Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traktori Antonio Carraro opća tema

+12
batek
ssucur
iwanho 1
darko123
TomoVinkovic420
Dubravac
Admin
tomo522
abarth
fireman.peter
Krumpironja
reider 1
16 posters

Stranica 29 / 33. Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Next

Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 07.01.17 21:55

Iwanho danas sam prevezo oko 7m3 drva...sljedevih dana me nema doma i morao sam danas, malo se toplije obucem i ide
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Admin 07.01.17 23:30

Pozdrav

[quote="reider 1"]Ovo mogli bi raditi sa Primo bez kabine, Prima se ne kupuje sa poticajnim mjerama EU, kapitalnim ulaganjima, poticajima HR itd na leasing itd...

Pogotovo ne od strane firmi ili državnih institucija koje mogu do poticajnim mjera iz EU.

Danas firme ili državne institucije kupuju isključivo na leasing, plus poticajne mjere EU, taj traktor Carraro dođe manje nego Prima Commerce sa tim poticajnim mjerama.

Neznam koji je model traktora Antonio Carraro.

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 08.01.17 5:49

Vjerovatno 4400...hidro...
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 08.01.17 8:10

Znači svuda isto, koliko sam te razumijo- siromak plati uvijek najskuplije i najviše, jer ima na razpolago najviše novaca scratch No, nek bude tako, neču ja ništa promijeniti, a nije ni tema za ove debate. Lp
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by iwanho 1 08.01.17 16:49

Krumpironja je napisao/la:Iwanho danas sam prevezo oko 7m3 drva...sljedevih dana me nema doma i morao sam danas, malo se toplije obucem i ide

Kaj reči? Mlad, hrabar i nadasve jako marljiv. Very Happy

Nadam se da si se stvarno dobro zabundal. Koljena su jako izložena hladnoći. To kaj sada prehladiš buš osjetil za 20-30 godina.
Ja sam jedanput s Tomekom PE 18, oral kod ujaka, 6 km od doma. Navečer je jako zahladilo, ali ni blizu ovim minusima. Ipak sam u povratku kući sam više trčal uz traktor nego se vozil na njemu.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 08.01.17 20:15

Pa nema loše taj Ac napravenih prednjih blatobrana, koje štitijo koljena i sve do pasa, bolje nego PE-18, moj imao je izpred nog zaščito, da bilo dobro zatvoreno, ali u grudi i glavo znam da sigurno puše. Bunda i kapa, naravno ti treba da. Žao taki ti je rad sa traktori bez kabine, a imajo i prednosti pred kabino ne samo nedostatke.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Admin 08.01.17 21:09


_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Admin 12.01.17 22:45


_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 30.01.17 7:12

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11740781&show=Antonio%20Carraro%20TIGRONE%205800%20JONA%20-%20kot%20...
Vidi vraga. Kazao sam prije par godina, da nemoj Reider tražiti modela Jona AC, jer so tada več izašli sa proizvodnje linije, kad sam tražijo traktor za sebe. Pa sam uzeo Normal verzijo. E, sad počele su i Jone hodati na oglasnike polovne heh. E ova je dobra!
A od kada postojila je u godini 2015 još uvijek Jona, neznam. Mislijo sam, da je ove godine več davno postojijo Major.
A na slikama nije svuda jedno te isti traktor. Jedan je verzija Normal! A ni zadnje ruke nisu iste na svim slikama! Zaj...su se, kad su stavljali slike heh.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 06.02.17 18:02

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11792060&show=Antonio%20Carraro%20TIGRONE%205800%20MAJOR%20S%20KAB...
MAjor sa kabinom novi!

A da ovo Krompi vidi. Cijelo postrojenje AC-ja u plantaži paradajza. VEč sam ga uskoro direktno vidijo na sijedalu jednog ovog:
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 06.02.17 22:25

Možda jednom i bude hehe za sada je u planu samo 5800v major kao zamjena za maxtera, mozda i ove godine već
Ti su ipak malo previše za mene
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 07.02.17 6:54

Nemoj zamijeriti. Znam, da ti ovakvi ne trebaju. Ovo ti je 85 ks i na gore. A imaju ovi i svoju cijenu... Ne mogu vijerovati, da postoje ovakvi veliki plastenci, da toliko strojeva istovremeno obrađivaju ga.
Svi su zglobaši, za bolje skretanje!.

