Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Traktori McCormic opća tema

Go down

Traktori McCormic opća tema Empty Traktori McCormic opća tema

Postaj by reider 1 10.03.18 15:22

http://www.tractordata.com/farm-tractors/006/4/1/6412-mccormick-intl-c80l.html
Pravi traktorčič za male poljoprivrednike C80L. Ima ga i moj susjed. Došao upravo danas da mi pomogne naložiti prodani plug od traktora sa šupe na autoprikolico od kupaca. Bila neugodna situacija zbog još uvijek 20 cm dubokog mokrog snijega, koji samo mlevi izpod gum. Posao napravili, ali preorali pola parcele Rolling Eyes Več u početku, kad počeo iti sa puta u snijeg, bili smo sigurni, da nečemo moč naložiti. Situacija se vidi na sliki:



Traktori McCormic opća tema Img20180310123648


Na kraju, kad kupac otišao, još sam uslikao kuko, koja mi pala u oči. Rotirajoča i podesiva po višini:



Traktori McCormic opća tema Img20180310130116


Neznam što je vlastnik radijo sa traktorom, ali sa trube mu je poderao svu boju, kao da se boja nije pravo vezala na odlivek. NA sliki vidi se i ručka promijenjanja brzine kretanja stražnjeg vratila. Boja šasije ista je, kao kod AC-ja, kojeg sam imao.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.