Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cirkulari za drva

2 posters

Go down

Cirkulari za drva  Empty Re: Cirkulari za drva

Postaj by reider 1 18.11.15 19:11

Popravak cirkolarke-pile. Zamijena ležajev. Jer su bila kučišča ležajev napravena kod kuče od strani radnika ove pile, događalo se je,da su svakih par godina otkazali ležaji, jer jih španalo zbog neravnine,gdje su bili privijačeni. No sad se stavili lageri FAG sa prilagađenjem.Slike kažu sve, nije treba obijašnjavat, što mislim. Trebalo je bilo odpiliti stare vijke, koji su bili navareni na šasijo pile. Jer nemaju međusobne prave distance, pa ovi lageri ne pašu gore i bili pored toga prekratki. Zato trebalo prebušiti cijev od najmanje 2 cole, koje stvarajo kruto šasijo pile.

No kad nabijal na osovino remenico, nisam vidijo, da je gusana. Zato nisam stavijo drvenog dijela izpred čekiča. I vidite sra...Dijel odletijo. Imao sam bakerni čekič,al nista nije pomognilo. Puknulo je. Potražijo elektrodo za gus, pa zavarijo zraven naazd i stavijo ponovo gore.

Jer je bila plošča gdje se stavi drva premala, se dešavalo, da je uvijek nešto padal oan reemn i taj izpadao iz reemnice. Pa postojila je mogučnost, da koj prst dobije izpod reemna. AP sam zavarijo 80mm širok lim, da se temu izbjegnem. Neka sigurnost treba da bude. I stariji sam, više dajem na sigurnost. Al toga nije nikad previše.

No za radove u šumi, pa isto za rad sa cirkolarom kupijo sam nekvo povoljno kacigo za u šumo. Imam namen raditi sa njo i na cirkolaru,jer sam slušao pričo moje none, koja kaazla, da neko dobijo jaki proti udar pilene drve u glavo, i do kraja života bijo moten. No vizir kacige nije tako tvrd, da bi zautavijo u potpunosti drvo, al smanji udar za pola postova. Pored toga ima muvijek problem padanja pilovine za leđa između radova.PA bi možda mogla cerada izza kacige to zadržati. No budem pokušao jedanput to , da vidim. Zaista me zanima.

url=http://shrani.si/?1J/Qo/9J839Qd/fotografija-0001.jpg]Cirkulari za drva  Fotografija-0001[/url]

Cirkulari za drva  Fotografija-0005

Cirkulari za drva  Fotografija-0006
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Cirkulari za drva  Empty Re: Cirkulari za drva

Postaj by Admin 17.05.16 15:20

Pozdrav

Cirkular na elektro pogon fotke od prijatelja iz sela Pecko grad Glina Sisačko moslavačka županija.

Cirkulari za drva  61610

Cirkulari za drva  62210

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Cirkulari za drva  Empty Re: Cirkulari za drva

Postaj by Admin 06.12.22 22:42

Cirkular  za drva  za traktor  Tomo  Vinković  ili Pasquali  prihvat ili kopčanje na četiri brezon vijka..

Cirkulari za drva  44828333ks

Cirkulari za drva  44828334db

Cirkulari za drva  44828335ck

Cirkulari za drva  44828336bo

Cirkulari za drva  44828337ep

Cirkulari za drva  44828338qx

Cirkulari za drva  44828339vn

Cirkulari za drva  44828340jy

Cirkulari za drva  44828342ti
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Cirkulari za drva  Empty Re: Cirkulari za drva

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.