Ako ti ne treba obavezno razdvojeno kvačilo, Major 5800 je ti milina. Inače serija F. JAko ljepi traktorčič. 3 hiljade je doplate za kabino.
A što je sa Maxterom naopako? Pa super je to stroj. Ništa baš ne pridobiješ scratch (osim, ako je jako iztrošen).
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 07.02.17 18:18

Ipak je ac bolji hehe ovaj novi je uzak.. 1m a maxter je 1,15 velika razlika, ac ima duplo kvacilo isto zanimljiva stvar tako da ima razloga za mjenjat heeh a maxter ce vjerovatno se prodat
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 07.02.17 19:02

Ak sam iskren, mijenjač kod MAjora 12+12 bolji mi je, nego od MAxter zglobaša 12+3, koji je nekako svojstveno napraveni sa miješovitim brzinama. Cijena negdje je tu negdje slična, ak uzmeš isto opremo. Osim mislim(samo mislim), da kod MAjora nema sinhrona na inverteru(samo na brzinama), i ima samo "pauza"kvačilo kardana, umijesto dvolamelno kvačilo. MAxter mi se čini ima dvolamelno(kao Closter), al žao zglobaš Maxter nema invertera(ima ga samo fiksan model).

Kad mi prodavač od Ac-ja obrazlagal oko sinhrona na inverteru, ili se pravijo glup il zaista nije znao, ak ga ima sinhronizovanog. Pitao je drugog prodavača pored sebe, pa kazao, da ga nema. No nije to neka historijska greška, osim potpuno treba stajati, kad mijenjaš smijer kretanja. TO mi nije nikad smetalo kod mog AC. Uvijek mi se činilo logično, da se treba stajati tada, pa nije bilo nikad problemova i nije mi smetalo. Brzine jesu druga priča. A brzina Major ima sve sinhronizovano.

Pa taj TGF bijo bi vrijedan svakog grijeha:
http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11777363&show=Antonio%20Carraro%20TRX%207800
Getriba 16+16 brzine +inverter sinhro. 71ks. Elektro uklučivanja, regulacijona hidravlika, hidravlička jedna ruka. Bogami, ide to ko metak. Cool
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 08.02.17 0:41

Ide ko metak a ubija cijenom lol!
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 08.02.17 4:13

Ma čekaj, pa vrijedi ovog novaca sa oglasa, znaš, koliko je taj TGF vrijedan novi. pale Cijene neznam, ali nije po mome mala. Več je 50-ka serija F, koji liči na njega(a mu nije sijena) sigurno oko 23 hiljade. JEr uvijek je bilo on od Jone(stari Major), skuplji za 2,5 hiljade EUR. TGF ima 22ks više, i dosta opreme elektro. Tako da...
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 08.02.17 10:53

Znam za ovoga sa oglasa ali ja govorim za nove, ovi sa videa su noviji...svi novi su skupi
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 08.02.17 17:42

Dali misliš,da su imalu u ovom plestencu nekvu prezentacijo sa novima? No izgledajo kao novi da.
I meni se činilo glupo, zašto jih ima istovremeno toliko unutra scratch Mislijo sam, dazaradi veličine plastenca.
Da, ovi 9000 serije jesu skupi valjda novi. pale
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 08.02.17 21:56

Ma to je neka prezentacija bila ne trebaju svi priključci u isto vrijeme
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Admin 24.02.17 19:28

Pozdrav

Pavin Jastrebarsko 24.02.2017.

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 28416508zf


Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 28416509gs


Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 28416510jl


Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 28416511gm


Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 28416512go


Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 28416515od


Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 28416516at


Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 28416518nw


Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 28416519lg


Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 28416521ok

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 28416585bu


Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 28416586qd


Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 28416587ci


Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 28416588xx


Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 28416589zo


Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 28416590bl


Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 28416591lt


Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 28416592sb


Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 28416593ih


Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 28416594oa

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 28416667kx


Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 28416668re



Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 28416669eq


Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 28416670rm


Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 28416671vp


Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 28416672ek


Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 28416673gr


Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 28416674te


Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 28416675up


Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 28416676vg

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 28416728ih


Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 28416729mn


Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 28416730hc


Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 28416731de


Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 28416732jv


Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 28416733yy

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 24.02.17 21:17

Phu. Puna ti hvala na trudu, na svim uslikanim detajlima. KAd vidim gdje kojeg stajati, nema se vrijeme svega pogledati i još pola zaboraviš, a ti si dokumentirao najbolje.
Sa slikama jesi nam poljepšao dan, al pametan si bijo, da nisi napisao cijen, jer bi ustvarijo kontra učinek heh.

Onaj Ergit 100 malo je smiješan, jer ima ovako uzke kotače i usko postavljeni.

