Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traktori Antonio Carraro opća tema

+12
batek
ssucur
iwanho 1
darko123
TomoVinkovic420
Dubravac
Admin
tomo522
abarth
fireman.peter
Krumpironja
reider 1
16 posters

Stranica 28 / 33. Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33  Next

Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 28 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 06.09.16 19:18

Ova dva dana bili su obremenjavajuči za mene. NApokon dugog čekanja na gume za AC, koje sam naazd prije prodaje stavijo 7,5x16", ovakve kakve su bile original, kad traktor došao sa Italije, došle su.
Slika namiještanja na traktor. Ovako sa tim gumama, traktor najširije postavljen široki je točno 1,3 metara, a za dodatno širino potrebno bi bilo nabaviti produžetak:
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 28 Fotografija-0029
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 28 Fotografija-0030
Vlastnik traktora bijo sa njimi zadovoljan. Eto upravo prije sat vrijemena, natovarijo ga:
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 28 Prodaja-ac-ja
I eto moja zadnja slika u slovo mome nekadašnjem traktorčiču AC Tigrone- Zbogom!:
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 28 Fotografija-0032
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 28 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by iwanho 1 06.09.16 21:11

Nije mi baš sve jasno. Na prodani traktor si stavljal nove gume? Ak se ne varam, stare su još uvijek bile dobre. Sad imaš u rezervi 4 stare gume?

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 28 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 06.09.16 22:38

Uf kako bodu u oci te uske gume No
Moj ac se danas malo igro Very Happy
[img]Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 28 10h65ts[/img]
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 28 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 07.09.16 12:27

U prvo nisam znao kakav traktor čem napokon AC-ja kupiti, a ak bijo bi novaj sa oriđi uzkim gumama, stavijo bi moje široke, pošto su kao nove. A to bi direktno sa felgama pasalo samo na AC i AGT, a druge firme možda više ne. Zato sam uzeo u traženje prvo ovakvih traktora. I ak bi uljetijo polovan sa uzkim gumama, opet bi moglo staviti se na njega. pa maka felga ne paše, moglo b ise tad izbaciti sa velge...
Na kraj usam shvatijo, da ak uzmeš novog, doplata je mala za veče gume od originala, ili doplate uskoro nema.
U svakom primeru, ak bi prodao gume sa traktorom ukupno, ostale bi mi 4 uzke felge, koje isto tako bi zasebe prodavao.

No ne brine mse ja oko gum. Ovaj novac čem dobiti vraten ,jer radijalke ništa uništene na felgama po malome više vrijede, kao sam ja dao samo za nove Turske gume. Tako, da izgube neče biti. A prodavad ču jih, odmah, kad dostiže koj novi traktor. Virojatno isto tako i tegovi zasebe, ak bi zbog vlastite težine traktor jih ne bi trebao, il ne bi pasala na njega. Pogledaj, koliko košta ovakva guma.
http://www.gume.si/si/pneumatiky.php?druh=7&vyrobce=&sirka=260&profil=&prumer=16&rft=&xl=&ri=&ni=&spotreba=&prilnavost=&hlucnost=&akce=
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 28 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 13.10.16 21:21

AC ima novu internet stranico! No, bar sada to shvatijo. I još uvijek se rade model Normal Tigrone:
http://www.antoniocarraro.it/en/catalogue/tigrone
Koliko se upoznajem na reklame kod AC, nije ni serija 4000, ni 4400F sinhronizovan mijenjač 8+4, al ima ručke mijenjača sa strane. Možeš naručiti opcijski izključivanje i uključivanje stražnjeg vratila pod opterečenjem. Znači ugrađuje se kvačilo sa lamelama, po naruđbi kupaca, al još uvijek je vratilo odvisno od glavnog pogonskog kvačila. Opcijski ima regulacijono hidravliko mogučnost naručiti samo kod serije 4400f, a kod 4000 ne.
Mijenjač sinhronizovan je tek u seriji Majora.
Koliko sam shvatijo sa reklame za TC MAjor F serijo, več ima samo ona mogučnost dvolamelnog kvačila, koja dava potpuno neodvisno vrtnjo stražnjeg vratila od pogonskog dijela traktora za kotače! Al ova serija ima i svoju cijeno, za koju ni ne upam pitati heh. Ovo piše u toj riječenici, koliko se kužim u ANG jezik:
"The difference between this series and the other basic AC series is the adoption of the “double clutch” (as it is called by the agricultural operators); namely the independent PTO that affords the tractor with great efficiency when using equipment. In addition the 12 front + 12 rear speed gearbox with inverter is synchronized with the draft position and control lift, with combined adjustment. "
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 28 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 23.10.16 12:52

