Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hax 732 - Tomo Vinkovic, Labin, SIP

4 posters

Go down

Hax 732 - Tomo Vinkovic, Labin, SIP Empty Hax 732 - Tomo Vinkovic, Labin, SIP

Postaj by Gost 08.02.15 0:20

Ja se zovem Belmin H. zivim u BiH, Konjic, imam 18 godina, posjedujem Motokultivator : Labin 14ks, i Tomu Vinkovica 732, i kosilicu SIP benzin 7ks. Tomu sam kupio prije godinu dana od prilike, pocetnik sam i neznam bas dobro raditi s njim, pa sam nasao ovaj forum i vidim da mogu dosta toga nauciti od drugih iskusnih clanova, forum je odlican i moze se dosta toga nauciti. Hvala...

Moj Tomo Vinkovic



Motokultivator


I nekoliko slika
Hax 732 - Tomo Vinkovic, Labin, SIP 2i9tm9
Hax 732 - Tomo Vinkovic, Labin, SIP 2cr38mw
Hax 732 - Tomo Vinkovic, Labin, SIP XBicvKl

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Hax 732 - Tomo Vinkovic, Labin, SIP Empty Re: Hax 732 - Tomo Vinkovic, Labin, SIP

Postaj by Admin 08.02.15 12:52

Pozdrav

Dobro došao na Forum ugodno druženje  na Forumu sa članovima/korisnicima Foruma, hvala lijepa  na tvojem  predstavljanju Forumu.

Kao što vidiš Forum je poljoprivredni u kojem su strojevi mali do srednje veliki uglavnom mali,  Foruma i tema ima raznovrsnih zanimljivih,  korisnih,  inovativnih poučnih radujemo se  obostranim komentarima,diskutiranju  na Forumu. Hvala na pohvali trudimo se i zalažemo da budemo još bolji.

Hvala na odazivu na Forum.

Hax 732 - Tomo Vinkovic, Labin, SIP Welcome Hax 732 - Tomo Vinkovic, Labin, SIP Thanks

Srdačan pozdrav

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Hax 732 - Tomo Vinkovic, Labin, SIP Empty Re: Hax 732 - Tomo Vinkovic, Labin, SIP

Postaj by iwanho 1 08.02.15 14:13

Dobro došao @Hax 732.
Budeš se ti priviknul na Tomu. Samo polako. Kad ga dobro upoznaš budeš vidjel koliko može. samo nek te dobro i dugo služi bez kvarova.
Kosilica s ovim gumama izgleda ko formula. Very Happy

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Hax 732 - Tomo Vinkovic, Labin, SIP Empty Re: Hax 732 - Tomo Vinkovic, Labin, SIP

Postaj by TomoVinkovic420 08.02.15 21:15

Dobro dosao hax. I ja sam kupio tomu prije godinu i veoma se brzo ustelio sa njim.
TomoVinkovic420
TomoVinkovic420
član
član

Broj postova : 457
Join date : 04.06.2014
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

[Vrh] Go down

Hax 732 - Tomo Vinkovic, Labin, SIP Empty Re: Hax 732 - Tomo Vinkovic, Labin, SIP

Postaj by fireman.peter 08.02.15 22:02

Dobrodošao na forum.
Strojevi su ti ko bonbončiči, uredni. Hvala na slikama i videima, nadam se da bude još toga.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Hax 732 - Tomo Vinkovic, Labin, SIP Empty Re: Hax 732 - Tomo Vinkovic, Labin, SIP

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.