Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.



Join the forum, it's quick and easy

Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

Agro Forum za agrar i selo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati

+5
tomo522
fireman.peter
ssucur
reider 1
abarth
9 posters

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 Empty Re: Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati

Postaj by fireman.peter 29.03.14 8:50

Rider
Vidim da imaš alata i strojeva. Eh da je meni neki manji strug- tokalica, to bi bilo super.
Ali opet da to kupujem nema računice jer mi malo puta treba.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 Empty Re: Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati

Postaj by abarth 30.03.14 17:16

Reider dobra ti radiona i strojevi.I meni se najviše svidja strug, daj ga malo bolje poslikaj i kaži malo podatke od njega.Moja želja je isto jednog dana imat manji orodjarski strug za moje potrebe.Da i ja stavim par slika od male radione u kojoj se najviše dogadja.U njoj imam na zidu za uspomenu i staroga u bronci.Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 <a href=Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 23072012054 screen shot windows 7" />Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 <a href=Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 30032014774 photo host" />Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 <a href=Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 30032014773 images upload" />Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 <a href=Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 23072012049 image url upload" />
abarth
abarth
član
član

Broj postova : 202
Join date : 12.01.2014
Lokacija : SLO-GROSUPLJE

[Vrh] Go down

Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 Empty Re: Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati

Postaj by Gost 30.03.14 19:43

Neka kaže ko što hoće ali dok je bio "stari" bilo je svega...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 Empty Re: Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati

Postaj by reider 1 01.04.14 0:19

ABART žao mi je nemam više slika od njega ,a sada sam tako obterečen sa poljoprivrednim radovima,da ne mogu ni disati.Obečavamti,da ču jednom napraviti nešto slika,kad če biti vremena.
Motor je 1,5kw-900okretajev/min.Mjenjač od APN 4 4 brzine+finiji izbor uz pomoč varijabilne remenice(ali uvijek mi fali 5 brzina,koje nemam,al bi ju zaista trebao).Razpon okretajev od 75-270 okretajev na min.Pomak samo vzdolžno prema glavi uz pomoč varijabilne reemnice za promjeno brzine kretanja suporta.Prvi put imala je od cirkularja osovino,sada iztokarena jača sa punog čelika fi 40.Imam dvije amerikaner glave za vpetje fi 100 i fi 200.Dolžina obdelave sada više neznam,ali je mala-manja od pola metara pa maka izgleda čitav stroj puno više veliki.
Za tebe neznam,ali ni sam bog ne može me pregovoriti,da jo opet još jedanput izradim.Kupim oriđi strug i je to to,bez zajebancije...
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 Empty Re: Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati

Postaj by fireman.peter 01.04.14 21:21

Abarth
Šta ti je onaj motorčič na ormaru? To si ti nešto vozijo ili neko od tvojih?
Radijona ti je super, tamo se živci smire. Barem kod mene je tako.

Reider
Strug i menječ od APN  Shocked ? E baš me zanima kako to izgleda i funkcionira. A kažeš da ti fali brzina. Može se kod APN ubaciti 5 brzina. Tako ju i ja imam u mom APN.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 Empty Re: Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati

Postaj by reider 1 02.04.14 20:44

Peter dobiš slike,ko utegnem od struga.Tako je.Treba mi par zupčanika od Apn 6-5 brzina i bit če bomba.A nije sve tak olahko to vstavit,jer stoji strug pored zida i nije prostora,a vrlo je težki i postavljen u vaservago.A napravljeno je čisto simpl taj mjenjač i motor.. Umijesto magneta na radilici je stavljena remenica koju tera elektromotor.Kad bude vreme dobiješ slike!Lp
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 Empty Re: Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati

Postaj by fireman.peter 02.04.14 21:32

Dobro, ne žuri se za slike. Kad bude moguče, nemoj se sekirati ništa.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 Empty Re: Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati

Postaj by abarth 05.04.14 13:07

Prošlih dana se radio izkop za kanalizaciju od stare kuče do donjeg dvorišta da se spoji sa novom i dalje u javnu.Kopao sam ručno jer se sa bagerčičem ne može okretat.Malo je jebeno kopat jer je nasuto sve i svašta od stare cigle do kamena tako da najviše uradiš ak sa rukom izbacuješ komade.Izkopani material sam sa TVom i korpom odvozio nekih 200m kod komšije u drugi zasip.Kod mene če bit viška jer mislim izravnat teren a njemu dojde prav.Kiper na korpi radi dobro ali zbog večih komada sam skinuo zadnju stranicu jer lakše se izprazni.Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 <a href=Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 04042014787 free upload image" />Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 <a href=Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 04042014791 image hosting websites" />Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 <a href=Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 05042014795 capture" />Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 <a href=Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 05042014793 adult photo sharing" />
abarth
abarth
član
član

