Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prikolica za stajsko gnojivo

4 posters

Go down

Prikolica za stajsko gnojivo   Empty Prikolica za stajsko gnojivo

Postaj by serafian 19.01.17 18:19

Pozdrav.

Može li tomo vinković 731 pogoniti prikolicu za stajski gnoj? I koliko veliku?

I drugo pitanje. Mislio sam posuditi od susjeda prikolicu za gnoj i prikopčati ju na vladimirca T-25 on tvrdi da je prevelika. Prikolica je tehnostroj tg 42, 5 tona.
serafian
serafian
član
član

Broj postova : 116
Join date : 25.03.2014
Age : 38
Lokacija : Jastrebarsko

[Vrh] Go down

Prikolica za stajsko gnojivo   Empty Re: Prikolica za stajsko gnojivo

Postaj by Admin 20.01.17 0:40

Pozdrav

Prije  dva  tjedna sam vidio jednu malu crvenu prikolicu za stajsko gnojivo  u oglasniku sad koji ne znam bila je na Kordunu Vojnić. Njuškalo pro njuškati sad nemam toliko vremena

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Prikolica za stajsko gnojivo   Empty Re: Prikolica za stajsko gnojivo

Postaj by vica022 21.01.17 16:48

Pogon prikolice nije uopste problem sto se snage tice nego je problem povuci samo prikolicu i toliki teret u njoj.Sam vladimirec nije predvidjen za vise od 2,5T tereta i prikolicu zbog osovinskog opterecenja ali ljudi svasta zakace dok nepolome. Sad u ovakvim uslovima pogotovu gde propadaju tockovi i mnogo veci traktori imaju problema.
Sa teretima se nije igrati jer sama prikolica je skoro duplo teza od klasicne i cak i prazu je nekad vrlo tesko povuci , a u njivi nesmes ni stati hteo ne hteo.Ni u kom slucaju nebih za vladimirca uzeo vecu nosivost od 2 tone a za tomicu vecu od1,5 tona

_________________
Prikolica za stajsko gnojivo   Avatar10
vica022
vica022
Moderator
Moderator

Broj postova : 483
Join date : 23.11.2015
Age : 52
Lokacija : s. mitrovica

[Vrh] Go down

Prikolica za stajsko gnojivo   Empty Re: Prikolica za stajsko gnojivo

Postaj by reider 1 26.02.17 16:58

Upravo danas na nedjelo prodao sam moj trosač stajskog đubriva. Mijere kesona-sanduka 3,5x1,7metara. Nek bude novom vlastniku sa srečom, jer meni ne treba i smeta po šupama. Upotrebivala se je za kupnjo koje prikolice đubriva svake druge il treče godine, a razvažanje-dostavo kock mrve kupcima svake treče godine koju prikolico. Prikolica po meni nije izkoriščena dovoljno, al potreba je joj i po novim gumama, a zauzima velik prostor u šupi, pa se prodalo.
https://mojalbum.com/reider/svasta/foto/22041312
https://mojalbum.com/reider/svasta/foto/22042844
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Prikolica za stajsko gnojivo   Empty Re: Prikolica za stajsko gnojivo

Postaj by vica022 26.02.17 17:47

Dobra pprikolica za manje traktore, a najbitnije da ce nekome dobro posluziti jer drzati nesto a da se nekoristi je dupla steta jer i propada brze a drugo smeta prostorno

_________________
Prikolica za stajsko gnojivo   Avatar10
vica022
vica022
Moderator
Moderator

Broj postova : 483
Join date : 23.11.2015
Age : 52
Lokacija : s. mitrovica

[Vrh] Go down

Prikolica za stajsko gnojivo   Empty Re: Prikolica za stajsko gnojivo

Postaj by reider 1 26.02.17 18:20

Loša strana joj je neizkorišteni prostor izpred sanduka, jer tamo bijo mehanizem za samoutovarno prikolico za mrvo, koji je demontirani ven, al kutija ostala. Druga loša strana je kotači potpuno usrijed sanduka. Na uzbrdici nema pritisaka na stražnjo os traktora, pa te tad spašava samo čista teža traktora. Aktivne kočnice nema, ima samo parkirno, što u veliki uzbuni ni ne dostigneš povučti, al sa ponekvih traktora ni ne dostižeš van do nje rukom.
No, još naprijed če jo vučti sličan traktor brat mog Zetora 5245 heh, jer ga ima i kupac. Znači kardan i sve če pasati ko ata na mamo.

Trošak za gume bi zaboravijo, al zanemariva upotreba i ludo veliko zauzimanje prostora podale so odluko o prodaji.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Prikolica za stajsko gnojivo   Empty Re: Prikolica za stajsko gnojivo

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.