Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traktori Antonio Carraro opća tema

+12
batek
ssucur
iwanho 1
darko123
TomoVinkovic420
Dubravac
Admin
tomo522
abarth
fireman.peter
Krumpironja
reider 1
16 posters

Stranica 7 / 33. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 33  Next

Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 17.08.14 17:10

hehe dođite za berbu obavezno!
[img]Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 2r61xg8[/img]
[img]Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 264i16w[/img]
[img]Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 Kd0a3s[/img]
eto malo slika od registracije
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by fireman.peter 17.08.14 21:10

Kod vas sve samo mali traktori uglavnom noviji svi italijani i stariji Tomice, jel tako? Uglavnom takvi trebaju zbog loze?
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 17.08.14 21:13

Hhehe jao trebo si vidit koliko ih je bilo ali prekasno sam doso da slikam da najvise je goldonija pa ac ferrari i ima nesto malo vinkovića,većina ima pogonske prikolice,a da kod nas je sve zbog loze heheh
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by fireman.peter 17.08.14 21:23

E vi ste baš munjeni na pogonske prikolice. A vjerujem da je to super, ide to onda gde ti srce poželi uz breg. Inače kod nas toga nema, ama baš ni jedne. Istina i to da seljaci imaju svi one veče traktore a ti mogu puno više povuči pa eto pogonske prikolice ne trebaju.

Inače sviđa se i meni to da je pogon na prikolici jer nema zime onda, ide to. Ali to je za mene neisplatljivo. Bolje da vozim jednu turu više pa da  manje tovarim.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 18.08.14 17:49

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 Vexez7

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 J6s9b8

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 9pn70o

evo novije generacije od moga hehe a evo i mene danas sam potrosio malo vremena pa ga fino ispoliro i pripremio na tratki godisnji odmor Wink

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 V2tw5l


Zadnja promjena: fireman.peter; 18.08.14 18:02; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : uređivanje slika)
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by fireman.peter 18.08.14 18:32

A jesi ga ispeglao  Shocked  Very Happy
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 19.08.14 20:39

Jučer poliro a danas orem hehe

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 1i22qd

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 30jskep


Zadnja promjena: fireman.peter; 19.08.14 22:21; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Uređivanje slika)
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by fireman.peter 19.08.14 22:23

Hehe  Very Happy nema godišnjeg za njega. A nije mu škodilo poliranje tako da ne brini.
Jesi tu vadijo krompir ili je nešto drugo bilo?
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 20.08.14 12:21

Ne ne bas oranje,sada se dogovaram za okretač isti ko moj ovaj jednobrazni samo je okretač okroman je oko 180 kila ima
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 21.08.14 22:13

Evo mene-internet nešto pobrkljao i nije obvestil me o novih temah.hehe ja 5400 Supertigre.Polbrat od moga hehe.
A svi na slikah jesu oprani bolje od moga,koji se nije prao več drugo godinu huh.No pazim,da ga ne zaprljam a ne pomaže to u 100%.Virojatno če se spucat malo barem na prolječe uz maleni servis.Do taga samo pregled tekočin i malo prljavščine iz haube dole i je to to.
Kažeš godišnji odmor u augustu hehe-da ne puknem od smjeha.A drgi dan ore.Huh što če biti loši posao.Kd mene je to sakupljanje mrve i seckanje grana za traktorskim mlinom.Zetor mleveo,a AC- držao pored jednoosovinko.

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 21896841

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 21896840
No u ovom slučaju nema ga pored,a sam nakon toga išao ponjega.TV ne bih ga vukao kroz šumski put uzbrdo,pa sam uzeo AC.A Zetor bi trebao odkačiti to seckalico,da prikolico zakači.No več je kuka na sekalniku,a takvog tereta ne smije nositi-nešto bi popustilo-ili sekalnik razpao ili traktor u zrak.
No a seckalico gonim sa Zetorom zbog bilokakvih mogučnih odabranih okretaja kardana.Tako može motor traktora raditi sa sasvim optimalnim okretajima a mašina straga dobro radi.Ak nema okretajev zamaši se.A AC bi trebao raditi na uskoro punim okretajima,jer ima prespori kardan.Pored toga spodnji dijo secke ak bi se radilo sa AC trebao bi sa brusilico na pol odpiljen,jer ne može AC tako visoko ga dignuti,a i kardan ima prejaki kot rada.
LP!


Zadnja promjena: fireman.peter; 22.08.14 12:31; ukupno mijenjano 2 put/a. (Reason for editing : uređivanje slika)
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 22.08.14 11:29

A sta radis poslje sa tim isjeckanim,i ja sam gledo to posto ja jako puno drva napravim i ima puno ostataka,a sta se tiče kardana to i mene zajeza ti okretaji kod tebe je dobro ti imas i 1000 a ja imam samo 540 -.- koma bas sam bio gledat jučer jedan okretač ali ga nisam uzeo,a sta se tiče pranja jbg hehe ja ga fino spremim očistim i onda me zovu orat -.- pa da se ubijes heheh
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 22.08.14 23:50

Ova secka može se upotrebiti za više posla.No odmah me jedan lik pitao,dal mu prodajem jedan traktorski plato toga,da bi imao za životinjski put,na brdu,kad je mokro,da ne klizaju u blatu.Jer obruski od pile za drva niso dobri.Prefini su.
Ovo djelci so veliki i po pola prsta ili nohet.
No mi kod nas jih palimo u peči pored običnih drv .A i sam štupam po putu,da mi ne kliza ,kdje hodam poslje kiše.

Nema moj AC 1000 okretajev.Pričali smo,da ima sve isto kao tvoj straga vratila.

Heh a Zetor ima 5 okretaja naprijed i jednu nazad hehe.čini mi se cca negdje 300,540,750,1000,1500 a koliko je u gikverc neznam-negdje oko 750.Cifre su približne!Ne znam točnih podataka.
A može dignut taj stroj koliko češ.Tak oda je az ovaj posao dobar.

Hja ova priča mi znana o pranju traktora kod auta.kad ga operem-drugi dan počinje kiša...
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 06.09.14 20:19

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 21932112

Evo pronašao slučajno još jednu sliku poluga traktora AC i njegovog stražnjeg bočnog reduktora.zanimivo je kačenje tih doljnjih poluga i lanaca na liveni rukavac kod uspoređivanja prema TV.Tv ima ulivano sve u jednom,ali ovdje puno je nekih sa debelog lima napravljenih djelova.
Poluge kočenja i doboše sve je slično napravljeno kao kod TV-ja-direktno i sigurno.Trebam kazati da maka su kod mog kočnice obične ,stvarno dobro kočijo i jednostavno jih je štelati.Za sada sam zadovoljan,samo kad sam nešt ošaraufao,nisam jih dobro poštelao.kad ču proširavati kotače straga u zimi,usput ču i ovo malo uštelati.Evo ako kome treba uputstvo za štelovanje nek pročita:


Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 Nastavitev-zavor-1

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 Nastavitev-zavor-2


Zadnja promjena: fireman.peter; 06.09.14 22:37; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Ispravak slika)
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by fireman.peter 06.09.14 22:44

Ja sam ono uho na Tomi po nekim nesrečnim okolnostim slomijo. Ovako nešto napravljeno od lima bi moglo biti rješenje za popravak ali jednostavnije mi je bilo da se zavari. Mada varenje nije jednostavno jer je ipak sivi ljev u pitanju. Srečom imao sam dobrog majstora koji je zavaril nazad i čak napravil ojačanje. Pored toga imao sam kasnije dobru priliku nabave drugog rukavca pa tako sad imam rezervu ali uho još dobro drži možda bolje od originala, sasvim moguče. 

Tu je to kačenje poluge napravljeno od lima pa nema straha, može se samo saviti a to se poravna, ako ne onda se lako drugi napravi.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 06.09.14 22:50

Meni se ipak više sviđa moje kopčanje,takvo sam baš i tražio ja takvo ko sta imas ti ima na tv 822 i goldoni 926 i nisam bas odusevljen sa tim španerima i lancima,poslikat cu ovih dana pa ces vidit kako je kod mene ali isto nije u komadu nego se drži na vide,a kočnice kod mene i nisu baš neke mada ih ni ne koristim jako ali zna levi kotač zablokirat ali ja se več naučio na to pa samo malo drknem volanom i on odkoči Wink ko je reko da ac nema sitnih problema hehe
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by fireman.peter 06.09.14 22:59

Uslikaj pa da vidimo kako je napravljeno.
Ovo oko kočnica nije nešto puno posla da se popravi pa da ti ne blokira. Vjerovatno da ako se sve dobro očisti, poštela i podmaže one djelove koje treba to bi moglo več riješiti problem. Blokiranje jednog kotača može biti opasno jer to može zaokrenuti traktor.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 07.09.14 0:30

Ma to ima blata nutra vjerovatno jos od onda kad sam upo pa zeza nutra ma ne blokira skroz nego ga samo zakoči pa cvili nemam ja tako dobre kočnice da bi mi kolo blokiralo hahah sta ce mi =P
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 07.09.14 21:48

Sad više ništa ne razumjem.Krompi kažeš za Petrove kočnice,da su na lance,ili si mislio moje,jer kod mene jih nema?Čini mi se,da imaš iste kao ja.Možda samo kakva sitnica zbor razlike v broju izrade.

Peter ima prav.Ako jedna kočnica blokira,i kod AC traktor straga može zaokrenut,jer još uvijek je straga lakši nego spredaj.A naljoše je kad zakočiš prije nego stisneš kvačilo.Tad se traktor direktno zavrti naokrog.Tako ni se dogodilo,kad zaboravijo zakočeno ročno kočenje i počeo voziti.A ona mi nekako radi samo na jedan kotač-jer ni naštelana.

A ovo oko blokiranja kotača-Krompi možejo blokirati bez brige.Sa mome sam izpred križišča zaustavio se na prednjim kotačima,a zadnji trap sa frezom bio je pola metara u luftu!!I još nešto-ne zanima me da toj priči koj povjeruje,a tak oje bilo.Trebam pa priznati,da od kada sam ga kupijo,nikad nisu kočnice isto kočile.Nešto štelao,a ne pravilno.Tako je opet po starem.Pokušat ču porihtat kroz zimo,kad ču ga straga proširavat.

Trebal boš kako kaže Peter ,razšaraufati kočnice,malo porihtati,naštelati i bude kao treba.Lp!
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Dubravac 08.09.14 10:19

Kolega ne igraj se s "brenzama" lako je sa samim traktorom, ali ako je prikolica i na njoj ponešto tereta a ona ne koči bude podosta veselo.
Dubravac
Dubravac
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 526
Join date : 22.08.2014
Lokacija : Stolac BIH

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 08.09.14 21:42

Bremeze,hja.imao sam i ja nešto loših izkustva sa njime kod mene,da o problemima kod drugova,kad sam vozijo njihove traktore ni ne pričam.Ni da se ne spomenim na Torpedo TX55 svog unaca...
One na AC su mi dobre ali ne uisto naštelovane to priznajem,a treba znati,da ni ne vozim sa njime nikakvih ozbiljnih tereta nikada i nema problema.
Najviše nesreč dogodi se pored alkohola zbog malo izkustva.Sad,kad su za mano godine vožje,saznao sam,što bi mi se ponekad moglo dogoditi.A učimo se do smrti.
Lp
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 09.09.14 22:04

Hhahah jaooo ja ti o alkoholu mogu do sutra pričat =P ima par dobrih ali nisu za javnost =P
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 10.09.14 20:18

Evo mene.Ekskluzivno se javljam  zaradi obiska sejma v Celju SLO.Maka je to sejem tehnike,nađeš između prozora,kreveta,peči,automobila,mašina za obradu drveta i čelika,robotizacije,vina,grijače vode u kuči,pa da više ne nabrojavam nešto poljoprivredne mašinerije.E it tako je bil tamo jedin i samcat prodavač traktora Agromehanika Kranj.Sa svojim 3 znamkama -firmama traktora,za koje so distributer u SLO.Deutz,Antonio Cararo,i AGT.Pa da ne smetim po temi,koja je namenjena AC-ju bom stavijo samo njih.
Evo Krompi ima ovdje tvoje gume,ak jo želiš sa felgo hehe!!Dobije se za novac sve.Za novac prodajo ti i svoju majku heh.Gume 280/18 namještene su na traktoru JONA 5500(slika 2,3,4,5)
No na kraju priče ugotovijo,da je AGT 835T/S povoljniji od AC 4400F,koji je u isti klasi snage i sličnog mjenjača po kapicitetah, za 3.500EUR.Cena AGT 835T/S sa popustom sejemskim je 12.900,AC 400F pa 16.400EUR.
TRX 6400 košta sa popustom 26.900EUR(slika 1).
Na slikama 6,7,8 imate AC 4400F
NEznam  dali su u tih cjenah ,koje nabrojavam uključena i oprema razstavnih exponata ili so to cjene osnovnih modela,tako da nemoj ozbiljno gledat na cifre!.Na sliki bočnih reduktora vidi se,da nema traktor verzje normal Tigrone 5400(moj prejšnji -stariji post) nobene sličnosti prema JONI 5500.Sasvim je to drugi traktor u osnovi.Možda ima više sličnosti samo prednji dio.Jona ima mehanski prenos kočnica ,a diske u uljni kopeli,a verzija normal mehanski prenos i suhe na doboše.Normal ima samo jedno kvačilo,a JONA dvostepeno,JONA ima mogučnost doplate dvobrzinskog izlaznog vratila,normal samo klasično 540+pogon za prikolico,da ni ne napomenim,da ima JONA puno sinhronizovan mjenjač 12+12 a Normal nesinhronizovan 8+4,a može se bez problema mjenjati navzgor između brzina(navzdol bez međugasa ne ide).Između njih u cjeni ima razlike cca 2500EUR
Tako bi bila predpostavljam cjena modela AC normal 5500 uskoro ista,kao cjena AC 4400F,ali modela normal nije bilo na razstavi.Imata slične karakteristike mjenjača,ali ima AC normal 5500 10 KS više snage na motoru.Kod AC 4400F može se izključiti i prednji pogon!!
nadam se da sam kome što pomognijo,a nemoj uzimat svih podataka za 100%istino,jer koji živi taj se moti.heh.ZA točnije informacije molin zovite svog distributera tih traktora.Pozdrav!
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 Ac-trx-6400-letnik-2014
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 Gume-na-ac-5500-jona
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 Ac-jona-5500-letnik-2014-bocni-zadnji-reduktori-z-zavorami
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 Ac-jona-5500-letnik-2014-prostor-za-voznika
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 Ac-jona-5500-letnik-2014
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 Ac-4400-f-letnik-2014
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 Ac-4400-letnik-2014
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 21940348
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 11.09.14 14:53

Krasne slike,imali su samo te izložene nije bilo ni jedan zglobni? da da gume i mi super dosle jos cu vozit na ovima vjerovatno jos ovu zimu da se potrose do kraja pa cu onda stavljat nove felge i gume Wink
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 11.09.14 18:35

Zdravo krompi!Ukupno bilo je izloženih samo negdje cca 6 komada tih malenih traktorčiča,a 3 komada koje ne vidiš bili su svi AGT-ji sa kabinom opremo za čiščenje snjega različte snage i jedan imao je čini mi se košačico.Slikao sam samo nam forumašem najzanimivije modele-izvini,ak sam te razočarao.Mislim,da nije ni jedan bio zglobaš.Gume so bile takve,da mi se suze uskoro ulile sa očiju heh.Pitaj boga ,koliko koštaju.E ti nebudeš potrošijo tvojih guma na ovu jesen bez brige.prije jih češ iztrošit če ti spopucat do te mere,da žlauh-zračnica pogleda van heh.
No pored tih malenih imali su i dva Deutza snage 60 bez kabine i 72 sa kabinom(ovaj 72 imao je 10+10 mjenjač sinhroniziran 40km/sat brzina,mehanska blokada diferencijala i cjena mu je bila 31.500EUR).

Lp i super da si navdušen nad slikami i postom-znaj jako sam se trudijo oko njega.A pisao sam ga odmah,kad sam došao do kuče,da nešto ne zaboravim heh.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 11.09.14 20:01

[img]Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 X1yp2w[/img]
[img]Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 20jhet1[/img]
[img]Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 Aot25d[/img]

eto obećane slike kopčanja meni se moje puno više sviđa od lanaca i španera,sta se tiče slike nisam uopče razočaran ne brini meni se sviđa ovaj 4000 a ima i 4400 nešto je jači fora je ovaj mjenjač sa strane
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 27
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 7 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 7 / 33. Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 20 ... 33  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.