Broj postova : 202
Join date : 12.01.2014
Lokacija : SLO-GROSUPLJE

[Vrh] Go down

Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 Empty Re: Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati

Postaj by fireman.peter 05.04.14 18:32

U ovakvim se situacijama pokaže kako samo može ovaj mali traktorčič biti prikladan. Ne može se sa ničem drugim strojem jer su svi preveliki.
To se pokazalo kod Abartha a imam i ja jedan primjer. Susjedu sam premjestijo njivu- zemlju na drugo mjesto jer je htijo uvečati dvorište. Ne može to napraviti neki drugi stroj osim mali traktor.

fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 Empty Re: Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati

Postaj by reider 1 09.04.14 23:15

http://www.mojalbum.com/reider/struznica

Evo ako koga kakav detajl zanima od struga.Bolje ne ide poslikat mjenjača,jer stoji h zidu.Sam na bolovanju itako si uzeo vreme i malo poslikao.Prije dana satrao telefon-fotkič i ga za silo sklapao i opet radi.
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 Empty Re: Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati

Postaj by fireman.peter 10.04.14 7:13

E pa ovo izgraditi nije bila šala.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 Empty Re: Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati

Postaj by reider 1 10.04.14 10:01

Ovo sam izradijo kad sam hodijo u srednjo školo.Učijo sam se za tokara+ tehnična,ali na kraju sam u Metalni prije propada firma se izučil na glodalici.Ali odmah nakon kad se izučijo bilo propad firme i išao sam za papirničarja u Palomo.

Ali svi znate što se dogodilo sa metalno.Isto kao hiljado drugih firma po državi Slo i isto tako i u Hrvaški.Evo samo za vas(ovih slik nije vidijo niko živ osim vlasnika)dvije slike uništene Metalne i izropane do kraja,što je bilo nešto vredno.Sad zijajo rupe iz tal,odakle su izvadili strojeve i jih odpeljali.Ali što je staro i loše nešto še stoji.Na sliki levo stajao je strug dugi oko 15 metara ruske izrade ali dobar in nije bio star.Imao je dva suporta model ji je bio Univerzalni strug.Malo naprijed od njega kod bele plošče,koja stoji u zrak radijo sam ja na neki bušilici i mali glodalici.Nema jih više.Na desnoj strani bile su dvije CNC glodalice modela HVS proizvođać-Ivo Lola Ribar.Maleni ali dobri strojevi.
U hali desno pored ove bio je največi HVS glodalica i dizalica iznad njega dignula je 100Ton.A strojeva je bilo puuuuno puno.

Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 21616981
Evo na spodnjoj sliki vidi se dvorište,gdje se skladiščile plošče od čelika.U hali desno bili su CNC plamenski rezalci za razrez.A dvigalka dizala je plošče uz pomoč magnetnog zahvata i davala ga na valčni put,koji vodi na razrez.
Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 21616982
No u ljevoj šupi bila je brusilnica za tanjuraste žage,koje su rezale čelične profile.Mogle su odrezati profil puni 500x500mm bez problema.Evo tanjurače žage u prostoru za brušenje.Ovdje sam bijo prvi put kad sam bio mali(oko 13 godina).U tvornico me sa sobom uzeo jedan dan otac,koji je radijo 22 godina u tom prostoru.Jedan dan je otac,kad je fabrika bila več odavno zatvorena i se razprodavala,preplezao ogradu oko firme i u spomin na rad u tvornici poslikao nešto slik-za dušu.
Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 21617014

Metalna počivaj u miru!
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 Empty Re: Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati

Postaj by fireman.peter 10.04.14 16:13

Tužno ovo tvoje pričanje ali tako je.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 Empty Re:Šupe za mehanizaciju kučne radionice i alati

Postaj by Admin 15.04.14 18:52

Ovo raiderovo 1  pisanje mi je poznato nekako sa naših prostora Hrvatske .Ne samo metalna industrija i druge industrije ako nisu propale onda se preorijentirale na drugi biznis ili rade sa jako malim kapacitetom jadno je sve to i žalosno ali istinito.

