Agro Forum za agrar i selo
Dobro došli svi koji vole agrar & selo.

Internet Agro Forum posvećen je ljubiteljima agrara i sela bio to svakodnevni posao i život ili jednostavno ljubitelji agrara i sela. Tu smo sa ciljem međusobne suradnje u savladavanju životnih zadaća u agraru tako i u kreiranju budućnosti našeg agrara. Svaki savjet iz agrara je dobro došao.

Sloga je naša budućnost.

pozdrav svima od mpopov1

Go down

pozdrav svima od mpopov1

Postaj by mpopov1 on 03.02.17 22:17

Pozdrav svima moje ime je Mladen Popović,po zanimanju sam profesionalni vatrogasac taj posao radim a i volim ga.sto se tice mehanizacije opskrbio sam se sa TV-732 iz 1984.g. za sada za njega imam frezu 120 i plug olt dvobrazni 10 cola s kojim i nisam baš nešto zadovoljan pa sam u potrazi za orginalnim tomekovim plugom evo za sada toliko i nadam se ljepom druženju pozzzzz
mpopov1
novi član
novi član

Broj postova : 3

[Vrh] Go down

Re: pozdrav svima od mpopov1

Postaj by Admin on 04.02.17 9:03

Pozdrav

Mladene  dobro došao na Forum, veseli nas i raduje  da možemo razmijeniti mišljenja, iskustva, znanja, naučiti nešto posve novo ili utvrditi staro gradivo, uglavnom tu smo da se družimo, veselimo, radujemo, zabavljamo i sve sto nas veseli ili ne veseli oko poljoprivrede, tako i u slobodno vrijeme. Glede pluga mogu pomoći članovi Foruma  oko nastalih problema ili nedoumica.

Vatrogasac je plemenito i humano zanimanje, spašavati ljudske živote i njihovu imovinu, naposljetku ono najvrednije što je, je ljudski život.  

www.aromaticno-ljekovito-bilje.webs.com
Admin
Admin
Admin

Broj postova : 3523

http://agro.forumhr.com

[Vrh] Go down

Tv 732

Postaj by mpopov1 on 04.02.17 13:31

Evo ovako izgleda moja zvijerka
" />
[img][/img]
[img][/img]
mpopov1
novi član
novi član

[Vrh] Go down

Postaj by sokol on 08.02.17 12:26

Pozdrav mpopov1,
dobro došao na forum, čini mi se dobro što si štartao sa "zvijerkom tipa 732", jer ima več neka poboljšanja koja stariji tipovi nemaju, i nadam se da je bio dobro uzdržavan.
sokol
novi član
novi član

Broj postova : 24

[Vrh] Go down

Postaj by mpopov1 on 10.02.17 15:21

Pa i nije baš bio dobro održavan od prijašnjega vlasnika ali sada sam ja to sve zamijenio (sve semeringe,lagere u prednjoj i zadnjoj getribi,bolcne i lagere zgloba osovine iza zgloba i još par sitnica ) ali je zato sada ko grom
mpopov1
novi član
novi član

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics