Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Razna pomoć za rad na Forumu

+2
jozef.kc
fireman.peter
6 posters

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

Go down

Razna pomoć za rad na Forumu Empty Razna pomoć za rad na Forumu

Postaj by Admin 12.01.14 3:00

općenito o pitanjima ,prijedlozima, i pomoći a sve vezano za rad ovog foruma.

Tomo Vinković.forumhr.com
forum za male traktore,motokultivatore,poljopvrivreda,šumarstvo.


Zadnja promjena: Admin; 31.01.15 22:25; ukupno mijenjano 1 put.
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Razna pomoć za rad na Forumu Empty Re: Razna pomoć za rad na Forumu

Postaj by Gost 12.01.14 18:09

Postovanje,
Jasno mi je da je forum prvenstveno o malim traktorima i motokultivatorima. Koliko vidim ima svakojakih meni zanimljuvih tema, ali nema nista o vecim traktorima. Dali postoji mogucnost da se ubaci i neka tema za nas koji ne posjedujemo male traktore? I drugo pitanje: u temi o motokultivatorima nema IMT kultivatora koji su dosta zastupljeni kod nas. Dali se mogu ubaciti jer smatram da zasluzuju svoju temu da neidu pod ostale motokultivatore.
Unaprijed hvala na odgovoru.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razna pomoć za rad na Forumu Empty admin

Postaj by Admin 13.01.14 1:29

Pozdrav, da kao što naslov govori ovo je forum o Tomo Vinkoviću, i ostalim traktorima iz njegove obitelji.A tu spadaju Pasquali,Agromehanika iz Kranja AGT, Hittner iz Bjelovara, i Prima kao novi naslijednik Tomo Vinkovića .Da naravno možemo stavit temu za IMT motokultivatore ,a  velike traktore, poput ZETOR-a ,ili IMT-a nemožemo stavit temu o njima ,žao nam je imamo puno tema, pa molim vas da se odlučite za neke od njih ,ugodno druženje želim, lijep pozdrav.
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Razna pomoć za rad na Forumu Empty Re: Razna pomoć za rad na Forumu

Postaj by Gost 13.01.14 18:21

Hvala na odgovoru. Žao mi je da nema tema o drugim traktorima ali snači ću se u ovim postojećim temama.
L.P.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razna pomoć za rad na Forumu Empty Re: Razna pomoć za rad na Forumu

Postaj by Gost 15.01.14 16:56

Dragi moj admine da li je moguće nešta napravit da se lakše pronađe forum na internetu bar kod mene treba ukucavati sve moguće nazive da nađem forum i to ne poćetnu stranu nego napomena za rad foruma i jedino ga tu nađem

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razna pomoć za rad na Forumu Empty Re: Razna pomoć za rad na Forumu

Postaj by fireman.peter 15.01.14 19:02

Ako imaš problem nači, brzo to riješiš da si stranicu staviš u memoriju, ikonu si staviš u vrsticu gde su ti orudja. Tako ti je uvijek pri ruci.

Razna pomoć za rad na Forumu 21412090

Loše se vidi ali gore vidiš kako ja imam. Gore vidiš ikone u vrsti, jedna od njih je Tomo Vinković forum. Tako si napravi pa ti bude brzo pri ruki.
Ja bi ti dao upute kako samo je problem jer je meni sve u slo jeziku napisano, a sasvim je moguče da ti to sam umeš pa ja bezveze...
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Razna pomoć za rad na Forumu Empty Re: Razna pomoć za rad na Forumu

Postaj by jozef.kc 15.01.14 19:41

pozdrav! možete li na pčetnoj stranici malo posvjetliti "moderator/ica,tamnija je od naziva teme pa je teže pratit nazive.ili to samo meni  scratch 
jozef.kc
jozef.kc
član
član

Broj postova : 122
Join date : 13.01.2014
Lokacija : koprivnica

[Vrh] Go down

Razna pomoć za rad na Forumu Empty Re: Razna pomoć za rad na Forumu

Postaj by Gost 15.01.14 21:50

Jedno pitanje,evo htio sam aploudat slike,,,ali mi ne dozvoljava dok ne prođe 7 dana,,..dali mi neko može pomoč,evo otvorio sam na imageshocku profil,i povukao za forume link,,,i neda,...

I zašto se pale stalno prozori s reklamama kad se pretražuje forum,,,.

Hvala svima na odgovorima.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razna pomoć za rad na Forumu Empty Re: Razna pomoć za rad na Forumu

Postaj by Gost 15.01.14 21:51

farmervg je napisao/la:Dragi moj admine da li je moguće nešta napravit da se lakše pronađe forum na internetu bar kod mene treba ukucavati sve moguće nazive da nađem forum i to ne poćetnu stranu nego napomena za rad foruma i jedino ga tu nađem


Baci ga odmah u favorite i ja sam muku namučija doka sam naša..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razna pomoć za rad na Forumu Empty Re: Razna pomoć za rad na Forumu

Postaj by Gost 15.01.14 21:54

Evo ovo mi izbaci kad oču kopirat slike,...

New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razna pomoć za rad na Forumu Empty Re: Razna pomoć za rad na Forumu

Postaj by fireman.peter 15.01.14 22:01

Koliko je meni poznato te probleme oko slika imaju samo forumaši koji koriste imageshock.
Abarth je imao iste probleme ali je riješijo ali neznam kako. Budem ga ja zamolijo da ovde napiše rješenje.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Razna pomoć za rad na Forumu Empty Re: Razna pomoć za rad na Forumu

Postaj by Gost 15.01.14 22:04

Eto hvala ti lipa,,znaš kako je poli mene,ako nema slika uzalud je to dočarat riječima,bin reka ja NIJE TO,,TO..

Zahvaljujem unaprijed.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razna pomoć za rad na Forumu Empty Re: Razna pomoć za rad na Forumu

Postaj by abarth 15.01.14 22:05

Klikni tu gde pišeš odgovor na kvadratič sliku i ima plus zelenom krugu i tu ga kopiraš.Mene je isto zezalo i tražilo da čekam 7 dana a sad ide,malo je komplikovanije ali če polako doč u rutinu.
abarth
abarth
član
član

Broj postova : 202
Join date : 12.01.2014
Lokacija : SLO-GROSUPLJE

[Vrh] Go down

Razna pomoć za rad na Forumu Empty Re: Razna pomoć za rad na Forumu

Postaj by Gost 15.01.14 22:06

jozef.kc je napisao/la:pozdrav! možete li na pčetnoj stranici malo posvjetliti "moderator/ica,tamnija je od naziva teme pa je teže pratit nazive.ili to samo meni  scratch 

Kod mene je dosta tamna,...neznam kolega na šta ciljaš na onu zelenkastu na vrhu pozadinu,...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razna pomoć za rad na Forumu Empty Re: Razna pomoć za rad na Forumu

Postaj by Gost 15.01.14 22:09

abarth je napisao/la:Klikni tu gde pišeš odgovor na kvadratič sliku i ima plus  zelenom krugu i tu ga kopiraš.Mene je isto zezalo i tražilo da čekam 7 dana a sad ide,malo je komplikovanije ali če polako doč u rutinu.

Probat čemo ,,pa čemo vidit šta čemo dobit,,,,zahvaljujem..

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razna pomoć za rad na Forumu Empty Re: Razna pomoć za rad na Forumu

Postaj by fireman.peter 15.01.14 22:21

Nadam se da bude išlo.
Hvala Abarth na pomoči.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Razna pomoć za rad na Forumu Empty Re: Razna pomoć za rad na Forumu

Postaj by Gost 15.01.14 22:26

hhhehehehhe ide ide,eto krenule slike lagano u vinogradarstvu,..

Još jednom hvala...kolegi.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razna pomoć za rad na Forumu Empty Re: Razna pomoć za rad na Forumu

Postaj by fireman.peter 15.01.14 22:28

Dobro onda, još je sve na novo pa...
Polako čemo mi ovaj forum savladati, pogotovo ako udružimo snage  Very Happy
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Razna pomoć za rad na Forumu Empty Re: Razna pomoć za rad na Forumu

Postaj by fireman.peter 15.01.14 22:52

Pisanje posta i stavljanje slike u post

1. -Za odgovor (pisanje posta) možete koristiti:quick repli na stranici sasvim ispod ili komandu post reply koji je malo opširniji.
2. -Tekst pišite u veliki kvadrat ispod malih ikonica.
3. -Za sliku u postu klik na ikonu Insert image onda u kvadratič ispod URL iskopirate link od slike. Na kraju još klik na komandu Insert.

