Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fotografije našeg zavičaja

+11
ssucur
TomoVinkovic420
tomotraktor
iwanho 1
Dubravac
abarth
VALTER 521
jozef.kc
tomo522
fireman.peter
Admin
15 posters

Stranica 6 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 Empty Re: Fotografije našeg zavičaja

Postaj by iwanho 1 12.02.17 17:35

Danas je osvojen Štajerski Triglav (Donačka Gora).  Very Happy

Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 WP_20170212_10_27_14_Pro
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 WP_20170212_10_27_37_Pro
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 WP_20170212_10_28_06_Pro
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 WP_20170212_10_29_29_Pro
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 WP_20170212_10_35_04_Pro
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 WP_20170212_10_48_25_Pro
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 WP_20170212_11_02_46_Pro
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 WP_20170212_11_09_39_Pro
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 WP_20170212_11_10_33_Pro
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 WP_20170212_11_10_02_Pro

Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 WP_20170212_11_12_13_ProFotografije našeg zavičaja  - Page 6 Image022

Reidur,

Prošle nedjelje sam bil na brijegu sa slike o kojem smo nekoliko puta raspravljali
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 2016-12-30-pogled-prema-forjanovom-bregu

te sam za tebe sam napravil video snimak 360°.


iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 Empty Re: Fotografije našeg zavičaja

Postaj by reider 1 12.02.17 22:58

Neumoran si skroz zimu, svaka ti čast, al mi kod kuče svi bolestni. Ak jedan prestane, počinje drugi hehe, pa ne, da vani šetamo na mrazu. Sumnjam, da se širi to od dijeca od seke, koji uvijek su nahlađeni.
Taj Rudijev dom je negdje na pol višine donačke dali? Jer mi se čini, da sam stigao do ovdje, a nadalje tiste godine nismo mogli nastaviti, jer je uljedilo nenormalno.
Onaj visoki spomenik stoji na vrhu Donačke?

No sad znam, što se vidi na sliki. Nije baš to beton, što se vidi na onome vrhu, nego veliko ploščo optički prikaziva zelenje-ciprese Wink .

Hvala, da se sijetijo na mene, i na trudu za slike.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 Empty Re: Fotografije našeg zavičaja

Postaj by iwanho 1 13.02.17 9:27

Žal mi je kaj ste svi bolesni. Te viroze se u ove zimske dane jako rado prošire, a imunitet nam je slabiji nego ljeti. Ja pokušavam i tim zimskim šetnjama održavati kondiciju i samim time bolji imunitet organizma.

Rudijev dom je otprilike na pol visine gore, s obzirom na cestu Rogatec - Žetale.  
Spomenik, u biti je to križ na velikom postolju, je na samom vrhu. Izgleda da je prije bil manji i sad leži pored. Visina donačke je prema internet podacima 884 m. To bi značilo da se visina koja piše na ploči (891 m) odnosi na vrh križa.

Uvijek me veseli ako mogu nekom, na bilo koji način, pomoći. Lijepo se vidi kakav pogled se pruža s tog mjesta. Na 28 sekundi se, desno od smreke, u daljini vidi Donačka gora.

Evo još nekoliko slika iz tog dijela mojeg kraja.
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 23550197
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 23550198
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 23550199

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 Empty Re: Fotografije našeg zavičaja

Postaj by reider 1 13.02.17 10:03

Poštovani prijatelj, da bi samo bile viroze, bilo bi sprejemljivo, nego 5puta je gore. Bolest majke ide naprijed još večom brzinom. No

Ljepa mu vikendica tom čovijeku. MOžda bi ja na toj plošči napravijo samo krov leseni, na okolo otvoreno, da mogu unutra postaviti kola i možda stol, kad počinje peči sunce. A za sijedenje predvideno je unutra virojatno. A vani ljepi je razgled za sijedeti, al dok ne počinje pušiti vijetar. Možeš sijesti kupicom i prijateljem na plošči, al kakvo jelo i papir na mizi, plastika...švisss, odljeti.

Znači ovdje ide cesta preko tog vrha ili samo do njega??
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 Empty Re: Fotografije našeg zavičaja

Postaj by iwanho 1 13.02.17 20:35

Jako mi je žal tvoje majke. Crying or Very sad
Znam da je njezina bolest jako teška, ali sam se ipak nadal da se bu bolest barem zaustavila.

Ima još nekoliko kuća s druge strane brijega. Kod njih cesta završava.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 Empty Re: Fotografije našeg zavičaja

Postaj by reider 1 13.02.17 20:43

U vojski reklo bi se, da se "sprema na zadnji boj". Čini se meni, da je i ovdje tako, kako sumnjam. Pismo loše kaže, da više ne može. Smrt seke prije 2 mijeseca, dokrajčila ju je. Neutral Postoji postovi za izboljšanje, al čini mi se, da jih je malo. NAdamo se u najbolje.

Ovo nije dobro, da ide put tamo preko. Pogotovo ak ide do stanovskih kuč. JEr je protok kola veči tada, kao bi bilo do vikendica. Sve u svemu, pozdravi čovijeka, ak ga srtneš, i pozdravi ga, i kaži mu, da je nekom slovenacu pravijo jake zagonetke sa svojim zgradbama... Wink
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 Empty Re: Fotografije našeg zavičaja

Postaj by iwanho 1 19.02.17 17:47

I današnji dan je iskorišten za malu rekreaciju, pentranje na Boč. Autom smo u Irju kod Rogaške Slatine skrenuli u brdo dok je bilo asfaltne ceste (nekih 5,5 km).
Dalje smo nastavili pješice po uređenoj šumskoj cesti prema planinarskom domu i šumskom planinarskom stazom prema vrhu (crveno na karti). Otprilike 1h i 15min oštrijeg hoda. Zahvaljujući g. Francu (planinar iz Kostrivnice), natrag smo malo skratili put jer nam je on pokazal  neoznačenu šumsku stazu (plavo na karti) pa smo do auta stigli za 50 min.
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 23559688

Na vrhu je piramidalni vidikovac s kojeg se za u povoljnim uvjetima vidi i Triglav. Samo treba pogoditi neki od 3, 4 dana u godini kad je to ostvarivo (obično drugi dan poslije jakog nevremena). Barem tako tvrdi g. Franc koji je iskusan planinar.

Evo i nekoliko fotki sa vrha vidikovca. Možda kasnije bude i boljihkoje su sinovi snimili s aparatima, ne kaj su ove snimljene mobitelom.

Teren blizu vrha i pogled na vidikovac iz podnožja.
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 23559662
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 23559663
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 23559673

Pogledi sa vidikovca.
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 23559664
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 23559665
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 23559672
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 23559667
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 23559668
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 23559669
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 23559670
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 23559671

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 Empty Re: Fotografije našeg zavičaja

Postaj by reider 1 19.02.17 23:19

NA vrhu bijo sam 2 puta. Jednom sam išao po putu od planinarskog doma, a drugi put iz sela Studenice, gdje je poznati po nekvoj zgradbi, u kojoj su živjele "nune". TAmo se na dan Uzkrsa stavijo žive jaslice. Jednom sam se vozijo samo do planinarskog doma na pijačo motorom. Put mi bijo mimo, pa malo zavijo do koče na piče.
Izpod Boča u selu Makole svake godine su motosusreti, kao kod Trakoščana, i i u Makolah ima Srednjeveške utvrdbe kao na Trakoščanu.
Ak si bijo na Boču, jel si vidijo vojničko utvrdbo? No zagrađeno je metalnom ograjom i nema dostupa. Al vide se jim na dvor. Sa Studenic vodi na vrh do nje makadamski put. Al točno ne znam, gdje put počinje sa doline na gore.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 Empty Re: Fotografije našeg zavičaja

Postaj by iwanho 1 20.02.17 13:01

Ovaj put smo nažalost bili limitirani vremenom pa nismo stigli razgledati ništa osim onog kaj se vidi s vrha piramidalnog stupa. Nadam se i vjerujem da to nije zadnji posjet Boču.
Pa Studenice i jesu u dolini pored ceste iz Poljčane prema selu Makole. Možda je samostan na početku uspona. Nije mi poznato. Makadamski put koji vodi od Studenic završi na vrhu s druge strane TV odašiljača koji se vidi na jednoj slici.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 Empty Re: Fotografije našeg zavičaja

Postaj by reider 1 20.02.17 23:12

Makadam put počinje sumnjam između Makol i Studenic pa onda na gore na vrh. Znam sve gore, jer prehodao sam cijeli vrh, i išao oko vojničke utvrdbe, pa onda po makadamu u dolino prema Studenicam. Priej njih put zasuče se u desno, kad silaziš dole, pa sam tamo proijeknuo veliki ovinek, da sam došao brže do samostana u Studenicah, gdje sam parkirao auto. Izza samostana ljevo počinje put na gore. A onda pazi, kad dođeš do makadam puta, možeš iti po njemu gore na vrh kao gospodin. A ak se držiš markacij i izhojenog puta malo u desno, onda zaokrožiš cijeli Boč na pola njegove višine okolo i okolo, i počinješ se propinjati na gore sasvim na kontra strani, znači sa strane planinarskog doma Rolling Eyes

Inače ako sam iskren zaista, nije bog sam zna kakva šetnja na taj Boč ili po Pohorju baš nešto vrijedna osim mira i sviježog zraka, jer se nigdje nikamo ništa dosta ne vidi, jer sama je šuma, osim na stupu gore na vrhu to je onda milina da. A mir i tišina vrijedi više nego sve drugo. Samo vijetar puše skroz šumo smrek, i pričaju pričo davnih dana, i svaki korak, kad sam hodao po Pohorju kao da me prate duhovi boraca NOB sa drugog svijetskog rata, koji su tamo provodili gorke dane i godine. LUDI OSIJEČAJ.
Ak budeš kad želijo hodati po Pohorju, onda javi, mogu ti dati kakav napotek, poznam nekve puteve tamo i sviđali su mi se.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 Empty Re: Fotografije našeg zavičaja

Postaj by iwanho 1 21.02.17 9:54

Ti si sigurno iz Studenica išel stazom koju sam označil crvenom strelicom na karti. Povečaj sliku klikom na nju.
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 Boa_st10

Približno tam gdje sam nacrtal crveni krug raste jedinstvena biljka - velikonočnica. Cvate za Uskrs (Velika Noč) i kak nam je povedal g. Franc raste samo na toj mikro lokaciji.

Smreke koja spominješ rasteju na strani prema Studenicama ili na Pohorju?
Ima se kaj videti na Boču, samo treba odvojiti više vremena. Evo link na jedan blog. vidi kaj su sve oni razgledali, a ni to nije sve.
http://planinarstvo.bloger.index.hr/post/boc/25442914.aspx

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 Empty Re: Fotografije našeg zavičaja

Postaj by reider 1 21.02.17 10:37

PRav si shvatijo. TAmo smo išli. A onda nismo pravo krenuli na vrh, kad smo došli so makadam puta, več smo zalutali prema zapadu na tvojoj slici. I išli na krajni zapadni greben. Vidi se ga na tvojoj slici, gdje se lome une višinske crte. To je nekakav greben. PA smo tamo išlo, jer bi nam inače sfalilo vrijemena za povratak. MAlo dalje bi išli, pa bi došli do doma na suprotnoj strani hehe.
Makadam put ima izgleda više početnih puteva na breg, i sve se srečajo usrijed brega. PO jednoj je krenuo otac, al mi išli sporije na dole ostali ljudi pešaci, pa počelo sunce začti, pa smo direktno prosijeknuli cijeli ovinek prema Studenicama. Nikad po ovakvom bregu hodali, kao tada kunem se. Kao tarzan spuštali se dole po granama. Nevijerojatno.

Da poznajem put sa Poljčan i ja. Do doma vodi asvalt sa Poljčan. Ozka cesta.