Još jedno pitanje iz kučne radionice,koji boreri ili ti svrdla su najbolji za bušenje rupa u metalu od koje firme i koji tip a da je za ručnu bušilicu ,sa jeftinijima samo jedna rupa i gotovo nemože više zatupi se ,koristi li netko napravu za brušenje borera ili svrdla vrijedi li to imati doma hvala pozdrav..
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 Empty Re: Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati

Postaj by abarth 20.06.14 14:22

Dva dana se radilo na donjem delu šupe,beton se poravnao se ljepivom i povučena je plastična fasada.Fasada je od ROFIXa dobio gratis zato je i boja kakva je,radnik je isto bio gratis samo NIVEDUR je kupljen tako da sam dobro prošo.Sprva sam mislio samo povuč ljepivo a na kraju je ispalo ovak.Meni je važno samo da se može oprat vodom i da je prostor svjetao.Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 <a href=Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 20062014994 picture share" />Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 <a href=Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 20062014997 forum image hosting" />
abarth
abarth
član
član

Broj postova : 202
Join date : 12.01.2014
Lokacija : SLO-GROSUPLJE

[Vrh] Go down

Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 Empty Re:Šupe za mehanizaciju kučne radionice i alati

Postaj by Admin 21.06.14 1:32

Abarth ovo je Hotel , a kaj drugo reći nego bravo majstore..  Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 Clap
Admin
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3737
Join date : 11.12.2013

https://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 Empty Re: Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati

Postaj by fireman.peter 21.06.14 10:14

Jel to ona šupa koju si napravil prošle godine? Kako već rečeno, pravi hotel za Tomu, više nego odlično ispalo.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 Empty Re: Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati

Postaj by abarth 27.07.14 18:47

Polako se sredjuje put do šupe i oko šupe se zbetonirao rub i položile ploče i tlakavci.Na jesen ak uspem još da uradim vrata na šupi da ju mogu zatvorit pa da mogu pustit i vredniji alat bez brige unutra. Very Happy Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 <a href=Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 130720141047 free image host" />Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 <a href=Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 270720141049 temp image upload" />Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 <a href=Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 270720141050 upload pictures free" />Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 <a href=Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 270720141052 photo upload sites" />Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 <a href=Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 270720141051 image" />Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 <a href=Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 210620141000 temporary image hosting" />
abarth
abarth
član
član

Broj postova : 202
Join date : 12.01.2014
Lokacija : SLO-GROSUPLJE

[Vrh] Go down

Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 Empty Re: Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati

Postaj by reider 1 27.07.14 19:55

Ma što čemo kazat drugog nego pridne ruke.No nešto je i znanja pored,ali pustimo to.A iz njegovih slika ja mogu razbrati,da je naš Abart doma na opasnim bregovima ili se motim? Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 Icon_surprised Lp


Još jedno pitanje iz kučne radionice,koji boreri ili ti svrdla su najbolji za bušenje rupa u metalu od koje firme i koji tip a da je  za ručnu bušilicu ,sa jeftinijima samo jedna rupa i gotovo nemože više  zatupi se ,koristi li netko napravu za brušenje borera ili svrdla vrijedi li to imati doma hvala pozdrav..

Bolje pozno kao nikad.Za odgovor.
Siguran sam,da ti za ovaj rad,što radiš nečeš potražiti najbolje robe alata.Tak oga nemam ni ja.Kupujem kot našog prodavača Merkurja i ak ne poželiš upravo najbolje kvalitete,automatski ti prodavač u toj trgovini pokaže neku srednjo robo.Srednje klase.Dobri su za obični konstrukcijski čelik(profili standardnih mjera,koje pilijo na mjeru u trgovini).A za kakve tvrdne čelike npr rosfrej možeš dobiti svedre,ali košta za po nešto običnih...
Prodavaču samo kaži što želiš raditi sa njimi i dat če ti prave bez brige.
A brušenje-ostrenje svidra ,dobije se maleni ostrilni strojček,koji ima nastavek,da imaš izbrušen pravi kot na svidru.Pored toga brusi i nože i još nešto.Koštao je u Merkuru 50 Eur.A ja ga nemam i mi za sidre ne treba,jer kote imam ja u ruki heh.Otac mi bio brusilec u Metalni i ja sam nešto tamo radijo toga+kod kuče i mi ni problem.A pripravo za brušenje možeš si napraviti sam doma.Samo stisneš sveder ob naslon,kojeg napraviš i pritrdiš ob brusilnik i imaš uvijek iste kote.
A nije tu kraj priče.Prporočam izbrušenje sredine svedra,da lakše ide kroz material,najviše na ručnim bušilicama.To se radi sa dijamant ozko šajbo,da se smanji prečni rezalni rob,koji ti je nujno zlo kod svedra,ali biti mora,jer drži skupaj sveder.