Što se tiče MAjora TN, toliko jako je sličan na oko na brzino starom Tigrone Normal verziji, a opet u detaljima jaaako drugačiji- bolji. U oči mi palo nešto malih detalja. POšto sam bijo vlastnik nekada Tigrone normala, malo usporedbe ne šteti:
- Ugrađeni hidravlički razvodni blok ventil izgleda ima 2x 2dvoradna ventila, 1 jednoradnog, ručka naprijed podigovanje ruk hidravlike.
-Ručko izpod bloka prvo sam imao za podigovanje hidravlike, A znak na blatobranu kaže, da je ručna kočnica vratila straga. A i ako bi bila ručka hidravlike ovakve oblike, bila bi regulacijona. Pa taj raztavni model je nema. Vidi se to straga na prihvatu toplinga.
- prihvat ručne kočnice prikolice na ljevoj strani jako visoko. NAdam se ,da se kod okretanja na siejdalu, sa komolcem ruke ne udaraš u to ili u ručko kočenja, kad je stavljena.
-Prema starom Normal modelu pojačane ima blatobrane sa flahom metalnim. Izza kutije za alat. Ovo je bila slaba stran Tigroneja, jer mu je kod vožnje u ponekvom trenutku počelo vibrirati ljevi stražnji blatobran, na kojem je kutija sa alatom, pa igralo muzike. Odvisno od puta i brzine, gdje si vozijo.
-vertikalni hidraulički cilindri umijesto lježeče verzije kod Tigroneja
-masivni stražnji bočni reduktori i uljne kočnice, to je uredu.
- sipavanje ulja u stražnje reduktore izgleda prava mojstrovina scratch
-blatobrani svi, podizne ruke hidravlike, vertikalni podizni vijci, prihvat toplinga, priključak za prikolico sa nosačem sve mi čini isto kao Normal verzije. Sve ok, osim štelovanje višine vetikalnih vijkov hidravlike malo je težko, ako je bar malo obterečeno polužje sa priključkom. Kod komšije to riješavali sa "rorcangama" pa sve poderali cin cijev-polupali
-bolji Arnij nego kod Normala. Ima izgleda blokado dolnje ljege, što Normal nije imao. Ak ti je sa ruke pobijegnuo arnij tekom spuštanja, posavit si mogao haubo
-kompletan prednji kraj od volana naprijed, gdje je čahura okretanja, čini mi se istim kao Normal. Mijesta mazanja, povratak ulja, končniki, glavčina zakretanja, odljivki isto izgleda.
-uvijek sam mislijo, da je ručka invertera u sredini. Sad vidim ,da nije tako. Opet nešto više znam. Mijenjač super, jednostavan 12+12 inverterski sinhronizovani, potpuno zadovoljavajuči po meni, i ak je tako mekani kao kod Normal onaj običan 8+4, onda je to super stvar.
-super kotači, izgled optički jako ljepi cijeli traktorčič, sviđa mi se poluga ručnog kočenja, koja je slična kao kod Normala, i da bolja ne može biti. TAko kaže i moj otac. MAsivna, točna, sigurna, na pravom mijestu.
-stub volana sa komandama 5 odlično izgled, osim ručni gas viriti bi trebao malo u stran, bar tako sam ja naviknut kod drugih traktora. A kad se navikneš, virujem, nema problema
-pod za noge, nožni gas zaščite za noge iste ko od Normal verzije. Pod je jako sa tankog lima. Kod mene kugla blata savila mi cijeli pod kod Normala i još tad istovremeno popucala zaščita za noge spredaj. Bila iz tvrde tanke plastike.
-kutija za alat je plastična, kod Normala metalna i manja. TA se otvara na stran prema blatobranu, ona kod Normala otvorila se nazad(i kod spuštanja na brzino pohabala boju blatobrana-podložijo sam gumo, da je stajala malo dalje od lima 8mm).
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 04.03.17 20:36

Krompi, dal mi želiš izmeriti, kolikva je razdalja od kraja kardanskog vratila, pa do centra dolnjih hidravličkih ruk, gdje kačiš priključke? NE žuri se. KAd se sijetiš. Imam cijelo zbrko oko kardanova, inače njihove dužine. LP
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 12.03.17 20:24

Za vas uslikani TMajor 5800(4 ista kotača), i njegov stražnji hidravlički mehanizem. Cijena od prošle godine veča za 700 eur, u razliki, da ima ovaj namiještenih više hidravličkih izlaza(znači više ventila).
Gume 15,5 nekvog visokog prosijeka, zato so kotači jako visoki. Uslikano Gregorjev sejam Novo mesto SLO na današnji dan:
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 Fotografija-0083
ZAnimivo riješenje  ograničenja disanja ruk u jajastim rupama vertikalnih poluga hidravlike!. Kad želiš fiksirati, blokirati hod, samo element sa svornjakom zaokreneš na vertikalno pozicijo:
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 Fotografija-0084
Pogled na ručke mijenjača modela 4000. 3 cilindre 30 ks. Mijenjač sa strane. Ulazenje na stroj dosta je jednostavnije, nego na starijim verzijama, sa ručkama u sredini. No to samo predpostavljam, jer prodavač nije želijo,da se sedava na stroj( to očitno nakaziva streč folija, omotana preko mijesta sijedanja):
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 Fotografija-0085
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 Fotografija-0086
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 18.04.17 18:19

reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 23.04.17 21:47

Malo da predstavim prodavani traktorčič AC 7800S na sejmu Komenda 2017 april. Samo nisam znao, gdje nek se dobije ovih 34 hiljade pirat :
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 7800s
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 Trx-7600s-3
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 Trx-7600s
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 Trx-7600s-2
I još ponudba Ac 4400F:
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 Fotografija-0024
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 29 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 29 / 33. Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.