Ove dane sreo sam na cesti do tvornice isti traktor kao bijo moj AC 5400 Tigrone Normal. Vozijo na jednoosovinki kukuruz komušano. Jednoosovinka napravena kod kuče, a poskakivala je kao luda, kad vozijo vozač punom brzinom. KAd bolje pogledam vozača, shvatijo sam, da je to čovijek zaposlen u tovrnici kod nas. KAd ga unutra ugledam, razpitam se oko tog traktora, kako zadovoljan, kad ga kupijo.
Čovijek mi kazao, da je isti kao moj, i godine tamo negdje slične, radnih sati 1050. A ima Perkins 4 klipaca unutra. Kupijo nek bi ga ukupno sa jednim, iz svoje obitelji, znači pola, pola. ZAdovoljan sa njim, jako dobro pali hladan, radi svi ga voze. Na kraju sam ga pitao, o manama, pošto sam mu ja kazao, što se meni događalo. Sam zatvrdijo, da čuje se blago mlevenje sa kučišča iznad prednje osovine(območja Actio zgloba), ali ništa jako, da bi mu smetalo. Kazao je, da se još više čuje ,ak ga vozi u 4 brzini sa večim okretajima. A kupijo ga nije novoga, več polovonog staroga 2 godine.

Slike nemam, jer sam mimo njega vozijo autom, pa nisam dostignijo.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 28 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 23.10.16 23:30

Ne znam kod mene nista ne melje, lijepo radi sve bez greske barem za sada jedino se krizevi u sredini cuju na minimumu kad radi na mjestu
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 28 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 23.10.16 23:49

Ej, možda nije tamo sve isto napraveno, pošto je "Normal" fiksan, al tvoj Supertigre".

Nije mijeseca, kad se ja ne sijetim na generalnog uvoznika za traktore "Carraro" iz SLO Štajerske. Ne bi ga želijo imenovati. Pitao sam, ak je zastopnik i za traktore AC, pošto je več i za Carraro.
Do duše, ovakvog odgovora nisam nikad očekivao. KAzao mi, da dao ponudbo u tvornico, za zastopstvo. A kazao je, da se sa njimi nikako ne može pametno dogovoriti. Dobro ima suradnju sa tvornicu Carraro, koja nek bi isto bila u vlastništvu iste rodbine-obitelji, ali sa AC nikako. NA kraj ume pitao, koji imam model AC-ja. PA mu kažem Tigrone. Čovijek se primijo za glavo, i kazao, da ovog traktora ne bi imao niti pod razno kod kuče. Da ga ljudi redovito zovu, ak je zastopnik za ovu tvornicu AC, i ak jim može to i ovo naručiti. I kaže, da se razpituju uvijek oko jednih te istih stvari: Kvačilo, i osovine do mijenjača.
No na kraju je i prodavač u Mb obrazložijo, da ova šasija je napravena za motor od 30ks. Znači. U originalu je to traktor Tigrone Normal, model 3700 dvoklipac, sa momentom motora izpod 100 Nm(čini mi se 96Nm), al VM motor od 5400 modela Tigrone Normal ima jih 145Nm.

Nek ti još dugo i udano radi.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 28 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 24.10.16 0:43

Vozio sam taj ac 3700 pogledaj na onaj drugi forum sve sam objasnio imali smo debatu tamo baš o tome modelu
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 28 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 24.10.16 12:10

Sijetim se. JAko dosta jih se prodava tih modelova polovnih. Koliko jih poželiš. Pronađu se i one skupe profi varijante-modelovi. TAmo u sredini pa jako malo. Šteta, da nemam prodajne statistike modelova. JAko me zanima, koji modeli prodajeju se najviše.

Što se tiče tog modela 3700, zanimivo je i to, da se dobije i varijanta Country, a toga ima moj komšija. Znači sa 4 različtim kotačima.Zanima me, kako je kod njega napraveno stražnje vratilo. Dal ima pored sijedala za uključiti kvačilo za vratilo, il tako kao model sa 4 kotača istima. Sve u svemu, u svakome primeru vratilo mu je odvisno od glavnog pogonskog kvačila.

