Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolekcionar

5 posters

Go down

Kolekcionar  Empty Kolekcionar

Postaj by Gost 12.03.15 17:32

Dragi forumaši,
Ja sam Pero iz Gornje Posavine, okolica Ivanić-Grada, selo se zove Posavski Bregi. Nekada bogato selo sa tisućama krava. Danas, plač Majke Božje. Krave se opće ne vide.
Bavim se poljoprivredom iz "dosade". Imam mehanizaciju i nešto zemlje. Moje glavno "zanimanje" je kolekcionarstvo. Cilj mi je skupiti sve modele TOME Vinkovića. Volio bih ako mi netko može reći ili narojati sve modele TV? Također imam i malu kolekciju traktora OLDTIMER-a. Ako tko ima ili zna gdje ima robe za mene neka se javi.

Pozdrav


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcionar  Empty Re: Kolekcionar

Postaj by Dubravac 12.03.15 18:55

Pozdrav dobro došao.
Dubravac
Dubravac
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 526
Join date : 22.08.2014
Lokacija : Stolac BIH

[Vrh] Go down

Kolekcionar  Empty Re: Kolekcionar

Postaj by TomoVinkovic420 12.03.15 19:37

Dobro dosao Pero Very Happy
TomoVinkovic420
TomoVinkovic420
član
član

Broj postova : 457
Join date : 04.06.2014
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

[Vrh] Go down

Kolekcionar  Empty Re: Kolekcionar

Postaj by iwanho 1 12.03.15 20:17

Dobro nam došel dragi pajdaš! cheers

iwanho 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 1499
Join date : 11.09.2014

[Vrh] Go down

Kolekcionar  Empty Re: Kolekcionar

Postaj by Admin 12.03.15 21:09

Pozdrav

Dobro došao na Forum na kojem ćeš  uživati u dobrom društvu.  Radujemo se tvojim  komentarima,  iskustvima, mišljenjima   hvala na lijepom i iscrpnom  predstavljanju članovima/korisnicima Foruma...

Kolekcionar  Welcome  Kolekcionar  Thanks

Srdačan pozdrav

_________________
Veseli  čovjek je kao sunce ; kuda god ide osvjetljava

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com

Sign by Danasoft - Get Your Sign

Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Kolekcionar  Empty Re: Kolekcionar

Postaj by fireman.peter 12.03.15 22:16

Pozdrav kolekcionar Breski i dobrodošao na forum.
Zanimljivo ovo tvoje predstavljanje pogotovo to dejstvo da želiš skupiti sve modele TV. Zadao si si tešku zadaću, skoro nemoguću, ponavljam skoro. Nekih modela ima na protek ali ne svih. Ima modela koji su rjeđi ko npr. damper TV-600 D koji se ne pojavi puno puta u oglasima. Pored njega su još rjeđi oni modeli koji imajo nešto posebno na sebi a to je npr. TV-420 M koji ima španjolski motor MWM Ditter a ima još Ditter u seriji 700. Tu su još tomice koje imaju u oznaki slovo S što znači da imaji hidro volan originalni iz tvornice TV. Nekaj ima još komunalnih traktora iz serije 800 i 300 ko npr. TV- 319 K ali toga bi se možda našlo jer su jih kupovala komunalna poduzeća,  golf igrališta i slično. Skoro nemoguća misija je pronaći TV - 832 koji mislim da je u stvari više manje prototip.
Moje je mišljenje da ako uspiješ nabaviti sve osnovne modele kojih ima na svakom kutu bude to već odlično jer već njih ima dosta za kupiti pa ćeš pored novaca morati imati još neku veliku garažu.

Da ne zaboravim, tu ispod ti je link od naše stare tema u kojoj su zabilježena većina modela.
Pozdrav i nadam se da budeš što više aktivan na našem forumu. Želim ti ugodno druženje.

Tomo Vinković stara tema

PS
Zanima me koje modele traktora već imaš u posjedu.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Kolekcionar  Empty Re: Kolekcionar

Postaj by Gost 12.03.15 22:27

Hvala Vam lijepo. Posve se slažem da e skoro pa nemoguće imati sveobuhvatnu kolekciju TV. Nažalost, povijest naše tehničke kulture kao i tehnički muzeji u našoj zemlji su zaboravili TV. Vjerujem da bi jedna sveobuhvatna kolekcija imala nacionalni značaj. Planiram osnovati udrugu koja bi skrbila o TV. Mislim da se osnovni modeli mogu lako pronaći jer TV je pustio duboko korenje od Vardara pa do Triglava.
Pozdrav

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kolekcionar  Empty Re: Kolekcionar

Postaj by Dubravac 13.03.15 6:37

Hvale vrijedna akcija. Ako nešto bude zapelo samo zovite kod nas tonica ima u popriličnom broju.
Dubravac
Dubravac
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 526
Join date : 22.08.2014
Lokacija : Stolac BIH

[Vrh] Go down

Kolekcionar  Empty Re: Kolekcionar

Postaj by fireman.peter 13.03.15 23:08

U pravu si, Tome su još jako dobro zastupane u svim državama bivše Jugoslavije. Sve pohvale za tvoje dobre namjere.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Kolekcionar  Empty Re: Kolekcionar

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.