Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AC Jona vs. Goldoni Star 3050

4 posters

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

Go down

AC Jona vs. Goldoni Star 3050 - Page 2 Empty Re: AC Jona vs. Goldoni Star 3050

Postaj by reider 1 19.10.15 22:29

Neznam godine izrade tistijeg Samea,al možda je bijo cijelo Argon.Fruteto ili Argon je bilo.Prodavao se blizu mene i ponudijo mi ga taj čovijek,al žao imao sam tog Zetora več kod kuče.Možda inače bi ...

MEni je važni i kako se ove blokade izključijo.Da ne zaglavlja i slično.Jer na kanđe to zaglavi više ak uporedimo sa elktrohidravličkim uključivanjem.

Ak je elektrohidravlički za uključivanje,onda do sad uvijek sam vidijo ,da je bilo to na jedno dugme napraveno.Največa glupost svega je da se odluči tvornica da napravi elektro uključivanje prednjeg pogona al ne blokade difa.Ovo glupost sam vidijo kod poznanika na Fiat agri.

Tipke za elektrohidravlički uključiti blokado nikad nisam vidijo,da bi koj to držao.Kad stisneš uključi se i lampica kontrole uključenja zasije.Ponovni pritisak izključi stvar.Ponekvi modeli imajo još automatski izključivanje ak vozač zaboravi,kad se prejako zaokrenu kotači od spredaj.Tad lampica ljepo se gase i možeš nastavljati sa zakretanjem u krog.To,da traktor sam izpravijo tvojo napako saznaš več tad,kad ponovno želiš uključiti,pa je dugme preklopljeno još uvijek,i za ponovno uključenje treba čini mi se izključiti i ponovo uključiti,da da signal.Nije na NH-ju običan kontakt knopf,več je onakav za preklop,kao da bi ti uključijo radno svijetlo.Na gore uključiš,na dole izključiš.Kad se sam izključi zbog zakretanja kotača ,samo se izključi blokada i lampa se gasi,al knopf ostaje tamo.

Odvisno od opreme traktora(koliko češ za njega platiti).Al mi se čini da takve igračke znatno podižu krajno cijeno.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

AC Jona vs. Goldoni Star 3050 - Page 2 Empty Re: AC Jona vs. Goldoni Star 3050

Postaj by iwanho 1 20.10.15 17:19

Znači nije tipka nego prekidač za elektro hidraulično uključivanje.
Dopada mi se ovaj sistem na NH.

Ljudi upravljaju stojevima, a strojevi ispravljaju ljudske pogreške. Very Happy

Veliš da takve igračke znatno podižu cijenu. Po mojem mišljenju je traktor, iako za nas skup, ustvari jeftin, ako je baza za određivanje cijene npr. plug. U traktoru se odbijaju neki procesi, a plug je obična hrpa čelika.

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 2. Previous  1, 2

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.