Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kalcifikacija pašnjaka

Go down

Kalcifikacija pašnjaka Empty Kalcifikacija pašnjaka

Postaj by Admin 28.11.17 22:33

Pozdrav, Kalcifikacija pašnjaka,  Novi Zeland. Tekst copy paste sa njihove stranice, google prijevod.

4. studenoga u 8:09 • Bideford, Wellington Region, New Zealand •
Check out what we have been doing this week down on the ranch. We are applying Lime .. not me personally flying thankfully I've written a wee explanation for better understanding of lime for pasture and stock.
What is Agricultural Lime?

Aglime is one of the key factors for getting soil structure in top growing condition. It improves the quality of the soil by neutralising soil acid, and providing nutrients and trace elements. It contains 85-100% Calcium Carbonate (CaCO3)...



Pogledajte što smo radili ovaj tjedan na ranču. Mi se se lime.. a ne ja osobno letim srecom   napisao sam malo objašnjenje za bolje razumijevanje od za pašnjak i dionice.

Što je poljoprivredne lime?

Aglime je jedan od ključnih čimbenika za dobivanje strukture tla u vrhu stanju. Poboljšava kvalitetu tla do tlu kiseline, te pružanje nutrijenata i trag elemenata. Sadrži 85-100 % kalcij karbonat (caco3). za razliku od mnogih gnojiva lime nema štetne učinke na okoliš. To je potpuno prirodno i dobro za dionice. Poboljšava kvalitetu pašnjak i smanjuje u biljka teških metala iz zemlje, čime je u više. Korištenje lime izjednačava na više crva, više nutrijenata nutrijenata i više rasta.
Neka bude slatko - lime je bitno za optimalne tlu zdravlje za upotrebu ovog videa u je player ili u emitiranja, molim e-mail licensing@storyful.com

https://www.homegrownfarmfreshmeats.co.nz/

Sad na koji način oni to u NZ rade Kalcifikacija pašnjaka pogledajte u videozapisu.



Sve brda,brežuljci,gore koje obrađuju avionom, koji slijeće uz brdo, polijeće niz brdo, gdje smo mi i naša brda,brežuljci gore agronomija-poljoprivreda u pm.

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.