A što se tiče ljuljanja naprijed, nazad, zanima me samo, kako ljuljaju, il ako ljuljaju modelovi tih malenih traktora sa Actio zglobom i malo međuosovinsko razdaljo kod 40 km/sat. NE samo Ac, za sve mislim. Ak malo zaidem sa teme, ak se oko toga priča, moram ti sa 100% sigurnostjo tvrditi ,da ljuljanja naprijed i nazad ni problem samo tih malenih traktorčiča, več i dosta večih, a na to utica dosta uticaja. Sijetim se, da su nadirkivali mog prijatelja sa Micormicom 80, zašto poskakiva kao šimpanz po cesti. Drugi prijatelj gledao ga sa drugog brega, i prepoznao mu traktor, pa sa više od kilometara vidijo poskakivanje. No mene to ne moti, jer uskoro ništa ne vozim po asvaltu, al oni koji voze, virujem, da jim smeta jako.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 28 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 24.10.16 20:31

Vjerujem da samo ovaj 3700 normaln skace i gusi se i bas je lose napravljen traktor, country serija mi je ljepsa i bolje vozi bas zbog zadnjih kotaca, a po cesti sam ja stalno, i iritira to ljuljanje moras usporit inace bi nesto pokidalo...
Poslao sam ti video na fejs da vidis kako se moj cuje
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 28 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 24.10.16 20:53

PA ne bi kazao, da je loš traktor znaš. NApraven je za kupce, sa ovakvim potrebama. NEkome treba ovakva, snaga, težina i oblika šasije. A svak kupi po svojim vlastitim potrebama. Kupac tog traktora možda bi kazao, da ne bi želijo tvoga. Ovo ti je traktor tvornice Antonio Carraro sasvim u početku ponudbe. TAko po opremi i snagi znaš. Ako komentiram ljuljanje, mi je težko, jer bi prije ljuljalo mog prijašnjeg i tvoga ,jer imaju večo težino izpred prednje osovine kao 3700, i možno, da postoji koje obrazloženje za to, da se tebi tam oto događalo, a ak se idemo oko snage, nema taj 3700 ništa manje snage, kao kakav Tomo Vinković od 30 ks. Guši ga ,jer si se naviknijo na svoj jači motor, al ak ga uspoređujem sa TV-jem 30ks, za kojeg je doslovno kazano njegova zamijena i ništa više, ima istu težino kao TV i isto snago, tako da bi se mogli po snagi ovi traktori potpuno poizenačiti. A naravno, da AC-ja 3700 prije zaguši kao TV30ks, ak mu je brzina kretanja za 10 km/sat veča, što treba uvijek obavezno uzeti u obzir.

Krompi, a i postojiju Ac-ji sa 26 ks. Po mome postavljeni na isto platformo kao 3700 i 5400 i 5500. Pitam se, što bi i na toga kazao, kad bi ga vozijo. Previše ti uspoređuješ sa svojim znaš. Jednostavno on je napraven za manje poslove, a to ne znači, da su ti traktori loši. Sve u svemu, na njime dosta sam se bolje osijetijo, nego na TV-ju.
http://www.antoniocarraro.it/en/catalogue/tigre-3200
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 28 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 24.10.16 21:42

Vozio sam taj od 26 ks to je 3200...dobar je taj, nije to šasija ko tvoja manje je sve...ide lijepo i lijepo se radi sa njime bolje on nego 3700
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 28 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 24.10.16 22:09

Hm. Istovremeno sam gledao pdf format od tog 3200, kad si pisao. ZAista nije dosta sličnog na oko. Vidim druge rukavce spredaj, straga isto. Nije ni stražnje dizalo isto, ni stražnji rukavci, nema ni više 2 vratila straga, kao imao moj. Čini mi se, da ima onu brzo vratilo izpod poklopaca sa lima. Laganiji je i ima i zadnje dizalo manju nosivost prema mome.

KAžeš, da bolje ga voziti. PA nema ni on sinhronskog mijenjača. A sumnjam, da ni mijenjač nije sasvim isti kao kod moga, al slično je napraven. Na oko dizajnski je ljepi. I vijerujem, da ga super voziti. I motor ima 3 klipaca, a 3700 ima 2 klipca. A dobar se ti činijo taj malčič zbog toga, jer je laganiji kao tvoj i 3700, pa zato ima dovoljno snage. Ak bi imao težino večo, isto bi se "gušijo", kao ti ponekad kažeš.

Sve u svemu, modelovi 4000 i 4400F jesu mi ljepši od tih 3200, 3700, 5400, 5500 Wink . NAravno 4000 i 4400F jesu novija linija i ličiju na Majora. A ak kupiš, heh, treba da je TC MAjorF tongue pirat (a idi prije opljačkati koju banku).