Smrekove šume poznate mi su sa Pohorja, al naravno ima jih i na Boču. Al dosta više jih ima na POhorju, jer je višji. Boč dosta je niže, pa dosta je bukve. NEma usporedbe. NA Pohorju je tiše i sasvim drugi osiječaj. Trebaš iti po obavezno po relaciji, koji sam hodao ja nekada. Relacija Ribniška koča-Lovrenška jezera. NA njime je drveni razgledni stub. Ludi osiječaj. A kakva šuma. VEč uskoro vidiš partizane. Ludo. Možeš pustiti auto kod Ribniške koče. Al do Lovrenških možeš krenuti i sa Rogle!. TAmo pola je bliže, kao sa Ribniške. Al ljepše je sa Ribniške. Trebaš iti i na Osankarico. Dom na Osankarici pustiš kola. U jedno smijer pol sata hodaš do največeg Pohorskog jezera na vrhu. Ludo ljepi. Al ak kreneš kontra po putu od doma na Osankarici, dođeš nakon pol sata do krajnog tabora Pohorskog bataljona, gdje su palisvi. Imaju kamene u uspomeno sa imenima i spomenik boraca. A tišina takva da ne povijeruješ. Samo tiiiiho puše skroz smreke vijetar, kao da nosi priču. Trebaš iti tamo. NA cijelom teritoriju Boča čuješ kola sa doline, buko, sve. Sela su odmah izpod njega, pa se čuje, al pozimi i vidi sve dole kad nema lišča. Pohorje je sasvim nešto drugo. Nije on Alpe, koje su na vršacima gole i pogled ludi okolo ali ima on nekvi svoj čar.
I na POhorju iznad MB pored hotela Belvi postoji nekvi razgledni stub. Nisam bijo na njime. Al naravno više puta bijo kod hotela. U drvenoj gajbici izpod gondole možeš dobiti i jelo i piče.
Naša grupa na silazku sa Boča. Ovdje lijepi je put. Gdje je zagustilo, ni bilo moguče držati telefona hehe:
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 Fotografija-0004-9
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 Empty Re: Fotografije našeg zavičaja

Postaj by iwanho 1 26.02.17 19:32

Ni danas nisam imal mira. Jednostavno me lijepo vrijeme izmamilo u forsiranu šetnju.

Današnja ruta na karti. Prevaljeno 17 km tlocrtne izmjere. Treba dodati još poneki kilometar zbog značajnih i čestih visinskih razlika. Polazak 9:35, povratak 13:00 (taman na ručak Smile)
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 23570466

Usput sam napravil nekoliko fotki.
Ravna gora
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 23570350

Starinska drvena kućica
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 23570352

Srnice na paši (uzgoj u ograđenom prostoru)
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 23570353

Ravna Gora je još malo bliže
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 23570354

S lijeve strane je brijeg s kojeg je lijepi pogled, a desno se u pozadini vidi Donačka Gora
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 23570355

Pogled na Ivanščicu
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 23570356

Spomenik nakon gotovo 62 godine od izrade
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 23570357
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 23570358

Nekad su po selima bili ovakvi mali dučani
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 23570359

Jedna stara hižica
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 23570360
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 23570361

Jedna kobinirana drveno kamena kućica, nažalost potpuno dotrajala. Već se i dimnjak nakrivil od žalosti kaj nije održavana.
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 23570362

Ostali dio puta (skoro polovica) sam užival u šumskoj tišini pa nema fotki

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 Empty Re: Fotografije našeg zavičaja

Postaj by reider 1 30.10.17 19:48

Za prijatelja Ivanhu-ja najviše stavljam ovo sliko. Sijetijo se na njega, pa uslikao. Posijeta meni najbliže picerije gdje je crkva naše fare, a tako naravno ima i gostijonu-picerijo, bife, vrtec za dijecu, groblje, športska dvorana itd. No sa verande-balkona picerije uslikao sam u smijer prema JZ. TAko ljeva strelica kaže Donačko goro, srednja Boč, ali desna kaže vrh na Pohorju iznad Maribora(Mariborsko Pohorje), gdje stoji gore hotel, vspenjača vozi do njega, a tamo se vrše i utakmice "Zlata lisica", trag proge vidi se izpod strelice na dole. A slučaj je i,da mi je kuča upravo isto izpod ove desne strelice, samo malo bliže. Samo 2 bregova naprijed od balkona.
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 Img20171023155113
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 Empty Re: Fotografije našeg zavičaja

Postaj by iwanho 1 30.10.17 20:31

Fala lijepa.
Lijepi je pogled s ove terase.

