Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi ljudi koji vole agrar.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Tomo Vinković PE 15/18 H Transporter opća tema

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Tomo Vinković PE 15/18 H Transporter opća tema

Postaj by Admin on 11.02.15 22:36

Opća tema traktora  model PE 15/18 Transporter

Zadnja promjena: Admin; 01.04.15 15:00; ukupno mijenjano 1 put.

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3467

http://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Re: Tomo Vinković PE 15/18 H Transporter opća tema

Postaj by Admin on 24.03.15 21:55

Pozdrav

Danas išao u jedan servis za traktore i servis za hidrauliku, pa usput naletio na TV transportet PE 15/18 u vinogradu, a vinogradi i okolica da koza pase pod ručnom kako je strmo, ima dosta tih transportera koliko sam vidio po šupama,garažama, Vinkovića, Antonio Carraro.
Mjesto se zove Gorica Svetojanska, a bio u selu Prodin Dol MB hidraulika vinogradarski kraj jako puno vinograda, eto tamo još poslikao TV serije 400/500, jedan Carraro  malo razgovora i dalje za poslom.

MB hidraulika, proizvodnja hidrauličnih elemenata, servis i održavanje hidraulike, servis traktora.
Prodin Dol 67 10450 Jastrebarsko, VL Marko Budinšćak, tel: 099 8390 546

Ako  treba nekom servis  neka izvoli što  treba, ja bio kod njih servis je za pet...

Fotografije veće rezolucije pa se bolje vide detalji. Klik na fotografiju za puni prikaz iste

Srdačan pozdrav

Admin
Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by reider 1 on 09.11.15 18:01

Evoga ljudi. Koje možda što zanima. Mi se čini, da se ovo sve prodaje. Poznam vlastnika(onog koj dao oglas). Nisam znao, da ko ima tako ljepo sve to komplet sahranjeno. Svaka čast.
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 2845

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on 15.11.15 23:55

Pozdrav

Legendarni PE model traktora Tomo Vinković  transporterer, ima zaštitni luk na prednjim rukavcima pitanja je bilo i oko toga kako to izvesti na traktoru Tomo Vinkoviću PE modelu, ako ima fotografija tog detalja bilo bi vrlo korisno tko bi želio tako napraviti da prebaci zaštitni luk na prednje rukavce imao bi foto dokumentirano što je i naj jače...

Ima također i zadnji kraj traktora Tomo Vinković koristi se manje vidi se po gumama, plug prerađen u dvobražnjak, freza naj uži model, klocne ili podmetači  pod rukavcima traktora,  odmara gume za dužeg stajanja traktora...

Srdačan pozdrav

Admin
Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by reider 1 on 16.11.15 12:34

Pa kako če biti na transporteru arnij straga??. Čini se mi logično, da je na prednom dijelu. Pobrigao sam se oko toga.! Vlastnik je SEBA 993, koli to prodaje. Član više broja foruma.
Može se ga potražiti osebno na stranici, ak kojeg što zanima ili bi htijo što kupiti od toga:
http://gartlc.mojforum.si/viewtopic.php?p=85071#85071
No kaže, da če pokušati dobiti nekve slike oko tog prihvata. Ajd LP!
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 2845

[Vrh] Go down

Postaj by Admin on 18.11.15 21:24

Pozdrav

Moj Reideru !!!  prije izvjesnog vremena član Foruma raspitivao se o ugradnji zaštitnog luka na prednje rukavce, iz razloga da ga napravi u preklop-noga kao i što imaju svi Talijanski traktori  poradi radova u voćarstvu.

Traktori Tomo Vinković serije PE 15 & PE 18, kao i traktori Tomo Vinković serije 400 & serije 500 nemaju zaštitni luk  na rukavcima traktora kako zadnjim tako i prednjim.  Serije 400 & serije 500 pozadi imaju zaštitni luk  kod kuke za prihvat prikolice.

Oko tog pitanja sam hodao po institucijama bili nešto doznao i doznao sam da može biti zaštitni luk na rukavcima prednjim  ako je kvalitetno izvedeno sa stegama oko samog rukavca traktora,  pitanje je bilo pošto PE transporter ima zaštitni luk na prednjim rukavcima što je bilo pisanja na ovom Forumu unazad neko vrijeme ne za transporter već samo dali ima fotografija takve izvedbe zaštitnog luka.

Sada se pojavila ta fotografija i pitanje je glasilo ima li fotografija kako i na koji način je to odrađeno na prednjim rukavcima zaštitni luk na traktoru Tomo Vinkoviću ( transporteru ). Pošto takve fotografije tada nije bilo na Internetu nije je bilo moguće pokazati kolegi sa Foruma, ja sam postavio u temi AC nekoliko fotografija o tome zaštitni luk homemade izrade ili sam svoj majstor izrade.

Svi traktori Tomo Vinković  transporteri   ( Izuzv transportera PE 15 & 18 )  imaju zaštitni luk  iza sjedala vozača kod prikolice, nitko nema na prednjim rukavcima zaštitni luk nijedan transporter traktora Tomo Vinković. Znači to je sada prilika da se vidi kako ina koji način je to odrađeno na prednjim rukavcima traktora Tomo Vinković transporter, ako i je to uopće zaštitni luk na prednjim rukavcima transportera slabo je to vidljivo na ovim fotografijama.

Srdačan pozdrav

Admin
Admin
Admin

[Vrh] Go down

Postaj by reider 1 on 10.11.17 10:55

reider 1
super uvaženi član