Dobar ti je zvuk kod Ac-ja. Gledao sam klip!. Al kod moga do duše, kad išao preko 2 hiljade, počele su se vibracije jako povečivati(previše), pa zato, ak bi vozijo, vozijo ne bi nikad na punom gasu. Znaš, to su modelovi, gdje sve fiksno, i direkt je prišaraufano na šasijo, a onda je to to. 4 klipac virojatno manje vibrira...
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 28 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 24.10.16 22:31

Doc ce i kod nas novi 5800major...kroz godinu dana sigurno a mozda i na proljece, al ja moga 5000 nebi mjenjo taj je ko i tv to ne staje hehe ovo je na 2500okretaja i tako ga ja najvise vozim
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 28 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 24.10.16 22:41

Gledam sad ove prospekte na novi stranici AC-ja. Koliko sam shvatijo, do modela 6400 TRX nema sinhroniziranog invertera, je samo brzine. A do njega nema isto tako ne mijenjača 16+16. A kad dođe 16+16, tada je istovremeno i inverter sinhronizirani. Do TRX 6400 nema ni opcije elektrohidravličnih blokad diferenciala. Moguče je uključiti elektrohidravlički sam ostražnjo blokado.
A zaista su ljepi! E dal je tako težko pored slike napisati i cijeno Razz
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 28 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 27.10.16 18:47

Evo još slika traktora Tigrone Normal 5400 od mog daljnog poznanika, kojeg više od 6 godina nisam vidijo. Pa se kod njega zaustavijo usput. ŽAo ga nije bilo kod kuče, pa uslikao samo traktor. Ovo je jedan od 3 njegovih trakora. Al kaže njegova majka, da je sin sa njim jako zadovoljan, al imaju i Fiat 70-56 i IMT 539 sa kabinom jako starog, pa bi željeli ga prodati.

A sad na AC. Sve isto kao kod mog nekadašnjeg. VM 48ks obični motor unutra. A gume su mu 280x18", a ima dodatne hidravlične distributore vidim. NApravenih 1750 radnih sati.
Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 28 Fotografija-0014
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 28 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 22.11.16 15:24

Zna netko koji je omjer u diferencijalu za pogon prikolice na ac 5000?
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 28 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Admin 30.12.16 19:17

Pozdrav

Diler Saša koji je zaposlen  u  firmi Pavin Jastrebarsko, rekao mi još prije dok sam  fotografirao traktore u krugu firme,  da jedan traktor je prodan policiji, i eto na Internetu naletio na tu fotografiju.

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 28 15781110

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 28 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 30.12.16 19:23

Nemoj mi kazati, da su kupili AC-ja sam ozbog vučenja helikoptera sa hangera...I to još sa kabinom...
Ljep je. Bombončič. Samo ovakve kabine nisam još zapazijo nigdje. Skroz gore isto široka.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 28 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Admin 30.12.16 19:41

Pozdrav

Nisam tada dilera Sašu pitao iz firme Pavin Jastrebarsko, ili sam već zaboravio ima tomu već vremena. Može vući helikopter i čistiti snijeg više nema što raditi na aerodromu.

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 28 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 30.12.16 19:54

Ovo mogli bi raditi sa Primo bez kabine, pa je 3 puta povoljnija od toga hehe. Imajo ovaj traktorčič za svoju maskoto. VEč vidim, kako svi žele se sa njim voziti tamo po dvoru hehe. Koji je model?
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 28 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Krumpironja 07.01.17 19:49

Stigla zima, jutros -8 i neugodno izenadenje



Zadnja promjena: Admin; 07.01.17 23:33; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Popravak linka YouTube)
Krumpironja
Krumpironja
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 718
Join date : 13.01.2014
Age : 28
Lokacija : Kras,Krk

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 28 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by iwanho 1 07.01.17 20:38

Možeš mi pojasniti zakaj paliti traktor bez kabine na tak niskim temperaturama. K tome je kod vas još bil jaki vjetar. Da se ideš nekam odpelati, bila bi siga od tebe.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 28 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by reider 1 07.01.17 21:37

Nisam znao, da može na otoku biti -8 Shocked

Nisam nekvi stručnjac, da bi znao svetovati, al više faktora je mogučih. No, sigurno je jedna od tih, što si sam več kazao, da nema predgrijavanja motora.
Možda za prvo samo u pumpo PVP usmeri od blizu mali kučni ventilator na struju za koje 3 il max 5 minut i momentalno če zapaliti. Taj način zadovoljava našim potrebam, uskoro nikad pozimi ne vozimo sa traktorima. Dosta pomogne i pametan punjač, da drži prije palbe akomulator u punoj kondiciji.

Kod mene odkazavat je na ovo zimo počeo Zetorov akomulator. Ak ga želim zapaliti u hladne dane, punjač priklopim dan prije, da je max pripravljen tekom anlasovanja. Kad dođe pomlad, vidjet ču, ak  bude još za upotrebu, ak bu radijo u toplim danima. A to max do kraja ove godine, dalje ni ne očekivam.

Međutim, kojeg bi izabrao? Vidi ti vraga- imajo taljani nekvi miting AC-ja.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Traktori  Antonio Carraro opća tema  - Page 28 Empty Re: Traktori Antonio Carraro opća tema

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 28 / 33. Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.