Pored svega toga brušenja svedra uskoro najviše važno je hlađenje med bušenjem.Hlađenje podaljšuje obstojnost alata,i može se raditi sa brzino do 30 postova brže kao bez njega.Dobiju se emulzije ili ako tega ništa nema dobije se bušilni loj(izgleda kao vosek od sveče).I mazati uvijek,pa maka misliš,da nije velik rad.Ak se digne temperatura kod bušenja kroz neko kritično granico temperature,tada postane materijal svidra magnetičen.Tad se počejo limati odreki na sveder,ne izbaciva više odrezka,može satrati sveder,povečava grijanje itd.A kad postaje magnetičen,nikad ga nečeš više razmagnetiti...
Što je Boreli-neznam.Kaži slovenski ili sa drugo rječjo.Lp


Zadnja promjena: fireman.peter; 07.08.14 17:29; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : spajanje posta)
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 Empty Re: Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati

Postaj by abarth 27.07.14 20:38

Reider baš si me spravio u dobru volju i smeh sa tvojim pitanjem o boreru-svedru.Very Happy Svedrov imam i ja puno ali dobrih malo.Znam samo to da oni kupljeni u bau bau ne valjaju ništa ni za u drvo,material je ko za čavle.Znam da se kupe i kvalitetni samo je cena  😢Malo bolje sam kupio one sa morse glavom jer oni su večeg promjera pa treba i material da je bolji jer se buše deblji materiali i dolazi do večeg opterečenja na sveder.Kod bušenja u železo ja obično hladim sa uljem iz kanglice i za moje potrebe je sasvim dovoljno.Za tvrdo železo bušim sa vidia svedrom za beton,pločicu malo zabrusim i dobro ide.A što se brda tiče nije tak strašno samo par sto metara niže po brdu pa sam več na ljubljanskom barju i močvari. cheers
abarth
abarth
član
član

Broj postova : 202
Join date : 12.01.2014
Lokacija : SLO-GROSUPLJE

[Vrh] Go down

Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 Empty Re: Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati

Postaj by fireman.peter 08.08.14 17:24

Abarth
A jesi se potrudil sa šupom i dvorištom. Čini mi se da si morao sve to napraviti na malom prostoru pa je sve bilo teže izvesti ali ispalo super. Čak su drva dobila svoje novo mjesto.
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 Empty Re: Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati

Postaj by reider 1 28.10.14 13:28

Virojatno vam neviđene slike nove na prolječe napravljene šupe za priključke.Inače ovo je zgradba-hlev za životinje,u tim prostorima bilo je lišče za steljo i mlin za kukuruz i shramba za jesti .Ali ne treba mi takvi velik prostor za to i napravijo jedan dijo 1/4 zgradbe u garažo-parkplatz za mašinerijo:
Takvo bilo kad opustijo prostor za lišče-stoji tu jednoosovinka
Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 1-4-hleva-sluzi-za-hrambo-strojev-letos-gre-v-prenovo-ta-del
Onda se počeli radovi
Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 22038136
I tako je sada
Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 22038137
I još sa strane-ovaj crveni priključak-trosač đubriva dovičem,do mjesta na sliki i onda ga sa rukom gurnem do kraja,jer traktor previsok za unutra.Tako je izpred priključka prostor još za plato-kiblo od traktorja.
Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 22038138
reider 1
reider 1
super uvaženi član
super uvaženi član

Broj postova : 3089
Join date : 19.01.2014
Lokacija : Slovenija

[Vrh] Go down

Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 Empty Re: Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati

Postaj by Dubravac 28.10.14 20:20

Svaka čast lijepo iskorišten prostor.
Dubravac
Dubravac
uvaženi član
uvaženi član

Broj postova : 526
Join date : 22.08.2014
Lokacija : Stolac BIH

[Vrh] Go down

Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 Empty Re: Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati

Postaj by fireman.peter 28.10.14 21:09

Ljepo Rider, napravljeno, prepravljeno u garažu i ljepo dokumentirano, sve 5.  Very Happy
fireman.peter
fireman.peter
Moderator
Moderator

Broj postova : 1425
Join date : 01.01.2014
Age : 51
Lokacija : SLO

http://www.mojalbum.com/firemanpeter

[Vrh] Go down

Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati - Page 3 Empty Re: Šupe za mehanizaciju,kučne radionice i alati

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

Stranica 3 / 4. Previous  1, 2, 3, 4  Next

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.