Evo par sinovih fotki snimljenih iz mojega nasada lijeski.
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 38045895061_a18203c4fe_cDSC_6443-2
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 37336722834_ae202bebee_cDSC_6457
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 37336715324_6fb212bc83_cDSC_6425
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 37336719404_a6fcffe76b_c[url=https://flic.kr/p/YTjrTs]DSC_6424-3[/url

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 Empty Re: Fotografije našeg zavičaja

Postaj by reider 1 30.10.17 22:10

Ko zna ljepše crtati, nego priroda sama. Hvala i tebi.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 Empty Re: Fotografije našeg zavičaja

Postaj by Admin 30.10.17 22:38

Pozdrav, lijepa jesenska priroda.

Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 Pozz10

Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 Danke10

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 Empty Re: Fotografije našeg zavičaja

Postaj by iwanho 1 31.10.17 8:18

Hvala obojici. cheers

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 Empty Re: Fotografije našeg zavičaja

Postaj by reider 1 31.10.17 13:03

Prijatelj Ivanhu, ak vratimo se mojoj slici, od kuče (drugi breg izpod desne strelice), pa do upravo ovog balkona(možda 100 metara još duže iza picerije), hodala je moja majka u osnovno školo peški. Dež, snijeg...Put išla preko travnikov i najzanimivije, preko(ili okolo nje, ko želijo, jer nije velika)takozvane "Rajšpove gomile". Upravo u dolini pored potoka stoji maleni breg porasli sa buvo i gabrom. Po pričevanju ljudi, ovo je staro pokopališče nekvih vojnikov. Neznam baš kojih, ali pronašli se ostatci grobova koliko znam. Evo ovo je cijelo netko slikao!
https://mojalbum.com/bruny/sentiljska-pot-5-4-2009/rajspova-gomila-pod-domacijo-rajsp-po-eni-od-legend-naj-bi-bil-v-njej-pokopan-sam-legenda/15404279
Onda se ide izza nje preko potoka, gdje bijo leseni maleni most. Onda se počela polska put podizavati sve do najvišeg brega do crkve MArija snežna, pored nje bila škola. JA to put prehodao možda bar 5 puta u životu.
Imao sam i više svojih slika pohoda do crkve, kad išao prije par godina, a neznam, dal koga to zanima i ak se može več pronači.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 Empty Re: Fotografije našeg zavičaja

Postaj by iwanho 1 30.11.17 19:29

Evo dvije današnje.
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 38747788441_e9af985dca_cDSC_8214
Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 37860836585_ac5f53bbd5_cDSC_8219-Pano

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 Empty Re: Fotografije našeg zavičaja

Postaj by reider 1 30.11.17 20:23

Priroda dava zahtijev, da malo se smirimo i odmorimo...Slično je kod nas. LP
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 Empty Re: Fotografije našeg zavičaja

Postaj by iwanho 1 30.11.17 21:06

Barem imamo dovoljno vremena za forum. Smile

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 Empty Re: Fotografije našeg zavičaja

Postaj by Admin 04.12.17 20:55

Pozdrav, lijepo zima u Zagorju, mir, tišina sve utihnulo bajkoviti doživljaj hvala.

Videozapis s Interneta


_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 Empty Re: Fotografije našeg zavičaja

Postaj by iwanho 1 30.12.17 21:14


iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 Empty Re: Fotografije našeg zavičaja

Postaj by Admin 14.01.18 19:38

Pozdrav, prva fotografija je  art fotografija Like a Star @ heaven  općenito sve fotografije su lijepe Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 Huhujj12

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Fotografije našeg zavičaja  - Page 6 Empty Re: Fotografije našeg zavičaja

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 6 / 7. Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.