivredne strojeve.

Prerijetka su nisu postojana na radne i visoke temperature motora, dolazi do trošenja istih jer ne podnose navedeno ovo naprijed  pa sumnja odmah prijeđe na motor.

Prvo ideš sa provjerom kompresije motora jeftino i brzo gotovo pouzdan  i točan podatak.

Promijeniš marku motornoga ulja ( gušće )

Dali na odušak motora traktor dimi,  to jest ne dimi se nego se pari, ali narod kaže da motor  dimi na odušak, dim ide na auspuh van,  slini  li crno oko oduška.

Crni dim višak dizela u cilindrima, PVP previše dozira dizela u cilindre, potrebno podesiti količinu ubrizgavanja dizela, jednostavno rečeno servis PVP.

Dimiti crno mora dok ne postigne zadane okretaje, kad to postigne dima  ne smije biti, prvo vidi kompresiju i riješio si velik posao.

Srdačan pozdrav

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 700 serija opća tema - Page 9 Empty Re: Tomo Vinković 700 serija opća tema

Postaj by reider 1 08.10.15 18:27

Da pogledaj kompresijo.Ja imao probleme sa motorom Rugerini 26 ks.Nakon dugih debat slučajno je mehaničar sa rukom pokušao na remenici zagnati naokolo u pravo smijer vrtnje taj motor,al vidi vraga,na jednom cilindru zaokrenulo se na prazno,al na drugome jedva da zaokrenuo.
Jer isto imaš dvoklipca, pokušaj,dal imaju na obadvije cilindra isto kompresije.I biti mora takva ,da trebaš sa ozbiljno snago preiti gornjo mrtvo točko u kompresijonem taktu.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 700 serija opća tema - Page 9 Empty Re: Tomo Vinković 700 serija opća tema

Postaj by Tomo Vinković Požega 08.10.15 23:16

Na kojem mjestu je najbolje staviti lanac/sajlu koja drži haubu kad se otvori na seriji 7xx, a da lanac/sajla ne zapinje za remenicu motora kad je hauba spuštena?
Tomo Vinković Požega
Tomo Vinković Požega
član
član

Broj postova : 464
Join date : 12.03.2015
Age : 41

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 700 serija opća tema - Page 9 Empty Re: Tomo Vinković 700 serija opća tema

Postaj by mbutala 08.10.15 23:29

Hvala vama dvojica na odgovoru, dosta ste mi pomogli. Unutra znam da je ulje 15w40 ali ne znam koje firme. Traktor smo kupili sredi ove godine, i zato još nismo mjenjali ulja. Sutra ide tata u veliko kladušu u bosno, pa če malo pogledati koliko koštajo djelovi tamo (klip, cilinder, klipni prsteni, vodila ventila, nove gume). Pa da vidimo al se isplati kupit tamo. Sredit moramo ovo do zime. Nije nujno traktor neče zmog toga crknit, ali nije tako ko bi moralo bit. Kad sredimo objavit ču rezultate, hvala.
mbutala
mbutala
član
član

Broj postova : 44
Join date : 13.05.2015
Lokacija : Črnomelj SLO

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 700 serija opća tema - Page 9 Empty Re: Tomo Vinković 700 serija opća tema

Postaj by reider 1 09.10.15 13:20

No neznam baš,al ak če ti pomogniti bilo što,bih ti poslikal kod malenog TV-ja.No ak nečeš dobiti pametnijeg odgovora onda kaži.Sam omoram kaazti,da nije ni kod mene najbolje riješeno,jer lančič drlja negdje po limu,kad je malo veči gas.Ne zaglavlja nigdje ,ali drlja.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 700 serija opća tema - Page 9 Empty Re: Tomo Vinković 700 serija opća tema

Postaj by Tomo Vinković Požega 09.10.15 14:38

Nemoj slikat malenog, imam na očevom i starčevom malom TV, ali ne odgovara mi na istom mjestu. Stavljao sam nekakav lančić koji kad dignem haubu priđe preblizu remenici radilice/ventilatora/alternatora. Jednom prilikom je uletio pod remen pa sam ga otad skinuo.
Tomo Vinković Požega
Tomo Vinković Požega
član
član

Broj postova : 464
Join date : 12.03.2015
Age : 41

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 700 serija opća tema - Page 9 Empty Re: Tomo Vinković 700 serija opća tema

Postaj by mbutala 09.10.15 15:17

Zdravo Požega, mi imamo 732 i imamo lančič stavljen skrajno ljevo, prišrafan je na neko kučište izpod filtera zraka, na jedan šrauf, pa još nikada ni došao ni blizu. Sutra ču ti poslikat pa ču ti stavit slike ak do tada ne nađeš več rješenja.
mbutala
mbutala
član
član

Broj postova : 44
Join date : 13.05.2015
Lokacija : Črnomelj SLO

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 700 serija opća tema - Page 9 Empty Re: Tomo Vinković 700 serija opća tema

Postaj by ssucur 09.10.15 16:20

Moj TV731 je imao lanac na pompi zavrnut.
Tomo Vinković 700 serija opća tema - Page 9 19119987
ssucur
ssucur
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 547
Join date : 14.01.2014
Age : 65
Lokacija : Slo-Ljubljana BiH-Ljeb

http://www.mojalbum.com/ssucur

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 700 serija opća tema - Page 9 Empty Re: Tomo Vinković 700 serija opća tema

Postaj by mbutala 14.10.15 20:47

Zdravo! Zanima me samo tako malo, zašto tomo vinkoviči nemaju blokade zadnjeg diferencijala? Na vremena bi stvarno trebala. Jel tko ovo uradio kod kuče, jeli sploh moguče ovo uradit doma?
mbutala
mbutala
član
član

Broj postova : 44
Join date : 13.05.2015
Lokacija : Črnomelj SLO

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 700 serija opća tema - Page 9 Empty Re: Tomo Vinković 700 serija opća tema

Postaj by ssucur 14.10.15 21:50

Zato da ne pukne nešto ako slučajno zaboraviš blokadu kad motaš, a zašto bi trebala blokada i zadnjih.?
ssucur
ssucur
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 547
Join date : 14.01.2014
Age : 65
Lokacija : Slo-Ljubljana BiH-Ljeb

http://www.mojalbum.com/ssucur

[Vrh] Go down

Tomo Vinković 700 serija opća tema - Page 9 Empty Re: Tomo Vinković 700 serija opća tema

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 9 / 25. Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 17 ... 25  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.