4. -Napisali ste post još ga treba objaviti i to se napravi sa klikom na Send
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Razna pomoć za rad na Forumu Empty Re:Pitanja prijedlozi pomoć

Postaj by Admin 16.01.14 0:22

pozdrav farmaveg, da bolje nađeš forum, evo ti jedna lagana uputa, u url traci ,(tamo se nalazi link foruma )u desnom uglu nalazi se bijela zvijezdica klikni na nju i otvori ti se prozor, u kućicu naziv upiši tomo vinković forum ,ispod se nalazi druga kućica, ustvari su male trakice ,jednostavno rećeno zatim klikni na crnu strelicu, i piše ti traka oznake, i klikni na nju, a zatim klikni na gotovo ,i adresa ti je na traci oznake, ko u petera, i kad ideš na forum, klikni na adresu i tu si sekunda, ili tomo-vinković.forumhr.com ni tu ni problema pozz..
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Razna pomoć za rad na Forumu Empty Re:Pitanja prijedlozi pomoć

Postaj by Admin 16.01.14 0:37

Pozdrav, sa albumom imageshack ima da problema, i to samo sa njim, taj album je malo kompliciran ,možete koristit druge albume poput pohrani.com,box net,ili moj album, i slični albumi i ide normalno ,kako je moderator objasnio, postanje slika tako radite ,kad postate slike nemojte kliknut na preview, jer se izmjeni link slike, i nema slike ,nego odmah send i to je to kako je moderator pojasnio


Ps (reklame se same pojavljulju jer je forum besplatan i to google sam radi ,a kroz izvjesno vrijeme kako će stariti forum tako će se pomicati ka vrhu i po popularnosti foruma to če biti kroz nekih mjesec dva ).
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Razna pomoć za rad na Forumu Empty Re: Razna pomoć za rad na Forumu

Postaj by Gost 16.01.14 9:30

Ok ja sam se snašel za svoj problem nego za nove ljude koji bi možda vidjeli ovaj forum da se pridruže da bude bolje vidljiv

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razna pomoć za rad na Forumu Empty Re: Razna pomoć za rad na Forumu

Postaj by jozef.kc 16.01.14 12:00

BAGERISTA je napisao/la:
jozef.kc je napisao/la:pozdrav! možete li na pčetnoj stranici malo posvjetliti "moderator/ica,tamnija je od naziva teme pa je teže pratit nazive.ili to samo meni  scratch 

Kod mene je dosta tamna,...neznam kolega na šta ciljaš na onu zelenkastu na vrhu pozadinu,...

ne,mislio sam na podnaslov koji piše ispod imena teme,"moderator/ica" to je crno i bolje se ističe nego ime teme.
mislim da znam u čemu je problem,star ja i star monitor  Laughing  vid me ne služi kao nekad
jozef.kc
jozef.kc
član
član

Broj postova : 122
Join date : 13.01.2014
Lokacija : koprivnica

[Vrh] Go down

Razna pomoć za rad na Forumu Empty Re: Razna pomoć za rad na Forumu

Postaj by abarth 16.01.14 20:28

Jedan predlog,teme su skoro sve samo fali takva da se i malo nasmiješ-humor,smješne slike pa i koji video te tematike.Da čujem i druge što misle o tom.Razna pomoć za rad na Forumu <a href=Razna pomoć za rad na Forumu N199" />Razna pomoć za rad na Forumu <a href=Razna pomoć za rad na Forumu N199" />
abarth
abarth
član
član

Broj postova : 202
Join date : 12.01.2014
Lokacija : SLO-GROSUPLJE

[Vrh] Go down

Razna pomoć za rad na Forumu Empty Re: Razna pomoć za rad na Forumu

Postaj by Gost 16.01.14 21:44

jozef.kc je napisao/la:

ne,mislio sam na podnaslov koji piše ispod imena teme,"moderator/ica" to je crno i bolje se ističe nego ime teme.
mislim da znam u čemu je problem,star ja i star monitor  Laughing  vid me ne služi kao nekad

Izfgleda da če bit jedno od tih dva,hehhehe šala naravno,...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Razna pomoć za rad na Forumu Empty Re: Razna pomoć za rad na Forumu

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 1 / 3. 1, 2, 3  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.